news paper icon

ארכיון חדשות: ליטל יעל מלניק

גרף חולי קורונה בארץ

גרף חולי קורונה בארץ והדבקות חדשות ראו מסמך מלא כאן - עם פירוט החולים

גרף השוואה בהדבקות בין מדינותמאמרים בנושא ליטל יעל מלניק

סבתה של ליטל יעל מיררה בבכי על קברה: "למה זה קרה לנו?"

בני משפחתה וחבריה של ליטל יעל מלניק, שנרצחה על פי החשד על ידי אח בביה"ח בו אושפזה, עלו לקברה בתום השבעה. החברים הדליקו נרות והשאירו מכתבי פרידה: "עדיין לא מעכלים שלא תשוב". אחותה של ליטל: "עצוב לי מאוד"

[ ynet.co.il ]

החשוד ברצח ליטל יעל מלניק יישאר במעצר - וזהותו פורסמה

אדוארד קצ'ורה (49) מקריית מוצקין הוא האח מבית החולים הפסיכיאטרי מעלה כרמל שנעצר לאחר מציאת גופתה של הנערה - וכעת חשוד גם בעבירות מין. אחרי ששמו הוסתר מהציבור החליט השופט כי אין מניעה לפרסם כדי להגיע למתלוננות נוספות. ראש צוות החקירה: "נפתחה תיבת פנדורה"

[ ynet.co.il ]

חברתה של ליטל יעל על החשוד ברצח: "כופף את הכללים, לא היו לו גבולות"

הרצח של ליטל יעל מלניק (17) זעזע במיוחד את נועה בת ה-16, שהייתה מאושפזת לצידה בביה"ח הפסיכיאטרי "מעלה הכרמל" בחיפה. "הוא היה מאוד פתוח לגבי החיים שלו, מדבר איתנו על דברים שהוא לא אמור", סיפרה על החשוד. על הקשר שלו עם יעל: "היה נראה שיש להם שיחות מאוד עמוקות"

[ ynet.co.il ]

עדויות מבית החולים שבו אושפזה ליטל יעל מלניק: "המגמה - להשתיק כמה שיותר תלונות"

בעקבות רציחתה של מלניק בת ה-17 בידי החשוד שעובד כאח במוסד הפסיכיאטרי, חושף עובד במקום את המציאות הקשה שבה חיים המטופלים. "קיבלנו מייל עם מסר מההנהלה שלא הולכים לבדוק את המקרה של ליטל", סיפר. "יש מקרים של חציית גבולות ביחסים והטרדות מיניות שלא מטופלות"

[ ynet.co.il ]

"ייבשו את המערכת במכוון": 5 כשלים בטיפול בנוער במצוקה

צוותים ללא הכשרה, תלונות שנשארות פתוחות, מוסדות שמופעלים ע"י גורמים פרטיים, מחסור בתקציבים והיעדר תיאום בין הגופים השונים. רצח ליטל יעל מלניק (17), לפי החשד בידי אח במוסד הפסיכיאטרי שבו שהתה, הציף שורת מחדלים מערכתיים שהמדינה חייבת לטפל בהם מיד - לפני שבן נוער נוסף ייפגע

[ ynet.co.il ]

עקב תקיפת ילדה: כבר במרץ התבקש משרד הבריאות לבדוק את "מעלה כרמל"

ברקע החשד לרצח ליטל יעל מלניק (17) ע"י אח במוסד הפסיכיאטרי: בתחילת השנה הואשם מאבטח ביה"ח בתקיפה מינית של חוסה בת 13. בתגובה דרשה המועצה לשלום הילד ועדת בדיקה למצב בני הנוער החוסים במוסד - אך דבר לא נעשה. משרד הבריאות: "אי אפשר לנהל הליך בדיקה במקביל לחקירה פלילית"

[ ynet.co.il ]

טענות נגד ביה"ח של הנערה שנרצחה: "קושי ליצור קשר עם קטינים. אין פיקוח"

ועדת העבודה והרווחה של הכנסת התכנסה לדיון ברקע רצח ליטל יעל מלניק שטופלה בביה"ח הפסיכיאטרי בטירת הכרמל. בכירה במשרד הרווחה: "יש לנו כלים מצומצמים מול נוער בסיכון". נציבת תלונות ילדים: "חסרה כתובת לפניות". איגוד העובדים הסוציאליים: "יעל הגיעה למערכת בגיל מאוחר בגלל עומס"

[ ynet.co.il ]

הטרדות מיניות במוסדות לבריאות הנפש: המטופלים מתלוננים, התיקים נשארים פתוחים

יומיים אחרי רצח ליטל יעל מלניק ומעצר אח בבית החולים הפסיכיאטרי שבו טופלה, הנתונים חושפים תמונה עגומה של היעדר טיפול: מתוך 37 תיקים שהוגשו במשך 3 שנים - רק אחד נסגר בהליך פלילי, השאר עדיין פתוחים או נסגרו בהליך משמעתי. "בעיה מערכתית"

[ ynet.co.il ]

הוארך מעצר החשוד ברצח הנערה בקריית מוצקין: "מסר גרסה מעורפלת"

בית המשפט השלום בחיפה האריך בשמונה ימים את מעצרו של האח בבית החולים הפסיכיאטרי שחשוד ברציחתה וקבורתה של ליטל יעל מלניק בת ה-17. נציג המשטרה: "חקירה מורכבת". החשוד, שטביעות האצבע שלו נמצאו על את החפירה בזירה, טען בדיון: "לא זוכר ולא יודע מה קרה"

[ ynet.co.il ]

אח בבי"ח פסיכיאטרי חשוד ברצח הנערה: נבדק אם נבהל כשסיפרה על הקשר עמו

סבתה של ליטל יעל מלניק, בת ה-17 שנקברה ליד אתר בנייה בקריית מוצקין, הייתה זו שנאלצה לזהות את גופתה: "היא והסבא בשוק, מנסים לעכל את האסון הנורא", סיפר מכר ל-ynet. החוקרים סבורים שהחשוד בן ה-49, שניהל קשר אינטימי עם הנערה, תכנן את הרצח. בזירה נמצאה את חפירה עם טביעות אצבעותיו

[ ynet.co.il ]
עמוד הבא ...