news paper icon

ארכיון חדשות: מול מעון רה

גרף חולי קורונה בארץ

גרף חולי קורונה בארץ והדבקות חדשות ראו מסמך מלא כאן - עם פירוט החולים

גרף השוואה בהדבקות בין מדינותמאמרים בנושא מול מעון רה

מחאה וצעדות בירושלים ובתל אביב נגד הממשלה: "הבושה לא שלנו, היא שלכם"

עצמאים, שכירים, אנשי תרבות ואלפי ישראלים מוחים הלילה מול מעון רה"מ ברח' בלפור שבי-ם ובגן צ'ארלס קלור שבת"א - שם החלו עשרות לצעוד למרכז העיר. יעלון בי-ם: "צריך להזיז את נתניהו". איש התיאטרון אלי ביז'אווי זעק בת"א: "במקום לסייע - אתם עובדים בלהשתיק אותנו". שידור חי

[ ynet.co.il ]

ערב של הפגנות, שיא עולמי במספר הנדבקים בקורונה ביממה | חדשות השבת

מול מעון רה"מ בי-ם מפגינים אלפים במחאה על התנהלות הממשלה והמשבר הכלכלי. המונים יצאו להפגין גם במוקדים אחרים ברחבי הארץ. ארגון הבריאות העולמי: 292,527 אובחנו ברחבי העולם ביממה. למרות ההנחיות, מרכזי הקניות מרדו ונפתחו בשבת: "צורך קיומי". 4 פצועים בקטטה בבריכה

[ ynet.co.il ] חדשות בארץ,

קבוצת האוהדים שהפכה לארגון ימין קיצוני: "יצאנו לרחובות כשפגעו בסמל המנורה"

אנשי "לה פמיליה" הבטיחו לשבש את ההפגנות מול מעון רה"מ, ומשכו את מלוא תשומת הלב הציבורית והמשטרתית: "שימו לב שמאלנים סמרטוטים, כללי המשחק משתנים". הטריגר, לטענתם: המפגינה חשופת החזה שטיפסה על פסל המנורה. כך הפך ארגון האוהדים של בית"ר ירושלים לארגון פוליטי שמעורב בפעולות אלימות

[ ynet.co.il ]

לקראת ערב נוסף של מחאה בירושלים: "נתניהו וההסתה לא יעצרו אותנו"

המשטרה נערכת בכוחות מתוגברים למחאה מול מעון רה"מ בירושלים, כשברקע תקיפת המפגינים בתל אביב והבטחת פעילי ארגון לה פמיליה "לא להישאר אדישים". אחד ממובילי המחאה: "המשטרה מכירה את הארגון ואת דרכי הפעולה שלו"

[ ynet.co.il ]

היערכות מוגברת ומצלמות: "המטרה - למנוע גילויי אלימות מול בלפור"

משטרת מחוז ירושלים נערכת ליום מתוח: אחרי אבטחת מתפללי ט' באב בכותל המערבי, ייערכו הכוחות להפגנה מול מעון רה"מ. "בעקבות מה שקרה בתל אביב, נפעל למנוע אלימות בין אזרחים לאזרחים", אמרו במשטרה. במקביל: מצלמות חדשות הוצבו באזור מוקד המחאה בכיכר פריז

[ ynet.co.il ]

אלפים הפגינו נגד נתניהו מול מעון רה"מ; שוטרים חסמו פעילי ימין מלהגיע אליהם

אלפים הפגינו ברחוב בלפור בירושלים וקראו לנתניהו "ללכת הביתה", כמה מפגינות התפשטו. מולם מחו מאות מתומכיו של נתניהו: "זה צו השעה". פעילי ימין צעדו לכיוון המפגינים וצעקו: "שמאלנים בוגדים", לוחמי מג"ב חסמו את דרכם. בהמשך החלו המפגינים נגד נתניהו לצעוד, אך נחסמו על ידי המשטרה. 8 נעצרו

[ ynet.co.il ] חדשות בארץ,

השאיר את הצמיגים בבית - אך נעצר בדרך להפגנה בחשד שיבעיר אותם

איש חינוך מתל אביב נעצר בשבת בכביש 1, בעת שהיה בדרכו להפגנה מול מעון רה"מ, משום שתועד יום קודם לכן מעמיס צמיגים על גג רכבו - ומידע מודיעיני ייחס לו כוונה "להבעיר את השטח". לאחר חקירתו שוחרר. גורם במשטרה: "הבינו שהאמירה אולי הוצאה מהקשרה"

[ ynet.co.il ] משפט ופלילים,

מאות שוטרים ערוכים להפגנות הערב: "נאפשר מחאה, לא התפרעות ואנרכיה"

בפארק צ'ארלס קלור שבת"א ומול מעון רה"מ בירושלים צפויים למחות אלפים על המשבר הכלכלי ובדרישה להוציא לפועל את תוכנית הסיוע הפיננסית. מארגני המחאה בת"א: "האסון הכלכלי - איום קיומי". המשטרה: "נאפשר למשתתפים להביע את כאבם, לא נאפשר פגיעה בשוטרים וברכוש"

[ ynet.co.il ] המערכת הפוליטית,

כאלף איש הפגינו מול מעון רה"מ: "נהיה פה כל שבוע עד שיתפטר"

ברחוב בלפור בירושלים התאספו כ-1,000 מפגינים וקראו, בין היתר, "הון-שלטון-עולם תחתון", "מושחתים נמאסתם" ו"ביבי לך הביתה". הרמטכ"ל לשעבר דן חלוץ הגיע להפגין: "הוא הופך את ישראל למיני דיקטטורה, אסור שעם שלם ישלם את המחיר"

[ ynet.co.il ] כללי,

מאות הפגינו מול מעון רה"מ: "מצור על בלפור"

יומיים אחרי המחאה הסוערת שהידרדרה לעימות אלים עם שוטרים ומעצרים במרכז הבירה, שוב הגיעו כאלף מפגינים לאזור מעונו של נתניהו: "אין מצב שנאשם בפלילים יהיה ראש ממשלת ישראל". מפגין לשכן שהתלונן על רעש: "צריכים לחסל את ביבי"

[ ynet.co.il ] המערכת הפוליטית,

השר אוחנה: אודיע על בחירתי למפכ"ל בתוך חודש

השר לביטחון פנים טען במסיבת עיתונאים שהאיומים שמופנים לעבר רה"מ "מחווירים מול מה שקרויה ההסתה לפני רצח רבין". הוא הוסיף שהוא סבור שיש להימנע ממחאות בימי הקורונה: "ראינו אתמול במחאה מול מעון רה"מ אנרכיה"

[ ynet.co.il ] משפט ופלילים,

שר המדע: "כאב המפגינים אמיתי, להקשיב לזעקה"

השר יזהר שי התייחס בריאיון לאולפן ynet למחאה מול מעון רה"מ וציין כי חרף חילופי ההאשמות שנשמעים בין הליכוד לכחול לבן, המשימה מאחדת את כולם: "מדובר ברעשי רקע וזה טבעה של הדמוקרטיה. המטרה גדולה יותר מכולנו"

[ ynet.co.il ] המערכת הפוליטית,

שר האוצר: סגר בסופ"ש? יש יתרונות. המענקים? יום חגיגי, המון שמחים

בריאיון לאולפן ynet הביע השר כץ תמיכה מסויגת ביוזמת סגר בלילות ובסופ"שים, ושלל אפשרות לחזרה לסגר כללי: "תהיה פגיעה נוראית - לא רק בעסקים אלא בציבור כולו". על המענקים לעצמאים: "המון אנשים שמחים". על המחאה מול מעון רה"מ: "הסתה, בריונות, לגנות את חציית הקו האדום"

[ ynet.co.il ]

מוחים נגד רה"מ - להארכת מעצר. תיעוד מתקיפת שוטר

מתוך 50 המוחים שנעצרו או שעוכבו לחקירה בהפגנה הסוערת נגד נתניהו בירושלים, הובאו שמונה בפני שופט. בעצורים עו"ד גונן בן יצחק, פרקליטו של תא"ל במיל' אמיר השכל שנעצר באחרונה מול מעון רה"מ. אחד המוחים: "זו תחילת מהפכה". בלש משטרה שניסה לעצור מתפרע הותקף ונפצע ברגלו

[ ynet.co.il ] משפט ופלילים,

מפגינים תקפו עיתונאים בירושלים. ריבלין: "לעצור את השנאה"

מוחים ניסו לחטוף את המיקרופון מצוות חדשות רשת שסיקר את ההפגנה מול מעון רה"מ. "אפס מאופס, 40 שנה אתם בשלטון", קרא מפגין לעבר אחד העיתונאים. הנשיא: "אסור לנו לקבל בשוויון נפש מראות שכאלה". גנץ: "הזכות להפגין קדושה - וכך גם חופש העיתונות"

[ ynet.co.il ] פוליטי מדיני,
עמוד הבא ...