news paper icon

ארכיון חדשות: שאשא ביטון

גרף חולי קורונה בארץ

גרף חולי קורונה בארץ והדבקות חדשות ראו מסמך מלא כאן - עם פירוט החולים

גרף השוואה בהדבקות בין מדינותמאמרים בנושא שאשא ביטון

שאשא ביטון: "הקורונה תהיה כאן עוד שנה, איבדנו את אמון הציבור" | חי מהדיון בכנסת

שעות לפני הדיון בקבינט הקורונה בנוגע ליציאה מהסגר, יו"ר הוועדה שאשא ביטון אמרה כי אין כוונה "לסגור אנשים בבתים במשך שנה". לדבריה, "החברה שלנו התרסקה, צריך לבנות שגרת חיים לצד הנגיף". פרופ' גרוטו: "לא נתקדם כל עוד לא נעמוד במדדי התחלואה שהוגדרו לכל שלב". שידור ישיר

[ ynet.co.il ] המערכת הפוליטית,

שטייניץ: "הסגר יציל את הבריאות והכלכלה, אנחנו על סף תהום"

שר האנרגיה אמר כי הממשלה קיבלה החלטות "אמיצות והכרחיות", והזהיר באולפן ynet כי ללא סגר הנזק יהיה גדול. "לא רק מתים, אלפים יישארו לשנים עם נזקים בלב ובמוח, כולל צעירים". על שאשא ביטון: "גילתה חוסר אחריות משווע"

[ ynet.co.il ] חינוך ובריאות,

נתניהו מאשים את שאשא ביטון בעלייה בתחלואה

אתמול הוא רמז, היום רה"מ כבר מסמן ישירות את יו"ר ועדת הקורונה כאחראית לטענתו לעלייה בתחלואת הקורונה. לצד סרטון של שאשא ביטון, כתב: "כל מי שדילל החלטות, שלא יבוא בטענות שהתחלואה עולה". אתמול הגיבה שאשא ביטון לדבריו: "תפסיק לברוח מאחריות ולהטיל רפש"

[ ynet.co.il ] המערכת הפוליטית,

שאשא ביטון במתקפה חריפה על נתניהו: "מציעה להתעשת ולא לברוח מאחריות"

יו"ר ועדת הקורונה הגיבה לדבריו של רה"מ על ה"זלזול בהגבלות" ומתחה ביקורת על התנהלותו: "לא קראתי לציבור לשתות בירה ולא השתתפתי באירועים המוניים ללא מסכה", כתבה חברת הכנסת ממפלגתו שתקפה גם הפרת הבידוד של יועציו. בליכוד מיהרו לתקוף: "לשקול את המשך דרכה"

[ ynet.co.il ] חינוך ובריאות,

נתניהו על המתנגדים להגבלות: "שלא יבואו בטענות על התחלואה"

רה"מ רמז לח"כ שאשא ביטון ממפלגתו שהתנגדה להנחיות שאושרו בממשלה: "זלזלו, דיללו וביטלו את ההגבלות". כשנשאל על יועצו שהפר בידוד והלך לקניות השיב נתניהו: "פתאום כולם מתעוררים על אדם אחד". בדיון על קיצוץ שכרם הציעו כמה מהשרים להפחית גם בשכר השופטים

[ ynet.co.il ] חינוך ובריאות,

במשרד הבריאות לא ידעו לספק תשובות, ח"כים תקפו: "הולכים לסגר מיותר"

בדיון בוועדת הקורונה בכנסת התייצבה ראש שירותי בריאות הציבור במשרד הבריאות, אולם היא לא ידעה לספק תשובות על נתוני הנפטרים מקורונה. יו"ר הוועדה שאשא ביטון דפקה על השולחן: "מישהו יודע מה הנתונים שלנו אחרי חצי שנה?". וגם: רופאים חלוקים סביב הסגר הלילי

[ ynet.co.il ] חינוך ובריאות,

יו"ר ועדת הקורונה: "מתנגדת לסגר כללי, זו אובססיה והציבור מותש"

חרף העלייה בתחלואה מתעקשת ח"כ יפעת שאשא ביטון בראיון באולפן ynet: "מבחינת חולים קשים ומונשמים מצבנו יציב. סגר כללי בחגים יפגע כלכלית בפריפריה". על הביקורת בגין ההקלות שאישרה: "זה מופרך". על ההפגנות: "ממחקר אפידמיולוגי שקיבלנו יש שם 0 נדבקים"

[ ynet.co.il ] חינוך ובריאות,

חולדאי, שאשא ביטון ואיזנקוט יחד? תרחישי ליברמן לבחירות

ישראל ביתנו התכנסה לישיבה לצורך "היערכות למערכת בחירות אפשרית בקרוב", וליברמן כבר הכריז כי ירוצו עצמאית. במפלגה שרטטו תרחישים אפשריים, בהם הקמת מפלגה רחבה של כמה שחקני מפתח - והמשך התמיכה של "ימינה" בנתניהו

[ ynet.co.il ]

פתיחת אולמות התרבות: החל מה-1 בספטמבר ולפי 60% מהתפוסה

על פי החלטת ועדת הקורונה בכנסת, אולמות התרבות הסגורים יחזרו לפעילות בתחילת ספטמבר על פי 60% מהתפוסה שלהם ולפי יחידות של 250-100 איש לכל כניסה באולם. יושבת ראש הוועדה, יפעת שאשא ביטון: "נוודא שהמתווה שיופעל אכן מציאותי"

[ ynet.co.il ] תרבות ובידור,

מנכ"ל הבימה לגרוטו: "דבר גלוי, אתה מקבל הוראות לסגור אותנו?"

נציגי ענף התרבות והאמנות הגיעו פעם נוספת לוועדת הקורונה בכנסת, ודרשו מהמשנה למנכ"ל משרד הבריאות להציג מתווה לפתיחתם. "אם ההחלטה פוליטית - נצא לרחובות", אמר נעם סמל. שאשא ביטון לגרוטו: "כל הסיבות של משרד הבריאות הן תירוצים, דורשת תאריך יעד כבר מחר"

[ ynet.co.il ]

עשרות במפגן תמיכה בשאשא ביטון: "לא יודעת אם אשאר בוועדה"

עשרות מסעדנים, אנשי תיאטרון, מפיקים ואחרים הגיעו לביתה של יו"ר ועדת הקורונה, כשברקע האפשרות שתודח מחר מתפקידה. ארקדי דוכין הקדיש לה שיר על הבמה, והיא הבטיחה: "אמשיך לדרוש נתונים גם אם אשלם מחיר"

[ ynet.co.il ] חדשות,
עמוד הבא ...