news paper icon

ארכיון חדשות: גל אוחובסקי

גרף חולי קורונה בארץ

גרף חולי קורונה בארץ והדבקות חדשות ראו מסמך מלא כאן - עם פירוט החולים

גרף השוואה בהדבקות בין מדינותמאמרים בנושא גל אוחובסקי

"נוער להט"ב - קבוצת סיכון": הכנסת דנה בפגיעות מיניות בקהילה הגאה

הוועדה לזכויות הילד דנה בנושא הרגיש בעקבות העדויות שפורסמו ב-ynet וב"ידיעות אחרונות" נגד איתי פנקס, ועל רקע העדויות נגד גל אוחובסקי. צח חשף בדיון את "מעגל ההסתרה והבושה" שחווה כנער שהתנסותו המינית הראשונה הייתה עם גבר מבוגר. נציג מרכזי הסיוע: "נערים בארון נכנסים לסיטואציות מסוכנות בלי פיקוח - ואחרי הפגיעה אין להם עם מי לדבר"

[ ynet.co.il ]

מנכ"ל איגי על פרשת אוחובסקי ופנקס: "יש דברים שיכולנו לראות אבל לא העזנו"

עופר נוימן התייחס בדיון בכנסת לעדויות שנחשפו ב-ynet שלפיהן איתי פנקס-ארד קיים יחסים עם חניכים בתנועה, ולחשדות כלפי נשיא איגי לשעבר גל אוחובסקי. "אנחנו מחויבים להביט על המקומות החשוכים, לנסות להבין מה קורה ואיך ניתן לתקן"

[ ynet.co.il ]

אחרי העדויות: תלונה ראשונה הוגשה במשטרה נגד גל אוחובסקי

מתלונן העיד נגד העיתונאי והקולנוען במסגרת התיק שמתנהל נגדו בחשד לעבירות מין. אתמול פורסמה עדות של מעסה הוליסטי שטען כי לאורך כל העיסוי אוחובסקי ניסה ליצור עמו מגע מיני - ואף נופף מולו בשטרות

[ ynet.co.il ]

כבר לא חוששים: גברים חושפים את הפגיעות המיניות שעברו

פרשות גל אוחובסקי ואיתי פנקס הציפו תופעה מושתקת גם בעידן MeToo – פגיעות מיניות בגברים. לפי הערכה, כל גבר חמישי בישראל מותקף במהלך חייו. כעת 3 גברים שחוו תקיפה מינית בילדותם שוברים את מחסום הבושה: אבידב שנפגע על ידי החונך, עלי שנאנס ע"י דודו וישראל שהותקף על ידי בן משפחה

[ ynet.co.il ]

בצל הפרשה: גל אוחובסקי פרש מסדרה שעוסקת בהטרדות מיניות

מספר ימים לאחר שנטען כי כפה עצמו לכאורה על גברים שנפגשו עימו, נודע כי גל אוחובסקי פורש מהפקת סדרה חדשה, שעוסקת בהשראת הסיפור של הרב מרדכי "מוטי" אלון והמעשים המגונים שביצע באחד מתלמידיו. המפיק משה אדרי: "אוחובסקי זז הצידה מההפקה עד שהדברים יתבהרו"

[ ynet.co.il ]

ההטרדות והניצול בקהילה הגאה יוצאים מהארון

לטענת רבים בקהילה הגאה, מהפכת metoo דילגה עליהם. סיפורים שונים על הטרדות, ניצול וכפייה מינית נותרו מושתקים בדרך כלל. בימים האחרונים נראה שזה משתנה, עם העדויות על גל אוחובסקי ועל איתי פנקס-ארד. רן שלהבי, מנכ״ל האגודה למען הלהט״ב בישראל, מסביר למה זה הגיע באיחור - ולמה כל כך חשוב להיות שם בשביל אלה שחושפים כעת את הצדדים החשוכים בקהילה | האזינו לפודקאסט החדשות היומי

[ ynet.co.il ]

חשד לעבירות מין: חקירה רשמית נגד גל אוחובסקי

יום לאחר שפתחה בבדיקה וקראה ל"כל מי שנפגע" לדווח על כך, פתחה המשטרה בחקירה בפרשה שבה נטען כי העיתונאי ויוצר הקולנוע תקף מינית שני גברים שעמם נפגש. אוחובסקי, שפרש מנשיאות ארגון הנוער הגאה, התנצל: "התכווצה לי הבטן כששמעתי את הטענות, תחושה קשה של אכזבה אישית"

[ ynet.co.il ]

ארגון הנוער הגאה: "אין מקום להתבלבל, לא זה לא"

ברקע העדויות נגד העיתונאי גל אוחובסקי וחבר מועצת העיר תל אביב איתי פנקס-ארד, הודה ארגון איגי, שמספק תמיכה לבני נוער מקהילת הלהט"ב, כי המרחבים של החניכים שנפגעו לטענתם מינית לא היו מספיק בטוחים: "מוקיעים בתוקף כל ביטוי של אלימות מינית, יש לנו עוד אורוות לנקות"

[ ynet.co.il ]

מקורבו של גל אוחובסקי: "לא היו תלונות נגדו בעבר, גם לתוקף יש זכויות בירור"

העדויות שמטלטלות את הקהילה הגאה והובילו לבדיקת משטרה: יום אחרי פרסום הטענות שלפיהן העיתונאי הוותיק תקף מינית שני גברים, אמר מקורבו איציק יושע לאולפן ynet: "לא מוקדם מדי לחרוץ את דינו?". השר טרופר: "טוב עשה אוחובסקי שהתפטר מנשיאות איגי. כל תלונה כזו חייבת להיבדק"

[ ynet.co.il ]

גל אוחובסקי: "אמיר אוחנה הוא אחלה הומו"

נתניהו עזר לאמהות לקבל את הבנים הגייז שלהן. הדרך של אוחנה "ישרה יותר משל שמולי מבחינה הומואית". ופוליקר לא מדבר איתו כבר 25 שנה. עם סדרת דוקו חדשה, "המהפכה הגאה", גל אוחובסקי חוזר לניסיון המיני הראשון שלו, מסביר מה מחזיק אותו ואת איתן פוקס כבר 30 שנה ונזכר בפעם ההיא שגנב יחד עם ליאור אשכנזי את הבושם של מוריסי

[ ynet.co.il ]
עמוד הבא ...