news paper icon

ארכיון חדשות: בירושלים

גרף חולי קורונה בארץ

גרף חולי קורונה בארץ והדבקות חדשות ראו מסמך מלא כאן - עם פירוט החולים

גרף השוואה בהדבקות בין מדינותמאמרים בנושא בירושלים

תקציב למניעת הטרדות מיניות בירושלים - לעמותה שתומכת ב"טיפולי המרה"

בעיריית ירושלים אישרו תקציב בסך 21,788 ש"ח לעמותת "בקדושה", שפרסמה בעבר "נייר עמדה" בעד "טיפולי המרה". חבר מועצת העיר יוסי חביליו: "סטירת לחי לקהילת הלהט"ב". העירייה: "התמיכה המדוברת אושרה כדין"

[ ynet.co.il ] חדשות בארץ,

המוזיאון לאמנות האסלאם רוצה לדחות את המכירה הפומבית בסותביס

בעקבות לחץ ציבורי והתערבותם של נשיא המדינה, היועץ המשפטי לממשלה ושר התרבות והספורט, הנהלת המוזיאון לאמנות האסלאם בירושלים ביקשה מבית המכירות סותביס לדחות את המכירה הפומבית בלונדון, בה תוכננו להימכר יותר מ-200 פריטים נדירים מאוסף המוזיאון. מסותביס טרם התקבלה תשובה

[ ynet.co.il ]

אש בהרי ירושלים וליד מירון: עשרות צוותי כיבוי הוזעקו

שריפת חורש משתוללת באזור קריית ענבים: 6 מטוסים וכמעט 100 כבאים מנסים למנוע מהאש להתקרב ליישובים נוספים, פונה בי"ס לחינוך מיוחד. שריפה גדולה גם ליד בית ג'ן, מתקדמת לשמורת מירון. בירושלים: 4 פצועים קל בדליקה בבניין

[ ynet.co.il ] כללי,

סטודנטים הפגינו בירושלים: "בלי גב כלכלי אין סיכוי להשלים תואר"

כ-100 צעירים הפגינו מחוץ למבנה של המועצה להשכלה גבוהה וקראו: "סטודנט עני זה אני" ו"דור שלם בסכנה". יו"ר התאחדות הסטודנטים: "עד שלא נראה פתרונות לא נעזוב את הרחובות". בכירים בממשלה: "המטרה היא צמצום הנשירה, לא לתת מתנות למי שלא צריך"

[ ynet.co.il ] חינוך ובריאות,

מחאת מוצ"ש: שבעה מפגינים נעצרו בירושלים, שישה חשודים נעצרו בת"א

הפגנת האלפים בכיכר פריז בי-ם התפצלה לצעדות מחאה שבהן נעצרו שבעה מפגינים בעימותים עם שוטרים שהחרימו אמצעי רעש. יוסי פרומן הפגין עם שני ילדיו הקטנים: "מי שהולך עם האמת הוא המיעוט, בסוף זה יעבוד". בגוש דן נעצרו שישה, בהם שליח וולט בן 18 החשוד שניסה לדרוס מפגינים

[ ynet.co.il ] המערכת הפוליטית,

"חייבים לצאת לרחובות": מוחים בצמתים ובגשרים, צועדים בירושלים

מפגינים רבים מוחים בצמתים ובגשרים ברחבי הארץ על התנהלות הממשלה בראשות נתניהו. בהמשך צפויה הפגנה גדולה סמוך למעון רה"מ ברח' בלפור בירושלים - שם יצעדו המוחים מכמה מוקדים אל כיכר פריז. הפגנות גם בת"א ובחיפה: "ישראל במאבק קיומי על היותה דמוקרטית"

[ ynet.co.il ] המערכת הפוליטית,

המחאה נגד נתניהו; פעילי ליכוד לח"כ רזבוזוב: "אתה לא יהודי"

אנשי תנועות המחאה נגד רה"מ יצאו לגשרים ולצמתים על רקע סערת ההצבעה שבוטלה בכנסת ולקראת ההפגנה הגדולה בשבת בירושלים. פעילי ליכוד שמחו מול מפגינים בחולון כינו את ח"כ רזבוזוב מיש עתיד "עוכר ישראל"

[ ynet.co.il ] המערכת הפוליטית,

שפיר לקראת חתימה על הסכם מימון ענק: 3.5 מיליארד שקל להרחבת הרכבת הקלה בירושלים

את קונסורציום המלווים מוביל בנק הפועלים, כשלצדו יהיו בו הבינלאומי, מגדל ואלטשולר שחם • סגירה פיננסית כשנה לאחר זכייה במכרז נחשבת לפרק זמן קצר יחסית להסכם מימון בהיקף ובמורכבות כאלה • גורמים בשוק: "תמיד אחד הפתרונות במשברים כלכליים הוא השקעה בתשתיות"

[ globes.co.il ] שפיר הנדסה,

תיעוד: צעירה נתפסה בלי מסכה, התעמתה עם שוטרות ורוססה בגז מדמיע

בת שירות לאומי נתפסה בירושלים ללא מסכה וסירבה להזדהות: "לא רוצה לקבל דו"ח על שנייה מחוץ לבית". היא התעמתה עם השוטרות, נאבקה בניסיון להכניס אותה לניידת, עד שרוססה בגז מדמיע. עדת ראייה: "תפסו אותה והתנהגו בצורה מחרידה". המשטרה: "השימוש בגז פלפל היה כחוק"

[ ynet.co.il ] כללי,
עמוד הבא ...