news paper icon

ארכיון חדשות: ראש הממשלה


מאמרים בנושא ראש הממשלה

איל מגד: "נתניהו לא יודע להיות חבר? בולשיט!"

הסופר והפעיל למען זכויות בעלי חיים, מספר על החברות המפתיעה עם ראש הממשלה (והפעם שביבי נשכב על הרצפה בבית החולים) ועם יורם שפטל, הפנטזיה למחות כפר שלם בגלל משחטת הבשר בכניסה - והערב שבו אביו הסופר אהרן מגד הלך לאיבוד מרוב שכרות

[ ynet.co.il ]

גנץ: "לא אלך לעימות עם נתניהו, זה ספין של ביבי"

יו"ר כחול לבן השיב על שאלת ynet ואמר כי אין בכוונתו להגיע לעימות עם ראש הממשלה: "נתניהו נמנע זה למעלה מעשור מעימותים וגם מקריאותיי לעימותים בסבבי הבחירות האחרונים. הוא נזכר בזה עכשיו, כשיש תאריך למשפט שלו". נתניהו: "גנץ מפחד – ויודע למה"

[ ynet.co.il ]

ניסנקורן: "או ממשלת אחדות, או ממשלה יציבה אחרת"

חבר כחול-לבן התייחס בריאיון לאולפן ynet לקריאת נתניהו לעימות טלוויזיוני עם גנץ: "נתניהו לא יהיה ראש הממשלה הבא, הוא מנסה להסית את הדיון מפתיחת משפטו". על המתקפה של ברקת נגדו: "צבוע, הוא ביקש ממני עזרה מול האוצר כשהיה ראש העיר ירושלים"

[ ynet.co.il ] המערכת הפוליטית,

דיכטר: "נתניהו יצטרך לחלק קשב, הניסיון שלו משמעותי"

חבר הכנסת מהליכוד טען באולפן ynet כי למרות שראש הממשלה נתניהו יישב על ספסל הנאשמים, "אדם עם אפס צרות אחרות לא מסוגל להיכנס לנעליו". הוא גיבה את בנט למרות המתקפות נגדו: "שר ביטחון טוב". על גדעון סער: "נתניהו מבין היטב את מקומו בהנהגת הליכוד"

[ ynet.co.il ] המערכת הפוליטית,

נתניהו לגנץ: "מזמין אותך לעימות"; גנץ: "נבהלת מהמשפט אז אתה מייצר ספין?"

בערב שבו נקבע תאריך תחילת משפטו, ראש הממשלה בנימין נתניהו קרא ליו"ר כחול לבן לעימות טלוויזיוני: "נגיד את הדברים האמיתיים". גורם בכחול לבן אמר על הדברים: "נסיון עלוב להסיח את הדעת מפתיחת משפטו. עשר שנים סירב לכל עימות"

[ ynet.co.il ]

נתניהו רצה להביא 400 מבני הפלאשמורה - אך יסתפק ב-43

ראש הממשלה תכנן להעלות ארצה מאות מבני קהילת הממתינים לפני הבחירות, אך הממשלה הצליחה לאתר רק פחות מ-50 שעונים על הקריטריונים החדשים שאושרו. הם יגיעו לישראל בלילה שבין שני לשלישי בטיסה מסחרית שאליה יצטרף גדי יברקן, שערק מכחול לבן

[ ynet.co.il ] מדיני,

איום על שחקני ליגת יוצאי אתיופיה: "תיענשו אם לא תגיעו לאירוע עם נתניהו"

לקראת אירוע לציון 20 שנה לליגת הקט רגל של יוצאי אתיופיה בהשתתפות ראש הממשלה, הוזהרו השחקנים: "מי שרשום ולא יגיע לטקס יסיים את העונה". הליכוד: "אין לנו קשר להודעות שנשלחו מהעמותה"

[ ynet.co.il ]

מורה זומנה לבירור לאחר שזרקה תפוח על נתניהו והשוותה אותו להיטלר

שר החינוך רפי פרץ הנחה את משרדו לזמן לבירור את המורה מעמק חפר בריניש זהבה בק, שזרקה במוצאי שבת תפוח לעבר ראש הממשלה בכנס בנתניה. אחר כך אמרה כי "הכנס הזכיר לי את היטלר" והתנצלה על האמירה

[ ynet.co.il ] המערכת הפוליטית,

שבועיים לבחירות: נתניהו ביציע בירושלים, גנץ באירוע בת"א

בכנס סגור באריאל אמר ראש הממשלה כי "גנץ אומר שלא יקים ממשלה עם הרשימה המשותפת. או שהוא משקר - או שהכנסת תתפזר". משם המשיך למשחק של בית"ר י-ם והפועל ת"א. במקביל, יו"ר כחול לבן נשא דברים בכנס בת"א: "כולם מבינים שצריך שינוי, אנחנו נספק את הסחורה"

[ ynet.co.il ]

נתניהו הפר את הקיזוז עם זנדברג? הורוביץ: "הוא נוכל"

ראש הממשלה סיכם עם הח"כית ממרצ ששניהם לא יגיעו להצבעה לצורך מתן חסינות לחיים כץ - אך נתניהו הופיע במליאה והצביע בעד. בליכוד הכחישו: "אפשרות הקיזוז רק נבדקה". יו"ר מרצ: "אין שום ערך להתחייבויות שלו"

[ ynet.co.il ]

אחרי ההשעיה: אראל סג"ל ישוב לתוכניתו בתאגיד

בתום שיחת בירור שנערכה למגיש, הוחלט כי ישוב לתפקידו בתום השעיה בת חמישה ימים, לאחר שהשתתף בסרטון עם ראש הממשלה נתניהו. "הובהר לסג"ל כי הדבר עשוי להתפרש כתעמולת בחירות", נמסר מהתאגיד

[ ynet.co.il ]

ח"כ פורר: "ישראל ביתנו תכריע, לא יהיו בחירות רביעיות"

יו"ר סיעת ישראל ביתנו אמר באולפן ynet כי האסטרטגיה של מפלגתו משתנה לקראת סבב הבחירות השלישי: "על 91 חברי כנסת מוסכמת אג'נדה לאומית-ציונית-ליברלית", ציין ח"כ פורר. הוא לא הסביר כיצד ראש הממשלה נתניהו אמור להשתלב, אך טען ברמיזה כי "הליכוד היא לא מפלגה הומוגנית"

[ ynet.co.il ] המערכת הפוליטית,

נתניהו אישר: "מטוס ישראלי חלף מעל סודן"

ראש הממשלה התייחס באופן רשמי לפרסום הבוקר ב-ynet על מטוס המנהלים שטס לישראל דרך סודן. "הפחתנו את זמן הטיסה של המוצ'ילרים בדרום אמריקה בשלוש שעות", אמר

[ ynet.co.il ]

הוזלת המזון ובתי חולים חדשים: ברקת ונתניהו הציגו את תוכניתם הכלכלית

ראש הממשלה ומועמדו למשרד האוצר הודיעו על שש רפורמות שמתוכננות לממשלה הבאה, בהן הוזלה במחירי הדיור והמזון, השקעה במערכת הבריאות ובפריפריה. ברקת: "לא נראה עוד חולים מסתובבים במסדרונות"

[ ynet.co.il ]

שותפו של אראל סג"ל להנחיה: "לא אגיש כל עוד הוא מושעה"

קלמן ליבסקינד מבקר בחריפות את מקום עבודתו, תאגיד השידור הציבורי, על התנהלותו מול אראל סג"ל, שהושעה בעקבות השתתפות בסרטון עם ראש הממשלה. "התנהגות מבישה", אמר בתגובה, והוסיף כי לא ישוב להגיש עד אשר יוחזר סג"ל לעבודתו

[ ynet.co.il ]

נתניהו הבטיח לדחות את הרפורמה במוניות, המשנה ליועמ"ש: "לא בממשלת מעבר"

מנכ"ל משרד האוצר ביקש לבטל את הרפורמה במוניות לבקשתו של ראש הממשלה נתניהו, שהבטיח מאוחר יותר כי "אם יהיה צורך בהארכה נוספת - נעשה זאת". המשנה ליועמ"ש מאיר לוין הבהיר: "ביטול הרפורמה בחטף לא עומד בחובת הריסון והאיפוק שחלה על ממשלת מעבר"

[ ynet.co.il ]

אראל סג"ל שר עם נתניהו - והושעה מהתאגיד

סג"ל, שמגיש בשנה האחרונה את תוכנית הערב "קלמן וסג"ל" בכאן, נראה בסרטון כשהוא מנגן ושר עם ראש הממשלה. "הסרטון מהווה לכאורה עבירה על כללי האתיקה של התאגיד", נמסר מטעמם. נתניהו בתגובה: "איזו בדיחה ובושה"

[ ynet.co.il ]

ח"כ אבידר: "סיפור נתניהו נגמר, הוא לא בשיח שלנו"

בריאיון לאולפן ynet תקף הח"כ מישראל ביתנו את ראש הממשלה ואת מדיניותו הכוללת, בין היתר בנוגע לרצועת עזה, אך ציין שהוא "לא פוסל אותו" - והבטיח: "לא יהיו בחירות רביעיות". הח"כ ביקר את בנט: "פליק פלאק שנדיה קומנצ'י הייתה מתקשה לעשות". על ארדן: "השר לביטחון הפנים הכושל בתולדות המדינה"

[ ynet.co.il ] המערכת הפוליטית,
עמוד הבא ...