news paper icon

ארכיון חדשות: חובת הבידוד

גרף חולי קורונה בארץ

גרף חולי קורונה בארץ והדבקות חדשות ראו מסמך מלא כאן - עם פירוט החולים

גרף השוואה בהדבקות בין מדינותמאמרים בנושא חובת הבידוד

שקד על נתב"ג: "פיאסקו, אוטוסטרדת מוטציות"

בריאיון לאולפן ynet תקפה מספר 2 בימינה את ההתנהלות סביב סגירת השמיים וביטול חובת הבידוד, והצהירה: "לפיד לא יהיה ראש ממשלה, זו אגדה אורבנית של נתניהו לצרכי קמפיין". את המגעים בין הליכוד לרשות הפלסטינית שנחשפו ב-ynet היא כינתה "פשיטת רגל של הליכוד"

[ ynet.co.il ] המערכת הפוליטית,

מהלילה: מבודדי המלוניות חוזרים לבתים - בלי אמצעי פיקוח יעילים

המוטציות מתפשטות בעולם ומאיימות לפגוע ביעילות החיסון, הממשלה לא גיבשה מתווה שיאפשר לפקח על מבודדי בית - אך חובת הבידוד במלוניות פגה הלילה בעקבות החלטת ועדת החוקה. מלבד המבודדים במלוניות, גם עשרות נוסעים ששבו מארה"ב נסעו מנתב"ג ישר לבתיהם: "אי אפשר לכלוא אנשים"

[ ynet.co.il ] חינוך ובריאות,

מספר הנכנסים לארץ יצומצם עוד יותר. תיעוד: עימותים בדרך למלונית

הלילה מחצות תבוטל חובת הבידוד במלוניות, נתניהו החליט כי מספר הנכנסים יפחת ל-200 ביום - בזמן שאלפים עדיין תקועים בחו"ל. נוסעים ששבו לארץ בטיסת חילוץ מניו יורק טענו ליחס "אגרסיבי ומשפיל" בנתב"ג: "נוסע התחנן שיש לו מסמכים שיפטרו אותו מהבידוד, וחמישה שוטרים קפצו עליו"

[ ynet.co.il ] כללי,

בניגוד לעמדת הממשלה: חובת הבידוד במלונית הוארכה רק עד מחר

הממשלה ביקשה 8 ימים, אבל חברי ועדת החוקה הסכימו שממחר בחצות יוכלו השבים מחו"ל להמשיך לבידוד בבתיהם. היו"ר יעקב אשר: "הממשלה תוכל להציג פתרון אחר". ח"כ קושניר זעם על השארת ישראלים ברוסיה: "אפרסם טלפונים של פקידי משרד הבריאות והתחבורה"

[ ynet.co.il ] חינוך ובריאות,

הממשלה תתכנס מחר לדון בסגירת נתב"ג לשבועיים

נמל התעופה צפוי להיסגר ל-14 ימים במטרה למנוע את כניסת המוטציות החדשות של הנגיף - כך הוחלט בתום דיון שקיים נתניהו, בכפוף לאישור הממשלה מחר. באמ"ן ממליצים להחזיר את חובת הבידוד לכל השבים לארץ, כולל מי שהחלימו או חוסנו, ומזהירים: "מאוחר מדי לעצור את התפשטות המוטציה הבריטית של הקורונה בישראל"

[ ynet.co.il ] כללי,

אמ"ן: כבר לא ניתן לבלום את התפשטות המוטציה הבריטית בישראל

בדו"ח של אגף המודיעין בצה"ל נאמר כי כעת מאוחר מדי לעצור את התפשטות המוטציה הבריטית של הקורונה בארץ. עוד ממליצים באמ"ן לשקול להשיב את חובת הבידוד לחוזרים מחו"ל - גם אם החלימו או חוסנו – ומזהירים מפני התפתחות מוטציה ישראלית, "תוצרת בית"

[ ynet.co.il ] חינוך ובריאות,

הקרב על נתב"ג ונגד היועמ"ש: בדיקת קורונה שלילית תהיה תנאי כניסה לארץ

בדיון חירום אצל בנימין נתניהו הוחלט עקרונית לחייב בדיקת קורונה שלילית מנוסעים לישראל. השרים אדלשטיין ורגב האשימו את היועמ"ש בכך שטרפד באחרונה החלטה דומה, אך הוא דחה זאת על הסף. תורחב חובת הבידוד במלוניות ממדינות נוספות. היציאה מהארץ תוגבל. הצעדים כפופים לאישור הקבינט או הממשלה

[ ynet.co.il ] המערכת הפוליטית,

חי: הח"כים דנים ב"דרכון ירוק" למחוסנים

אדלשטיין משתתף בדיון בוועדת חוקה, שמתכנס לצורך מעקב אחר התקדמות פרויקט "הדרכון הירוק" למתחסנים ולמחלימים מקורונה. הדרכון צפוי להיות מונפק למתחסנים אחרי הזריקה השנייה, וככל הנראה יבטל את חובת הבידוד עבורם

[ ynet.co.il ] חינוך ובריאות,

ברקע התלונות: נשקל ביטול חובת הבידוד במלוניות לשבים מחו"ל

צו חובת הבידוד במלוניות לחוזרים לארץ מכל המדינות יפקע השבוע, ומסתמן כי משרד הבריאות לא יבקש את הארכתו. "היעילות לא ברורה וגם כך יש סגר", אמר גורם במשרד. אתמול נחשף ב-ynet: רק 46% מהשבים לארץ הועברו למלוניות

[ ynet.co.il ] חינוך ובריאות,

בר סימן טוב קורא לגרוטו להתפטר: "אם אלו הדברים, להסיק מסקנות"

הפטור שהוענק לאיש העסקים מחובת הבידוד מסעיר את צמרת משרד הבריאות. המנכ"ל פנה במכתב חריף שהגיע לידי ynet לפרופ' גרוטו בדרישה להבהיר את הדברים ושאל: "היו מקרים דומים בעבר?". הוא הוסיף כי מדובר בפגיעה קשה באמון הציבור. אדלשטיין: "לא ייתכן שיסכנו את בריאות הציבור"

[ ynet.co.il ]

המשנה למנכ"ל משרד הבריאות אישר למיליארדר להיכנס לארץ ללא בידוד

איש העסקים טדי שגיא השתתף לאחר נחיתתו מקפריסין בחגיגה ההמונית במגדל בת"א, שמשתתפיה הפרו את הנחיות משרד הבריאות - ומי שפטר אותו מחובת הבידוד הוא פרופ' איתמר גרוטו. אדלשטיין דורש בירור: "לא אנהג בסלחנות". גורמים במשרד הבריאות: "מצפים להתפטרות מיידית"

[ ynet.co.il ] חינוך ובריאות,

מחממים מנועים: כך תראה הטיסה בצל הקורונה

למרות שחובת הבידוד לשבים מחו"ל עדיין כאן, וכך גם במרבית מדינות העולם, יש לא מעט חברות תעופה שמתחילות להתכונן לחזרתן לפעילות, ולנתב"ג בפרט. אז מי הן אותן חברות שמתכוונות לחזור אלינו בקרוב, כמה עולים כרטיסי הטיסה בימים אלה ואיזה יעדים מסתמנים כבולטים במיוחד עבור הישראלים? כל הפרטים - בכתבה שלפניכם

[ ynet.co.il ] תעופה וחדשות,

חובת הבידוד במלונות לשבים מחו"ל תוארך עד שבוע הבא

הממשלה תאריך את חובת הבידוד עד יום א' אך תבחן את שינוי ההחלטה בהמשך השבוע, לאחר שמשרד האוצר ושר הביטחון בנט ביקשו לבטלה בשל העלויות הגבוהות. השר ארדן: "רק אם יהיה מערך פיקוח תקין בניהול המשטרה ולא גבינה מחוררת"

[ ynet.co.il ] כללי,
עמוד הבא ...