news paper icon

ארכיון חדשות: ראש העיר


מאמרים בנושא ראש העיר

אלי מויאל הובא למנוחות: "שם את שדרות על המפה"

אלפים מתושבי שדרות ועוטף עזה ליוו את ראש העיר לשעבר למנוחות. אחותו ספדה לו: "אחי, שגדל בכפר נידח במרוקו, עבר קורס טיס ולימודי משפטים, ולא פחד להתעמת עם שועי הארץ". ח"כ עמיר פרץ: "העז והעביר מסרים נוקבים"

[ ynet.co.il ]

הגיש תביעה נגד העירייה - ומאוים ברצח: "תאבד את ילדיך"

מנכ"ל עיריית קלנסווה לשעבר הגיש תביעה נגד העירייה ונגד אחד העובדים, וספג איומים: "אתה רוצה להביא דם למשפחתך". בהמשך הושלך רימון לעבר ביתו. קשקוש: "לא אבטל את התביעה גם אם ירצחו אותי", ראש העיר: "לא מקבלים את המעשים החמורים"

[ ynet.co.il ]

חשש שדרום קוריאה מאבדת שליטה בנגיף

אם עד כה מקור הדאגה המרכזי מחוץ לסין היה "ספינת הקורונה" ביפן, כעת גובר החשש שדרום קוריאה הבאה בתור. בדגו, העיר הרביעית בגודלה במדינה, עם 2.5 מיליון תושבים, התפשט הנגיף בקהילה נוצרית. המקור – מתפללת שבאה לטקסים אף שהיו לה תסמינים: "חשבה שזה צינון קל". ראש העיר הכריז עוצר: "אל תצאו מהבית"

[ ynet.co.il ] חדשות בעולם,

עימות דמוקרטי סוער: בלומברג נראה לחוץ וירד להגנה

ראש העיר היהודי קיבל לראשונה את הבמה עם שאר המועמדים בפריימריז לנשיאות, וכולם עלו למתקפה עליו. וורן: "קראת לנשים 'שמנות' ו'פני סוס'. שחרר אותן מהסכמי הסודיוּת". סנדרס: "רדפת אפרו-אמריקנים, לא ככה נוציא בוחרים". המיליארדר גמגם התנצלויות והגן על הכסף האדיר שהוא משקיע בקמפיין: "זה כדי להיפטר מהנשיא הגרוע בהיסטוריה"

[ ynet.co.il ]

ניסנקורן: "או ממשלת אחדות, או ממשלה יציבה אחרת"

חבר כחול-לבן התייחס בריאיון לאולפן ynet לקריאת נתניהו לעימות טלוויזיוני עם גנץ: "נתניהו לא יהיה ראש הממשלה הבא, הוא מנסה להסית את הדיון מפתיחת משפטו". על המתקפה של ברקת נגדו: "צבוע, הוא ביקש ממני עזרה מול האוצר כשהיה ראש העיר ירושלים"

[ ynet.co.il ] המערכת הפוליטית,

"ילדים דחוסים כמו סרדינים": תושבי בית שמש מחו על מצב התחבורה

מכרזים להפעלת שירותי תחבורה ציבורית ותגבור אוטבוסים מתעכבים כבר יותר מחצי שנה ופוגעים בתושבים, שמתלוננים על מציאות קשה: "אנשים בני ערובה בשכונות שלהם". ראש העיר: "קוראת למשרד התחבורה לפתור את המצוקה". הרשות הארצית לתחבורה ציבורית: "עושים את המירב"

[ ynet.co.il ]

רון קובי לאחר ההדחה: "דרעי מושחת, השופטים טעו"

יום לאחר שבג"ץ דחה את העתירה נגד הדחתו, ראש העיר טבריה לשעבר תקף את שר הפנים בריאיון ל-ynet: "בעט אותי כי דיברתי עליו רעות, בש"ס אמרו שידיחו אותי תוך שנה". הבוקר נערכה ישיבה ראשונה של הוועדה הקרואה בראשות סמנכ"ל משרד הפנים: "שליחות לאומית, נבריא את העיר"

[ ynet.co.il ] המערכת הפוליטית,

מתאחדים נגד בלומברג: "קונה את הבחירות"

המועמדים במירוץ הצמוד לראשות המפלגה הדמוקרטית מצאו יריב משותף, ולא מדובר בטראמפ. מייקל בלומברג, המיליארדר היהודי שהיה ראש העיר ניו יורק, משקיע סכומים חסרי תקדים בפרסום. ביידן, סנדרס, בוטיג'ג' והאחרים תוקפים אותו ומזכירים לו אמירות בעייתיות: "כסף לא יכול למחוק את העבר"

[ ynet.co.il ] חדשות בעולם,

צעירה עוכבה לחקירה לאחר שזרקה תפוח לעבר נתניהו וראש העיר נתניה

צעירה שהגיעה לכנס הליכוד השליכה תפוח לעבר הבמה שעליה עמדו רה"מ וראש העיר. הליכוד הבהיר שמדובר במחאה של פעילי בע"ח, אולם המוחים נגד הטיפול של פיירברג בחתולי הרחוב הכחישו כל קשר לתקרית. פעילת המפלגה שנפגעה: "טוב שפגע בי ולא בביבי"

[ ynet.co.il ] כללי,

תוצאות ראשונות מניו המפשייר: סנדרס מוביל, ביידן מתרסק

התוצאות זורמות מהמדינה השנייה שהצביעה בפריימריז הדמוקרטיים: הסנאטור הפרוגרסיבי מוביל כפי שצפו הסקרים, ראש העיר מאינדיאנה פיט בוטיג'ג' במקום השני. ביידן שצפה "מכה" כמו באייווה נטש: "לא מודאג, הולך עד הסוף"

[ ynet.co.il ] חדשות בעולם,

ביידן לועג לבוטיג'ג': "הוא לא אובמה"

הסקרים חוזים לסגן של אובמה מפלה נוספת, והוא יוצא למתקפה נגד ראש העיר מאינדיאנה. הקמפיין שלו שידר פרסומת מלגלגת, שמשווה בין פעילותו למען הסכם הגרעין לבין התקנת נורות קישוט מצד יריבו. בוטיג'ג': "זה רק מראה איפה ביידן נמצא כעת". בינתיים, סנדרס מוביל בתחנה הבאה במרוץ

[ ynet.co.il ] חדשות בעולם,
עמוד הבא ...