news paper icon

ארכיון חדשות: ושני ילדיה

גרף חולי קורונה בארץ

גרף חולי קורונה בארץ והדבקות חדשות ראו מסמך מלא כאן - עם פירוט החולים

גרף השוואה בהדבקות בין מדינותמאמרים בנושא ושני ילדיה

אמא ושני ילדים נפגעו קשה בשריפה בקריית מלאכי

אמא ושני ילדיה, בני 5 ו-9, נפגעו קשה בשריפה בדירה בקומה השלישית בבניין בקריית מלאכי. האבא וילדה נוספת פונו לבית החולים במצב בינוני. הפרמדיקים שהוזעקו לזירה: "ראינו בניין אפוף עשן"

[ ynet.co.il ]

7 שנים אחרי: אחת הנערות החטופות חזרה מהשבי

ניגריה: רות נגלדר פוגו הייתה אחת מ-276 הנערות שנחטפו על-ידי ארגון הטרור בוקו חראם מבית הספר שלהן בצ'יבוק – חטיפה שהולידה את הקמפיין העולמי BringBackOurGirls#. בימים האחרונים יצרה קשר עם הצבא וחזרה הביתה – יחד עם בעלה הטרוריסט ושני ילדיהם. המושל למשפחות: "יש תקווה"

[ ynet.co.il ]

איך מירי ושני ילדיה הורידו ביחד 160 ק"ג: "כל החיים שלנו השתנו"

זה התחיל כשהאם, מירי, חששה שהמשקל העודף יגרום לה דום לב והחליטה להיכנס לניתוח. כשיצאה ממנו בשלום וראתה שאיכות חייה משתפרת, שיכנעה את בנה נתנאל לעבור תהליך דומה. לבסוף הצטרפה אליהם גם הבת, לירון. שלושתם מספרים על חיזוק הביטחון העצמי, הרגשה פיזית טובה יותר ואפשרות לאכול שוקולד בלי לספור קלוריות

[ ynet.co.il ]

בני משפחת עובד מד"א שנדבק ממקור לא ידוע נושאים את הנגיף

רעייתו של העובד ושני ילדיהם נמצאו חיוביים בבדיקה שנערכה להם. "אנחנו עדיין מנסים לעכל את העניין", אמרה האישה ל-ynet. "זו לא חוויה טובה". עשרות ילדים במעון שבו היא מלמדת נכנסו לבידוד. מניין החולים בישראל עומד על 50 בני אדם

[ ynet.co.il ]

רעולי פנים חמושים בסכינים שדדו משפחה בבנימין

בני זוג מרחובות ושני ילדיהם התבלבלו בדרך הביתה והגיעו לאזור נעלין. רעולי פנים התנפלו על רכבם, שברו חלון ושדדו את הרכב באיומים. האב לקה בחרדה והתעלף, הבת נחבלה בפניה. "נשארנו עומדים בכביש בגשם. פחד אלוהים"

[ ynet.co.il ]

הוקפא זמנית גירושם של עובדת זרה ושני ילדיה לפיליפינים

בית המשפט קבע כי ג'רלדין אסטה ושני ילדיה, קיאן וקת'רין, יישארו בישראל עד להחלטה בנוגע לערעור שהגישו. בבסיס הערעור טענתה של העובדת כי איבדה את אשרת השהייה שלה, וכין אין "להעניש ילדים בשל מחדלי אימם"

[ ynet.co.il ] משפט ופלילים,

שוחררו ממעצר עובדת זרה ובנה המועמדים לגירוש: "רוצה לשרת בצבא"

בית הדין שחרר ממעצר את אופרסינה קוואנקה ואת בנה מייקל ג'יימס, שגירושם הוקפא עד לדיון בערעורם. "תודה לכל החברים שתמכו בי", אמר מייקל בן ה-12. בדיון אחר, הוקפא גירושם של אם ושני ילדיה, אך הם יישארו במעצר. חברי הבן הפגינו: "בושה למדינה"

[ ynet.co.il ] כללי,

מבצע מסוכן באפריקה: הישראלי שנרתם להעלות את המשפחה מאתיופיה

ביקור בבית כנסת בגונדר סחף את אהרון צוף להרפתקה דרמטית באפריקה, כשנרתם להעלות לישראל משפחה יהודית-אתיופית שנותרה מאחור במבצע משה. המתנחל מאש קודש עמל במשך חודשים על מבצע בינלאומי שבסופו חילץ מדרום סודן את פיאת' בת ה-23, יחד עם אחיה ושני ילדיה הקטנים

[ ynet.co.il ] כללי,

הצתת המלונית בירושלים: פלסטינית שעבדה במקום חשודה בניסיון רצח

לטענת המשטרה, תושבת שכם במקור שכיום מתגוררת עם בן זוגה היהודי ושני ילדיהם בירושלים, הייתה מעורבת בהצתת מלונית "יפו 60" בבירה. בית המשפט האריך את מעצרה עד ליום חמישי. עורך דינה: "חלקה שולי"

[ ynet.co.il ] משפט ופלילים,

השריפה במלונית בירושלים: שיפור במצב האם והילדים, האב עדיין במצב אנוש

שיפור קל חל במצבה של האישה ושני ילדיה שנפגעו קשות בשריפה שפרצה במלונית שבה התאכסנה המשפחה בבירה. הילדים עדיין מונשמים ומורדמים ואב המשפחה, שמצבו קשה, הועבר לטיפול בבית החולים "שיבא" בתל השומר

[ ynet.co.il ] חינוך ובריאות,
עמוד הבא ...