news paper icon

ארכיון חדשות: בשקט

גרף חולי קורונה בארץ

גרף חולי קורונה בארץ והדבקות חדשות ראו מסמך מלא כאן - עם פירוט החולים

גרף השוואה בהדבקות בין מדינותמאמרים בנושא בשקט

החרדים עושים שרירים לנתניהו: למה מלונות כן ובתי כנסת לא?

לאחר שהכנסת ביטלה, הממשלה החזירה את תפוסת חדרי האוכל במלונות ל-35%. זה לא עבר בשקט. השרים אריה דרעי, יעקב ליצמן ויעקב אביטן, שעוד נוטרים לנתניהו שלא בלם את החוק לאיסור טיפולי המרה, התנגדו. דרעי: "בבתי הכנסת לא אוכלים, לא ייתכן שרק עשרה יתפללו"

[ ynet.co.il ]

מרחוב ראשי סואן לדממה: "יושבים, שותקים וסובלים בשקט"

רחוב בלפור בבת ים היה מקום שוקק חיים, עד שהגיעה הקורונה: "פעם החנויות ברחוב היו אש, היום הכל להשכרה". אחד הסוחרים הוותיקים שיתף: "אם לא ייתנו לי הנחה בשכירות אני אאלץ לעזוב". גם המתווכים לא אופטימיים: "הרחוב על סף קריסה כלכלית"

[ ynet.co.il ]

"את מי תדביק הילדה הנכה שלי?" | תושבי אלעד מרגישים מושפלים

ילדי החינוך המיוחד שסגורים בבתים, אנשים שקיבלו הודעה ממעסיקיהם לא להגיע לעבודה כי הם מאלעד, ואנשים מן היישוב שגילו שהם "מוקצים" ומספרים על סטיגמות והשפלות: הסגר על העיר החרדית לא עובר בשקט אצל התושבים. "הסטיגמה קיימת וזה לא קשור למגפה. חרדים זו המטרה הכי קלה"

[ ynet.co.il ] העולם החרדי,

השב"כ נדבק בקורונה

במשך שנים מתאמץ הארגון לפעול בשקט ונזהר לחרוג מהקונצנזוס הישראלי. ואז הוא הושלך לקלחת המגפה ומצא את עצמו במרכז הוויכוח הפוליטי

[ ynet.co.il ] דעות,

"גן יער" תחת כיפת השמיים נשאר סגור

הורי "גן יער" ממצפה רמון קיבלו הודעה שאין אישור לחזור לפעילות. אב של אחת הילדות: "רוצים שנעבור למבנה, למקום שבו הנגיף חי בשקט ובשלום, במקום להביא אותם למקום פתוח ויותר בריא"

[ ynet.co.il ]

המושב שהחליף את רעש המטוסים - בשקט של יום כיפור

סגירת טרמינל 1 והמציאות החדשה בה כמעט ואין טיסות יוצאות ונכנסות, הפכו את נתב"ג ואת הכביש המוביל לטרמינל 3 - לשוממים. מהשקט הכפוי הזה יש גם מי שנהנים: ביקרנו במושב צפריה הסמוך לנמל התעופה, ושמענו מהתושבים איך מרגישים החיים כשאין רעש של מטוסים ברקע

[ ynet.co.il ] טיולים בארץ,

יום עבודה מהבית - עם ילד בן 4

המציאות החדשה מאלצת את ההורים לפתוח מחשב בבית ולעבוד, בזמן שהילדים מתרוצצים בסלון ומחפשים מה לעשות עם עצמם. אופיר האוזמן מתגעגעת לימים שעבדה בלי רעשי רקע, מבינה את המצב אך מבקשת - "תנו להתלונן בשקט, גם ככה יש לנו ייסורי מצפון"

[ ynet.co.il ]

בלון חשוד בנתיבות; נתניהו: "ברוך ה' שזה לא אוטובוסים מתפוצצים"

אחרי 17 בלונים אתמול, שרבים מהם נשאו מטעני נפץ, גם הבוקר אותר צרור עם חפץ חשוד שנחת אמש בנתיבות. נתניהו מזהיר את חמאס: "שקט ייענה בשקט ואי-שקט ייענה בעוצמה". מרחב הדיג בעזה הוגדל, גורם ביטחוני טען אמש: חמאס מסר שיפסיק הפרחות בלונים וירי רקטות

[ ynet.co.il ]

טכנוקרט, מיליונר ושחקן הוקי. בובה חדשה לפוטין

מיכאיל מישוסטין, עד כה ראש שירות המסים ברוסיה, לא היה דמות מוכרת – אפילו ערך בוויקיפדיה לא היה לו. כעת מונה לרה"מ, במהלך שנתפס כניסיון לביצור שלטון פוטין. הוא מבטיח לייצב את הכלכלה, אך תושבים רבים נותרו מאוישים. "שינוי יגיע רק כשפוטין יתעייף ויפרוש בשקט"

[ ynet.co.il ] חדשות בעולם,

מנהיג הג'יהאד: הפסקת החיסולים; גורם מדיני: שקט ייענה בשקט

זיאד נחאלה אמר בריאיון ל"אל-מיאדין" כי ישראל ביקשה את הפסקת האש כבר ביום הראשון ללחימה. לדבריו, המסר שארגונו רצה להעביר הוא היכולת להשבית את בתי הספר ומקומות העבודה. גורם מדיני: "הדרישות הוכיחו שישראל הצליחה"

[ ynet.co.il ] צבא וביטחון,

תהיו טובים באמצע הדרך

במקום להצטרף לבכי הקולקטיבי על כמה רע ונורא ומגעיל פה, יש בישראל קבוצות אנשים שהחליטו לפעול. בשקט, באכפתיות ובלי להתמסכן

[ ynet.co.il ]

יום הכיפורים של העם הכורדי

המבצע הטורקי בסוריה יצא לדרך בחסות ההפקרות של טראמפ ועם מטרה ברורה: למהול את האזור בערבים וטורקמנים, לשחרר אלפי אנשי דאעש, ולחסל את ההגמוניה הכורדית במרחב הסורי. לישראל אסור לשבת בשקט

[ ynet.co.il ]

"במקום להתאבל בשקט, מצאתי את עצמי מפיקה לוויה"

אלמנתו של רוני פיטרסון, נילי, ביקשה לקבור את בעלה בשקט, אך המדינה הערימה עליה קשיים משום שהוא לא יהודי. בריאיון לאולפן ynet היא מסבירה איך פתרה את התסבוכת ומבקשת: "תשמיעו אותו הרבה"

[ ynet.co.il ]
עמוד הבא ...