news paper icon

ארכיון חדשות: בן גביר

גרף חולי קורונה בארץ

גרף חולי קורונה בארץ והדבקות חדשות ראו מסמך מלא כאן - עם פירוט החולים

גרף השוואה בהדבקות בין מדינותמאמרים בנושא בן גביר

כשסעודת האיפטאר הפכה לקרב: לילה בשייח ג'ראח

הפלונטר המשפטי סביב הבעלות על הבתים שראשיתו במאה ה-19, התושבים שניצבים בפני פינוי ("נכבה שנייה") וה"לשכה" עם כיסאות הפלסטיק שהקים ח"כ בן גביר: איך הפכה השכונה הפסטורלית במזרח ירושלים למוקד נפיץ שמאיים על האזור, במיוחד לקראת יום ירושלים? "אם יש אצלכם מישהו חכם הוא יעצור את מה שקורה, ואם לא – תיגררו לחור שחור"

[ ynet.co.il ] כללי,

לשכת נתניהו סיכמה עם בן גביר: יעזוב את שייח ג'ראח, המשטרה תישאר

מחשש להסלמת העימותים בשכונה: לשכת ראש הממשלה ביקשה מבן גביר לפנות את הלשכה הזמנית שהקים במקום. הח"כ איים כי יישאר שם במשך השבת ולאחר משא ומתן לילי סוכם על נוכחות המשטרה במקום עד לסוף ימי הרמדאן

[ ynet.co.il ] המערכת הפוליטית,

ערב נוסף של עימותים בשייח ג'ראח, אבנים הושלכו לעבר אוהל שהקים בן גביר | תיעוד

נמשכות ההתפרעויות על רקע הכוונה לפנות משפחות ערביות מהשכונה שבמזרח ירושלים. מפגינים יידו אבנים וחפצים ותקפו שוטרים. שבעה נעצרו. דובר הג'יהאד האיסלאמי: "קוראים לאנשינו בירושלים ובגדה לחדש את הפיגועים ולירות ללא היסוס במתנחלים וחיילים"

[ ynet.co.il ] כללי,

צפו בעימות בין בן גביר לפעיל ליכוד: "תקעתם סכין בגב"; "מכרתם את אמא בשביל ג'ובים"

יו"ר עוצמה יהודית התעמת באולפן ynet עם הפעיל הוותיק שלומי וקנין - שהאשים אותו ב"הריסת המפעל של נתניהו" וטען: "בזכותי אתה בכנסת, ברחוב קוראים לכם 'בוגדים'". הח"כ השיב: "תתבייש, אתה רוצה להכשיר את מי שפוגע בחיילים שלנו?". בהמשך הודיע: "מעביר את לשכתי לשכונת שייח ג'ראח במזרח י-ם במחאה על אזלת ידה של המשטרה"

[ ynet.co.il ]

בן גביר: "איילת ונפתלי חתכו לשמאל, מקימים ממשלה עם עבאס"

שעות לפני פקיעת המנדט שניתן לנתניהו להרכיב ממשלה, שב ומבהיר בכיר הציונות הדתית שסיעתו לא תתמוך בקואליציה עם הישענות עבאס: "אלה אנשים מסוכנים שפוגעים במדינת ישראל", אמר בן גביר באולפן ynet. על בכירי ימינה: "'ימין חזק' מכשיר ממשלת שמאל"

[ ynet.co.il ] המערכת הפוליטית,

סדק בציונות הדתית? רמיזה להקמת ממשלה בראשות נתניהו בהימנעות רע"מ

מנהיגה הרוחני של מפלגת נעם, הרב צבי טאו, קורא להקמת ממשלת ימין בתמיכה של 59 חברי כנסת. הוא רומז שניתן יהיה להשתמש בהימנעות של רע"מ לצורך הקמת הממשלה, ולאחר מכן לצרף גורמים אחרים מהימין: "ההסתמכות על שאינם יהודים יש בה חילול השם, אולם הסכמה לתת יד למזימות הרסניות היא חילול גדול". סמוטריץ' ובן גביר עדיין מתנגדים

[ ynet.co.il ] המערכת הפוליטית,

המחסומים בשער שכם הוסרו באישור המשטרה, "חגיגות ניצחון" במקום

בתום היערכות ביטחונית ושיח עם מנהיגים מקומיים החליט מפכ"ל המשטרה שבתאי להסיר את הגדרות מהטריבונה בשער שכם. מאות צעירים ערבים חוגגים במקום: "בדם ואש נפדה את פלסטין". בן גביר: "התקפלות שתעלה לנו בדם", כסיף: "נתניהו ואוחנה הובילו בכוונה לשפיכת דמים, טוב שהוסרו הגדרות"

[ ynet.co.il ] משפט ופלילים,

אלהרר מיש עתיד: "המשותפת יכולה להיות בקואליציה". בן גביר: "מכרתם את חיילי צה"ל"

ב"גוש השינוי" מעודדים מההישג בהצבעה על הרכב הוועדה המסדרת, אולם בכירת יש עתיד אמרה בריאיון לאולפן ynet כי המטרה היא הקמת ממשלה: "אנחנו ממשיכים לעבוד". ח"כ בן גביר על הצטרפות רע"מ למתנגדי נתניהו: "ליכודניקים אומרים לי 'צדקתם'. עבאס זה עוקץ"

[ ynet.co.il ] המערכת הפוליטית,

נשיאת העליון בטקס לכל איש יש שם: "לזכר סבתי שעל שמה אני קרויה"

כמדי שנה הוקירו בכירי המדינה את זכר יקיריהם שנספו בשואה. נשיאת העליון אסתר חיות ציינה את זכר סבתה וילדיה שהוצאו להורג בפולין. הנשיא ריבלין הקריא את שמות בני משפחתה של רעייתו המנוחה נחמה שנספו בשואה. ח"כ אחמד טיבי עזב את הטקס בכנסת כשבן גביר נקרא לעלות לבמה ולהקריא שמות נספים. בן גביר: "תומך טרור שלא אמור להיות בכנסת"

[ ynet.co.il ] המערכת הפוליטית,

בן גביר: "נתניהו יקים ממשלת מיעוט ונישאר בחוץ? ספין"

לאחר ששלל כל אפשרות להקמת ממשלת ימין בתמיכה או בהימנעות של רע"מ, הח"כ הנכנס קרא בריאיון ל-ynet לסער "לבוא לממשלת ימין" ופנה גם לבנט: "אל תגררו אותנו לבחירות חמישיות". עוד אמר: "אם הם הולכים עם הרשימה המשותפת - אין להם לאן לחזור"

[ ynet.co.il ] המערכת הפוליטית,

עם קהל ו-18 פנים חדשות: היום השבעת הכנסת

מאיתמר בן גביר ועד אפרת רייטן: תמונות ההשבעה הקודמת של 40 קבוצות לא יחזרו, ואל חברי הכנסת יצטרף להשבעה בן משפחה אחד. בזמן הטקס החגיגי, העיניים יופנו אל החדרים הסגורים במשכן, שם ינסו ראשי המפלגות להרכיב ממשלה ולהימנע ממערכת בחירות נוספת

[ ynet.co.il ] המערכת הפוליטית,

בן גביר: עבאס זה קו אדום, אני וסמוטריץ' הצלנו את נתניהו

חבר הכנסת המיועד מהציונות הדתית ממשיך להטיל וטו על פשרה שבמסגרתה ממשלת ימין בראשות נתניהו תיתמך בצורה כזאת או אחרת על ידי יו"ר רע"מ: "עושים ממנו 'פוצי מוצי' ורק לפני שנה וחצי הוא דיבר בשבח חמאס", אמר בן גביר בריאיון לאולפן ynet. לטענתו, אמירותיו מסנדלות את בנט וסער: "הם אולי חשבו להקים ממשלה עם המשותפת"

[ ynet.co.il ] המערכת הפוליטית,
עמוד הבא ...