news paper icon

ארכיון חדשות: ה-G7

גרף חולי קורונה בארץ

גרף חולי קורונה בארץ והדבקות חדשות ראו מסמך מלא כאן - עם פירוט החולים

גרף השוואה בהדבקות בין מדינותמאמרים בנושא ה-G7

בולטון חושף: ההבטחה לנתניהו וסיכול הניסיון למנוע פגישה עם איראן

היועץ לשעבר של טראמפ חושף בספרו החדש את הדרמה שהתחוללה סביב הגעתו של שר החוץ האיראני לפסגת מנהיגי ה-G7 והאפשרות לפגישה עם טראמפ: "נתניהו התקשר, קושנר סיכל את השיחה לטראמפ ואמר שזה לא ראוי". ומה הבטיח הנשיא לנתניהו בנוגע לאיראן, על פי בולטון?

[ ynet.co.il ]

"האינפלציה עשויה לעלות לאור ההצלחה במאמצי ממשלות ה-G7 לשים את התל"ג כמטרה"

לדברי איב בונזון, מנהל השקעות ראשי, יוליוס בר, "לעת עתה ובחודשים הקרובים, הסיכונים נותרו מוטים בבירור לטובת דיפלציה. זו הסיבה לכך שנכסים הנהנים מהמשך סביבה של צמיחה נומינלית איטית והיעדר אינפלציה"

[ globes.co.il ] השקעות בימי קורונה,

תושבי קליפורניה בסגר, יום שני ללא נדבקים בסין

מושל קליפורניה גווין ניוסם חתם על צו המורה לכ-40 מיליון תושבי המדינה להישאר בבתיהם בשל התפשטות הקורונה: "תוכלו לצאת רק במקרים הכרחיים". טראמפ ביטל את פסגת מנהיגי ה-G7 שתוכננה הקיץ בארה"ב. בסין אובחנו 39 חולים חדשים, אך כולם הגיעו מחוץ למדינה

[ ynet.co.il ]

עליות בסין ובהונג קונג בהמשך לראלי בוול סטריט שנרשם אמש

המסחר בניו יורק ננעל אמש בעליות חדות של סביב ה-5%, ביום הטוב בשווקים מאז 2009, וזאת על רקע נכונות הבנקים המרכזיים לתמוך בשווקים • שרי האוצר של ה-G7 צפויים להיפגש היום כדי לדון בנושא הקורונה

[ globes.co.il ] בורסות עולם,

ברזיל נגד צרפת, טראמפ עם בולסונרו: "עובד קשה באמזונס"

נשיא ארה"ב, שמרבה ללעוג למזהירים משינויי האקלים, התייצב לצד נשיא ברזיל, המואשם על-ידי ארגוני הסביבה בשריפות ביערות הגשם: "עושה עבודה נהדרת". בולסונרו נגד תרומת ה-G7: "ניקח את הכסף רק אם מקרון יתנצל". הברזילאים לפריז: "אל תחנכו אותנו, איפה שהייתם הותרתם הרס"

[ ynet.co.il ]

ברזיל דוחה את הסיוע לאמזונס: "מקרון, אל תחנך אותנו"

נשיא צרפת הודיע שמנהיגי ה-G7 סיכמו על סיוע של 20 מיליון דולר לברזיל, שמתמודדת עם השריפות ביערות הגשם. נשיא ברזיל בולסונרו, שמסוכסך עם מקרון, טוען שהמערב רוצה לעזור לו כדי לנצל את משאבי הטבע שלו. ראש הסגל: "מקרון לא הצליח למנוע את השריפה בנוטרדאם, שידאג לעצמו"

[ ynet.co.il ]

השריפות באמזונס: מנהיגי ה-G7 יסייעו ב-20 מיליון דולר

החברות בארגון המדינות המתועשות יסייעו לברזיל להשתלט על שריפות הענק ביערות הגשם. ההחלטה התקיימה בדיון אקלים שממנו נעדר טראמפ. מקרון, שהודיע על הסיוע, תקף את נשיא ברזיל בולסונרו שלעג לאשתו: "גסות יוצאת דופן. מקווה שלברזילאים יהיה בקרוב נשיא שכשיר לתפקיד"

[ ynet.co.il ]

"אין לו מה להפסיד": ההימור של מקרון בפסגה העולמית

נשיא צרפת הזמין במפתיע את שר החוץ האיראני לפגישה בשולי ועידת ה-G7 בתקווה להפחית את המתיחות מול טהרן, והסתכן בעימות ישיר עם ארה"ב. "אם הוא יצליח זה ניצחון אדיר. ואם לא, אף אחד לא יאשים אותו"

[ ynet.co.il ]

השבוע בשווקים: עיני השוק מופנות לפסגת ה-G7 והודעת הריבית של בנק ישראל

פסגת ה-G7 כבר סיפקה הבוקר כותרות מצד הנשיא טראמפ לגבי ההסלמה ביחסי הסחר מול הסינים • עיני השוק נשואות לתגובות נוספות בנושא מתיחות הסחר לאחר הדרמה בסוף השבוע האחרון • בנק ישראל יכריז על גובה הריבית ביום רביעי וצפוי להתקפל מהכוונה להעלות ריבית בטווח הקרוב • התחזית השבועית של "גלובס"

[ globes.co.il ] G7,

סין מזהירה את ארה"ב: "חדלו מהצעדים השגויים, או שיהיו השלכות"

פסגת ה-G7 מתחילה ברקע מתקפות טראמפ על סין - ואיומים של סין על ארה"ב בתגובה להטלת מכסים נוספים. אתמול הקניט טראמפ את יו"ר הבנק המרכזי והורה לחברות אמריקניות שלא לייצר בסין. נשיא המועצה האירופית דונלד טוסק אמר כי מלחמות הסחר יהפכו את הפסגה ל"קשה באופן בלתי רגיל"

[ ynet.co.il ]
עמוד הבא ...