news paper icon

ארכיון חדשות: בוועידת

גרף חולי קורונה בארץ

גרף חולי קורונה בארץ והדבקות חדשות ראו מסמך מלא כאן - עם פירוט החולים

גרף השוואה בהדבקות בין מדינותמאמרים בנושא בוועידת

מתנדבות מד"א בוועידת "האנשים של המדינה": "רואות אנשים ברגעים הכי קשים"

יונת דסקל-דגן, בראאה גלטא והניה שדמי השתתפו בוועידה של ynet ו"ידיעות אחרונות" וסיפרו לאדיר ינקו מתי קלטו שהקורונה היא "משהו בסדר גדול שלא התמודדנו איתו", ומה הן אומרות לקשיש ערירי שמתקשר למוקד ומתלונן שאין לו מה לאכול

[ ynet.co.il ]

יצחק (בוז'י) הרצוג: "לראשונה בהיסטוריה ישראל לא מאפשרת לעולים להגיע"

קשיים מול עולים חדשים ושמיים סגורים, קהילות יהודיות שהיו בסיס התמיכה הכלכלית והפכו לנזקקות, אנטישמיות שוברת שיאים - ומשבר מתמשך בין יהדות התפוצות לישראל השמרנית: שנת הקורונה לא הייתה קלה ליו"ר הסוכנות היהודית. בוועידת "האנשים של המדינה" של ynet ו"ידיעות אחרונות" הוא מספר על ההתמודדות עם תופעות הלוואי של מגפת הקורונה בעולם היהודי

[ ynet.co.il ] העולם היהודי,

האם מיכאלי תמליץ על לפיד: "הקרוב ביותר לעמדותינו"

יו"ר העבודה אמרה בוועידת "האנשים של המדינה" של ynet ו"ידיעות אחרונות" כי "המטרה מספר אחת היא להגיע לגוש 61 של שינוי משום שהחלפת נתניהו היא תנאי לא מספיק, אבל תנאי הכרחי. נתניהו הפך להיות בעיה אסטרטגית קשה בכל מה שקשור לאיראן"

[ ynet.co.il ] המערכת הפוליטית,

מנכ"לית "עמל": "ילדים שוקעים בדיכאון ומתמכרים לסמים, זה דור אבוד"

בריאיון בוועידת "האנשים של המדינה" של ynet ו"ידיעות אחרונות" התייחסה רוית דום-עיני לשנת הקורונה במערכת החינוך: "הילדים לא יכולים לשבת יותר בבית. הם משוועים לחברה. צריך לחשוב עכשיו איך אנחנו משנים את מערכת החינוך - ויפה שעה אחת קודם"

[ ynet.co.il ] חינוך ובריאות,

יהודה משי זהב: "ראיתי את אבי גוסס, ואמרתי שאני אוהב את אלוהים"

הפילוסוף ד"ר ג'רמי פוגל מאמין כי האנושות לא למדה שום לקח מהקורונה ותמשיך להרוס את עצמה. יהודה משי זהב בטוח שהקורונה החזירה לאנשים את האמונה באלוהים. ושניהם מתקשים להבין את המנהיגים הרוחניים ושומעי לקחם, שרואים את המוות ומעדיפים לדבוק בקונספירציות. כך זה נשמע בוועידת "האנשים של המדינה" של ynet ו"ידיעות אחרונות"

[ ynet.co.il ] עיון,

ליברמן: "הפעם תהיה הכרעה, נתניהו הולך"

בריאיון בוועידת "האנשים של המדינה" של ynet ו"ידיעות אחרונות" אמר יו"ר ישראל ביתנו כי אחרי הבחירות הקרובות תוקם ממשלה בלי נתניהו והחרדים, ובלי תמיכת הרשימה המשותפת. הוא הבטיח כי ימליץ על המועמד עם הכי הרבה מנדטים בגוש וגם הביע תמיכה בנישואים חד-מיניים

[ ynet.co.il ] המערכת הפוליטית,

לפיד: כשערבי היה בבידוד בבית של בתי האוטיסטית, זה שינה אותי

"משהו עמוק השתנה, ואפשר להקים ממשלה שהרשימה המשותפת תתמוך בה", אמר יו"ר יש עתיד בוועידת ynet ו"ידיעות אחרונות". לפיד קרא לשלוח את כל ילדי ישראל לנקות את חופי הים, "כי הם מתים לאט מול הזום"

[ ynet.co.il ] המערכת הפוליטית,

בנט: "טינפו עליי. ביבי שונא אותי? אני לא פסיכולוג"

יו"ר ימינה התארח בוועידת "האנשים של המדינה" של ynet ו"ידיעות אחרונות", סירב לפסול את נתניהו והכריז שהוא מוכן לשבת עם בן גביר ונציגי נעם: "אני לא מונע מנקמה. אני מתחייב להבאת שינוי, בלי להעביר את השלטון לשמאל". על גדעון סער: "הוא לא שמאלן והוא אדם לגיטימי"

[ ynet.co.il ] המערכת הפוליטית,

פרופ' ציון חגי בוועידת "האנשים של המדינה": "החיסון לקורונה בטוח לנשים בהיריון"

יו"ר ההסתדרות הרפואית מדבר בוועידת ״האנשים של המדינה״ של ynet ו״ידיעות אחרונות״ על הסכנות של נשים בהיריון שעלולות לחלות בקורונה, על בטיחות החיסון בקרב הנשים וגם על האתגרים שניצבים בפני המערכת הרפואית גם אחרי שהמגפה תשכך

[ ynet.co.il ]

יפה בן דויד נגד מרד הרשויות: "חוששת מאנרכיה, אסור שנהיה במקום הזה"

מזכ"לית הסתדרות המורים יצאה לא פעם נגד הממשלה ("לא הזמינו לקבינט") אך מודה שמתקיים שיח בינה לבין צמרת משרד הבריאות. על ההחלטה בערים הגדולות להחזיר את הלימודים: "מעמידים את עובדי ההוראה במצב מביך ומסוכן". ומה היא חושבת שצריך לקחת מהקורונה? צפו בראיון בוועידת "האנשים של המדינה" של ynet ו"ידיעות אחרונות"

[ ynet.co.il ] חינוך ובריאות,

סער: "מבן גביר עד אש"ף - נתניהו איבד את הבושה"

יו"ר תקווה חדשה תקף בוועידת "האנשים של המדינה" את נתניהו בעקבות חשיפת ynet ו"ידיעות אחרונות" על מגעי סגן השר מהליכוד מולא עם גורמים ברשות: "אין לו מעצורים או קווים אדומים". על לפיד: "לעניות דעתי אין לו את הכישורים להיות ראש ממשלה". על תדמיתו שנתפסת לעתים כ"אפורה" אמר סער: "אני אוהב מאוד בילויים, אבל לא מתלהם בחיים הציבוריים"

[ ynet.co.il ] המערכת הפוליטית,

יו"ר השלטון המקומי על מרד החינוך: "הכי גרוע - לקרוא לעבור על החוק"

חיים ביבס מתנגד ליוזמת פורום 15 ראשי הערים שהודיעו שיחדשו את הלימודים בכיתות ז'-י' בניגוד להנחיות הממשלה. בוועידת ynet ו"ידיעות אחרונות" הוא אמר: "ביקרנו את הממשלה, אבל הכול במסגרת החוק". על כניסה שלו לפוליטיקה הארצית: "כל דבר בעתו"

[ ynet.co.il ] חינוך ובריאות,

אדלשטיין: "זינוק במכירת אלכוהול, נדרוש לצמצם אוטובוסים בפורים"

שר הבריאות התייחס בוועידת ynet ו"ידיעות אחרונות" לצעדים שמתכננת הממשלה כדי למנוע הדבקה נרחבת בימי החג: "יש מלא הזמנות ברשת לכל מיני מסיבות וטישים, מביאים הצעה לעוצר לילי בתקווה שזה יעזור". על הדיווחים המטרידים מנתב"ג: "שליש פשוט בורחים, בהם גם חרדים". חוק צרפתי למען נתניהו? "אתנגד"

[ ynet.co.il ] חינוך ובריאות,

ראש אגף המבצעים: האיראנים מסכמים שנתיים לא מוצלחות בצפון

בשיחה בוועידת ynet ו"ידיעות אחרונות" שרטט ראש אמ"ן הבא, אלוף אהרון חליוה, את מפת האתגרים, ואמר שאסור לקבוע מראש תוקף להסכם גרעין עם איראן: "צריך הסכם שיבטיח שאין להם יכולת לפרוץ לגרעין". על נסראללה: "יודע מצוין מה מחיר המלחמה, מכיר את איכות המודיעין והאש שלנו". ואיך השפיעה שנת הקורונה על צה"ל?

[ ynet.co.il ] צבא וביטחון,

ניצן הורוביץ: "אומרים שמרצ שולטת בתקשורת ובבג"ץ. לצערי זה לא נכון"

יו"ר מרצ התייחס בוועידת "האנשים של המדינה" להבדל ממפלגת העבודה: "אצלנו לא מתביישים בערבים ברשימה". על הסיקור של מרצ בתקשורת: "אנחנו אלטרנטיבה לימין ולהון שלטון, אנשים חזקים לא אוהבים לשמוע את זה". על ישיבה תחת סער או בנט: "אני לא פוסל"

[ ynet.co.il ] המערכת הפוליטית,

פרופ' רהב בוועידת "האנשים של המדינה": "אמרו שאני מקבלת כסף מפייזר. זה מגוחך"

מי שהייתה ל"פנים של הקורונה" מסכמת את השנה המורכבת בחייה: הטיפול בחולים הראשונים ("אחריות אדירה"), החיקויים ("נפגעתי בהתחלה"), המאבק במכחישי המגפה ("כועסת"), הוויכוח עם מתנגדי החיסונים ("גם נכדיי יתחסנו"). סמדר שיר הוציאה אותה מבית החולים ויצאה איתה לאוויר הפתוח, שתנשום קצת

[ ynet.co.il ]

"יורים לי בגב": גנץ עונה לבכירי מערכת הביטחון שקראו לפרישתו

שר הביטחון השיב בוועידת ynet ו"ידיעות אחרונות" לרמטכ"לים ולאלופים במיל': "אני מסתער על היעד. הם התבלבלו, במקום לעזור או לחפות על היעד הם יורים לי בגב". לדבריו, ללפיד אין היתכנות להקים ממשלה: "הסיכוי של סער יותר גבוה"

[ ynet.co.il ] המערכת הפוליטית,

גמזו: "יכולנו להצליח יותר". אש: "לא מבטיח שזה היה הסגר האחרון"

מובילי המאבק בקורונה התייחסו בוועידת "האנשים של המדינה" לכשלים ולהצלחות. הפרויקטור הנוכחי, אש: "הייתי עושה דברים אחרת בחינוך, בעיקר לגבי הקפסולות". קודמו גמזו: "המגפה מצאה את כל חולשות החברה". מנכ"ל משרד הבריאות לשעבר, בר סימן טוב: "פתיחת המשק לא נכונה". הפרויקטור במגזר, סייף: "דרושה יותר אכיפה בחברה הערבית"

[ ynet.co.il ] חינוך ובריאות,
עמוד הבא ...