news paper icon

ארכיון חדשות: כחול לבן


מאמרים בנושא כחול לבן

טיבי: "הניסיון הנואש של נתניהו לקושש קולות מהערבים - בדיחה גרועה"

הח"כ מהרשימה המשותפת אמר בריאיון לאולפן ynet כי העובדה שבליכוד מנסים לחזר אחרי הבוחרים הערבים "מראה יותר מכל על כך שנתניהו במצוקה. הוא לא שחקן במגרש הזה. הוא מנסה לעשות את זה כי הוא מודאג שהוא מפגר במנדטים אחרי כחול לבן"

[ ynet.co.il ] המערכת הפוליטית,

גנץ על פרשת "המימד החמישי": "רגוע לחלוטין, לחץ פוליטי מעלה דברים לסדר היום"

תגובה ראשונה של יו"ר כחול לבן להערכה לפיה היועמ"ש יורה על בדיקת הפרשה לאחר הבחירות. "הנושא כבר נבדק ולא נמצא שום חשד לפלילים", אמר. "בניגוד לאחרים, אני סומך על מערכת האכיפה ונכון לכל בדיקה וחקירה"

[ ynet.co.il ] המערכת הפוליטית,

ח"כ עפר שלח על העימות: "בחירות זה לא ריאליטי"

חבר הכנסת מכחול לבן אמר בריאיון לאולפן ynet, ברקע ההערכות כי תיפתח חקירה בפרשת "המימד החמישי", כי "אם זה יקרה - לא תהיה לכך שום השפעה על הבחירות. אנחנו, בניגוד לנתניהו, תומכים במערכת המשפט". על סירובו של גנץ לעימות עם נתניהו: "אין לנו רצון בכך ואין בזה תועלת עכשיו"

[ ynet.co.il ] המערכת הפוליטית,

גנץ: "לא אלך לעימות עם נתניהו, זה ספין של ביבי"

יו"ר כחול לבן השיב על שאלת ynet ואמר כי אין בכוונתו להגיע לעימות עם ראש הממשלה: "נתניהו נמנע זה למעלה מעשור מעימותים וגם מקריאותיי לעימותים בסבבי הבחירות האחרונים. הוא נזכר בזה עכשיו, כשיש תאריך למשפט שלו". נתניהו: "גנץ מפחד – ויודע למה"

[ ynet.co.il ]

נתניהו לגנץ: "מזמין אותך לעימות"; גנץ: "נבהלת מהמשפט אז אתה מייצר ספין?"

בערב שבו נקבע תאריך תחילת משפטו, ראש הממשלה בנימין נתניהו קרא ליו"ר כחול לבן לעימות טלוויזיוני: "נגיד את הדברים האמיתיים". גורם בכחול לבן אמר על הדברים: "נסיון עלוב להסיח את הדעת מפתיחת משפטו. עשר שנים סירב לכל עימות"

[ ynet.co.il ]

נתניהו רצה להביא 400 מבני הפלאשמורה - אך יסתפק ב-43

ראש הממשלה תכנן להעלות ארצה מאות מבני קהילת הממתינים לפני הבחירות, אך הממשלה הצליחה לאתר רק פחות מ-50 שעונים על הקריטריונים החדשים שאושרו. הם יגיעו לישראל בלילה שבין שני לשלישי בטיסה מסחרית שאליה יצטרף גדי יברקן, שערק מכחול לבן

[ ynet.co.il ] מדיני,

ארדן למ"מ פרקליט המדינה: קבל החלטה לגבי חקירת המכרז עם "המימד החמישי"

השר לביטחון פנים פנה לדן אלדד וביקש שיעביר אליו את חומרי החקירה בעניין התקשרות המשטרה עם חברת "המימד החמישי" שבראשה עמד יו"ר כחול לבן בני גנץ. "התקשרות זו, שההחלטה בעניינה מתעכבת מזה כשנה, מטילה עננה על פעילות המשטרה", כתב ארדן

[ ynet.co.il ] משפט ופלילים,

ברביבאי: "הרפז? בליכוד נואשים, ממחזרים מסמכים"

בריאיון לאולפן ynet הכחישה חברת כחול לבן כי מפלגתה תשב עם הרשימה המשותפת, לא פסלה את בנט ושקד, תקפה את הצהרת הנאמנות לנתניהו - והדפה את טענת בנו יאיר על מעורבותה בזיוף נתוני גיוס החרדים. "לפחות חלק מהחרדים ירצו מאוד להיות חלק מהקואליציה שנוביל", רמזה

[ ynet.co.il ] המערכת הפוליטית,

שבועיים לבחירות: נתניהו ביציע בירושלים, גנץ באירוע בת"א

בכנס סגור באריאל אמר ראש הממשלה כי "גנץ אומר שלא יקים ממשלה עם הרשימה המשותפת. או שהוא משקר - או שהכנסת תתפזר". משם המשיך למשחק של בית"ר י-ם והפועל ת"א. במקביל, יו"ר כחול לבן נשא דברים בכנס בת"א: "כולם מבינים שצריך שינוי, אנחנו נספק את הסחורה"

[ ynet.co.il ]

ח"כ הנדל: "עצוב לשמוע את הצהרות הנאמנות"

יום לאחר שפורסם ב-ynet כי "בלוק הימין" חתם על נאמנות לרה"מ, טען בכיר כחול לבן כי קיימת אפשרות לחיבור עם הצד השני: "נתניהו הולך לביהמ"ש, גם בליכוד מבינים שהסיפור הוא על איך לייצר אחדות", אמר הנדל לאולפן ynet. ואת מי הוא האשים בליבוי סערת "ריאיון הדרבוקות"?

[ ynet.co.il ]

15 יום לפני הבחירות: דרעי החתים את בלוק הימין על נאמנות לנתניהו

פרסום ראשון: ברקע הדיווחים על ניסיון של כחול לבן לצרף מפלגה מהימין לקואליציה עתידית של גנץ, החתים יו"ר ש"ס את כל חברי הבלוק על מסמך תמיכה בממשלה שבראשה יעמוד נתניהו. "משוכנעים שהגוש יגיע ל-61"

[ ynet.co.il ]

עודה: "נפיל כל ממשלה עם ליברמן. לא נמליץ על גנץ עם גישה כזאת"

לאחר שיו"ר כחול לבן אמר שיקים ממשלת מיעוט שתכלול את ישראל ביתנו, מבהיר איימן עודה בריאיון לאולפן ynet שבמקרה כזה הרשימה המשותפת תצביע כולה נגד, ואף לא תמליץ על גנץ בפני הנשיא. "אין על מה לדבר כשיש גישה כזאת של סיפוח חד צדדי וגזענות כלפי ערבים"

[ ynet.co.il ]

גנץ ל-ynet: אני יציב, אני לא מגמגם, אני מנהיג

כשבועיים לבחירות, יו"ר כחול לבן מתראיין לראשונה בקמפיין ומשרטט בשיחה עם ynet קווים לממשלתו האפשרית. "לא נצטרך" את תמיכת הרשימה המשותפת מבחוץ, הוא בטוח. גנץ פוסל את "מי שגזען וקיצוני כמו סמוטריץ'" אך לא את בנט ושקד. וגם: מה הוא חושב על פגישת אולמרט-אבו מאזן ועל השעיית אראל סג"ל מהתאגיד

[ ynet.co.il ]

איימן עודה: "אהיה שר תרבות טוב מרגב, אני קראתי צ'כוב"

יו"ר הרשימה המשותפת הבהיר כי מפלגתו לא תיכנס לשום ממשלה, אך חשף איזה משרד היה רוצה: "תרבות זה דבר אסטרטגי ובונה". על המגעים עם גנץ: "לא כוס התה שלנו, אבל רצינו להחליף את נתניהו. כחול לבן רצו להתייחס אלינו כפילגש"

[ ynet.co.il ]

שולמית לפיד: "טומי הביך אותי לפעמים, אבל קיבלתי את עסקת החבילה"

עדיין לא התרגלה להיעדרו של בעלה, מאמינה במנהיגות של יאיר ולא רוצה לזכות בשום פרס: שולמית לפיד מוציאה ספר חדש על גניבות ספרותיות ומספרת איך הצליחה ליצור אותו בגיל 85 רק אחרי תקופת אבל על ספר שכבר לא ייכתב, מה גרם לה להפסיק לעשן בעשור התשיעי לחייה ולמה לא נפגשה עם יתר חברי הקוקפיט של כחול לבן

[ ynet.co.il ]

מפת העודפים: לאן הולך הקול שלכם בבחירות?

ארבע מפלגות כבר חתמו על הסכם עודפים בבחירות הקרובות, והאפשרויות להסכמים נוספים מצטמצמות. העבודה-גשר-מרצ חתמה עם כחול לבן, ימינה עם הליכוד. מה המשמעות של הסכם עודפים? וגם: מה הסיכוי לחתימת הסכמים נוספים?

[ ynet.co.il ]
עמוד הבא ...