מחקר חדשות וארכיון ידיעותנושאים חמים בנושא `גבאי`

In Internet Explorer versions up to 8, things inside the canvas are inaccessible!

ידיעות על ציר הזמן

100 מאמרים על גבאי

מפלגת העבודה haaretz.co.il

בכירי המחנה הציוני התאחדו נגד עמדת גבאי - ומנעו את נפילת ממשלת נתניהו

גבאי תמך בהקדמת הבחירות, אך חזית מאוחדת של לבני, יחימוביץ, הרצוג וחסון הפכה את עמדתו. המסר הועבר לבנט וממנו לנתניהו, שהבין שאין לו רוב לפיזור הכנסת. בכך סללה סיעת המחנה הציוני את הדרך להמשך כהונת נתניהו עד 2019

ynet.co.il

אנחת רווחה בימין: "אין בחירות - האינטרס הלאומי גבר"

בעקבות הפשרה סביב חוק הפטור מגיוס כתב אמר בנט: "השכל הישר ניצח, היינו המבוגר האחראי". ליברמן: "מילה זו מילה, נצביע נגד חוק ההשתמטות". לפיד לנתניהו: "זרקת את חיילי צה"ל מתחת לגלגלים בתמורה לכמה חודשים בשלטון". יו"ר העבודה אבי גבאי: "כואב שבוטלו הבחירות. המצב יורע"

מבזקים ynet.co.il

גבאי: "כואב שבוטלו הבחירות, אבל הישרים עוד ינצחו את המושחתים"

אבי גבאי haaretz.co.il

במחנה הציוני נסוגים: לא נאפשר לקיים את הבחירות במועד המתאים לנתניהו

אבי גבאי אמר אתמול כי יפעל לקיום הבחירות לכנסת עוד בחודש יוני, כפי שרוצה ראש הממשלה. הבוקר הבהירו יחימוביץ' וחסון: "אנחנו בעד בחירות אך לא עובדים אצל החשוד מבלפור"

haaretz.co.il

הקואליציה החדשה של נתניהו: גבאי אין, בנט אאוט

אבי גבאי haaretz.co.il

בוסקילה וגבאי, המזרחיות מנוגדת לכיבוש

haaretz.co.il

גבאי: אתמוך בבחירות מוקדם ככל האפשר ולא אשתף פעולה עם דחייתן

תמיכת המחנה הציוני צפויה לספק לנתניהו את הרוב הדרוש בכנסת להקדמת הבחירות ליוני, אם ירצה בכך. זאת בניגוד לעמדת כחלון, בנט ודרעי, המבקשים לדחות אותן עד אחרי החגים

המערכת הפוליטית ynet.co.il

ח"כ יצחק וקנין מש"ס: "נראה לי שנתניהו רוצה בחירות"

חבר הקואליציה התראיין לאולפן ynet ושלח איום מרומז כלפי ראש הממשלה: "אתה יודע איך אתה נכנס לבחירות, אבל אתה לא יודע איך אתה יוצא". על האפשרויות ליום שאחרי הבחירות: "אני לא פוסל את גבאי או לפיד"

מבזקים ynet.co.il

גבאי תוקף את נתניהו: "מדבר כאחרון העבריינים"

מפלגת העבודה haaretz.co.il

אקט המנהיגות החשוב ביותר שנקט אבי גבאי

מפלגת העבודה haaretz.co.il

הקצינים לשעבר שהתפקדו למפלגת העבודה: "מתייצבים בחזית החשובה בישראל"

עשרות קציני צה"ל הכריזו השבוע על תמיכה ביו"ר המפלגה גבאי. במסיבת עיתונאים אמר: "ראש הממשלה עסוק בימים אלה במלחמה נגד שלטון החוק ולא במניעת המלחמה הבאה בסוריה"

haaretz.co.il

ששון גבאי צפוי לככב ב"ביקור התזמורת" בברודווי

השחקן, שכיכב בסרטו המצליח של ערן קולירין, צפוי לשחזר את תפקידו בגרסת המחזמר האמריקאית, המוצגת זה כמה חודשים בניו יורק

ynet.co.il

ששון גבאי יככב ב"ביקור התזמורת" בברודוויי

לא רק שירי מימון: גם ששון גבאי יעלה בקרוב על הבמות של ניו יורק וישוב לתפקיד הראשי שגילם בסרט "ביקור התזמורת" במחזה שנכתב על פיו, כך פורסם לראשונה ב"ידיעות אחרונות". "אני מאוד נרגש", סיפר, "זה מסע מפתיע של סרט שצולם בירוחם, והגיע עד ברודוויי"

המערכת הפוליטית ynet.co.il

עשרות מפקדים לשעבר במערכת הביטחון מצטרפים לגבאי: "מתייצבים בחזית"

בכירים לשעבר בצה"ל ובמערכת הביטחון התפקדו למפלגת העבודה והודיעו על תמיכתם ביו"ר גבאי. "החלטנו להצטרף למאבק על עתיד המדינה. הספיק לנו מנבחרי ציבור ששכחו שהם חייבים לדאוג לכולם"

globes.co.il

אנגל משאבים: גבאי יכניס לחברה פעילות התחדשות עירונית

בעל השליטה בחברת הנדל"ן פועל להכנסת פרויקטים של אלפי יח"ד כנגד הקצאת מניות נוספות של החברה ■ שוויה של החברה בבורסה הגיע לכ-104 מיליון שקל

ynet.co.il

גבאי: "אסור לשכוח מי אחראי לריקבון ומי חלק ממנו"

יו"ר המחנה הציוני התייחס לפרשת המסרונים באולפן ynet והדגיש: "זה בהחלט פגע באמון הציבור, אבל השמחה לאיד של נתניהו ושליחיו אינה במקומה - הם אחראים על המערכת הזאת". על מצב המפלגה בסקרים: "הזמן יעשה את שלו"

קובי טרייביטש themarker.com

"שותפיי עקצו אותי": מייסד טיב טעם ושוק אלנבי-רוטשילד הגיש בקשה לפשיטת רגל

קובי טרייביטש הגיש את הבקשה לאחר שנקלע לחובות של 19 מיליון שקל ■ לטענתו, שלומי גבאי ואריק אברמוביץ' פעלו בשיתוף מנכ"ל ברגרואין, יגאל צמח, כדי להעביר לרשותו של האחרון את השליטה בשוק - "בנזיד עדשים"

haaretz.co.il

ביקורת על גבאי במחנה הציוני: "לא ככה נפיל את הממשלה"

חברי מפלגתו של גבאי אמרו כי תגובותיו להתפתחויות האחרונות בתיקי נתניהו לא היו תקיפות מספיק. אחד הח"כים: גבאי הוציא סרטון בטוויטר. זה נחמד, אבל לא מספיק כדי להפיל את נתניהו

מבזקים ynet.co.il

גבאי: "אם נתניהו ייחקר באזהרה בפרשת הצוללות - עליו להתפטר"

ynet.co.il

אבי גבאי לחברי מפלגתו: "עלינו להיערך לבחירות"

לצד ההתקדמות בחקירת פרשות בזק וגרסטל, מעריכים בקואליציה ובאופוזיציה כי הבחירות מתקרבות. בכיר בממשלה: "מהערב המצב שונה". אבי גבאי במכתב לחברי מפלגת העבודה: "ראש ממשלה שהמנכ"ל שלו וראש הלשכה שלו הם עדי מדינה - חייב לסיים את תפקידו"

המערכת הפוליטית ynet.co.il

גבאי: התנועה לבד עוברת בקושי את אחוז החסימה

יו"ר העבודה דיבר בישיבת הסיעה על סקרים שנערכו והבהיר: "לא נחלק מתנות חינם בשיריונים - גם לא לתנועה". בתנועה הגיבו: "אנחנו מעל 7 מנדטים. צריך להתמקד בהחלפת נתניהו"

ynet.co.il

ליברמן: השמדנו הלילה מנהרת טרור באזור כרם שלום

לאחר הודעת צה"ל כי מטוסי חיל האוויר תקפו "תשתית תת-קרקעית" בדרום הרצועה, חשף שר הביטחון: מדובר במנהרה. יו"ר מפלגת העבודה גבאי: "נתניהו הפך לנטל על אזרחי ישראל. כל יום שהוא נשאר בתפקיד הוא נזק למדינה"

בנייה themarker.com

קבוצת גבאי ואזורים רכשו קרקע בשכונת כפר שלם בתל אביב

שתי החברות מתכננות להקים במקום פרויקט מגורים שיכלול 15 בניינים, עם דירות בנות 3, 4 ו-5 חדרים, והוא יהיה אחד הפרויקטים הגדולים לבנייה פרטית בתל אביב - ששוויו המוערך מגיע לכ-3 מיליארד שקל

המערכת הפוליטית ynet.co.il

לפיד: "אין צורך בבחירות, אפשר למנות ראש ממשלה זמני מהליכוד"

יו"ר יש עתיד קרא לנתניהו לפנות את כיסא ראש הממשלה למחליף זמני נוכח חקירות המשטרה בעניינו. "הוא צריך לעמוד בצד עד שהדברים יתבהרו", אמר בוועידת הנשיאים בירושלים. יו"ר מפלגת העבודה, אבי גבאי: "נתניהו צריך להתפטר מיידית"

פולין haaretz.co.il

גבאי: ראש ממשלת פולין מדבר כמכחיש שואה; לפיד: יש להחזיר את השגרירה

במערכת הפוליטית הביעו זעם על דברי מתאוש מורביצקי, שאמר שבשואה היו משתפי פושעים פולנים כשם שהיו פושעים יהודים. ח"כ לבני: השוואה בלתי נסבלת בין קורבנות למשתתפים ברצח

מבזקים ynet.co.il

גבאי: "ר"מ פולין מדבר כמו אחרון מכחישי השואה, הממשלה צריכה לגנות"

חקירות נתניהו haaretz.co.il

נתניהו קיבל מתנה מהמשטרה, והוא מנצל אותה עד תום

אחרי התקשורת, השמאל והמשטרה, רה"מ ואנשיו מסמנים שעיר לעזאזל חדש: יו"ר יש עתיד שהעז לתת עדות ■ הבית היהודי נשארת בממשלה, עם הערת אזהרה מנפתלי בנט לנתניהו ■ איזה פרט בפרשת חוק ישראל היום דורש עוד קצת חקירה ■ ומדוע פתח גבאי חזית מול הרבנים החרד"לים

אבי גבאי haaretz.co.il

גבאי, תגיד מה "כן"

יפן themarker.com

עוד "הכל בזול": מיניסו היפנית עולה לישראל

50% מהמוצרים יימכרו במחיר של עד 19.9 שקל ■ את הזיכיון קיבלו האחים ניסנוב ושלומי גבאי שינהל את הרשת

המערכת הפוליטית ynet.co.il

גבאי: "כחלון היה צריך לפרק את הממשלה, אך הכיסא שלו נוח"

יו"ר העבודה תקף בראיון באולפן ynet את השותפים של נתניהו לממשלה, לאחר פרסום המלצות המשטרה: "ראשי סיעות הקואליציה מגבים את ההתקפה של נתניהו על שלטון החוק"

מבזקים ynet.co.il

גבאי: "על ראש הממשלה להודיע על נבצרות מיידית"

המערכת הפוליטית ynet.co.il

בליכוד תוקפים את לפיד, במחנה הציוני קוראים לנתניהו לצאת לנבצרות

לאחר פרסום המלצות המשטרה בתיקי נתניהו, תקפו בקואליציה את ח"כ לפיד, ששימש כעד בתיק 1000. יו"ר הקואליציה אמסלם: "מלשן עלוב, אף אחד לא ירצה לשבת איתך". השר לוין: "מהלך בזוי לביצוע הפיכה שלטונית". גבאי: "תם עידן נתניהו, בקלפיות או בחקירות"

מבזקים ynet.co.il

גבאי תקף רבנים מהציונות הדתית: "שותקים בסוגיות שמעוררות מחלוקת ציבורית"

המערכת הפוליטית ynet.co.il

גבאי נגד רבני הציונות הדתית: "עשיתם חשבון נפש - וזה עבר לכם"

יו"ר המחנה הציוני תקף את התנהלות הרבנים וטען כי הם מפלגים ומסיתים. "אתם שותקים כשמשפילים הומואים, כשרב עיר קורא לפיטורי רמטכ"ל וגם כראש ממשלה ושרים מסיתים נגד מחצית מהעם היהודי", תקף גבאי והוסיף: "אתם נותנים לזה תוקף ומעמיקים ומרחיבים את הקרע"

אבי גבאי haaretz.co.il

גבאי לרבני הציונות הדתית: עשיתם חשבון נפש אחרי רצח רבין, וזה עבר לכם

יו"ר המחנה הציוני אמר כי הקולות המתונים בקרב הציבור הדתי שותקים נוכח הסתה והרס הדמוקרטיה. גבאי: "ריבונו של עולם, מתי תפסיקו כבר לשתוק? מתי ויתרתם על כלל ישראל?"

המערכת הפוליטית ynet.co.il

בכיר במערכת אכיפת החוק עונה לנתניהו: "מי שחושב שנושפע מביקורת - טועה"

הבכיר הגיב למתקפה של ראש הממשלה נתניהו נגד המפכ"ל אלשיך בעקבות הריאיון ב"עובדה": "הראיות יקבעו ולא רעשי הרקע. ציפינו שתהיה תגובה ולא תהיה השפעה בגלל ציטוט כזה או אחר". יו"ר המחנה הציוני גבאי: "נתניהו נוהג כאחרון העבריינים". לפיד: "הוא נואש"

מבזקים ynet.co.il

גבאי על דברי נתניהו נגד אלשיך: "נוהג כאחרון העבריינים"

משפט themarker.com

הפשרה בתיק דנקנר: הנאמנים ביקשו לקיים דיון חסוי לקראת אישור ההסדר

חגי אולמן ואייל גבאי ציינו כי "ישנם שיקולים לאימוץ ההסדר שלא ניתן להעלותם על הכתב" ■ במסגרת הסדר הפשרה ישיבו הדירקטורים לשעבר באי.די.בי 175 מיליון שקל, מתוכם ישיב דנקנר 20 מיליון שקל

globes.co.il

אורנשטיין יאשר הפשרה בתיק IDB? הנאמנים מבקשים דיון חסוי

עו"ד אולמן ורו"ח גבאי, הנאמנים להסדר החוב באי.די.בי, הגישו היום לאישור ביהמ"ש את הפשרה שזכתה לביקורת נוקבת, בין השאר ב"גלובס" ■ מבקשים לזמנם לדיון חסוי בו יפרטו את השיקולים לפשרה: "ישנם שיקולים לאימוץ ההסדר שלא ניתן להעלותם על הכתב"

ynet.co.il

הסנגורית של גואל רצון נגד "הרמון": "צוחקים על הצופים"

שקופית הפתיחה של הסדרה החדשה של רשת 13 מצהירה כי "כל דמיון בין הסדרה לבין אירועים אמיתיים הוא מקרי בהחלט" - אבל עורכת הדין שלומציון גבאי מנדלמן, שליוותה את משפט גואל רצון מתחילתו, קובעת: "הסיפור זהה בהרבה מאוד פרמטרים, ממה הם חוששים?"

אבי גבאי haaretz.co.il

גבאי: אם המו"מ עם הפלסטינים ייכשל, יש לנקוט מהלכים חד-צדדיים

באירוע שבתרבות בנס ציונה אמר יו"ר מפלגת העבודה: "אם לא יהיו כאן שתי מדינות לשני עמים, תהיה כאן מדינה אחת עם רוב ערבי, ואנחנו לא רוצים להגיע לשם"

בני גנץ haaretz.co.il

האם מפלגת העבודה תבעט בגבאי ותמליך את גנץ?

haaretz.co.il

גבאי, תגיד "טעיתי בעניין הפליטים"

אבי גבאי haaretz.co.il

גבאי יביא לוועידת העבודה החלטה "להיפרד מהפלסטינים״

ההחלטה להביא הצעה ברוח פתרון שתי המדינות התקבלה בעקבות מפגשים שערך גבאי בישראל ובחו"ל עם אנשים שהיו מעורבים ביוזמות שלום. זאת, בתגובה להחלטת ועידת הליכוד על סיפוח הגדה

globes.co.il

גבאי בתיק אי.די.בי: אנחנו עושים יופי של עבודה לטובת הנושים

רו"ח אייל גבאי בדיון בפרשת "חלוקת הדיבידנדים האסורה" של אי.די.בי: "אולמן, שני עורכי הדין ואני צפויים לקבל 15 מיליון שקל אם תתקבל התביעה בסך 650 מיליון שקל. זה פחות או יותר לחלק לארבע"

אבי גבאי haaretz.co.il

צניחה בסקרים ומרמור פנימי: בעבודה תוהים מה לעשות עם אבי גבאי

מאז כבש בסערה את ראשות העבודה, המפלגה תחת גבאי רק מידרדרת: החברים עוזבים, הסקרים קודרים והח"כים ממורמרים ■ היום הוא מבין שעשה שגיאות ומתחיל לעבוד על התיקון ■ והאם בני גנץ יוציא אותו ואת המפלגה מהבוץ

ראובן (רובי) ריבלין haaretz.co.il

ריבלין תוקף את עבאס: חזר על דברים שבגללם הואשם באנטישמיות

נשיא המדינה הגיב על דברי הנשיא הפלסטיני לפיהם "אחרי השואה באירופה רצו לפתור את הבעיה של היהודים על חשבון הפלסטינים". אבי גבאי: "דבריו חמורים ושקריים ובהם גם בדיות אנטישמיות"

מבזקים ynet.co.il

אבי גבאי: "נתניהו יותר מדי שנים בשלטון ולכן לא יכול להוביל לשינוי"

haaretz.co.il

כחלון: אני לא מפרק קואליציות, אני ונתניהו כבר לא לא

ערב הצגת תקציב 2019 לממשלה, אמר יו"ר כולנו בוועידת ישראל לעסקים כי הוא ושותפו למפלגה לשעבר אבי גבאי "כבר לא", והבהיר: כל עוד אני בקואליציה, אני מחויב להסכמים

ynet.co.il

אבי גבאי על הקלטות יאיר נתניהו: "מצביעי הליכוד לא אהבו לראות את זה"

יו"ר המחנה הציוני התייחס בראיון לאולפן ynet לשיחות בין נתניהו הבן לבנו של טייקון הגז: "עוד כתם שחור על מתווה שהוא גם ככה שחור בעיניי. לא יכול להיות שנתניהו לא ידע על הקשר בין הבנים". עו"ד של מקליט השיחה: "לא קטע אידיאולוגי"

כללי ynet.co.il

משדר מאולפן ynet: תקיפה בסוריה, חוק המרכולים עבר

צבא סוריה הודיע שישראל תקפה בטילים מהקרקע ומהאוויר יעד ליד דמשק, בכנסת אושר חוק המרכולים שחולל דרמה פוליטית וציבורית. יו"ר המחנה הציוני אבי גבאי בראיון שבו יגיב לסערת הקלטות יאיר נתניהו

מבזקים ynet.co.il

גבאי על הקלטת נתניהו: "ידעתי שיש משהו שאנחנו לא יודעים במתווה הגז"

nrg.co.il

אבי גבאי: "הבחירות יהיו בנובמבר 2018"

יו"ר המחנה הציוני דיבר בשבת תרבות במודיעין: "אני סבור שאבחר לראשות הממשלה". על חוק המרכולים אמר: "אני בעד שכל עיר תקבע לעצמה את הכללים"

המערכת הפוליטית ynet.co.il

אבי גבאי מעריך: "בחירות בנובמבר 2018"

באירוע "שבתרבות" במודיעין חזר יו"ר המחנה הציוני על קריאתו לבחירות: "הממשלה עסוקה רק בהישרדות שלה ולא מקשיבה לאזרחים". על סערת אבטחת ילדי נתניהו: "אני אקשיב לעמדת השב"כ וממילא ילדיי לא ירצו אבטחה"

מבזקים ynet.co.il

גבאי: מעריך שיהיו בחירות בנובמבר הקרוב, מאמין שאבחר לראשות הממשלה

מבזקים ynet.co.il

גבאי: "כשלא מקזזים ולא מוותרים, הקואליציה מתקפלת ומתפרקת"

ynet.co.il

תפנית: החרדים התנגדו - וחנויות הנוחות נותרו בחוק המרכולים

חוק קק"ל, חוק הפריימריז וחוק ירושלים יעלו לדיון הערב - ומחר בבוקר חוק המרכולים. ועדת הפנים אישרה את ההצעה המקורית, אף שיו"ר הקואליציה אמסלם הודיע כי יגיש הסתייגויות. לפיד: "ניאבק בחוק בכל המקום". גבאי: "נתניהו הוא ראש ממשלה נוכח-נפקד"

haaretz.co.il

על רקע המתיחות עם גבאי, לבני ערכה סקרים כדי לבחון ריצה עצמאית בבחירות

יו"ר התנועה אמרה למקורביה כי תתמודד ברשימה עצמאית אם גבאי לא יותיר לה ברירה. השבר בין השניים נוצר בעקבות ביקורת שמתחה לבני על יו"ר המחנה הציוני בקבוצת הווטסאפ של המפלגה, לאחר שאמר כי אין חובה לפנות התנחלויות

בנימין נתניהו haaretz.co.il

נתניהו על מכתב השמיניסטים: הסרבנות היא תופעת שוליים אך אני רואה אותה בחומרה

בפתח ישיבת הממשלה אמר נתניהו כי הוא "רואה בחומרה רבה את התופעה, מכל צד שהוא". על גבאי אמר: "לאנשים שלא נשאו באחריות ביטחונית אפילו דקה אחת, אני מציע להירגע"

צבא וביטחון ynet.co.il

זהבה שאול: "חוויה מפחידה"; אבי גבאי: "אובדן ההרתעה"

אמו של סמ"ר אורון שאול סיפרה על רגעי הבהלה עם הישמע אזעקת צבע אדום במהלך טקס לזכר בנה. אבי גבאי, שנכח גם הוא, מחה: "הירי מעיד על אובדן ההרתעה. זה בלתי נסבל". ח"כ חיים ילין הגיע למקום נפילת הרקטה: "על כל טיל שהם יורים - נבנה עוד בית"

nrg.co.il

מאבי גבאי ועד תאגיד השידור: השנה שהייתה - מאל"ף ועד ת"ו

האמנים שתקעו סיכה בבלון ה-BDS, הוריקן הארווי ופרשת האוורי וויינשטיין, החקירות, הצוללות, הפקקים - ונשיא אמריקאי אחד שגורם למציאות לעלות על כל דמיו; לקסיקון 2017

מבזקים ynet.co.il

גבאי: "הירי לעוטף עזה מעיד על אובדן ההרתעה"

haaretz.co.il

סקר מקור ראשון: לפיד מנצח, גבאי מתרסק ל-12 מנדטים

לפיד מצמצם את הפער מנתניהו גם במדד ההתאמה לראשות הממשלה: 24% סבורים שנתניהו הוא המתאים ביותר, לעומת 18% ללפיד ורק 6% לגבאי. כחלון נמצא בשיא כוחו ומקבל 11 מנדטים

מבזקים ynet.co.il

גבאי על חוק ההמלצות: "יום שחור בתולדות במאבק בפשיעה ובשחיתות"

אבי גבאי haaretz.co.il

גבאי: יש לאפשר לפלסטינים מעזה לעבוד בישראל כחלק מהמו"מ על הנעדרים ברצועה

יו"ר מפלגת העבודה אמר כי על ישראל לאפשר לתושבי הרצועה לחיות בכבוד: "זה משרת גם אותנו וגם אותם". לדבריו, זוהי עמדת מערכת הביטחון אך הפוליטיקאים חוששים להוציאה לפועל

haaretz.co.il

דיון מרתוני בכנסת לאישור החוק האוסר פרסום המלצות משטרה; דיוני הוועדות בוטלו

לחברי האופוזיציה הוקצו 45 שעות לנאום ובקואליציה הונחו לשהות במרחק חצי שעה מהמשכן עד למועד ההצבעה שצפוי ביום רביעי. "חוק שכולו נגד הציבור ובעד ארגוני הפשע ואנשי ציבור מושחתים", אמר גבאי

המערכת הפוליטית ynet.co.il

גדעון סער: "סטייה מהממלכתיות - סכנה לליכוד"

השר לשעבר נאם בוועידת "כלכליסט" ושלח רמז לבנימין נתניהו שלפיו "יש לשמור ולכבד את מערכות המדינה החשובות". לדבריו, יאיר לפיד ואבי גבאי לא מהווים איום אמיתי על הליכוד: "מה הם מציעים בעצם?"

המערכת הפוליטית ynet.co.il

לפיד: חוק ההמלצות - תועבה. גבאי: חוק נגד הציבור

יותר מאלף הסתייגויות הוגשו והחוק יעלה לדיון היום ויאושר כנראה רק מחרתיים. "מביך כל אזרח ישראלי", אמר יו"ר יש עתיד שניבא: "בטוח שנתניהו ייחקר בפרשת הצוללות". יו"ר המחנה הציוני גבאי: "חוק בעד ארגוני הפשע ואנשי ציבור מושחתים"

יאיר לפיד haaretz.co.il

לפיד: בשום מו"מ עתידי לא אדון בחלוקת ירושלים - ואם לא יהיה שלום אז שלא יהיה

יו"ר יש עתיד התייחס לאמירתו של אבי גבאי, לפיה אין הכרח לפנות התנחלויות בהסכם שלום, ואמר כי "כדי לשמור על הגושים ועל ירושלים מאוחדת יהיו ויתורים בהתנחלויות מבודדות"

משרד הכלכלה themarker.com

אדיב ברוך, ממקימי נס טכנולוגיות, ימונה ליו''ר מכון היצוא

באופן מסורתי התאחדות התעשיינים ממליצה על מינוי יו''ר המכון ואילו משרד הכלכלה אחראי לבחירת המנכ''ל ■ ברוך יחליף את רמזי גבאי שכהונתו מסתיימת השבוע

שחיתות haaretz.co.il

ריבלין על מיצג גיליוטינה בהפגנה נגד השחיתות: הסתה ברורה; היוצר: אני פציפיסט

מיצג של גיליוטינה בהפגנה בתל אביב עורר תגובות חריפות במערכת הפוליטית. הנשיא: זו חצייה של גבולות חופש הביטוי. אבי גבאי: "הסתה שאסור שתהיה" ■ המשטרה פתחה בבדיקת האירוע

nrg.co.il

לוחמת בבית הכנסת: הניצחון של רחל הגבאית

בית הכנסת בבארי משרת את תושבי הקיבוץ שבעוטף עזה ואת חיילי הסביבה. מקימתו, רחל פריקר, הצליחה להביא למיגונו לאחר מאבק ארוך

nrg.co.il

אבי גבאי פונה ימינה: אסטרטגיה מבריקה או הימור מסוכן?

מאחורי הקריצה ימינה של יו"ר העבודה אבי גבאי עומד רעיון אחד: השמאל פחות חשוב מהמצביעים שיכולים להביא מהפך ; קהלים חדשים או אובדן האידיאולוגיה? ; מריחים בחירות, כתבה שלישית בסדרה

עבירות מין haaretz.co.il

גבאי בית כנסת מואשם במעשים מגונים בשבעה מתלוננים, מרביתם קטינים

לפי האישום, יצחק אלמקייס נהג לנשק ולאחוז בישבנם של הנערים בעת שלימד אותם קריאה בתורה לקראת בר המצווה. בחלק מהמקרים בוצעו המעשים גם מחוץ לבית הכנסת

ynet.co.il

גבאי: "נתניהו חלש מול חמאס, הוא לא אומר מילה". לבני: "ישראל איבדה את ההרתעה"

בכירי המחנה הציוני תוקפים את רה"מ בגין התנהלותו מול ירי הרקטות המתמשך מהרצועה. גבאי: "יורים על אזרחים ולא שומעים אותו. הוא לא רוצה להידבק לכישלון". לבני באולפן ynet: "לדברנים והמתלהמים אין פתרון קסם"

מבזקים ynet.co.il

יו"ר העבודה גבאי: "אנחנו מאבדים את ההרתעה מול חמאס בעזה"

haaretz.co.il

עמירם לוין: "בפעם הבאה נקרע לפלסטינים את הצורה ונעיף אותם מעבר לירדן"

עמירם לוין, אלוף פיקוד הצפון לשעבר שהתמודד על ראשות המחנה הציוני וחבר לאבי גבאי, העניק ראיון שנוי במחלוקת ל"מעריב": "הכיבוש הגיע לפלסטינים, לא מגיע להם כלום"

פליטים haaretz.co.il

גבאי השתיק את הח"כים והתעקש: המחנה הציוני יתמוך בגירוש מבקשי המקלט

שעות לפני ההצבעה במליאה, ח"כים במחנה הציוני המתנגדים לחוק ביקשו לקיים דיון בנושא, אך גבאי סירב. לפי עדויות שהגיעו לידי "הארץ", למבקשי מקלט המגורשים מישראל נשקפת סכנת חיים חמורה

ynet.co.il

גבאי לנתניהו: "הגיע זמן בחירות, ככה לא מנהלים מדינה"

יו"ר המחנה הציוני פנה במסר לראש הממשלה: "הגיע הזמן שתקבל את ההחלטה שכל הקואליציה מבינה שצריך לקבל". ליברמן: "אם ממשלת הימין תתפרק - יוזמי חוק המרכולים יהיו אחראים לכך"

מבזקים ynet.co.il

גבאי לנתניהו: "הגיע זמן בחירות, ככה לא מנהלים מדינה"

ynet.co.il

רינת גבאי: כך הרגלתי את גופי לשנוא מתוקים

כוכבת הילדים רינת גבאי צועדת לעולם המבוגרים במופע חדש, אבל לא שוכחת את הילדים במחזמר "אקונה מטטה", מסתפקת בשתי ארוחות ביום, מתפנקת בבוטוקס אבל לא מתעמלת בכלל. המומחים מודאגים ממנה וממליצים שתאכל יותר, שתסגל לעצמה שגרת טיפוח בסיסית, ושתתחיל כבר להתאמן

אבי גבאי themarker.com

הקשר בין אבי גבאי לחיים סבן - והמאבק נגד השחיתות

ראוי למחוא כף למהלך של אבי גבאי ולנכונות שלו לצאת נגד שחיתות ונגד ההון־שלטון, בעיקר תוך ציון שמם וסיפורם המפורש של המושחתים. אלא שיש דבר מה צורם בבחירתו של גבאי להתחיל את המאבק דווקא בפורום סבן

אבי גבאי haaretz.co.il

גבאי בעקבות נאום טראמפ: ירושלים מאוחדת חשובה יותר מהשלום

יו"ר העבודה אמר בראיון לחברת החדשות כי "הכמיהה לירושלים מאוחדת משותפת ל-90 ומשהו אחוז מאזרחי ישראל" והתנער מח"כ זוהר בהלול שהתנגד להכרזת טראמפ. מרצ: "הוא הפך לליכוד ב'"

המערכת הפוליטית ynet.co.il

סער עונה לגבאי: "מפלגה שלמה מושחתת? תתבייש"

השר לשעבר מהליכוד תקף את יו"ר המחנה הציוני על דבריו באולפן ynet. "באמת תרצה שנתקוף את מפלגתך בגין חשדות נגד בכירים מטעמה (גם בימים אלה)"?

ynet.co.il

גבאי לקח אחריות על ההפצצה בסוריה: "עוד התקפה מוצלחת"

העמימות הרשמית נשמרת, אבל יו"ר המחנה הציוני אמר באולפן ynet כי חיל האוויר הוא שביצע את התקיפה הלילה: "מהלכים צבאיים חשובים מאוד"

מבזקים ynet.co.il

הליכוד מגיב לדברי גבאי ב-ynet: "צביעות פתטית שהציבור לא קונה"

מבזקים ynet.co.il

אבי גבאי באולפן ynet: "הסיפור הוא לא ביטן אלא הליכוד שכולו מושחת"

ynet.co.il

אבי גבאי: "לא רק ביטן, זו מפלגה שכולה מושחתת"

בריאיון לאולפן ynet יו"ר המחנה הציוני מסרב להסתייג מעיתוי חקירת יו"ר הקואליציה דוד ביטן: "הסיפור האמיתי זה תרבות שחיתות שמובלת על-ידי הממשלה". והירידה בסקרים? "מה שחשוב זה שמדברים עלינו כאלטרנטיבה"

themarker.com

אייל רביד זומם להשתלט על שוק אלנבי-רוטשילד המקרטע

שוק האוכל בלב תל אביב סובל מקשיים מאז הקמתו, ובראשם סכסוך בין השותפים להפעלת המתחם - וכעת גם מבעיות תזרימיות ■ בתיאום עם גבאי ומעל ראשו של טרייביטש, רביד פתח במגעים לרכישת המתחם מחברת ברגרואין ב-40-30 מיליון שקל

haaretz.co.il

גבאי מגבש תוכנית מדינית: נפגש עם מקורבים לעבאס ולממשל בארה"ב

יו״ר העבודה מקיים סדרת פגישות בארץ ובחו״ל עם גורמים זרים שהיו מעורבים בתהליכי משא ומתן פומביים, וחשאיים, בין ישראל לפלסטינים

haaretz.co.il

אבי גבאי, שוברים שתיקה כן טובים לישראל

יצחק תשובה themarker.com

ילין לפידות הוביל השקעה של 50 מ' ד' בנדל"ן של תשובה בארה"ב

בית ההשקעות וקבוצת משקיעים נתנו הלוואה למניות של אלעד נשיונל, המחזיקה בין היתר מקבצי דיור להשכרה יחד עם יקיר גבאי ■ ההלוואה תהיה ניתנת להמרה למניות לפי שווי של 550 מיליון דולר ■ אלעד נשיונל בוחנת להנפיק את מניותיה בבורסה בת"א או בחו"ל

ynet.co.il

הסופרת והמחזאית נאוה סמל מובאת למנוחות

נאוה סמל, שהלכה לעולמה לאחר מאבק במחלת הסרטן, מובאת למנוחות ברגעים אלה בבית העלמין בקריית שאול. ביתה, אילאיל, אמרה עליה קדיש. השחקן ששון גבאי ספד לה: "אנחנו נפרדים מנאוה האהובה, אחותינו הגדולה והשמחה, ושולחים אותה למנוחה שלמה״

אבי גבאי haaretz.co.il

גם לנו יש גבולות, אבי גבאי

nrg.co.il

ריבלין: "כואב ומזועזע מהרצח הנורא"

נשיא המדינה שלח תנחומיו למשפחתו של רון יצחק קוקיא שנרצח בערד. אבי גבאי: "המחבל המתועב והפחדן דקר אותו בגבו"

המערכת הפוליטית ynet.co.il

לפיד וגבאי נגד חוק ההמלצות, ליברמן: "לא נאפשר את חוק המרכולים"

יושבי ראש יש עתיד והמחנה הציוני נגד החוק שיגיע לקריאה ראשונה במליאה בהמשך הערב. "חברי הקואליציה שותפים לפשע", תקפו השניים. שר הביטחון הבהיר כי לא ייתן יד להעברת חוק המרכולים, כחלק מההסכם בין הליכוד לחרדים. השר דרעי בתגובה: "חברי הקואליציה מחויבים לכבד הסכם"

מבזקים ynet.co.il

ח"כ גבאי על "חוק ההמלצות": "חוקי השחיתות של נתניהו חצו את קו האל-חזור"

haaretz.co.il

ומה אם גבאי באמת מאמין למה שהוא אומר?

nrg.co.il

"המחנה הציוני יכול לכבוש את השלטון"

יואל חסון, ח"כ מהתנועה בראשותה של ציפי לבני, מונה ליו"ר סיעת המחנה הציוני. כעת הוא מנסה לאחד את האופוזיציה ומסביר: "גבאי מנסה לנתץ תגיות שדבקו בעבודה"

nrg.co.il

מפלגת העבודה כינסה את התא החרדי במפלגתה

במסגרת הניסיונות של יו"ר המפלגה, אבי גבאי, לפנות לקהלים חדשים, הגיעו היום כ-100 איש, חרדים וחילונים, לכנס פעילי; הרצוג: "השינוי התהומי שעובר על העולם החרדי מייצר שינויים לא צפויים"

גבאי בגימטריה