news paper icon

ארכיון חדשות: ברחבי הארץ

גרף חולי קורונה בארץ

גרף חולי קורונה בארץ והדבקות חדשות ראו מסמך מלא כאן - עם פירוט החולים

גרף השוואה בהדבקות בין מדינותמאמרים בנושא ברחבי הארץ

גננות רבות לא עברו בדיקת קורונה: "תיכף יסגרו שוב"

הדרך לסגר הבא: כ-90 אחוזים מהגנים הפרטיים ברחבי הארץ נפתחו אתמול, אבל רק 3,000 גננות וסייעות מתוך עשרות אלפים הספיקו להיבדק לקורונה. בהנהגת ההורים הארצית דורשים לחייב את כל אנשי הצוות להיבדק. הגננות: “ממש אנדרלמוסיה"

[ ynet.co.il ] חינוך ובריאות,

משרד הבריאות: קוראים לכל הגננות והסייעות להיבדק לקורונה בסוף השבוע

מבצע "מגן גננות" יוצא לדרך. לקראת חידוש הלימודים במוסדות החינוך לגיל הרך יפעל בסוף השבוע מסלול בדיקה מהיר בעשרות מוקדים ברחבי הארץ. לפניכם - רשימת 175 העמדות, המתווה המלא וגם השאלות הפתוחות בהן מה יעשו גננות מערים אדומות המלמדות בערים לא-אדומות

[ ynet.co.il ] חינוך ובריאות,

לפני שישובו לבלפור: אלפי מפגינים בצמתים ובגשרים נגד ראש הממשלה

מפגינים ברחבי הארץ יצאו למחות נגד ראש הממשלה לפני שחלקם יחזרו להפגין מול מעונו בירושלים במוצ"ש. מתנגדיהם, בהם פעילי "לה פמיליה" הגיעו להפגנה בחולון ותקפו מפגינים וצלם. המשטרה פתחה בסריקות אחר החשודים. בשעה 20:00 תתקיים הפגנת ענק בכיכר הבימה בתל אביב

[ ynet.co.il ] המערכת הפוליטית,

עסקים ממשיכים לפתוח למרות ההנחיות: "הפיצויים אפילו לא מכסים את הארנונה"

מיום ראשון עסקים רבים ברחבי הארץ החלו לפתוח על אף הסגר ורשתות האופנה ובתי הקפה הכריזו כי גם הם יפתחו ביום ראשון. קבינט הקורונה צפוי להתכנס היום ולדון בהקלות על הסגר. "אין לנו ברירה, המצוקה גדלה מיום ליום", מספרת אורלי פלד, יו"ר ארגון הקוסמטיקאיות, בריאיון לאולפן ynet

[ ynet.co.il ] כלכלה בארץ,

מאדום לירוק בזמן קצר: "ברשויות מקומיות עושים את מה שהממשלה לא יודעת לעשות"

בכמה יישובים ברחבי הארץ לא המתינו להכוונה של הממשלה, ופעלו באופן עצמאי להורדה משמעותית של התחלואה. ראש מועצת דליית אל-כרמל אמר לאולפן ynet: "ההחלטה לסגור את העסקים הקטנים היא פוליטית". ראש העיר גבעתיים: "עיר 'אדומה', חרדית או חילונית, חייבת להישאר בסגר"

[ ynet.co.il ] חינוך ובריאות,

השנים חלפו והבעיות לא טופלו: מה מצב המדרכות ברחבי הארץ? | בדיקת ynet

כבר כמעט עשור שאנחנו מתעדים את המכשולים שעומדים בפני הולכי הרגל ברחבי הארץ. חזרנו אל המקומות המרכזיים שתועדו ובדקנו מה מצב המדרכות. איפה נשאר כמו שהיה? איפה התווספו מכשולים? ואיזו עירייה תיקנה את המדרכה?

[ ynet.co.il ] כללי,

הדגלים השחורים בגשרים ובצמתים: "לעקור את תרבות השנאה והמאפיה"

המחאה התפצלה למאות מוקדים ברחבי הארץ בהתאם להנחיות הסגר. בירושלים חולקו דו"חות על אי-שמירת מרחק. אירועי המחאה המרכזיים צפויים הערב בתל אביב. מ"מ המפכ"ל: "לא נאפשר אלימות מכל סוג שהיא". שידור חי

[ ynet.co.il ] המערכת הפוליטית,

ברקע הארכת הגבלת ההפגנות: מחאה ברחבי הארץ

במרחק של עד קילומטר מהבית ממשיכות ההפגנות נגד נתניהו ברחבי הארץ בהשתתפות אלפים. ארגוני המחאה: "מטרת ההגבלות - שקט למשפחת רה"מ. ניסיונות ההשתקה לא יצלחו". עימות בין מפגינים לתומכי נתניהו בחולון

[ ynet.co.il ] חדשות בארץ,

בעקבות תחקיר ynet: מתנדבים במד"א נעצרו בחשד לביצוע בדיקות קורונה פיראטיות

המשטרה עצרה חמישה מתנדבים בחשד שביצעו בדיקות קורונה ברחבי הארץ, שעבורן גבו לכאורה עשרות אלפי שקלים. מעצרם של ארבעה מהם הוארך. מד"א: "מקרה חמור וחריג ביותר הדורש מיצוי מלא של הדין עם המעורבים"

[ ynet.co.il ] משפט ופלילים,

אח מאיכילוב נדבק בקורונה, פונה למלונית וממשיך לטפל בחולים שם

מי מטפל בחולי הקורונה שנמצאים במלוניות ברחבי הארץ? יאיר רוזנהפט נדבק בקורונה במחלקה הפנימית בה הוא עובד, ופונה למלונית 'שערי ירושלים'. שם, הוא מספר, לא קיימת השגחה רפואית והוא נאלץ לטפל בחולים הנמצאים בעצמו: "אני מתפנה לטפל בכ-10 קריאות ביום"

[ ynet.co.il ] חדשות,

עד קילומטר מהבית: החלו ההפגנות ברחבי הארץ

בת"א התקבצו מאות בכיכר רבין ומתכוננים לצאת לצעדות: "לא נסכים להיכלא בין גדרות". בירושלים נערך "מרוץ בלפור". בקיבוץ מצר השתתפו 150 איש במחאה, בהם ותיקים בקלנועיות. מ"מ המפכ"ל: "אוכפים בהתאם לתקנות"

[ ynet.co.il ] כללי,

נתוני הקורונה: 890 חולים במצב קשה, 21 נפטרו מחצות

מספר חולי הקורונה המאושפזים בבתי חולים ברחבי הארץ עומד על 1,668 - מספר שיא. 215 מהחולים מחוברים למכונות הנשמה. על פי נתוני משרד הבריאות, היום בוצעו רק 12,149 בדיקות - נתון נמוך מאוד ליום ראשון

[ ynet.co.il ] חינוך ובריאות,

אפקט ההגבלות: מספר המפגינים זינק במאות מוקדים ברחבי הארץ | שידור חי

ברקע ההגבלות על קיום ההפגנות שנכנסו לתוקף, מתקיימות מחאות במוקדים רבים ברחבי ישראל. אישה הוכתה באגרופים ברמת החייל בתל אביב לאחר שצפרה בצפצפה. בתה: "אמא שכבה מדממת, לאבא נשברו המשקפיים. להבנתי, המשטרה עצרה את התוקף". הדגלים השחורים: "רגע גורלי והיסטורי"

[ ynet.co.il ] המערכת הפוליטית,

מחיר המגפה: מאות אלפי ילדים נותרו ללא ארוחה חמה

מסגרות החינוך נסגרו, והילדים שנהנו מארוחה חמה ומזינה נשארו ללא מענה. משפחות רבות ברחבי הארץ במצוקה אמיתית: "נאלצנו לוותר על בשר. אני אומרת לילדים 'קחו פרוסה', אבל כמה פרוסות אפשר לאכול?"

[ ynet.co.il ] חינוך ובריאות,

יותר מאלף מפגינים צועדים בת"א, מחאות ברחבי הארץ: "לעצור את הטירוף"

שידור חי: בת"א יצאו למחות יותר מאלף בני אדם בכיכרות הבימה ודיזנגוף - והחלו בצעדה: "לא נשתוק". המשטרה הכריזה כי מדובר בצעד לא חוקי. הפגנות גם בגבעתיים, יטבתה, זכרון יעקב, שוהם, יבנה ועוד: "דורשים להחזיר את הדמוקרטיה למסלולה ולהחיות את הכלכלה, שמתרסקת בגלל נתניהו"

[ ynet.co.il ] חדשות בארץ,
עמוד הבא ...