news paper icon

ארכיון חדשות: לצרף

גרף חולי קורונה בארץ

גרף חולי קורונה בארץ והדבקות חדשות ראו מסמך מלא כאן - עם פירוט החולים

גרף השוואה בהדבקות בין מדינותמאמרים בנושא לצרף

המדינה על בקשת זדורוב לשחרור מיידי: "הקלטת הרצאה אינה ראיה קבילה"

זדורוב, שהורשע ברצח תאיר ראדה ונידון למאסר עולם, ביקש לצרף לבקשתו למשפט חוזר ראיה חדשה - הרצאה שהעביר מנהל המכון לרפואה משפטית. המדינה הגיבה: "הקלטת הרצאה אינה חוות דעת, בית המשפט לא רשאי לקבלה"

[ ynet.co.il ]

נדל"ן מיצחק תשובה ב-400 מיליון שקל: עסקת בבלי מתנדנדת

קבוצת חג'ג' פועלת לצרף משקיעים לעסקה לרכישת שני המגרשים בפרויקט שבצפון תל אביב, שהיקפה כ-400 מיליון שקל • לצורך זה פנתה החברה לבעלי הון מתחום ההייטק והפיננסים, שביצעו אקזיטים בעבר

[ globes.co.il ] יצחק תשובה,

בעקבות האיומים על גנץ: האבטחה סביבו תתוגבר

בסוף השבוע הופצו ברשת תמונות שנאה ודברי הסתה נגד יו"ר כחול לבן ובכירי מפלגתו. אחד הגולשים כתב: "צריך לרצוח את גנץ בכיכר רבין ולצרף אותו לרבין". קצין הכנסת החליט על רקע הדברים כי האבטחה האישית סביב גנץ תתוגבר

[ ynet.co.il ]

בהלת הקורונה: ישראלים ביקשו לא לצרף לטיסתם נוסעים ששהו באיטליה – וסורבו

קבוצת ישראלים שטסו לחופשת סקי באוסטריה אמורים לשוב הערב מזלצבורג יחד עם ארבעה ישראלים ששהו באתר סקי בצפון איטליה, הם ביקשו מחברת "פינגווין" שארגנה את חופשת הסקי של שתי הקבוצות להעביר אותם לטיסה אחרת, אך סורבו. החברה: "פועלים לפי נהלי משרד הבריאות"

[ ynet.co.il ] חינוך ובריאות,

15 יום לפני הבחירות: דרעי החתים את בלוק הימין על נאמנות לנתניהו

פרסום ראשון: ברקע הדיווחים על ניסיון של כחול לבן לצרף מפלגה מהימין לקואליציה עתידית של גנץ, החתים יו"ר ש"ס את כל חברי הבלוק על מסמך תמיכה בממשלה שבראשה יעמוד נתניהו. "משוכנעים שהגוש יגיע ל-61"

[ ynet.co.il ]

נתניהו: "לפיד היה לובש שטריימל כדי לצרף את החרדים"; גנץ: "במו"מ דיברנו לקיר"

בישיבה מיוחדת של בלוק הימין אמר נתניהו כי "ממשלת מיעוט בתמיכת הערבים היא ממשלת החלומות של חמאס, חיזבאללה ואיראן". עם זאת הודה: "ליברמן לא ייתן יד להקמתה". גנץ קרא למו"מ ישיר עם נתניהו - והעיר: "ההשתלחות בח"כים הערבים חייבת להיפסק"

[ ynet.co.il ]

אחרי בחירות מס' 4: בדרך לממשלה בספרד

השבוע, בפעם רביעית בארבע שנים, יצאו הספרדים לקלפיות. גם הפעם הבחירות הסתיימו ללא הכרעה. ראש הממשלה הסוציאליסט התפשר, וחתם על הסכם קואליציוני עם "פודמוס" מהשמאל הקיצוני. כדי להשיג רוב בפרלמנט הם יצטרכו לצרף מפלגות קטנות. הבדלנים מקטלוניה יעזרו?

[ ynet.co.il ] חדשות בעולם,

ליברמן לגנץ ונתניהו: תטילו מטבע; נתמוך באחדות גם בלי להיכנס לממשלה

אחרי שגנץ הצהיר שישקול "פשרות מסוימות" בפגישה עם ליברמן, יו"ר ישראל ביתנו פנה לראשי כחול לבן והליכוד: "יש לכם יחד 65 מנדטים, אתם לא זקוקים לאף אחד. סכמו על קווי יסוד ותוכלו לצרף כל מפלגה שתרצו". מקורבי נתניהו: "מי שמציע להטיל מטבע שכח שהוא לא בקזינו במולדובה או בווינה"

[ ynet.co.il ]

נתניהו שוקל להחזיר את המנדט במהרה - ולאתגר את גנץ

ראש הממשלה צפוי לקבל את המנדט להרכבת הממשלה מנשיא המדינה, לחכות כמה ימים ולהחזיר אותו בטענה שכשל במגעים. המטרה: לגרום לגנץ להיכשל. בליכוד בוחנים לצרף את שקד ובנט, ולא שוללים לדבר עם העבודה והמחנה הדמוקרטי

[ ynet.co.il ] המערכת הפוליטית,

"הדובר השקרן" של טראמפ ב"רוקדים עם כוכבים"

כעס בתקשורת האמריקנית על החלטת ABC לצרף לתוכנית את שון ספייסר, שכדובר הבית הלבן נתפס בשקרים ותקף עיתונאים. הוא הושם ללעג כשטען שהיטלר לא השתמש בנשק כימי וכשבא לתדרוך עם חסה תקועה בשיניים

[ ynet.co.il ]

רשות ני"ע והבורסה ב"קול קורא" משותף במטרה לצרף לבורסה ברוקרים קמעונאים ודיגיטליים

רשות ניירות ערך והבורסה, שבניהולו של איתי בן זאב, פנו ב"קול קורא" ל"כל הגורמים המעוניינים לבחון את האפשרות לפעול כברוקר קמעונאי, בין במסחר בניירות ערך ובין בהפצה של קרנות נאמנות לציבור הרחב"

[ globes.co.il ] ברוקראז,

הנגבי: הימין הקיצוני עדיף על פני השמאל - פי מיליון

השר מהליכוד הטיל ספק בהתחייבות של שקד ובנט להמליץ על נתניהו, והביע חשש שהם זוממים להפילו לאחר הבחירות. הוא קרא לצרף את עוצמה יהודית ל"ימין המאוחד" בראשות שקד, והסביר שאסור לבזבז קולות בגוש: "חלק ממצביעי הימין הם קיצונים"

[ ynet.co.il ]

כך מאבדת ממשלת הימין את שטח C

מי שרוצה לספח את האזור ימצא שם בקרוב שטח מאוכלס במקום שטח פתוח. אף אדם הגיוני לא ירצה לצרף חצי מיליון פלסטינים שונאי ישראל

[ ynet.co.il ]

נלחמים על הסמן הקיצוני: שקד מנסה לצרף את בן גביר

רשימת הימין המאוחד הציעה לעוצמה יהודית את המקום השמיני - אך בן גביר דרש שני מקומות בעשירייה הראשונה: "אי אפשר להשתמש בנו ולזרוק". בליכוד מייחלים לצירוף המפלגות הקטנות: "איחוד חלקי מסכן את השלטון"

[ ynet.co.il ]

ארוחה ששווה 4.5 מיליון דולר: מייסד eToro יוני אסיא הוזמן לסעודת צדקה עם וורן באפט

מייסד פלטפורמת הבלוקצ'יין הסינית Tron, ג'סטין סאן, תרם 4.57 מיליון דולר לעמותה המסייעת לנזקקים בארה"ב תמורת הזכות לשבת לארוחת צהריים עם "האורקל מאומהה" ולצרף אליו אורחים • אתמול צורף אסיא לרשימת המוזמנים לסעודה, שתיערך ביום חמישי בסן פרנסיסקו • לאורחים מצפה אתגר לא קטן במפגש עם באפט, הידוע בביקורתו החריפה על המטבעות הדיגיטליים

[ globes.co.il ] ארגוני צדקה,
עמוד הבא ...