news paper icon

ארכיון חדשות: בהלוויית

גרף חולי קורונה בארץ

גרף חולי קורונה בארץ והדבקות חדשות ראו מסמך מלא כאן - עם פירוט החולים

גרף השוואה בהדבקות בין מדינותמאמרים בנושא בהלוויית

אחיו של אלי קיי בהלווייתו: "לאלי לא הייתה דרך אחרת. או בפיגוע או במלחמה"

מדריך הסיורים בכותל, קורבן פיגוע הירי אתמול בעיר העתיקה, הובא למנוחות בירושלים. אחיו כתריאל: "אנחנו מדברים על בחור שחטף ירי מרגמות בעזה. כשהקב"ה רוצה בן אדם - הוא יקח אותו". חברו של הנרצח: "אבא של אלי סיפר שכשהוא שמע בבוקר שיהודי נרצח בעיר העתיקה, הוא תכנן ללכת ללוויה שלו"

[ ynet.co.il ]

עאסם נהרג מכדור תועה: "לפני חודשיים חגגנו בחתונה שלו, ועכשיו ניחום אבלים"

עאסם סלטי, בן 28, נהרג מפגיעת כדור תועה בכפר עילוט - וקרוביו זועמים: "הוא חף מפשע, כל חייו היה נגד אלימות". אשתו, שאיתה התחתן רק לפני חודשיים, סיפרה שהיא לא מעכלת את האובדן: "איך אכנס לבית בלי לראות אותו?". מאות השתתפו בהלווייתו

[ ynet.co.il ]

יום אחרי רצח רחל אייזנשטדט, הבעל החשוד ספד בהלוויה: "מבקש סליחה"

גיא שפירא, החשוד ברצח אשתו בביתם במעלה אדומים לפני חג הסוכות, ספד לה בהלווייתה לפני שנודע כי הוא החשוד ברצח: "אני אשם בכל מה שקרה. גרמתי לבן אדם היחיד שאהב אותי לשנוא אותי". בנותיה של רחל: "קלות הדעת שבה הרוצח ספד לאימנו לא נתפסים במוח האנושי"

[ ynet.co.il ]

"גיבורה יהודית, לוחמת צדק": רק 40 איש נכחו בהלוויית אסירת ציון אידה נודל

נודל, מסמלי העלייה מברית המועצות, נפטרה היום בגיל 90. רה"מ בנט כתב כי "סיפור חייה הוא סיפור העולים והעם היהודי כולו", אבל בדרכה האחרונה ליוו אותה רק עשרות. האחיין שלה קרא קדיש: "מקווה שאנשים יעריכו את מה שעשית פה"

[ ynet.co.il ]

אלפים בהלוויית הלוחם שנורה בגבול הרצועה, אמו: "אלחם את מלחמתך - ואנקום"

סמ"ר בראל חדריה שמואלי, לוחם מג"ב שמת מפצעיו אחרי שנורה בגבול רצועת עזה, הובא למנוחות. אמו תקפה את הממשלה ואת בנט: "שלחתם את הבן שלי עם אפס אפשרות לירות במחבל". אביו ספד לו: "הוא בגן עדן". חברתו: "נתת אהבה ללא תנאי". קרובי הלוחם ביקשו להרחיק מפגינים שקראו קריאות נגד המפכ"ל שבתאי, מפקד פיקוד הדרום והשר בר-לב

[ ynet.co.il ]

בכירי חמאס בביקור נדיר בירדן

מאחר שפעילות ארגון הטרור אסורה בשטח הממלכה ההאשמית, נדרשו איסמעיל הנייה וחאלד משעל לקבל אישור מיוחד כדי להשתתף בהלוויית בכיר חמאס בירדן. להנייה היה זה ביקור ראשון בירדן אחרי כמעט שלושה עשורים

[ ynet.co.il ]

אחמד נדקר, נדרס ונרצח עם סיום לימודיו. אביו: "החברה הערבית - חלק מהבעיה"

אלפים נכחו בהלוויית הנער מכפר קאסם. אביו: "החגיגות במסיבת הסיום לפני שבועיים הפכו לכאב שילווה אותנו כל החיים". תושבים: "הוא נרצח בגלל שטות". ראש העיר הפציר בצעירים לזנוח את הפשע: "גיבורים אמיתיים עושים סולחות"

[ ynet.co.il ]

התחתנו במטוס עם 160 אורחים כדי לעקוף את הסגר

תמונות מקוממות מהודו: כשהמדינה נלחמת בגל קורונה קשה, עם אלפי מתים בכל יום ומאות אלפי נדבקים, בני זוג המריאו עם בני משפחה וחברים כדי לחגוג בשחקים בלי מסכות וריחוק חברתי. קודם לכן: מאות השתתפו בהלוויית סוס

[ ynet.co.il ] חדשות בעולם,

אלפים בהלוויית הנער שנהרג באום אל פחם: "שהיד אל-אקצא"

מוחמד כיוואן בן ה-17 שנפגע מירי לפני שבוע ומת הלילה הובא למנוחות. המשתתפים הניפו את תמונתו, וחלקם חגגו וירו זיקוקים. בעיר מאשימים כי הנער נורה בידי שוטר, אך במשטרה אומרים: "לא ברור מהיכן הגיע הירי, האירוע בבדיקה"

[ ynet.co.il ] כללי,

אזעקה בהלוויית הילד עידו אביגל שנהרג מרקטה: "לנצח אחיה עם החור הזה בלב"

עידו אביגל, הילד בן החמש שנהרג מפגיעה ישירה של רקטה בבית דודתו בשדרות, הובא למנוחות בקריית גת. בזמן ההלוויה נשמעה אזעקה. כמה מהנוכחים השתטחו על הרצפה, אחרים חיפשו מחסה. האם עדיין מאושפזת במצב קשה, האב ספד: "רציתי לדעת איך תהיה בעוד שנתיים". הדודה עדי נפרדה: "אני מבקשת ממך סליחה שלא שמרתי עליך בבית שלי"

[ ynet.co.il ] כללי,
עמוד הבא ...