news paper icon

ארכיון חדשות: בבעלותי

גרף חולי קורונה בארץ

גרף חולי קורונה בארץ והדבקות חדשות ראו מסמך מלא כאן - עם פירוט החולים

גרף השוואה בהדבקות בין מדינותמאמרים בנושא בבעלותי

ראיתי פרסומת למשכנתה הפוכה. אני זקוק לכסף ויש בית בבעלותי. האם זה פתרון טוב?

יותר ויותר גופים פיננסיים בישראל מציעים ללקוחות אפשרות ליטול מהם הלוואה בתצורה של "משכנתה הפוכה" • אבל צריך לזכור שאין מתנות חינם - אנשים שרוצים להמשיך לגור בבית שלהם וזקוקים לעוד הכנסה חודשית, צריכים לשים לב שלא ימצאו את עצמם בגיל 80 בלי הכנסה ובלי בית

[ globes.co.il ] הטיפ היומי,

יוסף גרינפלד: לא הסתרתי חברות פרטיות בבעלותי, הכול דווח

בשבוע שעבר ביקש המנהל המיוחד על נכסיו של גרינפלד להרחיב את סמכויותיו גם על שתי חברות אחזקות שבבעלותו, וטען כי למרות שגרינפלד מצוי לקראת פשיטת-רגל, הוא הסתיר שהוא שולט דרכן בכ-100 חברות פרטיות

[ nrg.co.il ]

"העובדים הפלסטינים שלנו מרוויחים כמו הישראלים, עם ההטבות"

יעקב מלאך, הבעלים של מפעל החלווה והטחינה אחווה, חושף את סוד ההצלחה שלמד מהסבתא שלו: "לא לקחתי לירה מהבנק, המפעל מעולם לא מינף את עצמו, ולא שילמתי מעולם ריבית. נכסי הנדל"ן שלי היו תמיד בבעלותי"

[ nrg.co.il ]

מה חושב מייקל ג'ורדן על החזרה של לברון למספר 23?

לפני 4 שנים אמר קינג ג'יימס ש"אף אחד לא ראוי ללבוש את הגופיה מספר 23". אתמול הוא הודיע שילבש אותה גם בקדנציה השנייה בקליבלנד. ג'ורדן הגיב ל-ESPN: "אני בסדר עם זה, המספר לא נמצא בבעלותי"

[ nrg.co.il ]

ריבלין: בבעלותי דירת 4 חדרים שקניתי ב-1973

כמה שעות לאחר שדליה איציק פרסמה כי בבעלותה יש שלוש דירות, פרסם המועמד לנשיאות ראובן ריבלין הצהרת הון צנועה יותר. פרט לדירה שרכש ב-220 אלף שקלים לפני יותר מ-40 שנה, הוא מחזיק בתיק השקעות בשווי 300 אלף שקלים ובעוד 450 אלף שקלים בקרן השתלמות ובקופת גמל. ריבלין: "צריך להיות גלוי ושקוף בנוגע להכנסות"

[ ynet.co.il ] המערכת הפוליטית,

דליה איציק מסבירה: כך רכשתי 2 מתוך 3 הדירות שבבעלותי

החשדות והחיסולים בדרך לבית הנשיא מניבים יוזמות חקיקה שנועדו להגביר את השקיפות בהליכי בחירת האזרח מספר 1. בינתיים, המועמדת דליה איציק מגיבה לסימני השאלה סביב נכסיה, מבטיחה לפרסם הצהרת הון וקוראת לכל המועמדים לעשות זאת

[ ynet.co.il ] המערכת הפוליטית,

בן משה: "הלוואי ועל החובות של אי.די.בי אקבל ריבית כמו זו של המשכנתא שלי"

מוטי בן משה הגיב הערב לידיעות שפורסמו בתקשורת כי לקח משכנתא בעבר ביתו במודיעין וכי רכבו עוקל: "היום נודע לי שבגלל דו"ח שנתי שלא הגשתי בגין חברה לא פעילה שבבעלותי נרשם לי עיקול על רכב היונדאי שברשותי. אפילו לא ידעתי שזה קרה. הדבר כמובן נסגר היום"

[ themarker.com ] חובות,

זיסר למשקיעים: אלביט היא כל עולמי; נעמוד בהתחייבויות

בצל הנפילות החדות במניה בשבועות האחרונים על רקע אי-פרעון חוב לבנק הפועלים, פונה בעל השליטה באלביט הדמיה לבעלי המניות והאג"ח: "בחברות הפרטיות שבבעלותי מגוון נכסים באמצעותם ניתן לפתור את הסוגיה; אלביט הייתה ותישאר חברה נזילה ובריאה"

[ nrg.co.il ]

ברלוסקוני: גרמתי לכל אשה להרגיש מיוחדת

ראש ממשלת איטליה לא התרגש ממאות אלפי המפגינים נגדו בסוף השבוע והצהיר כי אין בכוונתו להתפטר. לדבריו, "כל הנשים שמכירות אותי יודעות עד כמה אני מכבד אותן. תמיד נהגתי בכבוד ובדאגה כלפיהן, גם בחברות שבבעלותי וגם בממשלה"

[ ynet.co.il ] חדשות בעולם,

ההוצאה לפועל מעכבת ההליכים נגד איש העסקים רונן קריסטל

ראש ההוצל"פ בירושלים החליט אמש לעכב ההליכים נגד מי שנתבע ע"י אנשי העסקים אלי אביטל ויונתן קולק, כמי שלא פרע את חובו כלפיהם בסך מיליוני דולרים. קריסטל: התובעים מימשו את המניות שניתנו להן כבטוחה אל מול ההלוואה והשתלטו על חברת ג'ולקס שהייתה בבעלותי

[ calcalist.co.il ] משפט,
עמוד הבא ...