news paper icon

ארכיון חדשות: אני מקווה

גרף חולי קורונה בארץ

גרף חולי קורונה בארץ והדבקות חדשות ראו מסמך מלא כאן - עם פירוט החולים

גרף השוואה בהדבקות בין מדינותמאמרים בנושא אני מקווה

20 שנה לנפילת מפקד דובדבן: "אני מקווה שאבא גאה בי"

סא"ל אייל וייס, מפקדה הנערץ של יחידת דובדבן, נהרג בפעילות מבצעית באינתיפאדה השנייה. הוא הניח אלמנה ותינוקת בת 8 חודשים. לרגל יום השנה לנפילתו הן מספרות על החיים בלעדיו ("הזמן מחדד את הקושי"), הגאווה ("אני חושבת שלקחתי הרבה ממנו") והכאב: "המשפחה שחלמנו עליה התפספסה"

[ ynet.co.il ]

אלקין: "המודלים מצביעים על עשרות אלפי מאומתים ביום; הגבלות לא יעזרו"

השר התריע בריאיון ל-ynet כי בדומה לשאר מדינות העולם, גם ישראל תחווה התפשטות נרחבת של זן האומיקרון - אלא אם המתנגדים יתחסנו. "אני מקווה שלא נגיע לקריסת מערכת הבריאות, אבל אין ספק שנהיה על קווי הקיצון". על פגישת גנץ-אבו מאזן: "נועדה למנוע אינתיפאדה? אף אחד לא מאמין לזה"

[ ynet.co.il ]

ראש מפקדת הקורונה מזהיר בריאיון פרישה: "המספרים יהיו פסיכיים, המערכת תקרוס"

בריאיון לרגל סיום תפקידו מספק תא"ל רלי מרגלית, שפיקד על מפקדת אלון, תחזית קודרת: "נגיע לעשרות אלפי נדבקים ביום. אנשים לא יוכלו להתאשפז". על קצב ההתחסנות המאכזב: "בעוד שבוע אנשים ירוצו להתחסן, ריצת אמוק. אני מקווה שזה לא יהיה מאוחר מדי". הריאיון המלא - מחר ב"7 ימים"

[ ynet.co.il ]

פלסטיני הותקף ע"י 7 יהודים בשער יפו: "הם נחתו עליי כמו חיות"

ביום שישי נפצע ראיד אבו עסב באורח קל לאחר שרוסס על ידי אלמונים בגז מדמיע והוכה במוט ברזל בראשו. חשוד שנעצר טוען שלא השתתף בתקיפה אלא רק צפה. אבו עסב ל-ynet: "לא עשיתי להם כלום. אני מקווה שהם ייתפסו"

[ ynet.co.il ]

מי יתמודד מול לפיד? אלהרר: "לא אני". כהן: "מוותרת". רזבוזוב: יש אחלה מנהיג

בריאיון לאולפן ynet התייחסה שרת האנרגיה אלהרר להחלטה לערוך לראשונה בחירות להנהגת יש עתיד: "אחרי 10 שנים בפוליטיקה זה נראה לי ראוי ונכון, ואני מקווה שיהיו מתמודדים". כמוה, גם השרים מירב כהן ויואל רזבוזוב לא רצים לתפקיד. על הסכם האקלים בגלזגו אמרה אלהרר: "לא הצלחה משמעותית"

[ ynet.co.il ]

גנץ על בריחת המחבלים: "יש כיוונים מודיעיניים ומבצעיים, בטוח שנתפוס אותם"

שר הביטחון, שערך סיור בשומרון, הבטיח: "בסופו של דבר נשים את היד על הנמלטים". הוא התייחס להיערכות להתפרעויות ולהסלמה אפשרית בגדה - אחרי שאתמול הוחלט על עוצר יציאות לכל הלוחמים באוגדת איו"ש: "אני מקווה שהיום ייגמר בשקט. כך או כך - צה"ל ערוך לכל התפתחות"

[ ynet.co.il ]

הישראלים הראשונים שקיבלו מנה שלישית: "אנחנו בסיכון גבוה, אין התלבטות"

המרכז הרפואי שיבא זימן את המתחסנים הראשונים לקבל מנה שלישית במסגרת הנחיית משרד הבריאות החדשות. שרון פידל שעברה השתלת לב: "אני מקווה מאוד שיהיו לי נוגדנים, רמת הסיכון שלנו מאוד גבוהה". פרופ' גליה רהב: "מחובתנו לשמור ולהגן על בריאותם של מדוכאי החיסון"

[ ynet.co.il ]

עדן אלנה לקראת גמר האירוויזיון: "אני מקווה שננצח"

רגע לפני הגמר שאליו עלתה בניגוד לתחזיות, הנציגה הישראלית לאירוויזיון 2021 מספרת ל-ynet על הלחץ וההתמודדות, על ההלם מהעלייה, ועל התחושות שלה באשר לאירועים המתרחשים במקביל: "אין שום קשר בין מוזיקה לפוליטיקה, אלה שני דברים שונים ואני שמחה שהעולם הצליח להבין את זה"

[ ynet.co.il ]

תומכי נבלני נעצרו, פוטין מזהיר את המערב

פוטין נשא היום את נאום מצב האומה השנתי, על רקע הדאגה במערב מריכוז הכוחות הרוסיים באוקראינה וממצבו של אלכסיי נבלני. פוטין שלח מסר לארה"ב ובעלות בריתה והזהיר: "אני מקווה שאף אחד לא יעז לחצות את הקו האדום של רוסיה. מי שיעשה פרובוקציות - יתחרט". תומכי נבלני מפגינים ברחבי רוסיה - יותר מ-100 נעצרו, כולל שתי מקורבות: "זה דיכוי"

[ ynet.co.il ] חדשות בעולם,

נתניהו: "הפרקליטות במסע ציד, ניסיון הפיכה שלטוני"

לאחר שהתובעת אמרה בפתיחת שלב ההוכחות במשפטו כי "סחר בכוחו השלטוני", הגיב ראש הממשלה במתקפה על מערכת האכיפה: "כל ההליך שהתנהל נגדי היה שימוש פסול בכוח השלטוני של הפרקליטות. קשה מאוד כשמנהלים מסע ציד נגדי ונגד משפחתי. השימוע בענייני היה הצגה ומשחק מכור, אני מקווה שהמשפט יתנהל אחרת"

[ ynet.co.il ] המערכת הפוליטית,

בת 37 עם מחלות רקע קשות: "החיסון הציל את חיי"

הודיה חזן-גולדבורד, חולת לופוס (זאבת), החזיקה בידיה תינוק של חברים במשך שלוש שעות, ורק אחר כך התברר לה שהוא חולה קורונה. למזלה, היא הייתה אחרי החיסון הראשון. "אין ספק שאלמלא החיסון הייתי נדבקת", אמרה בריאיון לאולפן ynet. "אני מקווה שהמקרה לי יעודד אנשים להתחסן"

[ ynet.co.il ] חדשות,

ראש העיר אום אל-פחם: "המשטרה מתייחסת אלינו כאל אויבים"

יומיים לאחר המחאה שהידרדרה לעימותים אלימים בין מפגינים לשוטרים, אמר ראש העיר אום אל-פחם בריאיון לאולפן ynet: "אני לא מוכן לשבת עם המשטרה עד שתתנצל, ירקו על האזרחים כאן". ראש העיר, שנמנה גם הוא עם הנפגעים בעימותים, ציין כי ראש הממשלה נתניהו לא דרש בשלומו: "אני מקווה אינשאללה שיהיו לו מינימום מנדטים בחברה הערבית"

[ ynet.co.il ] משפט ופלילים,

מבקשי מקלט התחסנו בתל אביב: "כולם בני אדם"

תורי ענק השתרכו במתחם החיסונים שנפתח בנווה שאנן עבור קהילת העובדים הזרים. "אני לא פוחד מקורונה, אבל רוצה לשמור על עצמי", סיפר ג'ובוי, עובד זר מהודו. מבקש מקלט מאריתריאה אמר: "הרבה רוצים להתחסן, אבל קצת פוחדים. אני מקווה שיגיעו עוד אנשים"

[ ynet.co.il ] חינוך ובריאות,

אדלשטיין: "אני מקווה שנתב"ג ייסגר השבוע"

שר הבריאות, שמסייר בין מוקדי מבצע החיסונים, התייחס בראיון לאולפן ynet לדיווחים על גילוי מוטציה מידבקת יותר של נגיף הקורונה בעולם: "אנחנו צריכים להגן על הגבולות. אבל אין שום עדות שהחיסון לא פועל נגדו". לגבי דיווחים על שוק שחור של חיסונים: "מי שנתקל במאכער - שידע שמציעים לו מים"

[ ynet.co.il ] חינוך ובריאות,

שרת התיירות: "הזמנתי חופשה באילת – ואני מקווה שאוכל לנסוע"

אורית פרקש-הכהן התייחסה בריאיון לאולפן ynet להודעת משרד הבריאות כי החל מהיום אילת מוגדרת כעיר צהובה. "המתווה של איים ירוקים עובד בצורה פטנסטית", אמרה שרת התיירות שהסבירה כי ייתכן שהנתונים מטעים: "באילת עשו הרבה יותר בדיקות מאשר בשאר הארץ". בבתי המלון ממשיכים בינתיים לעבוד כרגיל, ובתאגיד התיירות מאשימים את משרד הבריאות: "נגרם נזק עצום לתיירות בעיר"

[ ynet.co.il ] תעופה וחדשות,

התיכוניסטים שבים לבתי הספר: "רק שלא יהיה עוד סגר ונחזור לזום"

חזרת כיתות י'-י"ב תכלול בשלב הראשון רק יומיים של למידה פיזית בתיכונים, אבל הציפייה לפגוש את החברים ואפילו את המורים מקרוב בשיאה: "הקשר עם כולם חסר לנו, אני מקווה שהחזרה לבתי הספר תשפר את המצב הרגשי", אמר עומרי אפק - תלמיד י"א במקיף נשר. בקרב המורים נשמעת ביקורת על מתווה הקפסולות: "לא ניתן להכין את התלמידים לבגרות"

[ ynet.co.il ] חינוך ובריאות,

נתניהו נגד ועדת הצוללות: "בושה שגנץ משתמש בצה"ל ככלי לניגוח פוליטי"

יממה לאחר הקמת ועדת הבדיקה לצוללות ושעות לאחר הריאיון התקיף של שר הביטחון ב"ידיעות אחרונות", אמר ראש הממשלה בנימין נתניהו בסיעת הליכוד: "אני מקווה שגנץ יתעשת מהפאודה הזאת ויחזור לעבוד ביחד. זה לא הזמן לפאודות". דרעי: "אנחנו בשעת נעילה של הממשלה"

[ ynet.co.il ] המערכת הפוליטית,
עמוד הבא ...