news paper icon

ארכיון חדשות: מפגינים

גרף חולי קורונה בארץ

גרף חולי קורונה בארץ והדבקות חדשות ראו מסמך מלא כאן - עם פירוט החולים

גרף השוואה בהדבקות בין מדינותמאמרים בנושא מפגינים

המחאה הצליחה: סגר הקורונה בסרביה לא יחודש

אחרי שהמונים צבאו על בניין הפרלמנט בבלגרד וחלקם אף פרצו אליו תוך עימותים קשים עם המשטרה, הנשיא הודיע: "אני רוצה עוצר, אבל רוב הסיכויים שזה לא יקרה". המפגינים טענו שהוא אשם בגל השני שחווה המדינה הבלקנית, הוא טוען: "עומדים מאחוריהם שירותי ביון זרים"

[ ynet.co.il ] חדשות בעולם,

ברקע הסגר - עשרות מפגינים בביתר עילית: "אין לנו מה לאכול"

כ-50 מוחים התאספו בכיכר מחוץ לעיר וקראו קריאות בגנות הממשלה. הם הניפו שלטים שעליהם נכתב, בין היתר: "לא נשלם את מחיר כישלון הממשלה" ו-"נתניהו אשם בכל". העירייה: "סוכם על הקמת מלון ייעודי לחולים, הם יפונו מהעיר תוך 48 שעות"

[ ynet.co.il ]

המטופלים תומכים בעובדים הסוציאליים: "עולם ומלואו עבורי"

ירון סיפר שהתמוטט בעקבות שביתת העובדים הסוציאליים, אבל פרגן: "הם נותנים את הנשמה וצריכים לקבל יותר". לימור, שמקבלת ליווי מהרווחה כבר חמש שנים, אמרה: "הם חיוניים כמו רופאי חירום בחדר מיון". אורטל, אם לילדים עם צרכים מיוחדים, הוסיפה: "איך דווקא הם מקבלים שכר מינימום?". עובדים סוציאליים מפגינים בכמה צמתים: "לשים סוף לחרפה"

[ ynet.co.il ]

סרביה: פרצו לפרלמנט במחאה על חידוש הגבלות הקורונה

מחאה סוערת בסרביה בעקבות חידוש ההגבלות, אחרי זינוק יחסי במספרי הנדבקים והמתים: מפגינים פרצו לבניין הפרלמנט בבלגרד ויידו אבנים וביצים, השוטרים ירו גז מדמיע. באופוזיציה טוענים: הנשיא הסיר מוקדם מדי את ההגבלות מהגל הראשון כדי להבטיח ניצחון בבחירות ביוני

[ ynet.co.il ]

החלה השביתה הגדולה של העובדים הסוציאליים: "משכורת שלא מכבדת אף אחד"

בכיכר הבימה בתל אביב מפגינים כ-2,000 עובדים סוציאליים, וכבר לפני כן החלה השביתה שכוללת בין היתר את כל השירותים החברתיים במשרדי הממשלה, ברשויות המקומיות ובביטוח לאומי. "זו זעקה שאומרת - לא נצא לעבוד בכל מחיר"

[ ynet.co.il ] כללי,

גזענות זו הבעיה של כולנו, לבנים כשחורים

ביום שאתחיל לראות ישראלים לבני-עור מפגינים בצד בני הקהילה האתיופית, אתחיל להאמין שמשהו זז. שיש סיכוי להביס מקצת מנגע הגזענות. עם מלאות שנה להריגתו של סולומון טקה – הרהורים על גזענות, ומפח נפש; חזיונות זוועה של אמא לבֵּן כהה עור, אכזבות מ"ירושלים של מטה", משאת נפש ל"ירושלים של מעלה"

[ ynet.co.il ]

רוח המפקד אמיר אוחנה

הוא לא היה צריך להכביר מילים כשנכנס למשרד לביטחון הפנים. ידוע למה הוא מצפה, ואם זה אומר מעצר שווא של מפגינים נגד נתניהו – גם זה הולך

[ ynet.co.il ]

בכיר חיל האוויר לשעבר סירב להשתחרר. המפגינים זועמים: "מעצר פוליטי"

לאחר שאמש נעצר תא"ל (מיל') אמיר השכל במחאת "הדגלים השחורים" בי-ם, אמרו במשטרה כי התירו לו להשתחרר בתנאים מגבילים - אך הוא סירב. המארגנים הודיעו כי יפגינו ב-18:30 מול מעון נתניהו בבלפור וייצאו ליותר מ-70 צמתים ברחבי הארץ

[ ynet.co.il ]

מחאה ביפו: "המקום הזה יישאר בית עלמין מוסלמי"

מאות השתתפו בתפילת יום השישי, ויצאו לאחר מכן לצעדה במחאה על החלטת עיריית תל אביב לבנות מעון לדרי רחוב באתר שבו שכן בית עלמין מוסלמי. המפגינים צעקו "אללה אכבר", ולא מתכוונים לסגת מדרישתם לבטל את הפרויקט: "העירייה היא כמו אדם חוצפן שפורץ לבית ויושב ואוכל בו"

[ ynet.co.il ] כללי,

מחאת הימין נגד בג"ץ: "התיקון מתחיל במינוי שופטים"

כמה מאות בני אדם, בהם ח"כים מהליכוד, מפגינים בת"א נגד החלטות בית המשפט העליון. הם נושאים שעליהם נכתב "רק העם יחליט". אוסנת מארק, שתהיה חברת הוועדה למינוי שופטים: "אדאג למינוי שופטים שמרנים". העיתונאי אמנון אברמוביץ' שהגיע להפגנה חולץ על ידי המשטרה

[ ynet.co.il ] כללי,
עמוד הבא ...