news paper icon

ארכיון חדשות: בתל אביב

גרף חולי קורונה בארץ

גרף חולי קורונה בארץ והדבקות חדשות ראו מסמך מלא כאן - עם פירוט החולים

גרף השוואה בהדבקות בין מדינותמאמרים בנושא בתל אביב

5 דברים שכדאי לדעת לפני פתיחת המסחר בבורסה בת"א

הבורסה בתל אביב תיפתח בסימן המשך הסרת ההגבלות • הדואליות יכבידו • קבינט הקורונה אישר את פתיחת השמיים • הנפט סביב ה-60 דולר לחבית; הביטקוין עולה • התפוגגות עליית התשואות נמשכת, עליות באסיה • גלובס עושה סדר לפני פתיחת המסחר

[ globes.co.il ] הבורסה בת"א,

יום של הפרות המוניות בירושלים: "המשטרה הבינה שהיא לא יכולה עלינו"

אחרי המסיבות בתל אביב, ירושלים הפכה למוקד של הפרת הגבלות הקורונה בעקבות שושן פורים. המונים מכל המגזרים חגגו לאורך היום במסיבות - חרף מאמצי המשטרה למנוע אותן. בצל החגיגות נרשמו גם תקריות אלימות: שוטרים הותקפו, כלי רכב ואוטובוסים הושחתו ונרגמו באבנים. נהג רכב הסעות שנקלע להתפרעות דרס אדם למוות

[ ynet.co.il ] כללי,

בכיר במשטרה: "אי אפשר לאכוף אם אין הזדהות של הציבור"

ברקע תיעוד מסיבות הרחוב ההמוניות בתל אביב, הדגיש ראש מפלג החקירות סנ"צ זיו שגיב בריאיון לאולפן ynet כי הנחיית הממשלה על סגר לילי בפורים לא התייחסה לאיסור שהייה במרחב הציבורי ביום: "סיכלנו מראש מאות מסיבות פרטיות, בלילות פעלנו באינטנסיביות"

[ ynet.co.il ] חינוך ובריאות,

מהאוצר לשוק העסקי: שי באב"ד ינהל את עסקיו של מוטי בן משה בישראל

באבד ייכנס לתפקיד בתחילת יוני, לאחר שתסתיים תקופת הצינון שלו • בנובמבר האחרון נחשף בגלובס כי על רקע הפריחה המחודשת של שוק ההנפקות בתל אביב, מרחיבה אקסטרה ישראל, זרוע ההחזקות הפרטיות של בן משה, את פעילותה בשוק ההון

[ globes.co.il ] שי באב"ד,

התקהלויות בת"א וההאשמה הישראלית - איראן אחראית לתקיפת הספינה | חדשות השבת

שעות לפני הסגר הלילי, מאות הצטופפו באזורי הבילוי בתל אביב. בישראל מעריכים כי איראן אחראית לפיצוץ בספינה של איש העסקים רמי אונגר. מנכ"ל פייזר כינה את ישראל "המעבדה של העולם" - והתגאה ביעילות החיסון. וגם: הדו"ח המסווג של ארה"ב נחשף. חדשות השבת

[ ynet.co.il ] כללי,

הסגר הלילי בתוקף, הישראלים הקדימו את הארוחה: "אנחנו מחוסנים"

עוד סגר לילי נכנס לתוקף כדי למנוע התקהלויות בפורים, אך המונים הקדימו את החגיגות. בתל אביב אלפים מילאו את הרחובות בלי מסכות ובלי ריחוק, וגם לארוחות השבת רבים הגיעו למרות קריאת הממשלה לקיימן באופן גרעיני. אילן, בן 71 מראשון לציון, הקדים את הארוחה לחמש וחצי, כדי שכולם יוכלו לחזור בזמן: "הילדים לא התחסנו, אבל אנחנו שומרים מרחק"

[ ynet.co.il ] כללי,

התקנות, ההלכות וכל מה שצריך לדעת: המדריך השלם ל"פורים משולש"

עוצר לילי, תפילות מוגבלות, סעודות מצומצמות. התבלבלתם? בשביל זה אנחנו כאן. מתי קוראים מגילה בתל אביב ומתי בירושלים? מתי מתחפשים ומתי נותנים משלוחי מנות – ואיך עושים את כל זה בלי לעבור על החוק או לחטוף קורונה? הנה המדריך שיעשה לכם סדר בהלכות, במנהגים ובתקנות (זהירות: לא אמרנו שקל השנה)

[ ynet.co.il ] עיון,

במשטרה נערכים לעוד מסיבות פורים: "נאכוף בבתים פרטיים ובמגזר החרדי"

כשברקע מסיבות הרחוב ההמוניות בתל אביב, אמר לאולפן ynet סגן דוברת המשטרה סנ"צ אסי אהרוני כי בימים האחרונים נאסף מידע מודיעיני על מסיבות שאמורות להתקיים במהלך פורים: "זימנו מארגני מסיבות כדי להזהיר אותם. אנחנו מנסים למנוע את המסיבות לפני שהן קורות"

[ ynet.co.il ] חינוך ובריאות,

רגע לפני הסגר הלילי: מאות במסיבות רחוב בתל אביב

המוני צעירים נהרו לסמטאות שוק הכרמל וחגגו בניגוד לתקנות ורגע לפני כניסת הסגר הערב. המשטרה פשטה על המסיבה ופיזרה את המבלים, בהמשך מאות בני נוער חגגו ברוטשילד עם בירות וריקודים. פרויקטור הקורונה: "תמונות מקוממות"

[ ynet.co.il ] כללי,

הגננת לא התחסנה ו-28 ילדים נכנסו לבידוד

ילדים מגן בתל אביב נשלחו לבידוד, ואחד מהם נדבק בקורונה, כי הגננת לא התחסנה ויצאה חיובית בבדיקה. "עכשיו יושבים ילדי הגן יחד עם האחים וההורים שלהם בבית, בתקופה שכבר אפשר להתחיל לחזור לשגרה", אומרת אחת האימהות, ומוסיפה: "הובהר לנו שאין יכולת לבדוק אם צוות הגן חוסן, מכיוון שזה משהו מאוד אישי"

[ ynet.co.il ] ענייני היום,

"דקר אותי בשני סכינים ואמר: איך את שורדת?". 5:30 בבוקר ברחוב, בעל ניסה לרצוח את אשתו

ג' בת ה-65 ביקשה להתגרש מ-ח' אחרי 22 שנות נישואים אומללות. הוא סירב לקבל זאת, ולכן הפתיע אותה מחוץ לבית אמה בתל אביב ודקר אותה בכל חלקי גופה עד ששכן הגיע והציל אותה. בביהמ"ש היא סיפרה: "הוא צעק: 'כמה כוח יש לך?'". סנגורו: "הוא כופר בכוונת הרצח"

[ ynet.co.il ] משפט ופלילים,
עמוד הבא ...