news paper icon

ארכיון חדשות: מושל ניו יורק

גרף חולי קורונה בארץ

גרף חולי קורונה בארץ והדבקות חדשות ראו מסמך מלא כאן - עם פירוט החולים

גרף השוואה בהדבקות בין מדינותמאמרים בנושא מושל ניו יורק

גם לאח מ-CNN: "מושל ניו יורק סידר בדיקות קורונה למקורבים"

רפובליקנים ודמוקרטים לוחצים על אנדרו קואומו להתפטר אחרי ש-8 נשים האשימו אותו בהטרדה מינית ואחרי שנטען כי צוותו ניסה להסתיר את מספרי המתים בבתי האבות. כעת מדווח "וושינגטון פוסט": בימים שבהם בדיקות קורונה לא היו נפוצות הוא סידר תורים מיוחדים למקורביו ובני משפחתו, בהם אחיו כריס, מגיש בכיר ברשת החדשות

[ ynet.co.il ] חדשות בעולם,

מושל ניו יורק וההטרדות: גוברת הביקורת על שתיקת ביידן

נשיא ארה"ב נשאל אם אנדרו קואומו צריך להתפטר בצל הטענות של 7 נשים כי הטריד אותן מינית, והשיב רק שיש להמתין לחקירה. ברקע: קשרי הידידות שלו עם המושל ואביו, והטענות שהושמעו בעבר נגד ביידן עצמו בדבר הטרדות ותקיפה מינית. "ניו יורק טיימס" רומז: הנשיא יתקשה "להישאר על הקווים", "פוקס ניוז": "ביידן נותן לקואומו פטור"

[ ynet.co.il ] חדשות בעולם,

לחץ על מושל ניו יורק להתפטר, הוא מתעקש: "לא נגעתי"

כבר שבע נשים טוענות שאנדרו קואומו הטריד אותן או התנהג כלפיהן בצורה לא ראויה, והלחץ להתפטרותו במפלגה הדמוקרטית גובר. "הוא איבד את האמון, אנחנו מאמינים לנשים", מסרו נציגי ניו יורק בקונגרס. המושל לא נענה לקריאות, ומאשים: "נכנעים ל'תרבות הביטול'. חכו לעובדות, זה מסוכן". ביידן טרם התייחס לפרשייה, שמספקת תחמושת לרפובליקנים

[ ynet.co.il ] חדשות בעולם,

מושל ניו יורק שנאשם בהטרדות: מתנצל, אבל לא אתפטר

אנדרו קואומו התייצב מול המצלמות, והתייחס לטענות של שלוש נשים שמאשימות אותו בהטרדה מינית. "גרמתי להן להרגיש לא בנוח. אני מצטער ומרגיש נורא", אמר מושל ניו יורק, אך הדגיש שהוא לא מתכוון להתפטר והצהיר: "מעולם לא נגעתי באף אחד בצורה לא הולמת"

[ ynet.co.il ] חדשות בעולם,

תלונה נוספת על הטרדה מינית נגד מושל ניו יורק

שארלוט בנט, עוזרת לשעבר של אנדרו קואומו, סיפרה שהמושל שאל אותה על חיי המין שלה ואמר שהוא בודד ופתוח למערכות יחסים עם בנות 20. "הבנתי שהוא רוצה לשכב איתי", היא אמרה, "חשתי אי נוחות והייתי מפוחדת. תהיתי איך אצא מזה". קואומו: "פעלתי כמנטור"

[ ynet.co.il ] חדשות בעולם,

מושל ניו יורק הטריד מינית? ראש העיר דורש חקירה

אנדרו קואומו ממשיך להסתבך: אחרי החשד ל"טיוח" ומחדל בבתי האבות במגפת הקורונה, עוזרת לשעבר שלו מאשימה אותו בהטרדות מינית. ראש העיר ניו יורק, ביל דה בלאזיו, קרא לנהל חקירה עצמאית: "חייבים לדעת את האמת". קואומו על ההאשמות: "זה פשוט לא נכון"

[ ynet.co.il ] חדשות בעולם,

מושל ניו יורק מסתבך: ה-FBI בודק מחדל בבתי האבות

אנדרו קואומו זכה לשבחים על התנהלותו במגפה, אך כעת מתמודד עם טענות ל"טיוח" לאחר שנחשף כי אלפי מקרי מוות בבתי אבות לא דווחו. היועצת שלו הודתה: העיכוב בפרסום הנתונים נבע מחשש שטראמפ ינצל אותם כדי לתקוף אותו. קואומו לקח אחריות: "אין תירוצים". מחוקק דמוקרטי מקומי טען שלפני כן הוא איים עליו בצרחות: "אני אהרוס אותך"

[ ynet.co.il ] חדשות בעולם,

שעות לפני הדיון באישור החיסון: שיא מתים בארה"ב

לפחות 3,230 אמריקנים מתו מקורונה בתוך יממה, שיא גם במספר המאושפזים. היום: צוות המומחים המייעץ ל-FDA ידון – בשידור חי ולעיני כל העולם – באישור החיסון של פייזר. הוא ימליץ כמעט בוודאות לאשרו, מבצע החיסונים בארה"ב עשוי להתחיל כבר ביום ראשון. החשש: רבים יסרבו להתחסן, מושל ניו יורק: "מבצע מורכב שכמותו לא ידענו"

[ ynet.co.il ] חדשות בעולם,

מחר חג ההודיה, חשש שהקורונה תצא משליטה

הנגיף משתולל בארה"ב, יש 174 אלף נדבקים ביום – אבל המוני אמריקנים לא נשמעים לאזהרות המומחים ונוסעים לחגוג עם המשפחה: "עבר הרבה זמן, רוצים ליהנות יחד". קרוב למיליון איש עברו בנמלי התעופה בכל אחד מהימים האחרונים – המספר הגבוה מתחילת המגפה. ביידן: "השנה חוגגים בנפרד", מושל ניו יורק: "תישארו בבית, גם הבת שלי לא תבוא"

[ ynet.co.il ] חדשות בעולם,
עמוד הבא ...