news paper icon

ארכיון חדשות: נדהמו

גרף חולי קורונה בארץ

גרף חולי קורונה בארץ והדבקות חדשות ראו מסמך מלא כאן - עם פירוט החולים

גרף השוואה בהדבקות בין מדינותמאמרים בנושא נדהמו

פרסום מכוון או טעות אנוש? משרד החינוך פרסם כי שנת הלימודים תסתיים ב-19 ביוני

הורים רבים נדהמו לגלות כי בפורטל הייעודי באתר המשרד נכתב כי שנת הלימודים בבתי הספר העל-יסודיים לא תוארך, ואילו תלמידי הכיתות הנמוכות ילמדו עד 13 ביולי. כעבור זמן קצר, התאריכים נמחקו. משרד החינוך: "המידע היה שגוי"

[ ynet.co.il ] חינוך ובריאות,

הרופאים נדהמו: גידולים במשקל 5 ק"ג הוצאו מבטנה של אישה

בת 54 הגיעה לחדר המיון של בית החולים הכרמל עם כאבי בטן עזים ובטן תפוחה, ואחרי אבחון מקיף הוחלט לנתחה במהירות. הרופאים שהוציאה מבטנה גידולים במשקל 5 ק"ג אומרים: "אלו גידולים נדירים בגודלם ובמשקלם"

[ ynet.co.il ]

זהר נפגע ממכסחת דשא ונהרג לעיני חבריו: "אבידה עצומה"

זהר רונן (43), תושב קיבוץ כרם שלום שבמועצה האזורית אשכול, נפגע בתאונת עבודה ונהרג. חבריו נדהמו לשמע הבשורה המרה: "היה מעמודי התווך של הקהילה. איש טוב שכולו נתינה. היה דמות חינוכית עבור בני הנוער בקיבוץ"

[ ynet.co.il ]

רופאי ביה"ח זיו נדהמו: טחול במשקל 10 ק"ג הוצא מגוף מטופל

הוצאת הטחול בוצעה בגבר בן 56, שסבל מגידול מסוג לימפומה. גודלו הממוצע של טחול בריא, הינו כגודל אגרוף כף יד ובמשקל של כ-200 גרם לערך. מנהל המחלקה הכירורגית ד"ר יבגני סולומונוב אמר לאחר הניתוח: "לא זכור לי ניתוח של כריתת טחול בגודל כזה"

[ ynet.co.il ]

"שירלי" מעירה לעובדי המדינה: "דברו חלש"

במערכת הטלפונים הממשלתית בוצע שדרוג, והעובדים נדהמו לגלות כי בעת שהם מרימים את קולם - מוצגת דמות שמסמנת להם לשמור על השקט. חלקם הביע חשש: "אולי מישהו מאזין לנו?" - ובמנהל הרכש הממשלתי מיהרו להרגיע: "לא מנטרים את תוכן השיחה"

[ ynet.co.il ] מדיני,

כעס באירופה על ארה"ב, זינוק במתים מקורונה בספרד

באירופה נדהמו מהחלטת טראמפ לאסור כניסת זרים מהיבשת, פוליטיקאים בבריסל: "לא נהיה שעיר לעזאזל". סגן נשיא ארה"ב חוזה: "אלפים יידבקו". בספרד זינק מניין המתים ל-84, שרה נדבקה וכל הממשלה תיבדק. אין לימודים בדנמרק, נורבגיה, אירלנד, סלובניה וסלובקיה, מקרי מוות ראשונים באוסטריה, פולין ויוון

[ ynet.co.il ]

"הנקמה בדרך, ותהיה עוצמתית": כוננות ביחידות הטילים באיראן

בארה"ב זיהו העלאת כוננות ביחידות הטילים הבליסטיים. דובר הצבא: "לא נשתוק". קריאות בפרלמנט: "מוות לארה"ב, מוות לישראל". דיווח ב"ניו יורק טיימס": אופציית חיסול סולימאני הוצגה לטראמפ כדי שיתר האפשרויות יהפכו למתקבלות על הדעת, בפנטגון נדהמו כשבחר בה

[ ynet.co.il ]

שפיר לכחלון ולשטייניץ: "הקפיאו את הזיכיון של כיל במפעלי ים המלח"

ח"כ סתיו שפיר פנתה לשרי האוצר והאנרגיה בעקבות פרסום "גלובס" כי באוצר וברשות המסים נדהמו ממהלך חשבונאי של כיל המאפשר לה להימנע מתשלום מס בהיקף 400 מיליון שקל • "אלה לא תרגילים חשבונאיים, זו הונאה"

[ globes.co.il ] כיל,

מלחמות דרקונים: הפריקוול ל"משחקי הכס" בוטל אבל אחד נוסף כבר בדרך

מעריצי "משחקי הכס" נדהמו לשמוע שהפריקוול לסדרה בכיכובה של נעמי ווטס בוטל. אך רשת HBO מיהרה להרגיע את המעריצים המודאגים והודיעה שכבר הזמינה 10 פרקים מפריקוול אחר בשם "בית הדרקון"

[ ynet.co.il ]

סין "שכרה" אי שלם באוקיינוס השקט

סין מרחיבה את השפעתה באזור, ותאגיד שלה "שכר" את הזכויות על אחד מאיי שלמה. אלף תושביו של טולאגי נדהמו כשנודע להם על ההסכם הסודי, וחלק חוששים שביתם יהפוך לבסיס צבאי. אחרים סבורים שזו הזדמנות: "יבואו משקיעים"

[ ynet.co.il ]
עמוד הבא ...