news paper icon

ארכיון חדשות: מדיני


מאמרים בנושא מדיני

השר כץ על פורום השואה: "האירוע המדיני הכי גדול מקום המדינה"

שר החוץ טען באולפן ynet שאפשר לעשות יותר נגד האנטישמיות, ואמר שהוא לא מאמין שנעמה יששכר תנחת בישראל עם הנשיא פוטין: "לא יירדו יד ביד". הוא תקף את כחול לבן, אך לא התייחס להאשמות שהוטחו ביו"ר הכנסת אדלשטיין סביב הדיון בחסינות רה"מ: "דיון לפני הבחירות - מלאכותי"

[ ynet.co.il ] מדיני,

גורם מדיני: מקווים לבשורות בעניין נעמה יששכר ביום חמישי

למרות שעדיין לא ידוע אם הנשיא פוטין יודיע בביקורו בארץ על חנינה, בירושלים מקרינים אופטימיות, וגורם מדיני אמר כי יש התקדמות במגעים. נעמה במכתב לפעילים מן הכלא: "מתרגשת מכך שרבים מתפללים למעני"

[ ynet.co.il ]

נחשפה זהותו של מנהיג דאעש החדש

כשאל-בגדדי חוסל באוקטובר פרסם דאעש את זהות המנהיג החדש, שם שלא היה מוכר למערב. גורמי מודיעין סיפרו ל"גרדיאן" שמדובר בשמו הבדוי של אל-סאלבי, ממייסדי דאעש והאיש שהתווה את המדיניות האכזרית שלה

[ ynet.co.il ] חדשות בעולם,

בזק צפויה להחליט השנה על כניסה לפרויקט החשוב בתולדותיה

על פי המסתמן, החברה תיכנס השנה לפרויקט הסיבים האופטיים גם במקרה שמשרד התקשורת לא ישלים עד הסוף את מדיניותו בנושא • שר התקשורת דוד אמסלם הורה להמשיך ולקדם את ההכנות לאישור הפרויקט אך הוא ישאיר את החתימה הסופית על המדיניות לשר התקשורת הבא

[ globes.co.il ] סיבים אופטיים,

ילנה נרצחה, האקדח היה ברישיון: "הרפורמה תגבה קורבנות"

סלאביק מבשב ירה למוות בזוגתו באקדח שנשא כחלק מעבודתו כמאבטח, והתאבד. השר לביטחון פנים ארדן דווקא הרחיב את הזכאות לקבלת רישיון נשק, ובארגוני נשים מזהירים: "זו פצצה מתקתקת, צריך מדיניות נשק קשוחה". ארדן: "הרפורמה נועדה לחזק את המאבק בטרור"

[ ynet.co.il ]

סמוטריץ' ביטל נסיעות בעשרות קווי אוטובוס בשבת; משרד התחבורה: "זה הסטטוס קוו"

ל-ynet נודע כי במשרד התחבורה החלו להקדים ולדחות כ-50 מנסיעות הקווים הציבוריים שנכנסו לתוך השבת או החלו לנסוע טרם צאתה. גורם במשרד: "אנשים צריכים להבין שאנחנו מיישמים את מדיניות הממשלה". הרשות הארצית לתחבורה ציבורית: "פועלים תחת עקרון הסטטוס קוו"

[ ynet.co.il ]

עיסאווי פריג' להורוביץ: "מנהיג צריך לשמור על עקרונות"

עשרות חברי מרצ והעבודה אישרו את הסכם איחוד הרשימות לקראת הבחירות. הנציג הערבי במרצ עלה על הבמה בכינוס המפלגה ויצא נגד היו"ר: "יש אנושיות, ויש פוליטיקה". עמיר פרץ: "עם מרצ נניף את הדגל המדיני"

[ ynet.co.il ] המערכת הפוליטית,

נתניהו ספד לסולטן עומאן שמת בגיל 79: "מנהיג דגול"

ראש הממשלה, שנפגש עם הסולטן קאבוס בן סעיד לפני כשנה בעומאן כתב: "אני משתתף בצערו הכבד של העם בעומאן. בן סעיד פעל ללא לאות למען קידום השלום והיציבות". הוא בירך את מחליפו שאמר כי "ישמור על מדיניות חוץ של דו קיום בשלום"

[ ynet.co.il ]

סולטן עומאן, קאבוס בן סעיד, מת בגיל 79

הלך לעולמו הסולטן ששלט בעומאן במשך 49 שנה. במהלך שלטונו הוביל קו מדיני של קרבה למערב . ב-2018 אירח קאבוס בארמונו את רה"מ נתניהו. לא ברור מי יירש אותו, שכן אין לו צאצאים

[ ynet.co.il ]

אי-הפללה על שימוש בקנאביס? תשכחו מוויזה לארה"ב

התיקון לפקודת הסמים בישראל שינה את מדיניות ההעמדה לדין, אבל את הרשויות האמריקניות זה לא ממש מעניין: על-פי חוקי ההגירה מספיקה הודאה או הרשעה כדי למנוע כניסה לארה"ב. אז מה בכל זאת אפשר לעשות?

[ ynet.co.il ]

תמהונים? ממשלת בריטניה מחפשת אתכם

היועץ הבכיר של בוריס ג'ונסון מחפש אנשים יצירתיים לתפקידים ממשלתיים, כדי לשפר את המדיניות וקבלת ההחלטות של בריטניה: "צריכים אנשים לא שגרתיים עם כישורים מגוונים - גם תמהונים סופר-מוכשרים"

[ ynet.co.il ]

השר אוחנה נגד היועמ"ש: "החלטה שגויה, כתב האישום מופרך"

שר המשפטים אמיר אוחנה אמר בוועידת "האנשים של המדינה" של ynet ו"ידיעות אחרונות" הנערכת בירושלים כי אילו רצה נתניהו להימלט מכתב אישום, "הוא היה יכול לאמץ את מדיניות השמאל או להודיע על פרישה בתמורה לסגירת תיקים"

[ ynet.co.il ] כללי,
עמוד הבא ...