news paper icon

ארכיון חדשות: בריאיון ל-ynet

גרף חולי קורונה בארץ

גרף חולי קורונה בארץ והדבקות חדשות ראו מסמך מלא כאן - עם פירוט החולים

גרף השוואה בהדבקות בין מדינותמאמרים בנושא בריאיון ל-ynet

בנט ביקש סליחה מהורי בראל: "הוא לא נרצח". אמו: "תתבייש, עוד ניפגש"

בריאיון ל-ynet התנצל פעמיים ראש הממשלה בפני משפחתו של לוחם מג"ב שנהרג בגבול עזה. "הוא לא נרצח, הוא נפל בקרב בעת מילוי תפקידו", אמר הערב - והאם שאמרה כי בראל נרצח הגיבה במילים קשות. הרמטכ"ל: "טעויות נעשו לאורך כל המלחמות"

[ ynet.co.il ]

נטרלה מחבל בפעם הראשונה ששלפה אקדח: "פועלת על אוטומט"

הסיירות ממג"ב חזרו לזירת הפיגוע שיכול היה להסתיים בצורה הרבה יותר קשה אילולא הבחינו בהמולה ופתחו בירי לעבר המחבל. בריאיון ל-ynet שחזרו איך חסמו את הכניסות לחנות ודאגו להרחיק את הקורבנות כדי שהירי לא יסכן אותם

[ ynet.co.il ]

איומים על חיי ראש העיר טירת כרמל: "מישהו לא מרוצה ממשהו שעשיתי"

בערב ראש השנה הודיעה המשטרה לאריה טל שבשל איומים על חייו, מעתה יוצמדו לו שני מאבטחים. בריאיון ל-ynet, הודה שהופתע: "אני לא מתפשר בשום דרך בנושאים שונים, ולכן מישהו נוהג בדרך שאני לא רגיל אליה"

[ ynet.co.il ]

"קשה לקדם סרט על מטורף שרוצה להרוג את דיק צ'ייני עם רחפן"

במרכז הסרט הצ'כי "איש הרחפן" עומד אדם מעורער בנפשו שמחליט להתנקש בסגן נשיא ארה"ב לשעבר, דיק צ'ייני, עם רחפן. בריאיון ל-ynet, מספר הבמאי פטר זלנקה על הרעיון המקורי מאחורי הסרט, מסביר למה הוא נפתח בפיגוע בתל אביב ומתנגד לקביעה שמדובר בגרסה הצ'כית של "נהג מונית"

[ ynet.co.il ]

"לפני 15 שנה נפגשתי עם אריתה פרנקלין ודיברנו שאגלם אותה"

השחקנית והזמרת ג'ניפר הדסון חלמה להיות כמו אריתה פרנקלין כשהיא הייתה ילדה, ועכשיו היא זכתה לגלם אותה בסרט מוזיקלי על חייה: "היא עזרה לי לעצב את החלום שלי, את מה שאני רוצה לעשות כאמנית", היא אומרת בריאיון ל-ynet ומספרת על הקשיים שנלוו לתפקיד ועל המשמעות של מוזיקת הנשמה. צפו

[ ynet.co.il ]

ידי קסם: הצעיר הישראלי ששחזר את ספר הצללים של "מכושפות"

עידו ויטלין התאהב כבר בגיל שבע ב"מכושפות", אבל לא בכוכבות - אלא בספר הצללים שלהן, ומאז הוא עומל על שחזורו: דפי הקלף המיובאים, הקליגרפיה ואיורי השדים. בריאיון ל-ynet, ויטלין מספר על תהליך העבודה הקפדני, חושף את הטקסטים שהוחבאו בספר המקורי (מדה וינצ'י ועד אלביס), ומשתף בחיבור לסדרה כמי שיצא מהארון: "גם הן היו צריכות לשמור על הזהות שלהן בסוד"

[ ynet.co.il ]

"מצעד של צביעות": ישיבה דחופה בכנסת על "תרבות הדיון"

חבר הכנסת קרעי מהליכוד יצא נגד הדיון, שיזמה הקואליציה: "שיבואו עם ביקורת עניינית, ולא עם מוסר כפול". ח"כ שפע מהעבודה התעקש בריאיון ל-ynet כי ניתן לשנות את השיח: "זה לא משהו שקורה מיד, אבל אני אופטימי"

[ ynet.co.il ]

יוצרי ה"טובות לקרב": "רצינו לעשות סדרה על נשים בצה"ל. זה עדיין על הפרק"

מישל ורוברט קינג הם הפאוור קאפל של עולם הטלוויזיה ומאחוריהם הסדרות המצליחות "האישה הטובה" ו"הטובות לקרב". בריאיון ל-ynet הם מדברים על העונה החדשה והנועזת יותר, מודים שהם עוקבים גם אחרי הפוליטיקה הישראלית ("חששתי שתתמודדו עם סיטואציות דומות לשלנו") ואפילו מצליחים למצוא משהו חיובי בממשל טראמפ: "אם הילארי הייתה נשיאה לא היה MeToo ולא היו עוצרים את הארווי ויינשטיין"

[ ynet.co.il ]

קבינט הקורונה יתכנס מחר: "אין מנוס מהגבלות"

בממשלה מבינים כי יתקשו למנוע מישראלים לנפוש בחו"ל, אך ינסו לצמצם את מספר היוצאים בעזרת חובת בידוד של שבוע והכנסת מדינות נוספות לרשימה האסורה. מנכ"ל משרד הבריאות אש הודה בריאיון ל-ynet כי "התו הירוק" לא יורחב אל מתחת ל-100 איש, גם לא צפויות הגבלות על התקהלויות המוניות

[ ynet.co.il ]

אימאם לוד על כתב האישום נגדו: "מדינה הזויה - משמשת כסוכנת של בן גביר"

השייח יוסף אלבאז טען כי האישום נגדו על הסתה באלימות נבע "ממניע פוליטי בלבד". הוא נעצר לאחר ששיתף סצנה מסרט שבה נראה אדם רוצח שני שוטרים, וכתב: "הדרך להתמודד עם חוסר צדק". בריאיון ל-ynet אמר: "חיפשו שעיר לעזאזל. בן גביר קרא לעצור אותי והמדינה הלכה אחריו. אני פועל לקירוב לבבות"

[ ynet.co.il ]

כוכב "הבנים והבנות" חושף: הוטרדתי מינית בגיל 12 על ידי יוטיובר מפורסם

על המסך, יוני ליפשיץ בן ה-17 הוא מתמודד בעונה החדשה של תוכנית הקיץ "הבנים והבנות", אך מזה שנים הוא נושא עימו סוד כבד: הוא נמנה בין הנערים שמופיעים בכתב האישום נגד היוטיובר עדן גלנט, שהואשם בעבירות מין נגד קטינים. בריאיון ל-ynet, ליפשיץ משחזר את התקופה הקשה, החקירה במשטרה ("כשסיפרתי מה קרה החוקר התחיל לרעוד") - ומנסה למנוע את המקרה הבא

[ ynet.co.il ]

"אם סטטיק היה מתנגד - לא הייתי נכנסת ל'האח הגדול'"

שרית פולק מודה שהיא לא נכנסה ל"האח הגדול" בשביל לקדם אג'נדות נשגבות, אלא בשביל הכיף. בריאיון ל-ynet היא מצהירה שאין לה שאיפות להתפרסם (למרות שנהנתה להצטלם לפרסומת), אומרת שלא הייתה משתתפת בתוכנית בלי תמיכת בעלה, לירז רוסו (סטטיק, בשבילכם) ומספרת כיצד הרגיעה את אימה: "אמרתי לה שאני ילדה חזקה מספיק כדי להתמודד עם האנשים בבית"

[ ynet.co.il ]

רוטמן מהציונות הדתית: "כשהקואליציה מפסידה בהצבעה - אנחנו שמחים"

בריאיון ל-ynet אמר חבר הכנסת כי "אין קשר לתוכן ההצבעה, כולנו נחגוג כשהממשלה הזאת תיפול". הוא תקף את התנהלות הגוש בנושא חוק האזרחות: "הפקרות ביטחונית בשביל ג'וב, לא ניתן צ'ק פתוח לאנשים שמוכנים לסחור בביטחון ובטרור כדי להכניס לפה זכות שיבה בדלת האחורית"

[ ynet.co.il ]

עלמה גניהר: "כתיבה היא הדבר הכי בודד שיש. נשאר לך רק האגו"

היוצרת והאקטיביסטית עלמה גניהר השלימה במהלך הקורונה את ספרה "נקמת הקנרית", שבו כותבי רבי המכר הגדולים בישראל נרצחים אחד אחרי השני. בריאיון ל-ynet היא מודה שחלק מהדמויות מבוססות על סופרים אמיתיים ומדברת על הכוחניות הדורסנית בברנז'ה הספרותית: "אם יוצאים 6,000 כותרים בשנה כמה מהם ישרדו על המדף?"

[ ynet.co.il ]

סמנתה פוקס: "אני לא אחיה בפחד. ישראל מקום טוב בשבילי לחזור אליו"

אחרי שנת קורונה שהרחיקה אותה מהבמות, סמנתה פוקס עושה את הספתח המיוחל דווקא בישראל, עם נשף הרוק המסורתי של אביב גפן. בריאיון ל-ynet היא מספרת על ההתרגשות לפגוש שוב את הקהל בארץ, חושפת כי היא עובדת על סדרה חדשה עם נטפליקס, משתפת במחשבות על הזדקנות - ולא שוללת את האפשרות להצטלם בעירום גם בגיל 55

[ ynet.co.il ]

בגיל 52, אתי לוי מודה: "טעות חיי שלא הבאתי ילדים. אני בתהליכי פונדקאות"

הזמרת ואחותה התאומה של זהבה בן מתמקדת בשנים האחרונות במוזיקה מרוקאית וחינות, ועל אף הקריירה ארוכת השנים שלה, עדיין מרגישה שהייתה יכולה לעשות יותר. בריאיון ל-ynet היא מספרת על הקשר המיסטי שלה עם בן ("אנחנו מדברות בתת מודע"), על השירים של חנן גולדבלט שהקליטה לאחרונה ("הוא שילם את חובו לחברה") ועל הרצון להביא ילד לעולם

[ ynet.co.il ]

ח"כ מהליכוד: נתנגד לחוק האזרחות. השר הנדל: שמים את המנהיג מעל המדינה

ביקורת חריפה בקואליציה על כוונת הליכוד להצביע נגד הארכת החוק שמונע כניסת פלסטינים לארץ. "הליכוד מעדיף ביביזם על טובת המדינה", אמר השר הנדל בריאיון ל-ynet. השר נחמן שי: "נראה אם יש להם אומץ". ח"כ פטין מולא מהליכוד: "נתנגד לחוק, באנו להילחם בממשלה עד שהיא תיפול"

[ ynet.co.il ]

השר טרופר מכחול לבן: "גנץ חתום על החלפת השלטון"

שר התרבות טען כי "בלי בני הממשלה לא הייתה קמה". בריאיון ל-ynet הוא תקף את ההנהגה החרדית: "נגמר המונופול החרדי על היהדות בישראל, שלא אפשר להתגייר או לקבל תעודת כשרות". על מצעד הדגלים: "לקיימו באיזונים נכונים", ועל נתניהו: "מבין את הכאב, יש לו הרבה זכויות"

[ ynet.co.il ] המערכת הפוליטית,
עמוד הבא ...