news paper icon

ארכיון חדשות: ילד

גרף חולי קורונה בארץ

גרף חולי קורונה בארץ והדבקות חדשות ראו מסמך מלא כאן - עם פירוט החולים

גרף השוואה בהדבקות בין מדינותמאמרים בנושא ילד

לדבר עם הילדים והילדות על זנות

כניסתו לתוקף של חוק איסור צריכת זנות היא הזדמנות פז לדבר עם מתבגרים ומתבגרות על המשמעויות המוסריות והאנושיות של התופעה הזאת

[ ynet.co.il ]

אטלנטה מזועזעת: מי הרג ילדה בת 8?

בשבת בערב נסעה הילדה סקוריאה טרנר עם אמה ברכב באטלנטה, סמוך לאחד ממוקדי ההפגנות. כשניסו להיכנס לחניון אלמונים פתחו באש, והילדה נהרגה. אטלנטה מחפשת לפחות שני חשודים בירי, ראש העיר זועמת: "אירועי הירי חייבים להיפסק. עכשיו אתם לא יכולים להאשים את השוטרים"

[ ynet.co.il ] חדשות בעולם,

מצית הגן של כרמל מעודה - לכלא: "לא אשלם למשפחה"

בהסדר הטיעון עם אדיר רצון, שהורשע בהצתת הבית שבו פעל גן הילדים של הגננת המתעללת, נקבע שיישלח ל-3.5 שנים בכלא וישלם פיצוי, אך הוא אמר שלא יעבירו ישירות למשפחת מעודה: "אתרום לכל ילד על עוגמת הנפש". אימו גערה בו: "נעמוד במה שיוחלט. אתה לקחת את החוק לידיים"

[ ynet.co.il ] משפט ופלילים,

יותר מ-200 נדבקים בישיבה אחת בבני ברק: "יכלו לעצור את זה"

אביו של אחד התלמידים בישיבת בית מתתיהו מאשים לאחר ההתפרצות: "יכלו לעצור את זה בחמישה נדבקים אם היו שולפים אותם בזמן. המדינה לא פעלה". בני, חולה קורונה תושב בני ברק: "אני שבוע וחצי מתחנן שיוציאו אותנו למלונית ולא נענה. יש 200 ילדים בבניין. אני פצצה מתקתקת"

[ ynet.co.il ] כללי,

מנהלת הגן הודתה, ההורים קראו לעברה: "את שטן"

יעל סבתו, שניהלה את גן הילדים "הקטנטנים של יעל" ברמת גן, הודתה לראשונה במסגרת הסדר טיעון שלא דיווחה על האלימות כלפי הפעוטות בגן. אם לילד העידה: "היה חוזר עם חבלות ומכות, היו לו סיוטים בלילות והתקפי זעם". הגננת והסייעות נאשמות בתקיפת הפעוטות

[ ynet.co.il ] משפט ופלילים,

רק 60% נרשמו לבית הספר של החופש הגדול. גלנט: "אין קפסולות"

ההורים זועמים על ערבוב בין כיתות וחוששים מהדבקה המונית, והרשויות נאלצות לצופף את הילדים כדי לקבל תקציב מהמדינה. בינתיים, בממשלה מחפשים פתרון להפעלת הקייטנה של משרד החינוך. באוצר הזהירו: "מיליון ילדים בבית? נזק קריטי לכלכלה המדשדשת"

[ ynet.co.il ]

ספיישל קורונה: סיפור חדש של ג'וג'ו מויס

ג'וג'ו מויס, מהסופרות הפופולריות בעולם, חוזרת עם הסיפור 'בסגר עם לו'': לואיזה קלרק, גיבורת הטרילוגיה ''ללכת בדרכך'', נמצאת בביקור בבית הוריה באנגליה בדיוק כשנגיף לא מוכר מתחיל להשתולל. בזמן שהיא מנסה לשמור על שפיות בבידוד, הארוס שלה, הפרמדיק סם פילדינג, מטפל בחולים קשים בניו–יורק. ואז באה שיחת זום שמשנה את הכול

[ ynet.co.il ]

"חארטה? הנגבי מנותק. הפכנו לנזקקים בגיל 50"

השר בלי תיק עורר סערה לאחר שטען: "לאנשים אין מה לאכול? זה חארטה". לסאונדמן ששלח לו מייל כתב הנגבי כי ייתן את הנייד לטיבי: "מגיל 15 אני עובד ובגיל 50 הפכתי לנזקק". מורה דרך: "מחסל את החסכונות כדי להביא אוכל לילדים". טליה, אם חד הורית: "הגעתי למצב שאין לחם בבית"

[ ynet.co.il ]

"הפסקתי טיפולי פוריות והתחלתי לטפל בעצמי"

הן עברו טיפולי פוריות קשים ובשלב מסוים החליטו להפסיק אותם, למרות הלחצים של הסביבה והכמיהה העצומה לילד. שלוש נשים מספרות על ההחלטה, ויש להן גם מסר לנשים אחרות: "תקשיבו לעצמכן ותהיו עם היד על הדופק כל הזמן"

[ ynet.co.il ]

"הטרנד הזה של הלהט"בים משגע את כולנו"

גידי וטליה נפגשים בפאב תל אביבי, מתאהבים ומקימים בית, אך אשליית הביטחון מתפוגגת כשקולות לא מזוהים מטרידים אותם טלפונית. צמיחתם מפצעי ילדותם, אהבתם והשינויים שעברו עומדים במרכז הרומן "שיחה לא מזוהה", שכתבה שולמית גלבוע. קראו פרק

[ ynet.co.il ]

מחאה נגד נתניהו ברוטשילד, השכל חזר לבלפור

פעילי "הדגלים השחורים" הקימו מתחם הפגנות ולינה בשדרות רוטשילד שבת"א, ביחד עם עצמאים, מסעדנים ועובדי ענף התיירות. "אין כסף לאוכל - והמנותקים עוסקים בהטבות מס", אמרו המארגנים. הרמטכ"ל לשעבר חלוץ: "הציבור לא מבין את גודל הצרה". אמיר השכל שב למחות מול מעון רה"מ

[ ynet.co.il ] כללי,

מאסר לר"מ צרפת לשעבר שסידר מיליון אירו לאשתו

פרנסואה פיון הוביל ב-2017 בבחירות לנשיאות, אבל אז התפוצצה "פנלופה גייט" והכול קרס: נחשף כי 15 שנה שילם לרעייתו מכספי ציבור כדי שתהיה העוזרת הפרלמנטרית שלו, כשספק מה עשתה בפועל. היא טוענת: "עברתי על הדואר והכנתי נאומים". לילדיו סידר 117 אלף אירו על עבודה פיקטיבית

[ ynet.co.il ]

עיקורים והפלות: המבצע הסיני נגד ילודת מוסלמים

תחקיר מטלטל של סוכנות הידיעות AP: בניסיון לחסל את הזהות המוסלמית של האויגורים בשינג'יאנג, המשטר משליך למחנות מעצר הורים שהביאו לעולם 3 ילדים ויותר. כשאבא ואמא בכלא, הילדים בבתי יתומים. באזורי האויגורים מדווחים על צניחת ילודה של 60% ב-3 שנים: "רצח עם דמוגרפי"

[ ynet.co.il ] חדשות בעולם,

מוותרים על ביה"ס של החופש: "הבלגן חוגג, לא נסכן את הילדים"

קבינט הקורונה אישר את פתיחת מסגרות הקיץ מחרתיים, אבל עד כה שיעורי ההרשמה עומדים על כ-50% בלבד. "הסיכון שיידבקו לא שווה את זה", אמר אב לארבעה מת"א. אם לארבעה מרחובות תישאר איתם בבית: "לא ברור איך זה יעבוד, וכבר גובים את הכסף. יש הורים שמתים מפחד להוציא את הילדים"

[ ynet.co.il ]

הגיבורות של הודו: הנשים שבחזית המאבק בקורונה

בלי כפפות, בלי מסכות, בלי כסף: מיליון עובדות בריאות הודיות מסתובבות בכפרים ומחפשות חולי קורונה, העניים לא תמיד שומעים בעצותיהן: "אם אשאר בבית, ילדיי ירעבו". הן חוששות להידבק – ומגברים זועמים שחושבים שהן מרגלות. "אנחנו לוקחות סיכון יום-יום – אנחנו הגיבורות"

[ ynet.co.il ] חדשות בעולם,
עמוד הבא ...