news paper icon

ארכיון חדשות: משפחתם

גרף חולי קורונה בארץ

גרף חולי קורונה בארץ והדבקות חדשות ראו מסמך מלא כאן - עם פירוט החולים

גרף השוואה בהדבקות בין מדינותמאמרים בנושא משפחתם

האנשים שלא יחזרו לשגרה: "מי ידאג להם?"

המשק נפתח בהדרגה, אבל לא לכולם. מעבר לקשישים, גם מי שסובלים ממחלות רקע ובני משפחתם עדיין לא יכולים לשוב לעבודה וללימודים. "זה לא נעים, מתגעגעת לחברים", אמרה תלמידת כיתה א' מנס ציונה

[ ynet.co.il ]

נרצח בפתח ביתו באום אל פאחם: "מה רוצים מאדם על כסא גלגלים?"

מוחמד זיאד אגבאריה, נכה שנעזר בכסא גלגלים, נורה בכניסה לביתו לפני סעודת הרמדאן, אחיו נהרג מפליטת כדור לפני כשנה וחצי. קרוב משפחתם: "לא מבין מה הפושעים רוצים מאדם נכה". מתחילת השנה נרצחו 19 בני אדם מהמגזר: "צריך להיאבק בזה"

[ ynet.co.il ] משפט ופלילים,

הפסיכולוג שמרגיע את אלפי הישראלים בארצות הברית

מגפת הקורונה יצרה בקרב הישראלים שחיים בארצות הברית שתי חזיתות של מתח ודאגה - אחת לעצמם ולמשפחתם, והשנייה - לקרוביהם שחיים בארץ. הפסיכולוג ד"ר איתי כהנא מנסה להוריד עבורם את מפלס החרדה באמצעות קבוצות תמיכה בזום שהוא מעביר בשפה העברית וללא תשלום

[ ynet.co.il ]

צוותים באיכילוב בבידוד, קשישים שכבו שעות ללא השגחה

"אפס חמלה": אחרי שב-ynet נחשף כי מנהלת מחלקה באיכילוב נדבקה בקורונה, התברר שרופא נוסף במרכז הרפואי נושא את הנגיף. צוות שלם נשלח לבידוד בית ועשרות קשישים הועברו למחלקה אחרת, מבלי שהצליחו אפילו לאכול עצמאית. לבני משפחתם נרמז: "עדיף שתקחו אותם הביתה"

[ ynet.co.il ] חינוך ובריאות,

בצה"ל נערכים לסייע לחיילים שייפגעו מהמשבר הכלכלי

אלפי חיילים עובדים במקביל לשירותם כדי לסייע בפרנסת משפחתם, ובצה"ל צופים כי הם עלולים להיפגע במשבר הכלכלי שמתפתח בשל התפשטות הקורונה. "במידה שנצטרך – נעמיק יותר את המעטפת הכלכלית". על הפרק: חופשות, תווי קניה ומענקים

[ ynet.co.il ] צבא וביטחון,

על השכחה: איך מתמודדים עם בן משפחה הסובל מדמנציה?

קשישים הלוקים בדמנציה סובלים מאוד, אך על המחיר הכבד שמשלמים בני משפחתם - לא נוטים לדבר. איך מגלים את הכוחות הנפשיים להתמודד עם אב או אם דמנטיים, והאם מדובר בגזרת גורל או שניתן להקל על עוצמת המחלה?

[ ynet.co.il ]

"אהרוג את הילדים שלך" וסרטוני השלכת מטענים: כך נסחטו בעלי עסקים

שני צעירים מאום אל-פחם מואשמים כי איימו וסחטו בעלי עסקים, כולל השלכת מטענים, ירי ואיומים על בני משפחתם. לבעל מוסך למשאיות התקשרו באמצע הלילה ואיימו: "אם לא תשלם נוריד לך את הראש"

[ ynet.co.il ] משפט ופלילים,

בני הזוג ירדו 120 קילו ביחד - וקיבלו חזרה את חייהם

מיכל הגיעה לאנדוקרינולוג בגלל סוכרת חמורה כתוצאה מעודף משקל - והתבשרה שזה עלול לעלות לה בחייה. היא לקחה איתה את בן הזוג שלומי שסבל גם הוא מסוכרת, ויחד הם יצאו למסע ששינה אותם, את הזוגיות שלהם ואת משפחתם מקצה לקצה. "אף אחד לא בא ואמר לנו - זה מסוכן. יכול להיות שהתביישו"

[ ynet.co.il ]

קרובי קורבנות אסון המעלית עלו לקברם: "יש הרבה כעס והוא עוד ייצא החוצה"

בני משפחתם של סתיו הררי ודין שושני, הרוגי אסון המעלית בשכונת התקווה, עלו הבוקר לקברם עם תום השבעה. כשלצדם עשרות חברים ומכרים, אמרו ההורים בכאב: " נשב ונחשוב איך ניתן למנוע אסון שכזה בעתיד, לא יכול להיות שזוג כזה יעזוב את העולם לחינם"

[ ynet.co.il ] כללי,

"בשורות טובות": יישאר איתכם הרבה זמן אחרי שתצאו מהקולנוע

הבמאי ארז תדמור יצר סרט אישי ורלוונטי, על בני זוג שמתקשים להביא ילדים לעולם ונאלצים לעבור טיפולי פוריות - תחת עיניהם הבוחנות של בני משפחתם. בזכות שחקנים נהדרים, עריכה מהודקת ופסקול מוצלח, הצפייה ב"בשורות טובות" נעימה ולא נופלת לדידקטיות מיותרת

[ ynet.co.il ]

האישה שהופכת זכרונות משפחתיים לבובות

ננה ורשבסקי יוצרת בובות מבגדים של אנשים כדי להשאיר לבני משפחתם מזכרת. "התגובה הכי מרגשת הייתה של אבא ששלח לי תמונה של התינוקת שלו ישנה מחובקת עם ארנבת שעשויה מהחולצה של סבא שלה"

[ ynet.co.il ]

טרגדיה כפולה: טבע למוות - חצי שעה אחרי שבן דודו נהרג בתאונה

משפחת אבו כליב מהצפון חוותה שני אסונות תוך דקות: חצי שעה לאחר שפאדי נהרג בתאונת דרכים באזור לב המפרץ - בן דודו עבד אל-כרים טבע בחוף לא מוכרז בקריית חיים, והיום נקבע מותו. קרוב משפחתם: "אנחנו עדיין לא מעכלים את זה"

[ ynet.co.il ]

אם ובנה שגורשו לפיליפינים תובעים חצי מיליון שקל מהמדינה

רוזמרי ורוהאן פרז תובעים את רשות האוכלוסין וטוענים: העלו אותנו לטיסה בלי כסף מספיק וללא ציוד מינימלי. עוד נטען כי השניים התחננו לעבור בביתם כדי לאסוף ציוד וליצור קשר עם בני משפחתם - אך סורבו. רשות האוכלוסין: "פרז סירבה בכל תוקף לאסוף ציוד על אף שנשאלה על כך"

[ ynet.co.il ] משפט ופלילים,

בג"ץ הרחיב את זמן ההתיישנות על פגיעה מינית בקטינים

שופטי בג"ץ, שדנו בעתירה של אישה שנפגעה לכאורה מינית על ידי רופא מלווה בעת היותה תלמידה, קבעו כי הוא ייחשב "אחראי על הקטין". לפיכך, קורבנות עבירות מין קטינים שהותקפו על ידי אדם שאינו בן משפחתם יוכלו להתלונן נגדו עד גיל 38 ולא עד 28 כפי שהיה עד להגשת העתירה

[ ynet.co.il ] משפט ופלילים,

כבלי חשמל ואגרופים: 20 שנות מאסר לאב שהתעלל בילדיו

הוא התעלל מינית באחת מבנותיו במשך שמונה שנים מאז שהייתה בת שש והכה באכזריות את ארבעת אחיה במשך שנים. בינתיים, הם עברו להתגורר אצל קרובת משפחתם וחוששים מהיום שבו ייצא לחופשי: "הוא מסוגל לעשות הכול, אין לו גבולות". השופטים: "בבית שררה אווירה של אימה ופחד". סנגורו של האב: "גזר דין קשה ביותר, נערער"

[ ynet.co.il ]

"מרגישה מיוחדת שיש לי אבא ואבא"

"הילדים בכיתה לא מתרגשים מזה", "כולם שווים באותה מידה" ו"לא הייתי משנה את המשפחה שלי בחיים". לקראת שבוע הגאווה - ילדים שנולדו באמצעות תהליך פונדקאות מספרים על משפחתם וההורים מסבירים על התהליך המורכב שעברו כדי להפוך למשפחה

[ ynet.co.il ]
עמוד הבא ...