news paper icon

ארכיון חדשות: התייחסה

גרף חולי קורונה בארץ

גרף חולי קורונה בארץ והדבקות חדשות ראו מסמך מלא כאן - עם פירוט החולים

גרף השוואה בהדבקות בין מדינותמאמרים בנושא התייחסה

השרה פרקש-הכהן על הסגר: "היינו צריכים לקבל החלטה קשה"

בריאיון לאולפן ynet התייחסה השרה לנושאים אסטרטגיים לסגר ולביקורת הציבורית בנוגע לחלק מהתקנות, תוך שהיא מבהירה כי המתווה הסופי שנבחר ימנע קריסה כלכלית: "הפקנו לקחים". על מצוקת בתי החולים: "הקושי הוא לא בקליטת עובדים, אלא בזמן הכשרתם"

[ ynet.co.il ] חינוך ובריאות,

תמנו-שטה על התקציב להעלאת בני הפלשמורה: "בשורה ענקית למשפחות"

שרת העלייה והקליטה התייחסה בריאיון באולפן ynet לתקציב שיאפשר את העלאת 2,000 בני הפלשמורה מאתיופיה: "מדובר על אנשים שממתינים שנים ארוכות, פרודים מההורים או מהאחים שלהם"

[ ynet.co.il ] המערכת הפוליטית,

גילה גמליאל: "בכחול לבן מאסו בחוסר הניסיון הפוליטי של גנץ"

השרה להגנת הסביבה התייחסה בריאיון לאולפן ynet למתיחות סביב סוגיית התקציב - והטילה את האשמה על כחול לבן ועל העומד בראשה: "אנחנו נמצאים בכנסת ושומעים את הקולות מכחול לבן, חוסר הניסיון שם מוביל אותם לסחרור פוליטי"

[ ynet.co.il ] המערכת הפוליטית,

פרקש-הכהן על חוק הצוללות: "הטרלה של האופוזיציה"

השרה לנושאים אסטרטגיים התייחסה בריאיון לאולפן ynet להצעת החוק שתעלה יש עתיד, כהטרלה שמסיטה את הדיון הפוליטי מנושאים בוערים העומדים על סדר יומה של הממשלה, כמו ההפגנות ברחבי הארץ והתקציב: "עמדתנו בנושא ידועה, צריך לתת למערכות החוק לעבוד"

[ ynet.co.il ] המערכת הפוליטית,

השרה תמנו שטה: "יש אנשים רעבים בישראל"

שרת העלייה והקליטה התייחסה באולפן ynet לכך שהצביעה נגד החלטות הממשלה בעניין הקורונה ואמרה: "היה נכון ללכת למקום רך יותר ולא לסגירה מידית". על המשבר הכלכלי: "כל חיי ראיתי אנשים רעבים, קשה לספר לי שאין דבר כזה"

[ ynet.co.il ] המערכת הפוליטית,

רגב: במו"מ עם האוצר לאפשר לקשישים לנסוע בחינם באוטובוסים

שרת התחבורה סיפרה על המגעים בריאיון לאולפן ynet. על המחאה הכלכלית: "הצגתי תוכנית שתוסיף מקומות עבודה למובטלים". על תיעוד הלכלוך באוטובוסים: "ראיתי את הכתבה שלכם, הערתי על זה מיד". בהתייחסה לאמירה של ח"כ מארק על "מחאת השמאל הרדיקלי בכיכר רבין", אמרה רגב: "יש מצוקה אמיתית, רואים את זה"

[ ynet.co.il ]

בעלת חדר כושר זעקה בכנסת: "הרסו את חיינו בהינף יד"

סטלה וינשטיין, מנהלת רשת חדרי כושר מאשדוד, הפצירה למצוא פתרון למצוקה: "תרחמו עלינו כמו שריחמתם על המסעדות". יו"ר הוועדה יפעת שאשא ביטון התייחסה לדברים: "אנו מבינים את הכאב, אבל צריכים לחשוב גם על בריאות הציבור"

[ ynet.co.il ] חינוך ובריאות,

פרופ' סדצקי באולפן ynet: "ממליצה למבוגרים להימנע מאירועים ומאוטובוסים"

ראש שירותי בריאות הציבור במשרד הבריאות התייחסה באולפן ynet לעלייה התלולה במספר הנדבקים בקורונה, והפנתה אצבע מאשימה גם כלפי הציבור: "יכול להיות שפתחנו מהר מדי. הציבור לא ממושמע, לא עוטים מסכות. ממליצה לאנשים בסיכון לא ללכת לאירועים"

[ ynet.co.il ]

אחותו של זדורוב: "טביעת הנעל מוכיחה - רומן לא היה בזירה"

בריאיון לאולפן ynet התייחסה קסניה אברס לבקשה להוספת ראיה חדשה במסגרת בקשתו למשפט חוזר של אחיה, שהורשע ברצח תאיר ראדה. לדבריה, הראיה הזו מצטרפת ל"מכלול הראיות החזקות שמוכיחות שרומן לא היה שם"

[ ynet.co.il ] משפט ופלילים,

הספורטאית החשודה בסחר בנשים לזנות אושפזה: "התייחסה לקורבנות כחפץ"

מעצרם של אלופת ישראל לשעבר באתלטיקה ובן זוגה הקודם הוארך בשישה ימים נוספים. החשודה חשה אתמול ברע ואושפזה בבית חולים. נציג המשטרה: "היא פיקחה על הנשים תוך כדי השפלתן". פרקליטת החשודה: "הנשים בחרו לעבוד בזנות"

[ ynet.co.il ] משפט ופלילים,

לוי-אבקסיס על משרדה המומצא: "המפתח לקדמה לאומית הוא השקעה בקהילות"

אורלי לוי-אבקסיס התייחסה לטענות על הקמת המשרד לקידום וחיזוק קהילתי: "טלו קורה מעיניכם, תבינו על מה מדובר". על הרכב הממשלה אמרה: "לא הממשלה שחלמנו עליה, אבל יש פוטנציאל להצלחה"

[ ynet.co.il ] המערכת הפוליטית,

"איך מחבקים ילד בוכה משני מטרים?": הגננת שחוששת משגרת הקורונה

א', גננת מהצפון, התייחסה באולפן ynet לאפשרות שתחזור לעבודה במתכונת מצומצמת: "אנחנו מופקרות, זו פנטזיה לחזור". יו"ר הנהגת ההורים הארצית: "אלפי סטודנטים מחפשים עבודה, תנו להם לעזור"

[ ynet.co.il ] חינוך ובריאות,

בכירה במשרד הבריאות: המצב יחסית טוב, אבל יידרשו עוד שבועות

האחראית על הרכש במשרד הבריאות, ד"ר אורלי ויינשטיין, התייחסה בריאיון לאולפן ynet להתייצבות במספר המונשמים בעקבות נגיף הקורונה. "אי אפשר להתבסס רק על המדד הזה, אבל המצב הוא יחסית טוב". וינשטיין הביעה אופטימיות מכמות מכונות ההנשמה: "אנחנו עומדים ביעד"

[ ynet.co.il ]

קרן הון סיכון אנונימית בשירות רה"מ נתניהו: ה"חברה" שקבעה כי ישראל הבטוחה בעולם

אחרי שהציג סקר של "חברה מכובדת" שבו דורגה ישראל ראשונה בעולם מול התפשטות הנגיף, צייץ היום רה"מ גרסה מסויגת לדברים ("מהבטוחות בעולם"). יו"ר סוכנות החלל יצחק בן ישראל גילה כי קרן הון סיכון עם 10 עובדים פרסמה את הנתונים: "האימא של הפייק ניוז". לשכת רה"מ לא התייחסה

[ ynet.co.il ]

חדוה בר באולפן ynet: הבנקים יכולים לספוג את המשבר

המפקחת על הבנקים בבנק ישראל הבהירה כי המערכת הבנקאית יציבה למרות משבר הקורונה והתייחסה להתייקרות הריבית על המשכנתאות: "עוזרים בדחיית תשלומים, קראנו למנכ"לי הבנקים לבוא לקראת הלקוחות"

[ ynet.co.il ] חדשות הכסף שלי,
עמוד הבא ...