news paper icon

ארכיון חדשות: ראש העיר

גרף חולי קורונה בארץ

גרף חולי קורונה בארץ והדבקות חדשות ראו מסמך מלא כאן - עם פירוט החולים

גרף השוואה בהדבקות בין מדינותמאמרים בנושא ראש העיר

בניין עיריית תל אביב הואר בדגל לבנון: "ליבנו עם העם הלבנוני"

לאחר הפיצוץ האדיר שהחריב אתמול חלקים מביירות, החליט ראש העיר תל אביב רון חולדאי להאיר את בניין העירייה בדגל המדינה שבה פועל ארגון הטרור חיזבאללה: "האנושיות קודמת לכל סכסוך". דוברו של נתניהו לתקשורת הערבית ומשרד החוץ התגאו באקט התל אביבי: "מלב תל אביב, שלום לביירות"

[ ynet.co.il ]

במפרץ חיפה חוששים: "הפיצוץ בביירות - קריאת השכמה, המפעלים צריכים לצאת"

ראשי רשויות מזהירים אחרי האסון בלבנון: "החשש הוא בדיוק מתרחיש אימים כמו זה", אמרה ראש העיר חיפה. הארגונים הירוקים: "מודאגים ממה שעלול לקרות פה". מנגד, יש מי שניסו להרגיע: "התעשייה בישראל עומדת בכל הסטנדרטים המחמירים". זו מפת הפצצות המתקתקות במפרץ

[ ynet.co.il ]

רק שכונה אדומה אחת: נתוני התחלואה בירושלים

ירושלים מובילה את שיעור תחלואת הקורונה בישראל, אך לאחרונה מסתמנת מגמת ירידה משמעותית במספר החולים המאובחנים בה. ההצלחה מיוחסת למלוניות ולפיילוט שאפשר למשפחות בבידוד לא לצאת מהבית. ראש העיר: "הוכחה שסגר הוא לא הפתרון"

[ ynet.co.il ] כללי,

ראש העיר רוסס בגז מדמיע: "הממשלה כבשה את פורטלנד"

המהומות בפורטלנד, שהתחילו אחרי רצח ג'ורג' פלויד, החריפו אחרי שטראמפ שלח לעיר כוחות פדרליים שיסייעו למשטרה המקומית. ראש העיר טד ווילר ניסה להרגיע את הרוחות ורוסס בגז מדמיע: "זה כואב, קשה לנשום". הוא עזב את ההפגנה דומע ומשתעל, לקול קריאות בוז של הקהל

[ ynet.co.il ] חדשות בעולם,

ראשי ערים נגד הממשלה | מקורב לנתניהו: "תתאפסו או שתזוזו"

חרף המשבר החמור, בממשלה ובכנסת ממשיכים לאיים בבחירות - ולאחר סערת טיפולי ההמרה ראש העיר לוד, שנחשב למקורבו של נתניהו, פרסם פוסט זועם: "אנחנו לא עוצמים עין חמישה חודשים, השתגעתם". ראשי ערים אחרים תמכו: "משמשים חומת מגן מול חידלון הממשלה"

[ ynet.co.il ]

דו"ח המבקר על השלטון המקומי: משבר המים בשומרון, מינוי מקורבים ברמלה ובכרמיאל

מבקר המדינה קובע כי הפסקות המים הרבות שמהן סובלים תושבים רבים בשומרון נגרמות בין היתר עקב התרוקנות בארות המים, אי-טיפול בתשתיות וגם גניבות מים. בכרמיאל, לפי המבקר, מונו שתי מקורבות לראש העיר לתפקידים מיוחדים בעירייה. ומה קורה בכביש הדמים בשומרון?

[ ynet.co.il ] כללי,

זעם על הלוויית ראש העיר שהואשם בהטרדה והתאבד

ראש העיר סיאול, פארק וון סון, שם קץ לחייו אחרי שהמזכירה שלו התלוננה שהטריד אותה מינית. בצעד שנוי במחלוקת סיאול ערכה לו הלוויה ציבורית. חצי מיליון חתמו על עצומה נגד ההחלטה: "מה עושים עם כספי המסים שלנו?". מארגני הטקס: "עכשיו הזמן להתאבל, לא לעשות חשבון נפש"

[ ynet.co.il ]

נתניהו: "לא רוצים להתנכל לחרדים". ראש העיר בני ברק: "אין אג׳נדה כזו"

בדיון שערכה סיעת ש"ס עם ראש הממשלה, אמר דרעי: "לא ניתן שהציבור החרדי ירגיש מופלה לרעה. היד נגדו קלה על ההדק". נתניהו: "רוצים לעזור, אף אחד לא רוצה להתנכל, ההפך הוא הנכון"

[ ynet.co.il ] חינוך ובריאות,

הבודדים שנשארו: היישובים שנקיים מקורונה

בטורעאן כל 641 הבדיקות יצאו שליליות. בהר ברכה סגרו בשלב מוקדם את בתי הכנסת. בריינה ראש העיר חילק מסכות ל-17 אלף התושבים והורה על סגירת המסגדים. ובצור משה שבשרון בודדו את החוסים ממעון ניצולי שואה סמוך. "כשאנשים עושים שטויות אז משלמים ביוקר, זו מחלה נוראה"

[ ynet.co.il ] חינוך ובריאות,

אחרי חיפושים נרחבים: ראש העיר סיאול נמצא מת

פארק וון סון, ראש בירת דרום קוריאה, נעלם לפי בתו אחרי שהשאיר לה הודעה ש"הזכירה צוואה". גופתו נמצאה על-ידי שוטרים ליד המקום האחרון שבו שידר הטלפון שלו אותות שלו לפני שכובה. לפי דיווחים, אמש הגישה המזכירה שלו תלונה על הטרדה מינית

[ ynet.co.il ]

ראש העיר לוד: "תסגרו גם את רעננה, לא רק את החלשים"

לחצים של ראשי ערים מונעים לפי שעה את כינוס ועדת השרים שאמורה להכריע בעניין הסגרים הבאים. ראש העיר לוד יזם סגר בכמה שכונות: "הממשלה מבולבלת. שגם יישובים חזקים ייכנסו לסגר". פיקוד העורף נערך לפתוח עוד מלוניות. שר הביטחון אישר גיוס 2,000 חיילי מילואים

[ ynet.co.il ]

ראש העיר סיאול נעדר: "השאיר מכתב צוואה"

משטרת סיאול מחפשת את ראש העיר פארק וון סון, שלא הגיע היום לעבודה וביטל את כל הפגישות שנקבעו לו. בתו סיפרה לשוטרים שאביה יצא מהבית מוקדם בבוקר והשאיר אחריו "הודעה עם מילים שמזכירות צוואה"

[ ynet.co.il ]

118 חולי קורונה במצב קשה, אלו היישובים שבדרך לסגר

בישראל יש 15,209 חולי קורונה פעילים - מספר שיא מתחילת המגפה. 41 מונשמים - זינוק של 70% מתחילת החודש. לפי משרד הבריאות, ירושלים, בית שמש, רמלה, רעננה ויבנה עומדות בקריטריונים להכרזה על אזור מוגבל. ראש העיר ירושלים: "השכונות יהפכו למדגרה". לפניכם הרשימה המלאה

[ ynet.co.il ]
עמוד הבא ...