news paper icon

ארכיון חדשות: בתמיכת

גרף חולי קורונה בארץ

גרף חולי קורונה בארץ והדבקות חדשות ראו מסמך מלא כאן - עם פירוט החולים

גרף השוואה בהדבקות בין מדינותמאמרים בנושא בתמיכת

נתניהו הצביע בעד: בני גנץ נבחר לתפקיד יו"ר הכנסת

אחרי פירוק כחול לבן, בני גנץ, ללא כל ניסיון ממשי בכנסת, נבחר להחליף את יולי אדלשטיין בתמיכת מחנה הימין. 74 חברי כנסת הצביעו בעד ו-18 התנגדו. גנץ קרא להקמת ממשלת חירום: "רק בגלל זה החלטתי להעמיד עצמי היום לבחירה", וטען: "לא אתפשר על העקרונות שעבורם הצביעו למעלה ממיליון אזרחים"

[ ynet.co.il ]

לפיד מאשר מהלך להחלפת אדלשטיין: "נתניהו הפסיד בבחירות, אנו רוצים את עמדות הכוח"

בכיר כחול לבן טען באולפן ynet כי נתניהו רוצה בחירות רביעיות: "גיששנו עם אנשיו, הוא לא רוצה אחדות". לפיד ציין כי רה"מ לא יכול לטפל במשבר הקורונה בגלל משפטו, ואמר על החלפת יו"ר הכנסת: "נקים ועדת חירום לטיפול בנגיף". על ממשלת מיעוט בתמיכת המשותפת: "אולי לא נגיע לזה"

[ ynet.co.il ]

גלנט על אשכנזי: "הוא תמיד שלח את אלה שלידו למוקשים כדי ללכת אחרי זה על הציר"

ברקע הדיווח שלפיו בכיר כחול לבן מתנגד לממשלת מיעוט בתמיכת הרשימה המשותפת, כינה השר גלנט את מעשי הרמטכ"ל לשעבר בריאיון באולפן ynet "עבריינות", וטען כי אשכנזי "הדליף סודות מדינה". על כחול לבן: "בזמן שנתניהו מנהל את משבר הקורונה, הם בודקים הקמת ממשלה אנטי ציונית"

[ ynet.co.il ]

ניצן הורוביץ על החוק שימנע מנתניהו הרכבת ממשלה: "רק מהכנסת הבאה"

יו"ר מרצ טען באולפן ynet שמכיוון שהחוק שמקודם ע"י ליברמן וכחול לבן לא יחול על הכנסת שנבחרה, לא מדובר בחוק פרסונלי נגד נתניהו. על טענת הליכוד שכחול לבן רימו את בוחריהם ויקימו ממשלה בתמיכת הרשימה המשותפת: "אמרתי לפני הבחירות שגנץ עשה טעות שפסל אותם"

[ ynet.co.il ] המערכת הפוליטית,

דרעי מחתים על "מסמך נאמנות" נוסף: לא נצטרף לממשלת גנץ

יו"ר ש"ס החל להחתים חברי כנסת על "מסמך נאמנות" שבו הם מצהירים כי הם מתנגדים לממשלת מיעוט של כחול לבן בתמיכת הרשימה המשותפת. השר אלקין לאולפן ynet: "מה שכחול לבן וליברמן עשו זו תרמית בחירות הכי בסיסית שיש"

[ ynet.co.il ]

עמיר פרץ: אין לי בעיה עם ממשלה בתמיכת הרשימה המשותפת

יו"ר העבודה-גשר-מרצ אמר בישיבת סיעתו כי הוא "מקווה שיום הבחירות ייצור הזדמנות פוליטית של ממשלה חדשה". הוא ציין כי קווי היסוד יהיו אלה שיקבעו, אך לא שלל ישיבה עם החרדים: "אין סיבה לפסול אוכלוסיות"

[ ynet.co.il ] המערכת הפוליטית,

בתמיכת ליברמן: כחול לבן מקדמים ועדה שתסכל את החסינות לנתניהו

יו"ר הכנסת אדלשטיין, השוהה בחו"ל, ייפגש עם ח"כ ניסנקורן ויועמ"ש הכנסת כדי לדון בוועדה שתעסוק בחסינות לנתניהו. עם הודעתו של ליברמן התגבש רוב להקמתה - וגם רוב למתנגדי החסינות בכנסת. אבל המרחק לשם עוד רב וייתכן שבג"ץ ייאלץ להכריע

[ ynet.co.il ]

בתמיכת חיזבאללה: הד"ר שמנסה להקים ממשלה

הפרלמנט בלבנון העניק לד"ר חסאן דיאב, שר החינוך לשעבר, את המנדט להרכבת ממשלה. נציגי חיזבאללה הצביעו בעד. בביירות יצאו להפגין נגד המינוי, ברובע דאחייה חגגו. דיאב אמור להחליף את אל-חרירי, שהתפטר אחרי מחאת ענק

[ ynet.co.il ]

מבלימה להתקפה: תוכנית בנט להוצאת הכוחות האיראניים מסוריה

שר הביטחון החדש סבור כי נוצר חלון הזדמנויות להתקפה אגרסיבית נגד האיראנים בסוריה בשל המחאות באיראן והרגיעה היחסית בזירה העזתית. בתמיכת רה"מ, מקדם בנט תוכנית הכוללת תגובות לא פרופורציונליות בדומה לתקיפה בשבוע שעבר. להערכתו, יישום התוכנית לא יוביל למלחמה

[ ynet.co.il ]

נתניהו: "לפיד היה לובש שטריימל כדי לצרף את החרדים"; גנץ: "במו"מ דיברנו לקיר"

בישיבה מיוחדת של בלוק הימין אמר נתניהו כי "ממשלת מיעוט בתמיכת הערבים היא ממשלת החלומות של חמאס, חיזבאללה ואיראן". עם זאת הודה: "ליברמן לא ייתן יד להקמתה". גנץ קרא למו"מ ישיר עם נתניהו - והעיר: "ההשתלחות בח"כים הערבים חייבת להיפסק"

[ ynet.co.il ]

נתניהו לא תקף את ליברמן ומקווה לפריצת דרך; גנץ עדיין שוקל ממשלת מיעוט

אחרי תקופה ארוכה, שבמהלכה זרם "דם רע" בין הליכוד לישראל ביתנו, נמנע רה"מ מלהזכיר את ליברמן בנאום התוקפני נגד ממשלת מיעוט בתמיכת הרשימה המשותפת. בליכוד יש מי שמדברים על היתכנות לפריצת דרך, ובכחול לבן חוששים: ליברמן יאפשר לנתניהו להקים ממשלת ימין-חרדים צרה

[ ynet.co.il ]

אנשי חינוך ערבים נגד נתניהו: "איך הוא פוסל ציבור שלם?"

בעוד בכחול לבן ממשיכים לבדוק אפשרות להקמת ממשלת מיעוט בתמיכת חברי הכנסת של הרשימה המשותפת, מתגברים הקולות בחברה הערבית לתמוך במהלך שאותו כינה נתניהו "טירוף": "הציבור הערבי שותף לחברה הישראלית", אמרו אנשי אקדמיה - ושלחו עקיצה לרה"מ: "לא נתינים שלו"

[ ynet.co.il ]

הרשימה המשותפת נגד נתניהו :"הסתה פראית, מאיימים לרצוח אותנו"

ברשימה הערבית תקפו בחריפות את רה"מ, שמנהל קמפיין נגד הקמת ממשלת מיעוט בתמיכתה. "מפיץ שקרים וטוען שחברי הכנסת שלנו תומכי טרור". עודה העביר תלונה למ"מ מפכ"ל המשטרה: "הדביקו בטוויטר את פני על גופו של חייל במדי 'כוח אל קודס'"

[ ynet.co.il ] המערכת הפוליטית,
עמוד הבא ...