news paper icon

ארכיון חדשות: ראש הממשלה

גרף חולי קורונה בארץ

גרף חולי קורונה בארץ והדבקות חדשות ראו מסמך מלא כאן - עם פירוט החולים

גרף השוואה בהדבקות בין מדינותמאמרים בנושא ראש הממשלה

חפץ העיד: "היועץ שיתף פוסט של בנט. שרה כעסה, הוא פוטר בצעקות וקללות"

משפט נתניהו: הסתיימה העדות הראשית של עד המדינה, שסיפר על פיטורי אהרון שביט לקראת בחירות 2015. במסגרת תיק 2000 הוצגו תמלילי הקלטה של ארנון מילצ'ן שלפיה ראש הממשלה לשעבר שוחח עם אדלסון על תפוצת "ישראל היום": "כל שבוע נתניהו משנה דעה על מספר הגיליונות. לך תדע מי מנהל שם". חפץ: "ביבי אמר שהוא מחפש פתרון מבלי שיהיה כאן תיאום שוק"

[ ynet.co.il ]

יפה בן דויד: מורים רבים יחזרו מחו"ל, צריך להחריג אותם מבידוד למרות הזן החדש

מזכ"לית הסתדרות המורים התעקשה כי מורים רבים תכננו לטוס בחנוכה: "אם לא תהיה החרגה, פשוט לא יהיו לימודים". לדבריה, "בכירים במשרד הבריאות לא נפלו מהרעיון, ראש הממשלה יצטרך לקבל החלטה". והפנייה החריגה לשרת החינוך בעניין תנאי השכר: "המערכת קורסת, נצטרך להביא עובדי הוראה מסין"

[ ynet.co.il ]

ואז בא האומיקרון | כל מה שידוע - ואיך נתמודד עם הזן החדש?

הפעם הכול קורה מהר יותר - אבל גם בימים הקרובים ההחלטות על הגבלות יתקבלו בחוסר ודאות. מה זה בדיוק אומר שיש בנגיף כמות מוטציות שטרם נראתה, על אילו סוגים חדשים של חיסונים כדאי לחשוב, ולמה צריך לשים לב להתנהלות ראש הממשלה? | האזינו לפודקאסט החדשות היומי

[ ynet.co.il ]

בנט שינה את המסר לגבי שיחות הגרעין? "ישראל מעריכה שהסיכוי להצלחתן נמוך"

חרף הבטחתו לנשיא ביידן לקראת חידוש המו"מ מול איראן בווינה, מקפיד ראש הממשלה להדגיש בפומבי שישראל לא תהיה מחויבת למהלך דיפלומטי. מומחה לאיראן מסביר: "בגלל ההצהרות מטהרן, ייתכן שהוא הגיע למסקנה שאין צפי לחזרה להסכם". לפיד ייפגש בשבוע הבא בנושא עם בוריס ג'ונסון ועמנואל מקרון

[ ynet.co.il ]

בנט בקבינט הקורונה על חיסוני הילדים: "אל תגידו דברים שיזיקו למאמץ הלאומי"

בפתח הכינוס, על רקע העלייה במקדם ההדבקה ותחילת מבצע חיסוני הילדים, ביקש ראש הממשלה מהשרים "לא לומר דברים שעלולים לפגוע בקמפיין, דברים דולפים". הוא אמר כי "המספרים של החולים קשים ומונשמים הם טובים, אבל אסור להתעלם מהמדדים"

[ ynet.co.il ]

גילת בנט: "בן זוג אלים של עוד 15 שנה הוא היום ילד. להורים יש השפעה מכרעת"

באירוע בכנסת לציון יום המאבק הבינלאומי למניעת אלימות כלפי נשים השתתפו רעיות ראש הממשלה ושר החוץ. בנט: "חינוך ילדים באמצעות עונשים מעביר מסר שלפיו במערכת יחסים משפחתית מותר להכאיב ולהשפיל"

[ ynet.co.il ]

בנט לקח את בנו בן ה-9 להתחסן: "זה בטוח ושומר על הילדים"

ראש הממשלה ליווה את בנו דוד לקבל את מנת החיסון הראשונה נגד קורונה בקופת החולים כללית בהרצליה. "זה גם שומר על ילדינו וגם על ההורים, ועל כל מדינת ישראל", אמר. בנו הוסיף: "חשוב להתחסן כדי שהילדים לא יחלו בקורונה וגם כדי שלא ידביקו את ההורים שלהם"

[ ynet.co.il ]

בוריס ג'ונסון להרצוג: "הנקודה על איראן ברורה - לעולם אין הרבה מאוד זמן"

ראש הממשלה הבריטי אמר לנשיא הישראלי כי לונדון קיבלה החלטה נכונה להכיר בחמאס כארגון טרור - ובצל חידוש שיחות הגרעין בשבוע הבא, הדגיש את מחויבותו לנושא האיראני. הרצוג: "דברים יתחילו לזוז רק אם האיראנים יחשבו שכל האופציות על השולחן"

[ ynet.co.il ]

מחשש לניגוד עניינים: מזכיר הממשלה לא ישתתף בדיונים על ועדת החקירה לפרשת הצוללות

בעקבות פנייתה של התנועה לאיכות השלטון הודיעה יועמ"ש משרד ראש הממשלה כי שלום שלמה, המקושר לחשוד המרכזי בפרשה, לא יהיה מעורב בהליך לקראת הקמת ועדת החקירה הממלכתית. בנט טרם החליט בנושא

[ ynet.co.il ]

בנט מרגיע: "זה מיני גל של ילדים, התוכנית - מדינה פתוחה בחורף"

יממה וחצי לפני המבצע לחיסוני הילדים, ראש הממשלה מדגיש כי ישראל נמצאת "בשליטה טובה" על המגפה ורמת החיסוניות שלה היא הגבוהה ביותר בעולם. את קמפיין ההסברה להורים יובילו רופאים במקום ידוענים: "יותר מידע, פחות הומור", וגם נתב"ג לא ייסגר: "100% מהנכנסים לארץ נבדקים פעמיים"

[ ynet.co.il ]
עמוד הבא ...