news paper icon

ארכיון חדשות: היא טוענת

גרף חולי קורונה בארץ

גרף חולי קורונה בארץ והדבקות חדשות ראו מסמך מלא כאן - עם פירוט החולים

גרף השוואה בהדבקות בין מדינותמאמרים בנושא היא טוענת

האחיינית של טראמפ: "סוציופת שבחר ברמאות כדרך חיים"

בארה"ב חושפים קטעים מספרה של מארי טראמפ, שבמשפחה ניסו למנוע את פרסומו. בספר, ששמו "כך יצרה משפחתי את האיש המסוכן בעולם", היא טוענת כי הנשיא הרס את אביה האלכוהוליסט, שילם לאדם שייגש במקומו למבחני הכניסה לאוניברסיטה וסידר לאחותו מינוי לשופטת. "הפתולוגיות שלו כל כך מורכבות שצריך סוללת פסיכולוגים, איש לא כשיר לתפקיד פחות ממנו"

[ ynet.co.il ]

מאסר לר"מ צרפת לשעבר שסידר מיליון אירו לאשתו

פרנסואה פיון הוביל ב-2017 בבחירות לנשיאות, אבל אז התפוצצה "פנלופה גייט" והכול קרס: נחשף כי 15 שנה שילם לרעייתו מכספי ציבור כדי שתהיה העוזרת הפרלמנטרית שלו, כשספק מה עשתה בפועל. היא טוענת: "עברתי על הדואר והכנתי נאומים". לילדיו סידר 117 אלף אירו על עבודה פיקטיבית

[ ynet.co.il ]

מצרים: 3 שנות מאסר לרקדנית בטן

השלטונות בקהיר מנהלים מבצע נגד נשים בגלל סרטוני "הוללות" ב-TikTok, באינסטגרם וביוטיוב. סאמה אל-מסרי נשלחה לכלא ותיקנס גם ב-300 אלף לירות, היא טוענת: "התכנים נגנבו והועלו מהטלפון שלי". פעילות למען נשים: "החברה השמרנית שלנו לא התאימה עצמה לשינויים הטכנולוגיים"

[ ynet.co.il ] חדשות בעולם,

"ברוב המדינות לא נזדקק יותר לסגר"

מתוך חמ"ל הקורונה בארגון הבריאות העולמי, ד"ר דורית ניצן מסבירה איך לטפל בהתפרצות הנגיף בבתי הספר בארץ, אבל לא שותפה לביקורת על ניהול המשבר בישראל: "נעשתה אצלכם עבודה מדהימה". אחרי התמודדות עם המגפה באירופה החבולה, היא טוענת שאפשר להימנע מסגר בגל השני, אבל מזהירה: "אני מפחדת משאננות. אם מזהים את התחלואה אפילו שנייה מאוחר מדי ‑ השליטה אובדת"

[ ynet.co.il ]

הוארך מעצר החשודה ברצח אישה בכרמיאל; היא טוענת: "הגנתי על עצמי"

המנוחה, אישה בשנות ה-30 לחייה, נמצאה הבוקר ללא רוח חיים בדירה כשעל גופתה פצעי דקירה. מעצרה של החשודה ברצח, חברתה דינה זלוטניק, הוארך ב-8 ימים. סנגורה: "הן ישבו בבית והמנוחה תקפה את מרשתי בעקבות שיחת וידאו עם ידיד שעוררה את קנאתה"

[ ynet.co.il ]

"יודעים שאני עובדת ב'כלל'": חברת מועצה הציעה להלוות ממוסדות פיננסיים

ניגוד עניינים בעיריית ראשון לציון? חברת האופוזיציה מרב שמואל דולב רמזה בישיבת תקציב "לפנות לחברות הנכונות" לקבלת הלוואה. היא טוענת: "פעלתי על פי חובתי הציבורית". "נפעל לפי המלצות היועצת המשפטית והמבקרת", נמסר מהעירייה

[ ynet.co.il ] כללי,

ממונה על פקחי הגירה קיים יחסי מין עם עובדת המיועדת לגירוש

עובדת זרה שאשרת העסקתה פגה טוענת שממונה על פקחי ההגירה קיים איתה יחסי מין, ושהוא אבי בתה. טענותיה נשללו בבדיקות אבהות, אבל הוא הודה שקיים עמה יחסים. אחרי שנעצרה עם בתה והן מועמדות לגירוש, היא טוענת: "שאלת ההטרדה המינית לא נבדקה, אם אגורש הדבר לא יתברר"

[ ynet.co.il ] כללי,

אישום בכפוף לשימוע נגד המטפלות המתעללות מחיפה

הפרקליטות הודיעה על הגשת כתב אישום בכפוף לשימוע נגד שתי מטפלות שהתעללו והתנהגו באלימות כלפי תינוקות בפעוטון בחיפה. בהודעה נמסר כי מדובר בכמה מקרים שונים. אב ילדה בפעוטון: "אור בקצה המנהרה". פרקליטת אחת המטפלות: "היא טוענת שזה אירוע בודד וחריג"

[ ynet.co.il ]

מיס עיראק תמכה בישראל: "לוקחים לי את האזרחות"

שרה עידן הכעיסה את עיראק לפני שנתיים, כשהצטלמה עם מיס ישראל לפני תחרות מיס יוניברס. עכשיו העיראקים זועמים עליה שוב. עידן, שחיה בקליפורניה, הביעה תמיכה בישראל והתנגדות לאנטישמיות בדיון במועצת זכויות האדם של האו"ם. היא טוענת שהאזרחות שלה בסכנה: "זה לא אנושי"

[ ynet.co.il ] חדשות בעולם,

בריטית שנדקרה בישראל מאשימה את ממשלתה: "משלמים למחבל ששחט אותי"

קיי ווילסון נדקרה 13 פעמים כשטיילה סמוך לירושלים ב-2010. היא טוענת שהתשלומים שמעבירה בריטניה לרשות הפלסטינית מממנים את משכורתו של המחבל: "קיבל מעל 70 אלף פאונד". בריטניה: "הסיוע לא מועבר לאסירים"

[ ynet.co.il ] חדשות בעולם,

טענות על העתקה, רייטינג בקרשים: הקריסה של 2025 - ותוכנית ההצלה

חברת אנדמול שיגרה מכתב התראה ובו היא טוענת שהפורמט החדש מועתק מ"האח הגדול" - מכה נוספת לתוכנית שמאז עלייתה רק מתמודדת עם ביקורות עוקצות, נתונים מאכזבים ואפילו סיקור בינלאומי שלילי. בקשת הודפים את הטענות על העתקה, ואת "2025" הם מקווים להציל. איך זה יקרה? מאחורי הקלעים של הפלופ התורן

[ ynet.co.il ]

פוטין: "לא מתוכננת פגישה עם נתניהו בקרוב"

נשיא רוסיה, המבקר בסינגפור, אמר כי "שוחח בקצרה" עם ראש הממשלה נתניהו בפריז, אך השניים לא קבעו להיפגש בזמן הקרוב. "שוחחנו על המצב בסוריה. עמדתה של ישראל נותרה בעינה והיא טוענת שהיא לא מעורבת בהפלת המטוס הטראגית"

[ ynet.co.il ] מדיני,

שקד על הדחת השופטת מפרשת המסרונים: "צריך השעיה, לא הדחה"

פרסום ראשון: שרת המשפטים לא תגן על החלטת בית הדין המשמעתי לשופטים ותטען כי לא צריך להדיח מתפקידה את השופטת מ"פרשת המסרונים". היא טוענת כי העונש שביקשה לשופטת אפשרי והולם במסגרת החוק

[ ynet.co.il ] משפט ופלילים,

"האח הזריק קרוב לעצב, כף רגלה של המטופלת שותקה"

מ' הגיעה למרפאת החירום "טרם" כדי לקבל זריקת וולטרן. בתביעה שהגישה היא טוענת כי אח שאינו מיומן גרם לה לפגיעה עצבית במותן שהובילה לשיתוק כף רגלה השמאלית. בתחילת השבוע פרסמנו עדויות לפיהן עובדים שאינם רופאים מעניקים למטופלים טיפול החורג מסמכותם. "טרם": "הזריקה בוצעה על פי הפרוטוקול"

[ ynet.co.il ]

צעירה מאבו גוש טוענת: הותקפתי כי שוחחתי בערבית עם חברה

היא סיפרה כי הן הותקפו על ידי צעירות יהודיות בירושלים וכי התוקפות כינו אותן "ערביות זונות". היא טוענת כי אחת הצעירות חשמלה אותה והכתה אותה יחד עם צעירות נוספות. היא אושפזה בבית החולים לאחר התקיפה

[ ynet.co.il ] משפט ופלילים,
עמוד הבא ...