news paper icon

ארכיון חדשות: וסמוטריץ'

גרף חולי קורונה בארץ

גרף חולי קורונה בארץ והדבקות חדשות ראו מסמך מלא כאן - עם פירוט החולים

גרף השוואה בהדבקות בין מדינותמאמרים בנושא וסמוטריץ'

בן גביר: "הסרתי את תמונת גולדשטיין כדי למנוע ממשלת שמאל"

יו"ר עוצמה יהודית קרא ליו"ר הימין החדש להתאחד: "למרות שחזרתי ואמרתי שאני נגד פגיעה בערבים וחפים מפשע, החלטתי מתוך אחריות לגוש הימין להסיר את התמונה. אני מקווה שבנט וסמוטריץ' יגלו אחריות"

[ ynet.co.il ] המערכת הפוליטית,

נתניהו קורא לבנט, פרץ וסמוטריץ' להתאחד: "הימין לא יסלח"

ראש הממשלה מנסה פעם נוספת לאחד את השורות בימין. בציוץ בטוויטר כתב נתניהו לנפתלי בנט, בצלאל סמוטריץ' ורפי פרץ לאחד את הרשימות: "עלולים ליפול מתחת לאחוז החסימה". הימין החדש: "נמשיך להביא קולות מגנץ וליברמן"

[ ynet.co.il ]

עריקאת על החלטת האג: "נציף אותם בשמות הקורבנות"

מזכ"ל אש"ף התייחס להחלטת בית הדין הבינ"ל לחקור פשעי מלחמה בישראל - ואמר שיעביר את רשימת הקורבנות המלאה. גנץ תקף את האג ("החלטה פוליטית") וסמוטריץ' קרא לנתניהו להציב אולטימטום לפלסטינים - ומתח ביקורת: "היית צריך לעשות את זה קודם"

[ ynet.co.il ]

שקד וסמוטריץ' ידיחו את פרץ? "דנים בפריימריז לרשימה גדולה"

מקורבים לשר רפי פרץ טענו שסמוטריץ' ושקד מתכוונים להדיח אותו מראשות הבית היהודי במסגרת מאמץ לקיים פריימריז פתוחים להקמת רשימה אחת גדולה של הציונות הדתית. לשכת סמוטריץ': "הניסיון לשוות לקשר ביניהם ניחוח סודי - מגוחך". בצד האחר של המפה הפוליטית, עמיר פרץ סייר במגידו: "נשקול את המצע בעוד חודש"

[ ynet.co.il ]

מתקרבים לנתניהו? פורר: "נבצרות - רק מתחילת המשפט"

מנהל המגעים מטעם ישראל ביתנו אמר כי רה"מ ויו"ר כחול לבן צריכים "לרדת שלב אחד בסולם", ולהימנע מבחירות ("מי שהצביע לליכוד לא בחר את ליצמן וסמוטריץ'"). על בחירות נוספות: "כשח"כים מתקרבים אל התהום - הם מתחילים לעשות חשבונות". על המינוי לבנט: "ישראל לא צריכה שר לשבוע"

[ ynet.co.il ]

המו"מ יצא לדרך: גנץ ונתניהו ייפגשו בימים הקרובים

יו"ר כחול לבן קבע להיפגש בהקדם עם ראשי ישראל ביתנו, העבודה, המחנה הדמוקרטי והרשימה המשותפת. הוא ביקש להיפגש גם עם ליצמן, גפני, רפי פרץ וסמוטריץ' - אך נענה שהליכוד מייצג אותם. עם שקד סוכם כי הקשר יחודש אחרי הפגישה עם הליכוד - שנדחתה לראשון. דרעי בירך את גנץ וביקש שישוחחו בהמשך. עם יו"ר בל"ד הוא לא שוחח

[ ynet.co.il ]

נתניהו לבלוק הימין: "מחויב להבטחתי"; כחול לבן: "ביבי מרמה ומושך לבחירות"

ראשי הליכוד וכחול לבן נועדו במשך יותר משעתיים בתיווך הנשיא ריבלין - וגם בארבע עיניים. בתום הפגישה נמסר כי ראשי צוותי המו"מ ייפגשו, אך נתניהו מיהר לעדכן את ראשי בלוק הימין שהוא מחויב להם. בכירים בכחול לבן הגיבו בחריפות: "הוא יודע שלא נשב עם ליצמן וסמוטריץ', זה הכול משחק"

[ ynet.co.il ]

בנט הודיע על פיצול ימינה. שקד נאמה: "להמשיך יחד"

אחרי שמפלגת הימין קיבלה לפי המדגמים 8-6 מנדטים, הודיעו בנט, פרץ וסמוטריץ' ליו"ר הכנסת – אנחנו מתפצלים. עם זאת, מספר 1 שקד נאמה: "הבטחנו לבוחר להתפצל, אבל אני חושב שצריך להמשיך יחד. בכל מקרה נמליץ על נתניהו"

[ ynet.co.il ] המערכת הפוליטית,

יאיר נתניהו: "תמליצו על אבא?". שקד וסמוטריץ': "כן, אל תכפיש"

המאבק בין הליכוד לימינה מתגבר, 13 יום לפני הבחירות. בשיחת פייסבוק ענו ראשי ימינה "לגולש יאיר נתניהו", ואמרו: "נמליץ רק על אבא שלך. אבל אל תאמץ את מסע ההכפשות, אל תעשה לחבריך מה ששנוא עליך"

[ ynet.co.il ] המערכת הפוליטית,

ליברמן: "נתניהו הופך לא רלוונטי. שקד וסמוטריץ' לא ימליצו עליו"

יו"ר ישראל ביתנו התייחס באולפן ynet לפסילת האחדות מצד נתניהו, לעימות בימין ("איילת שקד היא רק ויטרינה, זו הצבעה לסמוטריץ'") ולסערת הנאמנות בליכוד ("לא יסלחו לו על ההשפלה, הופתעתי שלא הייתה פסקה על שמש העמים"). ליברמן הסביר למה הזכיר דווקא את אדלשטיין כמחליף אפשרי - ומה הוא עצמו צריך כדי להיות ראש ממשלה

[ ynet.co.il ] המערכת הפוליטית,

השרים פרץ וסמוטריץ' ישתתפו בטקס הענקת פרס לרב שתמך בברוך גולדשטיין

יצחק גינזבורג, שהביע בעבר תמיכה ברוצח יזכה בפרס מטעם ארגון המתוקצב על ידי משרד החינוך. סמוטריץ': "אנשי שמאל קיצוני מקבלים פרסים וזה בסדר, אבל לימין אסור". פרץ: "לא מעורבים בקבלת ההחלטות בחלוקת הפרס". מנכ"לית מכון מולד: "גזענים חשוכים ותומכי טרור"

[ ynet.co.il ] המערכת הפוליטית,
עמוד הבא ...