news paper icon

ארכיון חדשות: ראש העיר

גרף חולי קורונה בארץ

גרף חולי קורונה בארץ והדבקות חדשות ראו מסמך מלא כאן - עם פירוט החולים

גרף השוואה בהדבקות בין מדינותמאמרים בנושא ראש העיר

פרשת דוד ביטן: חיים רביבו יואשם ששיחד בכיר בעיריית תל אביב

הפרקליטות הודיעה לבאי כוחם של שלושה חשודים כי בכוונתה להעמידם לדין בכפוף לשימוע. ארנון גלעדי שהיה המשנה לראש העיר יואשם בלקיחת שוחד. כדורגלן העבר חיים רביבו יואשם במתן שוחד ויוסף רענן יואשם בהלבנת הון

[ ynet.co.il ]

ראש העיר ירושלים על ההתפרצות בגמנסיה: "לא צריך לעשות סיפור"

משה ליאון התייחס בריאיון לאולפן ynet להתפשטות נגיף הקורונה בגמנסיה העברית ברחביה: "ידעו שיהיו הידבקויות, כל החולים במצב קל". על הפעלת מערכת החינוך: "אנשים הגיעו לחרפת רעב, חייבים לאפשר להורים לצאת לעבודה"

[ ynet.co.il ] חינוך ובריאות,

מיניאפוליס: המבחן של ראש העיר היהודי

עורך הדין ג'ייקוב פריי, שהגיע לעיר כדי לרוץ מרתון והתאהב, הוא האיש שיצטרך לשקם אותה ממהומות ג'ורג' פלויד. מי שנבחר בגיל 36 בזכות ההבטחה לרפורמה במשטרה ולצמצום הפער בין שחורים ללבנים עומד עכשיו למבחן הגדול בחייו. טראמפ כבר תוקף אותו: "דמוקרט מהשמאל הקיצוני"

[ ynet.co.il ]

"אני לא נושם": שוטר אמריקני דרך על עצור שחור עד שמת

סרטון ויראלי מסעיר בשעות האחרונות את ארה"ב: שוטר לבן שעצר גבר שחור במיניאפוליס נראה כורע ברך על צווארו ומרתק אותו לקרקע. הוא לא חדל גם כשזה קורא שוב ושוב "אני לא נושם". העצור מת, ראש העיר: "מחדל מוחלט, כשל אנושי בסיסי ביותר". ברקע: רצח הצעיר השחור אמאד ארברי

[ ynet.co.il ]

פחות נתיב: החל מבצע סימון שבילי אופניים בתל אביב

כחלק מהתוכניות לצמצום תנועת המכוניות בכבישי תל אביב סימנה העירייה שביל דו-סטרי לרוכבי אופניים לאורך 300 מטרים על חשבון נתיב תנועה. זמן העבודה: שלוש שעות. הלילה יסומן שביל נוסף בדרום העיר. סגנית ראש העיר: "על שולחן העירייה לשנת 2020 - תוכנית ל-40 ק"מ שבילי אופניים"

[ ynet.co.il ]

אין כניסה לכלי רכב: עיריית ת"א-יפו תסב 11 רחובות למדרחובים

בשבועות הקרובים מקטעי רחובות בעיר יהפכו למדרחובים סגורים לתנועת כלי רכב כחלק ממדיניות לתעדוף הולכי רגל ורוכבי אופניים. ההחלטה התקבלה לאחר ההצלחה ברחובות שינקין ולוינסקי. ראש העיר חולדאי: "שמים את הולכי הרגל במרכז"

[ ynet.co.il ] כללי,

מושל ניו יורק עבר בדיקת קורונה בשידור חי

אנדרו קואומו, שהתדרוכים היומיים שלו הפכו פופולריים במוקד ההתפרצות של ארה"ב, קרא לניו יורקרים להיבדק יותר עם היציאה ההדרגתית מהסגר. "זה מהיר, קל ולא כואב. לא צריך להיות קשוחים", אמר. במקביל: ראש העיר ביל דה בלזיו נזף בתושבים ששתו בפאבים – ואיים להציב גדרות בחופים

[ ynet.co.il ] חדשות בעולם,

התלמידים חזרו לבתי הספר במסכות: "הנחיות תלושות מהמציאות"

פעילות מערכת החינוך מתחדשת בערים עם התחלואה הנמוכה, ובבתי הספר לומדים תוך כדי תנועה איך להתנהל תחת ההנחיות החדשות. "התגעגענו", סיפרו תלמידי כיתה ו' ממודיעין, אך ההורים זועמים על ההחלטות: "משרד החינוך נטש את הילדים". ראש העיר גבעתיים: "חינוך לישראבלוף"

[ ynet.co.il ]

ראשי הרשויות נגד הממשלה: "השתגעו, מתווה הלימודים מנותק מהמציאות"

אחרי שמשרד החינוך סיכם על חזרת כיתות ד'-ו' ו-ז'-י' במתכונת מצומצמת, קרא יו"ר מרכז השלטון המקומי חיים ביבס לראשי הרשויות להפעיל לחץ כדי להחזיר את כל התלמידים לשגרה מיד: "מרוב יום כן ויום לא - יש בלגן אחד גדול". ראש העיר גבעתיים: "לא לפתוח עד שהכול חזור במלואו"

[ ynet.co.il ]

התפרצות במשחטות בגרמניה, התרופפות באיטליה

אחרי ההסרה של הגבלות: יותר מ-180 נדבקו בבתי מטבחיים בגרמניה, הנגיף התפשט מחדש בחיי הלילה של סיאול. באיטליה סופ"ש ראשון של הקלות – המילאנזים הצטופפו ברובע הבילויים, ראש העיר מאיים: "משוגעים, נסגור". האמריקנים נגד פתיחת הכלכלה, דאגה בארגון הבריאות העולמי: מדינות אפריקה מזמינות את "שיקוי הקורונה" של נשיא מדגסקר

[ ynet.co.il ] חדשות בעולם,

באמזונס מתחננים לעזרה מהעולם: "אנחנו סובלים"

מנאוס, בירת האמזונס בברזיל, קורסת בגלל מגפת הקורונה. ראש העיר שלח סרטונים ומכתבים למנהיגי העולם ומבקש סיוע דחוף: "שמרנו על כדור הארץ בזכות יערות הגשם, עכשיו אנחנו חייבים כל דבר שיוכל להציל חיים"

[ ynet.co.il ]
עמוד הבא ...