news paper icon

ארכיון חדשות: אני מקווה

גרף חולי קורונה בארץ

גרף חולי קורונה בארץ והדבקות חדשות ראו מסמך מלא כאן - עם פירוט החולים

גרף השוואה בהדבקות בין מדינותמאמרים בנושא אני מקווה

נתניהו: "הפרקליטות במסע ציד, ניסיון הפיכה שלטוני"

לאחר שהתובעת אמרה בפתיחת שלב ההוכחות במשפטו כי "סחר בכוחו השלטוני", הגיב ראש הממשלה במתקפה על מערכת האכיפה: "כל ההליך שהתנהל נגדי היה שימוש פסול בכוח השלטוני של הפרקליטות. קשה מאוד כשמנהלים מסע ציד נגדי ונגד משפחתי. השימוע בענייני היה הצגה ומשחק מכור, אני מקווה שהמשפט יתנהל אחרת"

[ ynet.co.il ] המערכת הפוליטית,

בת 37 עם מחלות רקע קשות: "החיסון הציל את חיי"

הודיה חזן-גולדבורד, חולת לופוס (זאבת), החזיקה בידיה תינוק של חברים במשך שלוש שעות, ורק אחר כך התברר לה שהוא חולה קורונה. למזלה, היא הייתה אחרי החיסון הראשון. "אין ספק שאלמלא החיסון הייתי נדבקת", אמרה בריאיון לאולפן ynet. "אני מקווה שהמקרה לי יעודד אנשים להתחסן"

[ ynet.co.il ] חדשות,

ראש העיר אום אל-פחם: "המשטרה מתייחסת אלינו כאל אויבים"

יומיים לאחר המחאה שהידרדרה לעימותים אלימים בין מפגינים לשוטרים, אמר ראש העיר אום אל-פחם בריאיון לאולפן ynet: "אני לא מוכן לשבת עם המשטרה עד שתתנצל, ירקו על האזרחים כאן". ראש העיר, שנמנה גם הוא עם הנפגעים בעימותים, ציין כי ראש הממשלה נתניהו לא דרש בשלומו: "אני מקווה אינשאללה שיהיו לו מינימום מנדטים בחברה הערבית"

[ ynet.co.il ] משפט ופלילים,

מבקשי מקלט התחסנו בתל אביב: "כולם בני אדם"

תורי ענק השתרכו במתחם החיסונים שנפתח בנווה שאנן עבור קהילת העובדים הזרים. "אני לא פוחד מקורונה, אבל רוצה לשמור על עצמי", סיפר ג'ובוי, עובד זר מהודו. מבקש מקלט מאריתריאה אמר: "הרבה רוצים להתחסן, אבל קצת פוחדים. אני מקווה שיגיעו עוד אנשים"

[ ynet.co.il ] חינוך ובריאות,

אדלשטיין: "אני מקווה שנתב"ג ייסגר השבוע"

שר הבריאות, שמסייר בין מוקדי מבצע החיסונים, התייחס בראיון לאולפן ynet לדיווחים על גילוי מוטציה מידבקת יותר של נגיף הקורונה בעולם: "אנחנו צריכים להגן על הגבולות. אבל אין שום עדות שהחיסון לא פועל נגדו". לגבי דיווחים על שוק שחור של חיסונים: "מי שנתקל במאכער - שידע שמציעים לו מים"

[ ynet.co.il ] חינוך ובריאות,

שרת התיירות: "הזמנתי חופשה באילת – ואני מקווה שאוכל לנסוע"

אורית פרקש-הכהן התייחסה בריאיון לאולפן ynet להודעת משרד הבריאות כי החל מהיום אילת מוגדרת כעיר צהובה. "המתווה של איים ירוקים עובד בצורה פטנסטית", אמרה שרת התיירות שהסבירה כי ייתכן שהנתונים מטעים: "באילת עשו הרבה יותר בדיקות מאשר בשאר הארץ". בבתי המלון ממשיכים בינתיים לעבוד כרגיל, ובתאגיד התיירות מאשימים את משרד הבריאות: "נגרם נזק עצום לתיירות בעיר"

[ ynet.co.il ] תעופה וחדשות,

התיכוניסטים שבים לבתי הספר: "רק שלא יהיה עוד סגר ונחזור לזום"

חזרת כיתות י'-י"ב תכלול בשלב הראשון רק יומיים של למידה פיזית בתיכונים, אבל הציפייה לפגוש את החברים ואפילו את המורים מקרוב בשיאה: "הקשר עם כולם חסר לנו, אני מקווה שהחזרה לבתי הספר תשפר את המצב הרגשי", אמר עומרי אפק - תלמיד י"א במקיף נשר. בקרב המורים נשמעת ביקורת על מתווה הקפסולות: "לא ניתן להכין את התלמידים לבגרות"

[ ynet.co.il ] חינוך ובריאות,

נתניהו נגד ועדת הצוללות: "בושה שגנץ משתמש בצה"ל ככלי לניגוח פוליטי"

יממה לאחר הקמת ועדת הבדיקה לצוללות ושעות לאחר הריאיון התקיף של שר הביטחון ב"ידיעות אחרונות", אמר ראש הממשלה בנימין נתניהו בסיעת הליכוד: "אני מקווה שגנץ יתעשת מהפאודה הזאת ויחזור לעבוד ביחד. זה לא הזמן לפאודות". דרעי: "אנחנו בשעת נעילה של הממשלה"

[ ynet.co.il ] המערכת הפוליטית,

"אני מקווה שהסרט לא ייעשה רושם שלילי לגבי יהודים"

הבמאית הקנדית-יהודיה אמה זליגמן יצרה את "שבעה בייבי", אולי הסרט הכי יהודי והיפסטרי שתראו בזמן הקרוב. בריאיון לרגל הקרנתו בפסטיבל הקולנוע היהודי, היא מדברת על המשפחה הביקורתית והחטטנית שלה ועל האוניברסליות של הסרט: "יהודים חושבים שהמשפחות שלהם נוירוטיות, אבל זה ככה גם בקהילות אחרות"

[ ynet.co.il ]

מנכ"ל משרד הבריאות: "כועס על האמירה של ישראל כץ, אנחנו מאוד חומלים"

אחרי ששר האוצר טען שעיכוב פתיחת המסחר נובע מחוסר חמלה עונה לו פרופ' חזי לוי באולפן ynet: "זה עיוות המציאות. אנחנו מטרה לחיצים על לא עוול בכפינו". על האישור לבתי כנסת: "בניגוד לחנויות, לשם נכנסים אנשים קבועים". על חטיפת השייח בביה"ח זיו: "מעשה שלא ייעשה. אני מקווה שהדברים יטופלו"

[ ynet.co.il ] חינוך ובריאות,

שטייניץ: "לא יהיה מנוס מסגר. הממשלה לא מתפקדת בצורה מיטבית בעניין הקורונה"

שר האנרגיה אמר באולפן ynet שיש ליקויים בטיפול במגפה והוסיף: "אני מקווה שהממשלה תעלה על הפסים". חרף ההערכות שנתניהו מעוניין בבחירות במרץ אמר השר: "אני בעד תקציב דו-שנתי מלא ל-2022-2021"

[ ynet.co.il ] המערכת הפוליטית,

"תביאו מטף": דיון בכנסת על משבר האקלים הופסק מחשש לשריפה

יו"ר ועדת הפנים ח"כ חיימוביץ' קטעה את ח"כ לשעבר חנין שדיבר בזום: "אני מקווה שהכנסת לא נשרפת פה". כעבור זמן קצר התלקחה אש בתקרה והנוכחים פונו. אין נפגעים. דובר הכנסת: "קצר חשמלי". צפו בתיעוד

[ ynet.co.il ] המערכת הפוליטית,

נתניהו יורשע? "תלוי אם יישפט" | רוני אלשיך שובר שתיקה

ביום שישי ב"ידיעות אחרונות" - המפכ"ל לשעבר בריאיון ראשון מאז שפרש: "אולי תהיה חסינות. אני מקווה שלא יכהן עד סוף המשפט, כי המדינה תשלם". ההסתבכות עם הטענה על "גורמים רבי כוח" שמטרידים את החוקרים של נתניהו? "היו עובדות. הטרידו חוקרים. אני יודע מי עומד מאחורי זה". תרגילי החקירה לחפץ ואלוביץ? "לא ידעתי, אבל הכל תלוי בהקשר"

[ ynet.co.il ] משפט ופלילים,

פומפאו לנתניהו: "נספק נשק לאיחוד האמירויות, נשמור על יתרונה של ישראל"

בפגישה בירושלים אמר מזכיר המדינה האמריקני כי בכוונת ארה"ב לספק לאיחוד האמירויות נשק ש"נדרש להגנה מהאיום האיראני". נתניהו על ההסכם: "תחילת עידן שאליו יצטרפו מדינות נוספות. אני מקווה שיהיו בשורות בזמן הקרוב"

[ ynet.co.il ]

ביונסה משיקה שיר חדש לרגל יום השחרור מעבדות

לקראת סיומו של יום השחרור מעבדות, ביונסה השיקה את Black Parade, סינגל חדש שהכנסותיו ייתרמו לקרן שהקימה למען חיזוק עסקים קטנים בבעלות אפרו-אמריקנים. "אני מקווה שנמשיך לחלוק אושר ולחגוג אחד את השני גם בעיצומו של המאבק", כתבה

[ ynet.co.il ]

מרכזי התפתחות הילד בדרך לסגירה

ראשי ערים יוצאים בקריאה לממשלה לקבל סיוע לטובת מרכזי התפתחות הילד. ראש עיריית קריית אונו: "אני מקווה שמישהו יתעורר למעלה ויבין שזה לא המקום של הרשויות לסבסד את הפעילות הזאת"

[ ynet.co.il ]

רוב בלי אישור: פתאל לא קיבלה אישור לדחיית ההתניות הפיננסיות

כ-96% ממחזיקי סדרה ג' ו-61% מהמחזיקים בסדרה ב' הצביעו בעד דחיית הפעלת הקובננטים שקשורים לרווחיות • דוד פתאל: "בימים הקרובים נקיים שיחות עם המשקיעים ונתאם הצבעה נוספת שאותה אני מקווה יאשרו ברוב קולות. ניצנים של התאוששות כבר נראים במרבית המדינות בהן אנו פועלים. בישראל לדוגמא צפוי לנו חג שבועות מוצלח מאוד ובחודש יוני מלונות הנופש שלנו צפויים לתפוסות של למעלה מ-60%"

[ globes.co.il ] מלונות פתאל,
עמוד הבא ...