news paper icon

ארכיון חדשות: בשבילנו

גרף חולי קורונה בארץ

גרף חולי קורונה בארץ והדבקות חדשות ראו מסמך מלא כאן - עם פירוט החולים

גרף השוואה בהדבקות בין מדינותמאמרים בנושא בשבילנו

מרכזי הקניות מרדו ונפתחו בשבת: "הצורך הקיומי לשרוד חזק יותר מהחוק"

ההחלטה לסגור את מתחמי הבילוי בשבת הביאה למרד מצד בעלי העסקים, אך התנועה הדלילה לא השאירה מקום לאופטימיות. "אם אני לא עובד בשבת, אני לא יכול להחזיק עובדים", אמר בעל חנות בביל"ו סנטר. גם הקונים מאוכזבים: "המדינה נהרסת בגלל הקורונה, זה כמו אוויר בשבילנו"

[ ynet.co.il ]

חסימות בתל אביב לקראת ההפגנה: "מחאה של העם"

לקראת ההפגנה נגד התנהלות הממשלה בסוגיית העובדים, העצמאים והשכירים, שנפגעו קשות במשבר הקורונה, החלה המשטרה לחסום רחובות במרכז תל אביב. מארגני המחאה קראו לפוליטיקאים להימנע מלהגיע: "היה להם מספיק זמן לעבוד בשבילנו". גם ארגוני הסטודנטים יצטרפו

[ ynet.co.il ]

מכוני כושר ייסגרו שוב, חתונות בוטלו בשנית: "בשבילנו זה סוף העולם"

איתמר ושלי שבו מניו יורק כדי להינשא באפריל - אך ייאלצו לדחות שוב וכך גם נועם ותום ("חוסר הוודאות קשה"). בעלי האולמות זועקים. במכוני הכושר ובבריכות השחייה שייסגרו שורר הלם: "איבדנו אמון בממשלה". בתל אביב יצאו בליינים ל"משקה אחרון": "יש מסיבות סודיות בגגות"

[ ynet.co.il ]

משפחתו של "ג'ורג' פלויד הצרפתי" מחכה לצדק

מותו של אדאמה טראורה בפריז ב-2016 עורר מהומות, אבל עם הזמן נשכח ושלושת השוטרים שהטילו עליו את משקל גופם כדי לרתקו לקרקע זוכו. המחאה בארה"ב מחזירה עכשיו לחיים את הקמפיין למענו, שכבר גלש לעימותים, אבנים וגז מדמיע: "זה לא מאבק בשבילנו, זה מאבק בשביל כולם"

[ ynet.co.il ] חדשות בעולם,

תחושת יתמות מול שער ריק

יהיו שיגידו לי שאני מגזים בנהי על היעדר ספורט, שיש פה עניינים של חיים ומוות. ואני אומר להם בתשובה: בשבילנו זה הרבה, הרבה יותר מזה

[ ynet.co.il ]

צופר עוברת לירדן, השער ננעל: "בשבילנו לא היה גבול"

השטח שבערבה התיכונה חזר לשליטת ירדן, ובטקס פרידה שקיימו החקלאים הם הפריחו בלונים לבנים: "הקרקע הזו היא עולם ומלואו עבורנו, חבל שלא מממשים את הרוח החיובית מהסכם השלום". אחד מראשוני החקלאים: "חשוב לשמור על דו-שיח עם הירדנים"

[ ynet.co.il ]

רופאה מתמחה: "תנאי העבודה של הרופאים במשבר הקורונה - הטובים ביותר שהיו לנו"

רופאה מתמחה בבית החולים שמיר, ד"ר דנה כגנסקי פרסמה פוסט בו היא אומרת כי העבודה במתכונת חירום, כלומר במשמרות של 12 שעות, עדיפה על פני המצב הקודם בו רופאים עבדו במשך 26 שעות רצוף. לאולפן ynet היא מסבירה: "אנחנו לא יכולים להילחם למען שיפור התנאים שלנו - תעשו את זה בשבילנו"

[ ynet.co.il ] חדשות,

שרה נתניהו בליסבון: מה שאנחנו עוברים זו אינקוויזיציה

בביקור באנדרטה לזכר יהודים שעונו ונרצחו, השיבה רעיית ראש הממשלה על שאלת עיתונאי ("איזו אינקוויזיציה גרועה יותר - של היהודים או זו שעושים לך?"): "יש בזה משהו, אני לא שוללת את השאלה. אני שמחה שאתה מבין שזו אינקוויזיציה בשבילנו"

[ ynet.co.il ]

תומכת ליכוד לשעבר: "התנועה הפכה לארגון פשע"; תומך בנתניהו: "בשבילנו הוא הכול"

עימות באולפן ynet הציג את המתיחות במפלגת השלטון בעקבות ההחלטה להעמיד לדין את נתניהו. איציק זרקא, שנמנה עם תומכי ראש הממשלה: "כל כתבי האישום האלו זה בשבילי ''כלאם פאדי'". אורי נחמן, שתמכה במפלגה בעבר: "אתם מביאים את הליכוד להתרסקות"

[ ynet.co.il ] משפט ופלילים,

כשייגמרו החגים, נחזור לחיים

הגיע הזמן שנשלוף את עצמנו מהרדודים, נודה להם שהיו שם בשבילנו עד היום, ונתחיל לשחות במים של הגדולים. אולי זה לא יהיה בדיוק כמו שאנחנו מדמיינים. אולי זה יהיה יותר, אפילו הרבה יותר, טוב

[ ynet.co.il ]

מברכים על נסיגת ארה"ב: פסגת פוטין, ארדואן ורוחאני

במקביל לוועידה בוורשה נגד איראן מארח פוטין את רוחאני וארדואן, לשיחות על סוף המלחמה בסוריה ומאזן הכוחות באזור. פוטין אמר ששלוש המדינות מברכות על החלטת טראמפ לעזוב את סוריה. רוחאני: "הנסיגה האמריקנית – חדשות טובות". ארדואן: "ההחלטה של ארה"ב היא מבחן גדול בשבילנו"

[ ynet.co.il ] חדשות בעולם,

"מתכננים בשבילנו - בלעדינו": תושבי בוקעתא עתרו נגד תוכנית המתאר ליישוב

השלטון המקומי קבע בעבר כי תוכנית המתאר הקיימת של הכפר לא מתאימה לצורכי התושבים, אולם התוכנית החדשה שהופקדה לאחרונה מעוררת התנגדות עזה ■ בפנייה שעשו התושבים למינהל התכנון המליץ היועץ המשפטי של הוועדה המחוזית לתושבים להגיש התנגדויות לתוכנית, כמקובל

[ themarker.com ] נדל"ן,

הכומר כרע לצד טראמפ: "אלוהים, תן לו חוכמה על-טבעית"

הכומר אנדרו ברנסון, ששוחרר ממעצר בטורקיה, נחת בוושינגטון ומיהר לבית הלבן, שם נפגש עם נשיא ארה"ב: "ממש נלחמת בשבילנו", אמר לו – ואז כרע ברך והתפלל עבורו. טראמפ: זה צעד ענק בשיקום היחסים עם טורקיה, תודה לארדואן. ההישג הפוליטי שלו: קולות האוונגליסטים בבחירות האמצע

[ ynet.co.il ]

שחייה, ריצה ואוכל בריא: כך פאבלו רוזנברג מתחזק את הגוף

הזמר פבלו רוזנברג מתאמן כמעט כל יום בשחייה או בריצה, אוכל מסודר, מפחית צריכת יין, קורא בודהיזם ומפיץ אנרגיות חיוביות. המומחים המוקסמים מבקשים שיצרוך יותר חלבון אחרי אימון, שיוסיף תרגילי כוח וגמישות, ושישמור על השמחה המידבקת שלו, גם בשבילנו

[ ynet.co.il ]

ממשל טראמפ מאיים על בית הדין הבינלאומי בהאג: נעמיד לדין תובעים ונטיל סנקציות

היועץ לביטחון לאומי בולטון כינה את בית הדין לא לגיטימי והצהיר כי ארצו "תנקוט בכל האמצעים" אם יחקור את אזרחי ארה"ב בחשד לפשעי מלחמה באפגניסטאן. "ה-ICC כבר מת בשבילנו"

[ haaretz.co.il ] ארצות הברית,
עמוד הבא ...