news paper icon

ארכיון חדשות: כואב לי

גרף חולי קורונה בארץ

גרף חולי קורונה בארץ והדבקות חדשות ראו מסמך מלא כאן - עם פירוט החולים

גרף השוואה בהדבקות בין מדינותמאמרים בנושא כואב לי

סטודנטית האשימה את ישראל ברצח עם. קמלה האריס: "זו האמת שלך"

סגניתו של נשיא ארה"ב נפגשה עם סטודנטים ונשאלה על כספי הסיוע לישראל. "תומכים בישראל למרות רצח העם שהיא מבצעת, זה כואב לי", אמרה הצעירה. האריס הנהנה ולא גינתה את הדברים: "זו האמת שלך, אסור להשתיק אותה"

[ ynet.co.il ]

החרפה בשביתת בתי החולים הציבוריים: "הגיעו מים עד נפש"

מחר בבוקר כל המכונים בשבעת בתי החולים הציבוריים יהיו סגורים לשעתיים, וגם במיון כוח האדם יהיה מצומצם. מנהלי בתי החולים יישבו במאהל מחאה מול משרד רה"מ. מנכ"ל הדסה: "ביטלנו עשרות ניתוחים, כואב לי הלב". פרופ' מרין משערי צדק: "זעקתנו עוד לא הגיעה למקומות הנכונים"

[ ynet.co.il ]

מרים פרץ: "כואב לי שכל פעם הדבר הראשון שמזכירים לי זה את היותי אם שכולה"

היא חיכתה כדי לוודא שלא תצטרך להתמודד על הנשיאות מול נתניהו. מאמינה שמוכרחים למנוע בחירות נוספות גם אם תקום ממשלת מרכז–שמאל. לא הייתה מתבטאת כמו הנשיא ריבלין שאמר "בני עמי בחרו בטרור". התחלחלה מהקריאה לחרם על סלקום ובכתה מול המראות בעכו, לוד ובת–ים. בראיון ראשון לאחר הגשת מועמדותה כמתמודדת לנשיאות, מסבירה מרים פרץ איזה מחירים תהיה מוכנה לשלם וגם איך תנהג במקרה שתידרש לטפל בבקשת חנינה מנתניהו. בינתיים היא מאוכזבת מהח"כיות שלא תומכות בה ומשוכנעת שהציבור איתה. "אם תוצב קלפי בכל יישוב בארץ, אין לאף אחד שום ספק שהעם היה בוחר בי"

[ ynet.co.il ] פוליטי מדיני,

ירון לונדון על האסון במירון: "אני כואב את כאבם אבל לצערי אנחנו לא עם אחד"

התבטאות בעייתית נוספת של ירון לונדון: מגיש הטלוויזיה הוותיק התראיין לתוכנית בכאן ודיבר על האסון במירון: "אין פה שום גזרת שמיים, יש פה חוסר אחריות של ציבור שחשוב לו יותר להתגודד ולהתפלל לאדם שחי לפני אלף, כמעט אלפיים שנה". עוד הוסיף: "כואב לי, אבל אני לא חש הזדהות קולקטיבית"

[ ynet.co.il ]

הנהג הדורס מירושלים: "לא הבנתי שמישהו מת, כואב לי הלב"

איברהים חאמד, בן 22 ממזרח ירושלים החשוד בהמתה בקלות דעת לאחר שדרס למוות את איתמר בן אבו (47) ממבשרת ציון במהומות במאה שערים בשושן פורים, אמר ל-ynet: "חשבתי שיהרגו אותי, מצטער על מה שקרה". הוא שחזר את התקרית: "זרקו עליי אבנים, נתנו לי מכות. הייתי במצב קשה. אני לא יודע איך יצאתי משם"

[ ynet.co.il ] משפט ופלילים,

שוחרר הנהג שדרס למוות בהתפרעות בפורים: "עצוב לי מאוד"

איברהים חמד, שחשוד בהמתה בקלות דעת במהלך מהומות פורים במאה שערים, שוחרר למעצר בית. בחקירתו טען שניסה לברוח מהמקום ולא התכוון לפגוע בנדרס, איתמר בן אבו. חבריו הרימו אותו על הכתפיים וקיבלו את שובו בחגיגות. עם היציאה מהמעצר אמר: "כואב לי הלב עליו"

[ ynet.co.il ] משפט ופלילים,

"מבקשים כמה שנים טובות": המשאלה הצנועה של ניצול השואה ורעייתו

ניצול השואה אלברט סגל ורעייתו נילי שכלו את בנם, נכדם וכלתם בתאונה ובעקבות כך קרסו כלכלית ובריאותית. חלומו הוא לגייס עזרה לאשתו שזקוקה לטיפול פסיכולוגי ולאמצעים לשיפור ראייתה: "הכי כואב לנילי שהיא לא יכולה לקרוא ספרים, הכי כואב לי - שאני לא יכול לעזור לה"

[ ynet.co.il ] רווחה וחברה,

ניצול השואה שחי בבדידות: "כואב לי שצריך להילחם במדינת ישראל כדי לשרוד"

בגיל 89 חי נילן רייך, ניצול שואה מנתניה, בבדידות מחרידה . כבר שנים שהוא זועק לעזרה, פונה לרשויות ולגופים שונים ומבקש סיוע - אך נותר בגפו ללא מענה. ראייתו מידרדרת, ביתו הפך למחסן של אשפה, והוא מתקשה לטפל בעצמו. "אני מוצא את עצמי בוכה בבית, בגילי אני צריך לסבול?"

[ ynet.co.il ] רווחה וחברה,

"רציתי שיהיה לי אבא גם במחיר שזה כואב לי" | הילדים שחוו אלימות בבית נחשפים

רעות התחננה לרווחה שיצילו אותה מאמא שלה ונותרה ללא מענה, ליעוז ניסה להשלים עם האבא שהכה אותו ללא הצלחה, ובר זוכרת דריכות מוגברת לקראת המכה הבאה. שלושה צעירים שעברו אלימות במשפחה כילדים משתפים בזיכרונות ובתחושות שלא מרפים

[ ynet.co.il ] כללי,

אלינה לוי: "אלה איילון מפיצה רוע. כואב לי עליה"

היא אומנם מצאה את עצמה עוברת לבקתה המבודדת של "הישרדות", אבל אלינה לוי לא מתחרטת על דבר, גם לא על המהלך ההוא שטרף את כל הקלפים. בריאיון היא מספרת על הסולחה שעשתה עם ליטל, התפנית בקשר עם אסי והתחושות כלפי אלה ("אין בי כעס , פשוט עצוב לי עליה")

[ ynet.co.il ]

"יש לי מהעבודה סיפורי פולישוק שיכולים להחזיק סדרה שלמה"

מנכ"ל משרד התיירות אמיר הלוי כבר חשב שהוא פורש בשיא, ואז הגיעה המגפה: מ–5 מיליון תיירים צפויים ירדנו לאפס, והלוי החליט להישאר כדי לנסות ולשקם את ההריסות. במקום אירופה וסין הוא מתמקד עכשיו בתיירות פנים ובהבלטת אילת והמדבר, ומתלבט אם בקמפיין הפרזנטורים יחבשו מסכה או לא. "כואב לי על אלו שלוו כספים כדי להתרחב, מלונאים בנו ושיפצו, כולם היו בתנופת התרחבות וחטפו בענק"

[ ynet.co.il ] תעופה וחדשות,

עוד יום אלים במגזר: שני אירועי ירי, 3 נפצעו בהם אחד קשה

שעות לאחר שעשרות הפגינו נגד האלימות בחברה הערבית וחסמו את כביש 65, שני גברים כבני 50 נורו בנצרת ונפצעו בינוני וקל. באירוע אחר, בן 30 נורה ונפצע קשה באבו סנאן. אביו של הגבר שנורה למוות אמש באום אל פחם: "הילדים שואלים איפה אבא, מתי הוא חוזר. כואב לי עליהם"

[ ynet.co.il ]

רסיסי רקטה נפלו בתוך מעשנת הבשר: "הלכה החופשה"

איציק טוויטו, שגילה שרסיסים מהרקטות ששוגרו נפלו ישירות לתוך מעשנת הבשר בחצר ביתו בשדרות, סיפר ל-ynet: "לקחתי חופש מהעבודה כדי שנוכל לטייל, אבל עכשיו נשאר צמודים לממ"ד. כואב לי על הילדים". הוא הפנה אצבע מאשימה כלפי הממשלה: "אנחנו סוג ב' פה"

[ ynet.co.il ]

חוה אלברשטיין: "עולם המוזיקה עדיין מאוד גברי"

מאחורי השיר החדש של חוה אלברשטיין עומדות שתי נשים שכבר אינן: תרצה אתר ואלונה טוראל. בריאיון ל-ynet היא מספרת על העבודה עם יוצרות בשנות ה-70 ("היינו חוד החנית"), קובעת שגם היום אין ייצוג הולם לנשים במוזיקה, מתייחסת לעבר ("יש שירים שכואב לי לשיר"), ומסבירה מדוע לא השתתפה באירוויזיון: "מתה מפחד"

[ ynet.co.il ]

דרעי מאשים את נתניהו: "כפיות טובה, אנחנו בצרה"

בש"ס מורידים את הכפפות: בכינוס בחירות באשדוד תקף יו"ר ש"ס אריה דרעי את מי שנחשב לשותף הקואליציוני הבטוח - נתניהו. "הציבור שלנו תחת מסע תעמולתי גדול מאוד מצד ראש הממשלה", הזהיר, "כואב לי, אני חושב אפילו שזו כפיות טובה". מנהיגה הרוחני של ש"ס כינה את ליברמן "חמור"

[ ynet.co.il ] המערכת הפוליטית,

אמו של ח"כ רועי פולקמן נהרגה מפגיעת משאית בדרכה ממטה מפלגתו לביתה

נעמי פולקמן, אמו בת ה-78 של יו"ר סיעת כולנו, הגיעה להתנדב לראשונה במטה המפלגה בתל אביב. היא נדרסה בצאתה משם. ח"כ רועי פולקמן: "אמא צלצלה רגע לפני שעזבה ואמרתי לה שלא תחכה לי כי אני מגיע באיחור. כואב לי שלא הספקתי להיפרד ממנה"

[ ynet.co.il ]
עמוד הבא ...