news paper icon

ארכיון חדשות: רעים

גרף חולי קורונה בארץ

גרף חולי קורונה בארץ והדבקות חדשות ראו מסמך מלא כאן - עם פירוט החולים

גרף השוואה בהדבקות בין מדינותמאמרים בנושא רעים

רחובות נחסמו בפחי אשפה: מאות הפגינו במאה שערים

חרדים מפלגים קיצוניים הפגינו בירושלים נגד מעצרו של תושב בית שמש הנאשם שירק על שוטרת. במקום התפתחו עימותים בין מפגינים לשוטרים, ונהג שנקלע למקום הותקף ע"י מתפרעים ונמלט מהמקום. 13 מפגינים נעצרו

[ ynet.co.il ] כללי,

10 דברים שלא ידעתם על הקריירה המוזיקלית של ג'קי צ'אן

כשהוא לא מחסל במכות את הרעים, אמן הקונג פו המפורסם בעולם, ג'קי צ'אן, מתייצב מאחורי המיקרופון - ומקליט להיטי דיסקו מתקתקים. מההתעמרות בבית הספר הצבאי, דרך הדיבוב הסיני ל"מולאן" וההשתתפות באולימפיאדה ועד המחווה לצוותים הרפואיים - הכירו את הצד המוזיקלי של "היורש של ברוס לי"

[ ynet.co.il ]

גונן על בלש שהותקף במהומות בירושלים: "הכתימו את המחאה"

פז הררי, תושב הבירה, גונן על בלש סמוי שהותקף על-ידי מפגינים לאחר שעצר את אחד המתפרעים במהומות במרכז העיר. הוא אומר שלא הציל את הבלש מלינץ', אך מבהיר: "צריך לעצור מפגינים שמתבלבלים". הוא גם מותח ביקורת על המארגנים: "מי שמביא המונים צריך להציב להם קווים אדומים"

[ ynet.co.il ] כללי,

רולינג וחומסקי חתמו על עצומה: "די לתרבות ההשתקה"

כ-150 אנשי רוח בהם ג'יי קיי רולינג, נועם חומסקי, מרגרט אטווד ואחרים - מבקשים במכתב פתוח להוקיע את "תרבות ההשתקה", שמדכאת את הדיון הציבורי והפלורליזם: "צריך להביס רעיונות רעים על ידי חשיפה, דיון ושכנוע, לא בניסיון להשתיקם"

[ ynet.co.il ]

קראו "מוות לערבים" ותקפו תושבים: תיעוד התפרעות אוהדי מכבי ת"א

האוהדים צעדו ברחובות יפו אחרי משחק ה"דרבי", תוך שהם קוראים קריאות גזעניות, מכים מבלים בבית קפה ומשליכים חפצים לעבר רכבים חונים. תושב יפו שהותקף: "ברחנו כדי שלא ידרסו אותנו, המשטרה טיפלה בכפפות של משי". המשטרה, שלא ביצעה עד כה מעצרים: "נשים יד על המתפרעים"

[ ynet.co.il ]

התמונות המרגשות מאמריקה: שוטרים כורעים ברך עם מפגינים

מה שהחל ככריעת מחאה של שחקן הפוטבול קולין קפרניק וספג ביקורת חריפה מטראמפ ואחרים הפך לסמל ההפגנות על מותו של ג'ורג' פלויד, וגם מפקדי תחנות משטרה ופוליטיקאים בכירים, כולל ביידן, מצטרפים. אבל האם זהו צעד כן של הזדהות – או רק כדור הרגעה?

[ ynet.co.il ]

תיעוד: גנבים וחבריהם תקפו כוח צה"ל בנגב; איש לא נעצר

זה קורה יותר ויותר - והפעם כלל גם ירי באוויר של קצין מהצוות שהתאמן בשטח. אחד המתפרעים מהפזורה הבדואית לא היסס לצלם כדי לפרסם ברשת. צה"ל: הוגשה תלונה למשטרה, הופקו לקחים. המשטרה: החקירה בראשיתה, נפעל למיצוי הדין

[ ynet.co.il ]

זירות קרב בארה"ב: "יותר גרוע מסומליה"

מהומות הזעם על מותו של העצור השחור ג'ורג' פלויד מסרבות לגווע. טראמפ מאשים את השמאל הקיצוני בביזה ובהצתות, והכריז: "אנטיפה – ארגון טרור". במוקד המחאה, מיניאפוליס, חלק מבעלי העסקים נותנים מחסה לפורעים ותומכים בהם גם אם ניזוקו בעצמם: "שהבניין שלי יישרף, צדק צריך להיעשות"

[ ynet.co.il ]

"מתקפת הסייבר הייתה עלולה לגרום לאסון ולמחסור במים"

ראש מערך הסייבר התייחס למתקפה על מתקני המים, שנחשפה ב-ynet ויוחסה לאיראן. לדבריו, "החודש האחרון היה נקודת שינוי בהיסטוריה של מלחמות סייבר. אם הרעים היו מצליחים, היינו נאלצים להתמודד עם נזק לאוכלוסייה אזרחית"

[ ynet.co.il ]

עומר מילר פתח את המסעדה בניגוד להנחיות: "מתייחסים אלינו כמו למצורעים"

המשטרה לא הגיעה, אך עשרות לקוחות חיכו בכניסה למסעדת ההמבורגרים אחרי שהכריז מבעוד מועד שיתעלם מההגבלות. "נוצר אבסורד", אמר ל-ynet. "בקו של המסעדה אסור לשבת, ומעבר לקו - מותר לאכול ולהתחבק"

[ ynet.co.il ]

המחלה שקוטלת נשים צעירות - ומאובחנת באיחור

טקייסו היא מחלה אוטואימונית שתוקפת את כלי הדם וגורמת להיצרותם, לקרעים שלהם, ובהיעדר אבחון גם למוות. היא שכיחה יותר אצל נשים ומתגלה במרבית המקרים בגילים 15־30, אם בכלל היא מתגלה. מאחר שהתסמינים מזכירים בעיות בריאותיות שונות, פעמים רבות האבחון מגיע באיחור רב

[ ynet.co.il ]

זיסי בת התשע נפגעה מרימון הלם בירושלים: "הרגשתי שהראש שלי נשרף"

זיסי מרגליות נקלעה אמש לעימותים בין שוטרים למפגינים חרדים שהשליכו אבנים וחפצים, ונפגעה מרימון ההלם שהשליכו בתגובה השוטרים. בריאיון ל-ynet סיפרה: "רציתי שמישהו יעזור לי". אביה: "ברחה מתוך העשן כמו מהמוות". המשטרה: "השוטרים פיזרו את המתפרעים תוך שימוש באמצעים לפיזור הפגנות ולא הבחינו בילדה"

[ ynet.co.il ] כללי,

עמיר פרץ, מה בוער לך?

הצטרפותם של פרץ ושמולי לקואליציה היא הפניית עורף מזלזלת ברצון הבוחרים שלהם, אפילו בימים הרעים האלה של התרת הנדרים

[ ynet.co.il ]
עמוד הבא ...