news paper icon

ארכיון חדשות: יאיר נתניהו

גרף חולי קורונה בארץ

גרף חולי קורונה בארץ והדבקות חדשות ראו מסמך מלא כאן - עם פירוט החולים

גרף השוואה בהדבקות בין מדינותמאמרים בנושא יאיר נתניהו

בוגרי קרן וקסנר תובעים מיליון שקל מיאיר נתניהו

לבית המשפט הוגשה תביעת לשון הרע נגד בנו של ראש הממשלה. התובעים, 75 בוגרי קרן וקסנר, בהם בכירים לשעבר כעמוס ידלין ומשה לדור, טוענים כי נתניהו פרסם פרסומים "שנועדו לקדם את האינטרסים שלו". יאיר נתניהו: "תביעות ההשתקה ההזויות לא מעלות אפילו פיהוק"

[ ynet.co.il ] משפט ופלילים,

לא רק דגל לבנון: מתי עוד הואר בניין עיריית תל אביב?

דגל לבנון שהוקרן על מבנה העירייה, כאות תמיכה בעם הלבנוני לאחר האסון בביירות, עורר סערה ציבורית בין תומכים למתנגדים - בהם יאיר נתניהו שכינה זאת "עבירה פלילית". סקירה אחורה בשנים מעלה כי הבניין הואר גם לאחר פיגוע דאעש בקהיר, וכן בצבעי דגל העדה הדרוזית נגד חוק הלאום

[ ynet.co.il ] כללי,

על גג מלון בת"א ובהשתתפות רה"מ: יאיר נתניהו חגג יום הולדת

לאירוע שאליו הוזמנו חבריו של נתניהו הבן, הגיעו גם ראש הממשלה בנימין נתניהו ורעייתו שרה. אחד האורחים באירוע סירב להגיד כמה נוכחים היו על הגג ומה מהות החגיגה, אולם ציין כי האירוע התקיים בהתאם לנוהלי משרד הבריאות. לא נמסרה התייחסות ממשפחת נתניהו

[ ynet.co.il ] המערכת הפוליטית,

נתניהו מגיב לדברי בנו: ההפגנות פוליטיות, יש בהן תופעות הזויות

יום לאחר שיאיר נתניהו דיבר על "חייזרים" בהפגנות בירושלים, אמר רה"מ כי "אלה הפגנות שמאל. יש שם תופעות מוזרות מעבר להסתה הבלתי פוסקת". גנץ אמר היום באולפן ynet כי "אזרחים שנאנקים תחת המציאות הקשה ובוחרים שלא להישאר בבית - ראויים לכל כבוד והערכה"

[ ynet.co.il ] חינוך ובריאות,

גנץ עונה לנתניהו: קיצוצים בתקציב דו-שנתי? זה פייק | ריאיון באולפן ynet

שר הביטחון מגן על המפגינים אחרי הלעג מצד יאיר נתניהו ("הם הכול חוץ מחייזרים"), טוען שאי קיום ההסכם על התקציב מצד ראש הממשלה הוא "חוסר אחריות", ומוכן לוותר על שרים ממפלגתו. יום אחרי התקיפה בסוריה, גנץ מדגיש: "כל פעם שתבוא פעילות, נדבר בחימוש עם אסד"

[ ynet.co.il ] המערכת הפוליטית,

הדיון בעניין יאיר נתניהו: תומכיו תקפו מילולית את אחד מהעותרים

בית המשפט התיר לבנו של ראש הממשלה שלא להתייצב לדיון בבקשה להוציא נגדו צו למניעת הטרדה מאיימת, אך הורה לו "להיות זמין בטלפון". נתניהו הבן חשף את פרטיהם של חלק ממובילי המחאה נגד אביו וקרא להגיע לבתיהם. עשרה מתומכיו חיכו מחוץ לבית המשפט וקיללו את פעיל "הדגלים השחורים"

[ ynet.co.il ] משפט ופלילים,

יאיר נתניהו פרסם את כתובות מובילי המחאה - וזומן לבית משפט

בנו של ראש הממשלה פרסם ציוץ שבו קרא לתומכיו של אביו לפקוד את בתיהם של מנהיגי עמותת "חוזה חדש", המובילה את תנועת המחאה "Crime Minister" - בצירוף פרטיהם המלאים. אחד ממייסדי התנועה הגיש בקשה להוציא נגדו צו בגין הטרדה

[ ynet.co.il ]

לימור לבנת על יאיר נתניהו: "כשרת חינוך לשעבר אני מאשרת - כשלנו בחינוך שלו"

בנו של רה"מ ובכירת הליכוד לשעבר התקוטטו ברשת החברתית. נתניהו כתב לה: "ברוך שפטרנו ממך בליכוד, לכי קיבינימט", ולבנת לא נשארה חייבת: "הייתי חברת ליכוד שנים רבות לפני שאביך הצטרף, ואני עדיין חברת ליכוד. לך לעבוד"

[ ynet.co.il ] המערכת הפוליטית,

יאיר נתניהו ליועמ"ש: הנחה את המשטרה לחקור את המאיימים עלי

בנו של ראש הממשלה ביקש להורות למשטרה ולמשרד המשפטים לחקור את האיומים לפגוע בו. בין הדוגמאות: "רק האבטחה הצמודה מותירה אותך בחיים", "אם תמשיך בהתנהגותך - תירצח". הוא הציג גם את טענת ארדואן מ-2019 שקישר בין האידיאולוגיה של נתניהו הבן לרצח במסגדים בניו זילנד

[ ynet.co.il ] משפט ופלילים,

יאיר נתניהו התנצל בפני דנה ויס

יותר מחודש לאחר שצייץ נגדה בטוויטר, יאיר נתניהו מתנצל בפני מגישת החדשות דנה ויס על דבריו. "לפרסומים אין כל בסיס", כתב נתניהו בציוץ החדש

[ ynet.co.il ]

נתניהו נגד היועמ"ש: רדיפה שערורייתית, מחבל ביכולת להתגונן מפניו

בסביבת רה"מ תקפו את היועמ"ש בשל התנגדותו למימון הגנתו המשפטית, שפורסמה לראשונה ב-ynet. "היועמ"ש מסתיר קלטות מהציבור", אמרו מקורבי נתניהו. הערכה: ועדת ההיתרים תדחה את בקשת רה"מ. ניסנקורן התייצב לצד מנדלבליט ובתגובה כתב לו יאיר נתניהו: "סתום את הפה"

[ ynet.co.il ]

נינתו של דרייפוס: "מזועזעת מהשוואת הפרשה למשפט נתניהו"

יעל פרל-לואיז ציינה כי "מבחינת העובדות ההיסטוריות אין שום מקום להשוואה. זה מוזיל מהעוצמה הסימבולית של פרשת דרייפוס". היא הבהירה כי אינה מצפה להתנצלות על ציוצו של יאיר נתניהו: "מן הראוי שילמדו את העובדות. מה שקורה בישראל - מבהיל ומסוכן"

[ ynet.co.il ] משפט ופלילים,

דנה ויס וחברת החדשות יגישו תביעה נגד יאיר נתניהו

מגישת החדשות דנה ויס וחברת החדשות יגישו תביעה נגד יאיר נתניהו, בנו של ראש הממשלה, בשל ציוץ בטוויטר שמעלה לטענתם "התבטאויות מיזוגניות, אשר אף עולות עד כדי הטרדה מינית". יאיר נתניהו צייץ בתגובה: "אותו ערוץ ששפך את דמי עם הקלטת סתר פלילית. צפו פגיעה"

[ ynet.co.il ]
עמוד הבא ...