news paper icon

ארכיון חדשות: המדינה


מאמרים בנושא המדינה

בג"ץ למדינה: יש לאפשר פונדקאות לבני זוג מאותו המין

ביהמ"ש העליון קבע כי המדינה צריכה לאפשר לבני זוג מאותו המין ולגברים יחידנים גישה לפונדקאות - והקציב שנה לחוקק את החוק בנושא. נשיאת העליון אסתר חיות: "המחוקק סגר את השערים בפני גברים". ארגוני הלהט"ב: "החלטה היסטורית"

[ ynet.co.il ]

אלפים בעצרת להשבת השבויים בעזה: "המנהיגות מתעסקת בעצמה"

אלפים הדרימו לבאר שבע לעצרת שארגנו משפחות הישראלים השבויים בידי חמאס. אחיו של אברה מנגיסטו: "אם היה בצבע אחר, המדינה הייתה מתהפכת". אביו: "ליכוד, רק ליכוד". שמחה גולדין: "לקחו אותנו שלוש פעמים לקלפי, ולא עשו דבר למען הדר, אורון ואברה"

[ ynet.co.il ] כללי,

המדינה מערערת על הענקת תושבות לעובדת זרה על סמך קרבה: "יוצר ערוץ הגירה חדש"

לאחר פסק הדין המהפכני שפורסם לראשונה ב-ynet וב"ידיעות אחרונות", רשות האוכלוסין ערערה על ההחלטה להעניק תושבות לרוטשל הפיליפינית בשל הקשר שנרקם בינה לבין משפחת המטופל. רשות האוכלוסין: "לא תואם למדיניות הממשלה בנושא"

[ ynet.co.il ] משפט ופלילים,

ריבלין לראש ממשלת אוסטרליה בסוגיית מלכה לייפר: "לא נאפשר הימלטות מהחוק"

עניין בקשת ההסגרה לאוסטרליה של אשת החינוך שמואשמת בעבירות מין בתלמידות עלה במהלך פגישת נשיא המדינה עם מארחו סקוט מוריסון בפרלמנט בקנברה. ריבלין הבטיח: "נושאים באחריות לטיפול יעיל בנושא"

[ ynet.co.il ] מדיני,

שרן השכל: מי שאיבד את עבודתו בדרום יכול לשטוף כלים בת"א

בוויכוח בפאנל כלכלי על סבסוד המדינה של מפעלים כושלים הציעה הח"כית מהליכוד לאלו שאיבדו את מקור פרנסתם לחפש עבודה בת"א: "תלך לכל מסעדה פה, אפשר לעבוד כשוטף כלים תמורת 12 אלף שקל לחודש"

[ ynet.co.il ] המערכת הפוליטית,

ליטוף לקואלה ופגישות עם הקהילה היהודית: הביקור החם של הנשיא באוסטרליה

נשיא המדינה ערך ביקור ממלכתי באוסטרליה, שנחשבת לאחת המדינות הידידותיות ביותר לישראל בעולם. במהלך הביקור הוא נפגש עם רבים בקהילה היהודית, שנחשבת ציונית מאוד, וגם ביקר במרכז שיקומי לחיות בסידני. ואיך מתייחסים באוסטרליה לעיכוב בפרשת לייפר?

[ ynet.co.il ]

בעקבות חשיפת ynet | אותם מקצועות, יותר השפעה: מה שווה תעודת הבגרות?

כבר עם קום המדינה תעודת הבגרות הייתה סמל לאליטיסטיות ולמצוינות בחינוך. מאז המקצועות אמנם לא השתנו יותר מדי, אך החשיבות של התעודה גדלה. פרסום מפת הבגרויות ב-ynet זו הזדמנות טובה לבדוק מה ההיגיון מאחורי התעודה. וגם: בדקו מה הציון הממוצע בעיר שלכם?

[ ynet.co.il ]

גם סגן שר הבריאות נדבק: מה קורה באיראן?

טהרן טוענת כי 15 מתו מקורונה וש-95 נדבקו – כולל האחראי על המאבק בנגיף. כשברקע ניסיון טיוח הפלת המטוס, איראנים רבים חושדים שהמצב חמור בהרבה. מחוקק מהעיר קום: "כל יום מתים פה עשרה". ההתפרצות מאיימת לבודד עוד יותר את המדינה, שממנה הופץ הנגיף לרחבי המזה"ת

[ ynet.co.il ]

הנשיא ריבלין בבורסת סידני: "אמנת מניעת כפל המס תאפשר להרחיב שת"פים"

נשיא המדינה צלצל בפעמון בפתיחת יום המסחר בסידני, וציין לטובה את היחסים המיוחדים בין שתי המדינות • "אנחנו רחוקים מלהגשים את הפוטנציאל הגדול שלנו במלואו. יש עוד כל כך הרבה דברים שאנחנו יכולים לעשות יחד" • מנכ"ל בורסת אוסטרליה: "מדינת ישראל היא אחת הזירות הדינמיות והיזמיות ביותר"

[ globes.co.il ] יחסי חוץ,

קורונה באיטליה: "לא ציפינו להתפשטות כזאת"

בשישי עמד מספר הנדבקים בקורונה באיטליה על 3. היום זינק המספר ל-222 ו-6 מתים. איטליה לא מוצאת את האיש שהביא אליה את הנגיף. יישובים בצפון המדינה בעוצר ואירועים בוטלו. חשש בחו"ל מהאיטלקים: שוטרים באוטובוס בצרפת, מטוס עוכב במאוריציוס. אזהרת מסע בישראל

[ ynet.co.il ]

מנדלבליט במתקפה בעקבות חשיפת ההקלטות: "מחלישים את מעמד שלטון החוק"

היועץ המשפטי לממשלה התייחס לחשיפת הפרטים החדשים מפרשת הרפז, והבהיר: "לא נפל רבב בהתנהלותי". על ההחלטה לחקור את חברת "המימד החמישי": "מ"מ פרקליט המדינה לא פעל משיקולים פוליטיים"

[ ynet.co.il ] המערכת הפוליטית,

מה ייחקר ולמה עכשיו? פרשת "המימד החמישי"

מה פיתחה החברה שבראשה עמד גנץ, כמה כסף קיבלה ומה העלה דו"ח המבקר? 11 ימים לפני הבחירות הודיע מ"מ פרקליט המדינה על פתיחת חקירה, גנץ אינו חשוד. נתניהו: "לדעת את האמת". גנץ: "אין שום דבר פלילי". מהפטור ממכרז ועד פירוק החברה בשל אוליגרך שהסתבך: עושים סדר

[ ynet.co.il ] משפט ופלילים,

מנדלבליט הכריע מיד, מ"מ פרקליט המדינה היה נתון ללחצים פוליטיים

מאז שמינה השר אוחנה את דן אלדד למ"מ פרקליט המדינה, הפעיל הליכוד לחצים על אלדד בדרישה לחקור את פרשת "המימד החמישי". העובדה שהיועמ"ש אינו מעורב בחקירה מעידה על כך שגנץ אינו חשוד, והוא הכריע מיד לאחר ששמע את חוות הדעת של הפרקליטים

[ ynet.co.il ] המערכת הפוליטית,
עמוד הבא ...