news paper icon

ארכיון חדשות: בריאיון לאולפן

גרף חולי קורונה בארץ

גרף חולי קורונה בארץ והדבקות חדשות ראו מסמך מלא כאן - עם פירוט החולים

גרף השוואה בהדבקות בין מדינותמאמרים בנושא בריאיון לאולפן

שר האוצר: סגר בסופ"ש? יש יתרונות. המענקים? יום חגיגי, המון שמחים

בריאיון לאולפן ynet הביע השר כץ תמיכה מסויגת ביוזמת סגר בלילות ובסופ"שים, ושלל אפשרות לחזרה לסגר כללי: "תהיה פגיעה נוראית - לא רק בעסקים אלא בציבור כולו". על המענקים לעצמאים: "המון אנשים שמחים". על המחאה מול מעון רה"מ: "הסתה, בריונות, לגנות את חציית הקו האדום"

[ ynet.co.il ]

הקשישים מתוסכלים: "במעצר בית בגלל הממשלה"

שמואל שטיינבוק בן ה-80 סיפר בריאיון לאולפן ynet על החודשים הארוכים שהוא וזוגתו מבלים בבית בשל החשש להידבקות בנגיף. הוא תקף את הממשלה: "עבדנו עשרות שנים, שירתנו בצבא, מה השרים עושים כדי שנישאר בחיים? אני לא מדליק מזגן בגלל חשבון החשמל"

[ ynet.co.il ] חינוך ובריאות,

השחקנית מהקמפיין של נתניהו: "אין אופק"

דורית שלו, ששיחקה באחד מסרטי הבחירות של הליכוד, סיפרה בריאיון לאולפן ynet על ההישרדות הכלכלית והאמנותית, והציעה להיערך אחרת לקראת העתיד לבוא: "קפסולות, הופעות בחוץ. צריך לחשוב מחוץ לקופסה"

[ ynet.co.il ] כללי,

יו"ר ועדת חוץ וביטחון: "כ-50% מהחולים לא מאותרים"

בריאיון לאולפן ynet ח"כ צבי האוזר טען כי אלפי חולים לא מתגלים באמצעים הקיימים, ברקע הדו"ח שיוגש לכנסת ולפיו כ-8,000 חולים אינם מאובחנים. הוא הזהיר מפני התחלואה בחורף: "מטאור שעומד להתנגש בכדור הארץ"

[ ynet.co.il ]

רגב: במו"מ עם האוצר לאפשר לקשישים לנסוע בחינם באוטובוסים

שרת התחבורה סיפרה על המגעים בריאיון לאולפן ynet. על המחאה הכלכלית: "הצגתי תוכנית שתוסיף מקומות עבודה למובטלים". על תיעוד הלכלוך באוטובוסים: "ראיתי את הכתבה שלכם, הערתי על זה מיד". בהתייחסה לאמירה של ח"כ מארק על "מחאת השמאל הרדיקלי בכיכר רבין", אמרה רגב: "יש מצוקה אמיתית, רואים את זה"

[ ynet.co.il ]

ישראל בעקבות שבדיה? כך נראות ההשלכות של היעדר הגבלות

"המודל השבדי" להתמודדות עם מגפת הקורונה סומן ככישלון: העסקים ובתי הספר נשארו פתוחים, ולמרות ההמלצה לשמירה על ריחוק חברתי, במדינה מתו ל-5,400 בני אדם - יותר מכל מדינות סקנדינביה. רופא ישראלי בשבדיה מספר על המצב בריאיון לאולפן ynet

[ ynet.co.il ] חדשות,

פרופ' איתמר גרוטו: "נתעקש על סגירת חדרי הכושר"

לנוכח ההחמרה בנתוני הקורונה, אמר המשנה למנכ"ל משרד הבריאות בריאיון לאולפן ynet כי אין קו אדום מובהק: "גם הקו של 2,000 חולים מצריך דיון". לפני דיון עם נתניהו אמר גרוטו: "אנחנו תמיד שמים את הסגר בתור אופציה אם נראה שהדברים לא יצליחו"

[ ynet.co.il ]

שלח: "נתניהו הפך את שאשא ביטון לשעיר לעזאזל"

בריאיון לאולפן ynet גיבה הח"כ מיש עתיד-תל"ם את יו"ר ועדת הקורונה, שתמכה בפתיחת חדרי הכושר והבריכות בניגוד לעמדת רה"מ - שאותו הוא תקף: "הפך את ראש המל"ל לנער שליחויות, ניון את כל המערכות בישראל"

[ ynet.co.il ] המערכת הפוליטית,

ראש צוות היעוץ למל"ל: "יכולנו לפעול ממרץ – בזבזנו את הזמן"

נמשכים חילופי ההאשמות סביב ניהול המשבר: פרופ' אלי וקסמן, ראש צוות המומחים שייעץ למל"ל בעניין מגפת הקורונה מפנה אצבע מאשימה אל השרות לבריאות הציבור. "בגללם אבדה השליטה על המגפה", טען בריאיון לאולפן ynet, "היכולת שלנו לדכא התפרצויות מקומיות לא קיימת – נצטרך להטיל צעדים ארציים"

[ ynet.co.il ]

הפתרון של מכון הקרוספיט בבית-שאן לגזירות: "מלמדים תורת קרוספיט"

המלחמה של מכוני הכושר בהגבלות ממשיכה: כדי להימנע מסגירת מכון הכושר שלו, החליט ירון כהן מבית שאן לקרוא למקום שילמד את "תורת הקרוספיט". באשר לחשש מקנסות אמר בריאיון לאולפן ynet: "זה גזר-דין מוות לעסק או התמודדות עם פקח. אני אתמודד"

[ ynet.co.il ] חדשות,

הממשלה שוקלת עוד הגבלות; יו"ר מרכז השלטון המקומי: "אין היגיון בהנחיות"

לאחר שמספר הנדבקים הגיע לשיא של יותר מ-1,300 ביום, כתב ראש המל"ל לשרים כי יידרשו עוד צעדים כדי שמספרם יירד לפחות ממאה - וביקש הצעות. חיים ביבס, יו"ר מרכז השלטון המקומי, בריאיון לאולפן ynet: "הציבור מאבד אמון, הממשלה מנותקת". יו"ר ועדת הקורונה: "לא נאשר הגבלות בלי נתונים"

[ ynet.co.il ] חינוך ובריאות,

פרשת הכדורגלנים והנערות: "הבת שלי אמרה להם שהיא עולה ל-י"א"

ב', שבתו בת ה-15 היא אחת משתי הנערות שאיתן קיימו שחקני מכבי תל אביב דור מיכה ועומר אצילי יחסי מין, טען בריאיון לאולפן ynet: "הבנות לא שיקרו, הן לא אמרו את גילן אלא שהן עולות לכיתה י"א". על ההערכות שלא יוגש כתב אישום: "בפרקליטות צריכים להראות שמגינים על ילדות"

[ ynet.co.il ] משפט ופלילים,

פרופ' סדצקי מתפטרת: "הטיפול במגפה איבד כיוון"

אחרי שהמנכ"ל בר סימן טוב החליט לעזוב את התפקיד ויום לאחר שאדלשטיין הודיע שימנה מנהל מעליה, ראש שירותי בריאות הציבור מתחה ביקורת חריפה על ההתנהלות בין שני גלי התחלואה - והודיעה למנכ"ל חזי לוי על התפטרותה. שר הבריאות אמר שגילה על כך רק בריאיון לאולפן ynet: "לא קיבלתי מכתב"

[ ynet.co.il ]

בנט: "נתניהו בהלם קרב - נכשל טוטאלית"

יו"ר ימינה טען בריאיון לאולפן ynet: "ממשלת ישראל נכשלה כישלון חרוץ, כולל נתניהו וגנץ. בחמישה שבועות אפשר לחלץ את ישראל מהבור הזה אם יתחילו לזוז, אבל הם לא זזים". המליץ: "לגייס 1,500 מובטלים לחקירות האפידמיולוגיות"

[ ynet.co.il ]

מומחה ממשרד הבריאות: "להימנע מלפגוש את הנכדים"

פרופ' נמרוד מימון, שעומד בראש תוכנית "מגן אבות ואימהות", אמר בריאיון לאולפן ynet כי לאור הזינוק בתחלואה "מומלץ לבני הגיל השלישי שלא לפגוש את הנכדים - ואם כבר עורכים מפגש כזה, רק במרחבים פתוחים ועם ריחוק חברתי". חולת קורונה כבת 60 שסבלה ממחלות רקע נפטרה בהלל יפה

[ ynet.co.il ]

הסטודנטים נאבקים להיבחן: "השנה הבאה בסכנה"

בריאיון לאולפן ynet הסביר יו"ר התאחדות הסטודנטים את הדרישה לבחינות מקוונות מחשש להידבקות ופגיעה בציונים לפי הצורך ולא באופן גורף: "פתרון מאוזן שישמור על הרמה האקדמית - וגם על הבריאות שלנו". ראשי האוניברסיטאות: "ביטול הבחינות הפרונטליות - סכנה לביטול הסמסטר"

[ ynet.co.il ] חינוך ובריאות,

שר הרווחה: "נקדם בחקיקה אבטלה לעצמאים"

בריאיון לאולפן ynet הודה שמולי כי "הרבה בעלי עסקים נשארו מאחור", וציין כי נושא דמי האבטלה ישולב בתקציב המדינה: "הדיונים בעיצומם, תיתכן ישיבה ביולי". על העימות בין גנץ לביבי ברקע מעצרו של תא"ל השכל: "כולם זזו באי נוחות, אבל זה קטנות. אין לנו פריבילגיה לסחוב את ישראל לבחירות"

[ ynet.co.il ] המערכת הפוליטית,

תא"ל במיל' השכל: "המעצר לא הרתיע אותי, אמשיך להיאבק"

בריאיון לאולפן ynet סיפר ראש להק כוח אדם בחיל האוויר לשעבר, שנעצר בסוף השבוע בהפגנה מול מעון רה"מ, כי הוא "עדיין לא מבין ממש מה קרה". השכל הדגיש: "סופ"ש במתקן כליאה הוא לא חוויה מרנינה, אבל זה לא ירתיע אותי. אני מודאג מעתיד המדינה"

[ ynet.co.il ]

מנכ"ל משרד הבריאות: "איסור מפגשים עם סבא וסבתא נמצא על השולחן"

קבינט הקורונה יתכנס לדון בבקשת משרד הבריאות להגביל התקהלויות ולצמצם מספר משתתפים באירועים. מנכ"ל משרד הבריאות פרופ' חזי לוי בריאיון לאולפן ynet: "חייבים להגביר את האכיפה". ראשי האוניברסיטאות: ביטול הבחינות הפרונטאליות – סכנה לביטול הסמסטר

[ ynet.co.il ]
עמוד הבא ...