news paper icon

ארכיון חדשות: התייחסה


מאמרים בנושא התייחסה

הבנקים המממנים נוטים לטרפד את רכישת תהל, הנתונה בקשיים תזרימיים, בידי קבוצת שיכון ובינוי

ל"גלובס" נודע כי בימים אלו מתקיימים דיונים בין תהל לבין הבנקים לגבי מתווה התמיכה בחברה • הצעת שיכון ובינוי לא התייחסה להשקעה במניות החברה-האם תהל גרופ אינטרנשיונל (TGI), אלא להשקעה בחברה-הבת תהל גרופ, וייתכן שלכן החליטו בבנקים שלא לאמץ את המתווה

[ globes.co.il ] מיזוגים ורכישות,

נער גאה הושפל בכיתה: "לחנך את שר החינוך"

אחד מחבריו לכיתה של מתן עוזרי, בן 17 מתיכון טשרניחובסקי בנתניה, הציע לו לעבור טיפולי המרה. הוא טוען כי המורה - שהיא גם היועצת - לא התייחסה. הנער כתב פוסט זועם, ותקף גם את השר רפי פרץ. אמו: "מה יעשו ילדים גאים שאין להם משפחה תומכת?"

[ ynet.co.il ] כללי,

שקד על החסינות: "נשקול ונחליט", הדגישה: "בישראל לא תופרים תיקים"

חברת הכנסת שתתמודד במפלגת "הימין החדש" התייחסה באולפן ynet לבקשת החסינות של נתניהו שהוגשה אתמול רשמית, וסירבה להתחייב כיצד מפלגתה תצביע: "אם נגיע לדיון בוועדת הכנסת נשמע את כל הצדדים". על האפשרות שבג"ץ יתערב בהקמת הוועדה: "אין שום מצב כזה"

[ ynet.co.il ]

שפיר הודיעה כי תרוץ עם המפלגה הירוקה: "השמאל טובע כמו הטיטניק"

סתיו שפיר דיברה בכנס הפעילים הראשון של המפלגה הירוקה לקראת הבחירות והתייחסה לכישלון באיחוד מפלגות השמאל: "במצב הדברים הנוכחי יש פה ספינה טובעת. נהיה כוח אמיץ שיביא פתרונות אמיתיים"

[ ynet.co.il ] המערכת הפוליטית,

שפיר עונה לפרץ: "גם הוא 'בחר את דרכו' בעבר, כשחזר בירכתי"

חברת הכנסת מהמחנה הדמוקרטי התייחסה באולפן ynet לדבריו של יו"ר העבודה-גשר, שאמר כי שפיר "בחרה את דרכה, ושיהיה לה בהצלחה", והזכירה את עזיבתו ב-2013. היא טענה כי חיבור בשמאל הכרחי: "אם פרץ ומרצ לא יקבלו החלטות מהר, הם חותמים על תעודה פטירה"

[ ynet.co.il ] המערכת הפוליטית,

מזכ"לית הסתדרות המורים: "אוטונומיה לעובדי הוראה? - בעיקר מילים"

לרגל יום המורה, התייחסה המזכ"לית, יפה בן דוד, להיעדר החופש שניתן לעובדי ההוראה בקבלת ההחלטות, מה שפוגע בין היתר ביצירתיות ובמרחב הפעולה. בנוסף ציינה את הפלונטר הפוליטי שמהווה סיכון לחידוש הסכם השכר "אופק חדש" בניסיון למנוע את ההתרחקות מהמקצוע: "אנחנו נמצאים בשעת מבחן והאחריות היא קודם כל של המדינה"

[ ynet.co.il ] חינוך ובריאות,

שקד: "בטוחה שליברמן מעדיף ממשלת ימין ולא בחירות"

יו"ר הימין החדש התייחסה למאמצים להרכבת ממשלת אחדות: "קודם כל צריך למצות את המהלכים. אם ייכשלו יש להקים ממשלת ימין". על המחלוקות בנושאי דת ומדינה אמרה: "יש פתרונות שירצו את כולם, צריך רצון טוב"

[ ynet.co.il ] המערכת הפוליטית,

אחדות ביום של פילוג: "מורשת רבין - לדבר גם כשלא מסכימים"

בכיכר רבין התאספו אלפים למאות מעגלי שיח. הבת דליה רבין התייחסה במרומז לעימות בין נתניהו לנכד יונתן בן ארצי: "כיף לראות את השיח כאן - בלי האשמות, מרמור ונקמה". מרים פרץ: "השלום בינינו יגיע אם כל אחד יזוז קצת ממקומו". נכדתו של שמיר: "אקטואליה באזכרות - אין מניעה"

[ ynet.co.il ] המערכת הפוליטית,

ריבלין בטקס לזכר רבין: "המחלוקות עדיין עמוקות"

בנאומו בטקס הפותח את יום הזיכרון לראש הממשלה יצחק רבין הזהיר ריבלין: "האם רצח של אדם על רקע דעותיו, או פעילותו האידיאולוגית יכול לקרות בישראל גם היום? אינני יודע". דליה רבין התייחסה לתאוריות הקונספירציה לגבי הרצח: "יש מי שמטפח את העשבים השוטים בקריצת עין"

[ ynet.co.il ] המערכת הפוליטית,

מירי רגב: "שקד ילדותית, אין ליכוד בלי נתניהו"

השרה התייחסה באולפן ynet למתקפה של שקד על "סביבת נתניהו", והזכירה: "היא איבדה לימין 3 מנדטים". לליברמן אמרה: "נוח לך בשמאל? בחייך ליברמן, מילה זו לא מילה אצלך". יו"ר ישראל ביתנו ענה: "כשדוברת ההתנתקות מדברת על ימין"

[ ynet.co.il ]

השריפה במפעל במפרץ חיפה: שמן מזוהם זרם לים

יום לאחר שריפת הענק במפעל שמן בחיפה, ממשיכים לוחמי האש להתיז קצף על מוקדים קטנים שטרם כבו. טונות של שמן מזוהם בחומרי הכיבוי זרמו לים דרך מערכת הניקוז. ראש העיר קליש-רותם עדיין לא התייחסה לשריפה

[ ynet.co.il ]

יונה אליאן באירוע חניכת תיאטרון בית ליסין החדש: "אני מחלימה ומתחזקת"

בין שחקנים רבים שהגיעו לאירוע ההשקה של משכנו החדש של תיאטרון בית ליסין, אליאן עלתה על הבמה והתייחסה להחלמה ממחלת הנשיקה שהובילה לאשפוזה בחודש שעבר: "כל מה שאני רוצה עכשיו הוא לחזור לעשות מה שאני יודעת - לעלות עד הבמה". צפו

[ ynet.co.il ]

סבתם של הפצועים בפיגוע: "מי שדורס ילדים - חלאת אדם"

רחל סלבסקי, סבתם של האחים שנפצעו בפיגוע בגוש עציון, התייחסה למצבו הקשה של נכדה נחום: "יש עוד הרבה על מה להתפלל". סלבסקי טענה כי ניתן היה למנוע את הפיגוע: "אני מבקשת שנים שירחיבו את הבטונדה. הם רצו לתחנה כדי לתפוס את האוטובוס ונדרסו"

[ ynet.co.il ]

סבתה של טליב על טראמפ: "שאלוהים יהרוס אותו"

מופתייה, סבתה של חברת הקונגרס שסירבה להיענות לתנאי ישראל לביקור אצלה, התייחסה לעקיצת נשיא ארה"ב שאמר כי היא המרוויחה היחידה מסירוב טליב. "אני אוהבת אותה וגאה בה. הלב שלי אומר שהיא תגיע אלי בסוף", אמרה על נכדתה

[ ynet.co.il ]

גמליאל: "מאבק האחיות מוצדק, מחזות זוועה במחלקות הפנימיות"

השרה לשוויון חברתי התייחסה באולפן ynet לשביתת האחיות: "אין מספיק כוח אדם". על תיק החינוך: "המינוי של פרץ זמני, מאמינה שהתיק יחזור לליכוד". על איילת שקד: "אין חששות ממנה, אבל היא עלולה לא לעבור את אחוז החסימה"

[ ynet.co.il ] המערכת הפוליטית,

שקד על התנגדות נתניהו להצבתה בראש: "מדינה דמוקרטית"

יו"ר הימין החדש התייחסה לניסיונות רה"מ למנוע את הצבתה בראשות רשימת ימין מאוחדת ואמרה: "הציבור יקבע". היא סירבה להתייחס לחשיפת ynet, שלפיה שרה נתניהו פועלת אף היא בנושא, ושוחחה עם רעיית רפי פרץ. לדברי שקד, "עוצמה יהודית יכולה וצריכה להיות חלק מהגוש"

[ ynet.co.il ] המערכת הפוליטית,

"הגזענות חוצה שכבות": דבריה הנוקבים של הרופאה יוצאת אתיופיה

ד"ר הדס מלדה-מצרי פירטה בפוסט נרחב את סיפור עלייתה ארצה בגיל 4 ואת גילויי הגזענות הרבים שבהם נתקלה - בהם מטופלים שחשבו שהיא המנקה וחיילת שלא רצתה להיכנס ל"רופאה האתיופית המסריחה". היא התייחסה גם למותו של סלומון טקה: "רק רציתי לחבק את ילדיי ולומר להם שעתידם יהיה שונה"

[ ynet.co.il ]

שאשא-ביטון: "קולנו כימין שפוי מאוד חשוב בתוך הליכוד"

שרת הבינוי והשיכון התייחסה באולפן ynet לעתידה הפוליטי של מפלגת כולנו בתוך מפלגתו השלטון; למרות העלייה שנרשמה במחירי הדירות בחודשים האחרונים, טענה כי "מחירי הדיור נבלמו חד משמעית. אנחנו לא מספידים את מחיר למשתכן"

[ ynet.co.il ] המערכת הפוליטית,
עמוד הבא ...