news paper icon

ארכיון חדשות: העדפנו

גרף חולי קורונה בארץ

גרף חולי קורונה בארץ והדבקות חדשות ראו מסמך מלא כאן - עם פירוט החולים

גרף השוואה בהדבקות בין מדינותמאמרים בנושא העדפנו

שלח מגיב להתפרצות: ״התנצלתי, גם הם טעו״. המגישים: ״העדפנו ממלכתיות על רייטינג״

מגישי ערוץ הכנסת הסבירו בשידור מדוע החליטו לגנוז את הריאיון עם עפר שלח: "אנחנו לא סתם ערוץ של רייטינג". שלח התראיין ושוב התנצל על המקרה - אך גם הביע ביקורת: "מה שנעשה בריאיון לא היה לגיטימי". צפו

[ ynet.co.il ]

מי אמר שאין שווארמה מעולה בשוק מחנה יהודה?

15 שנים שמדי צהרים משתרך תור ארוך לפני השווארמה של מסעדת נערי המרבד בשוק מחנה יהודה בירושלים. יצאנו לבדוק האם שווארמת העגל עם שומן הכבש ושווארמת הפרגית שווים את ההמתנה ויצא שהעדפנו לקנח במעורב ירושלמי

[ haaretz.co.il ]

אסור להרוג את מס הדירה השלישית

בג"ץ, שעשוי להכריע בימים הקרובים את גורל החוק, אינו אחראי על המדיניות הכלכלית־חברתית בישראל ■ לעומתו, הפוליטיקאים צריכים להגיד לצעירים חסרי הדירות את האמת: גם הפעם העדפנו את האינטרסים של בעלי הנכסים על פני הצרכים והתקוות שלכם

[ themarker.com ] מחירי הדיור,

העבריין שהכניס את שיבא לחרדה: "העדפנו לסבול בשקט"

המאבטחים שבדקו אפילו את הצוות הרפואי, הגברתנים שהגיעו לביקורים ממושכים וקולניים ומסיבת השחרור שנגמרה בחשד להטרדה מינית של מטופלת. בשיבא מספרים על האימה שהטילו מקורביו של העבריין בן כהן. כהן: "הכול שטויות"

[ ynet.co.il ]

הקרב ברפיח: "העדפנו חייל הרוג ולא שליט 2"

רגע לפני שהפרקליט הצבאי הראשי מחליט לגבי פתיחת חקירה של אירועי "יום שישי השחור" ברפיח, מפקדי גדס"ר גבעתי מתייחסים בראיון מיוחד ל-ynet לפעילות הכוחות לאחר חטיפת סגן הדר גולדין: "לא הייתה השתוללות, פעלנו לפי מה שהדריכו אותנו, והמצפון שקט יותר מכל אירוע אחר"

[ ynet.co.il ]

צפו בפישר נפרד בשידור חי: "ברור שריבית נמוכה מגדילה הביקוש לדירות - אבל העדפנו לטפל ביצוא"

(עדכון) - נגיד בנק ישראל היוצא: "היצוא הוא בערך 30% מהתמ"ג והערך המוסף של הבנייה הוא בערך 8% מהתמ"ג. אם יש צורך לבחור בין יצוא לדיור - נבחר ביצוא" * העביר מסר לפרנקל: "עדיף לעשות גם אם יש טעויות. אפשר לתקן"

[ globes.co.il ]

צפו בפישר נפרד בשידור חי: "ברור שריבית נמוכה מגדילה הביקוש לדירות - אבל העדפנו לטפל ביצוא"

(עדכון) - נגיד בנק ישראל היוצא: "היצוא הוא בערך 30% מהתמ"ג והערך המוסף של הבנייה הוא בערך 8% מהתמ"ג. אם יש צורך לבחור בין יצוא לדיור - נבחר ביצוא" העביר מסר לפרנקל: "עדיף לעשות גם אם יש טעויות. אפשר לתקן"

[ nrg.co.il ]

נערים ירקו על ערבייה בצפון ונענשו: יתלוו לשוטרים

שלושה בני 14 נעצרו לאחר שירקו לעבר אישה בנצרת עילית וקראו לה לעזוב את "השכונה היהודית". במשטרה הסבירו את העונש: "העדפנו את האלמנט החינוכי". בירושלים הסגירו עצמם שני נערים שהודו כי תקפו את המורה הערבייה בשבוע שעבר

[ ynet.co.il ] משפט ופלילים,

כך מונה מנהל ערוץ 1: "לחץ על מועמדים, תוצאה צפויה, פגמים חמורים"

חבר מליאת רשות השידור, יעקב בורובסקי, במכתב חריף ליו"ר הרשות סביב מינוי משה נסטלבאום למנהל הטלוויזיה: "הוועדה התעלמה מהמלצות על מועמדים טובים; גל השמועות על תוצאה צפויה לא היה בבחינת נבואה שמגשימה את עצמה אלא עובדה כואבת" ■ היו"ר אמיר גילת: "העדפנו איש ניהול על פני איש תוכן"

[ themarker.com ] רשות השידור,

מחדל 2012

ביום שישי האחרון הופיעו בטלוויזיה שלנו שלושה מיליון בני אדם סוג ב'. ואנחנו העדפנו לאפות בראוניז

[ haaretz.co.il ]

ניר גלעד: לולא ששינסקי, היינו קונים מ'תמר' ולא מהמצרים

"העדפנו גז ישראלי, אבל הוועדה עיכבה תהליכים", כך אמר מנכ"ל החברה לישראל הערב בראיון לחדשות ערוץ 2 ■ גלעד ענה כי לא הייתה להם ברירה אלא לחתום עם המצרים ■ "אם היו מאפשרים לגז לזרום בחופשיות ואחר כך מקבלים ההחלטות על חלוקת השלל, היינו נהנים כולנו"

[ globes.co.il ]
עמוד הבא ...