news paper icon

ארכיון חדשות: טראמפ

גרף חולי קורונה בארץ

גרף חולי קורונה בארץ והדבקות חדשות ראו מסמך מלא כאן - עם פירוט החולים

גרף השוואה בהדבקות בין מדינותמאמרים בנושא טראמפ

האתגר של ביידן: איך לחזור להסכם עם איראן?

הוא לא יוותר בקלות על קלף המיקוח שלו - הסנקציות של טראמפ - אבל רוצה לחזור להסכם שיזם אובמה. הנשיא הנבחר מודה שזה יהיה "קשוח", אולם המכשולים שמערים הנשיא היוצא והמתיחות עם חיסול מדען הגרעין יהפכו את האתגר למסובך עוד יותר. הפרשנים סבורים: "ביידן לא יהיה טרף קל". טהרן עם אולטימטום חדש, דיווח: "חשש למתקפת נקמה בעיראק"

[ ynet.co.il ] חדשות בעולם,

טראמפ רומז שיתמודד שוב: "נתראה ב-2024"

באירוע בבית הלבן שב הנשיא והביע תקווה שיצליח לבטל את ניצחונו של ביידן, אבל באותה נשימה אותת שהוא נערך לרוץ לנשיאות בעוד ארבע שנים. גוברת הביקורת עליו במפלגה הרפובליקנית – אנשי המפלגה בג'ורג'יה סופגים איומים בגלל הפסדו שם, אחד מהם קרא לו לרסן את תומכיו: "זה חייב להיפסק, מישהו ייהרג"

[ ynet.co.il ] חדשות בעולם,

חשד לפרשת "שוחד תמורת חנינה" בבית הלבן

בית משפט בארה"ב חשף מסמכים שלפיהם מתנהלת חקירה של פרשת העברת כספי שוחד לבית הלבן תמורת חנינה מהנשיא. לא ידוע מתי התרחשו המעשים ואילו אישים חשודים במעורבות בהם. "ניו יורק טיימס": טראמפ בחן אפשרות לחנינה מקדימה לילדיו וחתנו

[ ynet.co.il ] חדשות בעולם,

שר המשפטים של טראמפ: לא מצאנו הוכחה להונאה נרחבת בבחירות

וויליאם באר, שר המשפטים האמריקני ואחד מבעלי הברית הנאמנים ביותר של דונלד טראמפ, אמר שמשרדו טרם גילה הונאה בהיקף שיכול להשפיע על תוצאות הבחירות לנשיאות. ג'ו ביידן הציג הערב את המינויים הכלכליים הבכירים שלו, בהופעה ראשונה מאז הפציעה בקרסול

[ ynet.co.il ] חדשות בעולם,

"ג'וליאני ביקש חנינה מקדימה מטראמפ"

"ניו יורק טיימס": עורך דינו של הנשיא היוצא שוחח איתו על הענקת "חנינה מקדימה" לפני שיעזוב את הבית הלבן. ג'וליאני, שמנהיג את המאבק המשפטי של טראמפ אחרי ההפסד בבחירות, נחקר בעבר על חלקו בפרשת "אוקראינה גייט" שהובילה להליך הדחה נגד טראמפ

[ ynet.co.il ] חדשות בעולם,

יועצו של טראמפ שאמר ש"מסכות לא עובדות" התפטר

ד"ר סקוט אטלס, יועץ לנשיא בנושא הקורונה, התפטר אחרי ארבעה חודשים בתפקיד. בכהונתו הקצרה המעיט בחומרת המגפה בארה"ב, התעמת עם צמרת המומחים בממשל, טען שהמסכות לא יעילות נגד קורונה וקרא לאזרחים "להתקומם נגד המגבלות"

[ ynet.co.il ] חדשות בעולם,

קייל מקלכלן: "'טווין פיקס' הייתה מהפכנית, היא שינתה את פני הטלוויזיה"

אחרי ארבעה עשורים של קריירת משחק ענפה, הכוללת שלל סדרות וסרטים, קייל מקלכלן עדיין לא מצליח להתנתק מ"טווין פיקס". עם זאת, נדמה שלו זה לא מפריע, כשבריאיון ל-ynet הוא מספר על החיבור העל זמני לסוכן קופר ולדיוויד לינץ', הציפייה לחידוש של "חולית", המשחק בסדרה החדשה Atlantic Crossing כנשיא רוזוולט, והחרדות שהשאיר לו נשיא אחר: "יש עדיין חלק גדול מארצות הברית שתומך בממשל טראמפ - וזה מפחיד"

[ ynet.co.il ]

"אמריקה היפה": חג מולד אחרון למשפחת טראמפ בבית הלבן

הבית הלבן לבש חג: הגברת הראשונה הציגה את הקישוטים לקראת חג המולד האחרון של משפחת טראמפ בבית הלבן. מלניה אמרה שעיצוב המשכן הנשיאותי השנה הוא בסימן "אמריקה היפה": "מה שמחבר בינינו זאת ההערכה למסורת, לערכים ולהיסטוריה"

[ ynet.co.il ] חדשות בעולם,

"טראמפ יתמודד ב-2024 - ויכריז על כך בהשבעת ביידן"

לפי דיווח בארה"ב, הנשיא היוצא יכריז על התמודדות לנשיאות ביום ההשבעה של יריבו, וטוען בשיחות סגורות: "אשאר באור הזרקורים, ביידן משעמם את התקשורת". הדמוקרטים הגדילו את הפער בוויסקונסין, הצוות המשפטי של טראמפ נחל תבוסה בפילדלפיה

[ ynet.co.il ] חדשות בעולם,

נקמה או שתיקה: "ייתכן שנתניהו מהמר שייצא כמנצח בכל מקרה"

לפי "ניו יורק טיימס", בישראל ובממשל טראמפ סבורים כי איראן עומדת מול שתי אופציות גרועות: "אם לא תגיב משמעותית לחיסול פחריזאדה, אזי המהלך השתלם. אם תנקום - הדבר יעניק לטראמפ תירוץ לתקוף". בארה"ב לא זיהו עד כה תנועות חריגות של הכוחות האיראניים. שגריר ישראל בתאילנד על שחרור המחבלים האיראניים לפני החיסול והדיווח על אישור ישראלי לעסקה: "היו צריכים להירקב בכלא. לפחות אחד מהם חזר בלי רגליים"

[ ynet.co.il ] חדשות בעולם,

אלמנת מדען הגרעין שחוסל: "הוא רצה למות מות קדושים, ומשאלתו התגשמה"

אלמנו של פחריזאדה אמרה כי מותו יוביל אלפים להמשיך בפועלו. בטהרן הציתו את דגלי ישראל וארה"ב, וכן תמונות של טראמפ וביידן. על שלט בעברית נכתב: "נקמה פירושה שת"א תישרף באש". שר ההגנה האיראני: "המרכז שבראשו עמד פחריזאדה היה בעיצומו של השלב הראשון בניסוי לחיסון בקורונה". מנהיג חמאס הנייה: "מדיניות החיסולים תיכשל גם עם איראן"

[ ynet.co.il ] חדשות בעולם,

גורמי מודיעין: ישראל היא שחיסלה את מדען הגרעין האיראני

לפי הגורמים ששוחחו עם "ניו יורק טיימס", ישראל היא שעומדת מאחורי חיסולו הדרמטי של מוחסן פחריזאדה, "אבי הפצצה האיראנית". לא ברור אם ארה"ב הייתה שותפה למבצע, אך לאחרונה היו שתהו אם נתניהו יבצע פעולה כלשהי לפני שטראמפ יעזוב את הבית הלבן. לפני שנתיים רה"מ חשף את תמונת המדען: "אל תשכחו את השם". איראן מאיימת לנקום את מות "השהיד"

[ ynet.co.il ] חדשות בעולם,

כשהעולם נראה כמו קונספירציה אחת גדולה

השביב של ביל גייטס. ההשפעה המסתורית של אנטנות 5G על התפרצות הקורונה. הדיפ סטייט של טראמפ. תיאוריית הקונספירציה הטרנדית QAnon. איך קרה שתופעות סהרוריות ושוליות חדרו למיינסטרים וצברו השפעה פוליטית? פרופ' יובל נח הררי מסביר מה סוד הקסם של האמונה בקנוניות עולמיות ואיפה נקודת התורפה שלהן - המציאות, כמובן

[ ynet.co.il ]
עמוד הבא ...