news paper icon

ארכיון חדשות: שיפוטר

גרף חולי קורונה בארץ

גרף חולי קורונה בארץ והדבקות חדשות ראו מסמך מלא כאן - עם פירוט החולים

גרף השוואה בהדבקות בין מדינותמאמרים בנושא שיפוטר

ההסכם באל על: מענקים ופיצויים מוגדלים למפוטרים, ביטול הטבות לנותרים

לפי הסכם ההבראה שנחתם השבוע, עובדים שיפוטרו יזכו לפיצויים של 100%, עובדים בעלי ותק של 25 ומעלה בני 50 עד 60 יזכו למענק בגובה של 7 משכורות וכאלה מעל גיל 60 לפנסיה מוקדמת. הנותרים יוותרו על מימון לימודים אקדמיים לילדיהם, על הזכאות לכרטיסי טיסה חינם וצמצום מספר הנופשונים וימי הכיף

[ ynet.co.il ] כלכלה בארץ,

נתניהו לוחץ והציונות הדתית חלוקה: "מי ישמור על המדינה והתורה?"

רה"מ לבנט ממשיך לקרוא לבנט לאחד את מפלגות הימין ורמז שיפוטר אם יסרב, גורם בימין החדש הטיל את האחריות על נתניהו: "שיזמן את רפי פרץ כדי שיחבור אלינו בלי בן גביר. הוא ישתכנע". בציונות הדתית זועמים על הנבחרים: "דעו מאין באתם ובפני מי תתנו דין וחשבון"

[ ynet.co.il ]

משפחתו של יעקב אגמון חוששת שיפוטר מגל"צ: "השפלה של אדם בן 88"

בעקבות שיחה בין מפקד גלי צה"ל ליעקב אגמון - מנכ"ל הבימה לשעבר ובעלה של גילה אלמגור שמגיש בתחנה 49 שנה, טוענים במשפחתו כי מדובר בניסיון לפטר אותו. "הוא נפגע", אומרת בתו. גל"צ: "לא התקבלה כל החלטה בעניין"

[ ynet.co.il ]

כץ על חלקו של נתניהו בעבודות בשבת: "הוא התעמק בדברים ואישר"

שר התחבורה התייחס למשבר עם החרדים שנוצר בעקבות העבודות בתחנת רכבת השלום בשבת, ואמר כי ראש הממשלה ידע על כך לפני כן. בראיון לאולפן ynet התייחס השר מהליכוד לאפשרות שיפוטר, ואמר: "אני ממש רגוע". עם זאת, הוסיף: "אני תמיד מוכן לשלם מחירים על עקרונות"

[ ynet.co.il ]

תרגיעו עם אורשר

לא פיטרו את דרעי כשהסית נגד מיליון עולים ולא את רגב כשקראה למבקשי המקלט "סרטן" ולא את נתניהו עם "הערבים נוהרים". צריך להכיל גם את הגזענות של אורשר. אחרת, אתם הבאים בתור שיפוטרו

[ haaretz.co.il ]

תיעוד: נהג הסעות ילדים נוסע בפראות

נהג מירושלים תיעד נהג הסעות ילדים מתפרע על הכביש ונוסע ב"זיג-זג". "מזעזע שבן אדם שנוסע עם רכב ציבורי מרשה לעצמו לנהוג כך", סיפר ל-ynet הנהג שתיעד. חברת ההסעות: "ייתכן שיפוטר"

[ ynet.co.il ]

אתר קניות ללקוח: "לא מוכרים לך, ערבי טוב זה ערבי מת". האזינו להקלטה

צעיר מחיפה התקשר לאתר הקניות "קלאס דיל" אחרי שהנעליים שהזמין ארבעה חודשים קודם לכן לא הגיעו. במקום שירות, קיבל מנציג האתר שטף קללות ועלבונות: "יא כלב, יא מחבל, אם הייתי יודע שאתה ערבי מסריח לא הייתי מאשר את ההזמנה". הנהלת האתר: "מתנצלים, נדאג שיפוטר". הסיפור מתפרסם הבוקר במוסף "ממון" ב"ידיעות אחרונת"

[ ynet.co.il ] כללי,

"זה לא סימון מוצרים, זו אזהרה - כמו סיגריות"

"אף משווק לא ירצה לעבוד איתנו": בעלי עסקים ביהודה ושומרון הביעו דאגה בעקבות ההודעה על סימון מוצרים מההתנחלויות, אך מבטיחים להתאושש. עובדים פלסטינים חוששים שיפוטרו בשל הפסדים שייגרמו, וברמת הגולן נערכים לתקופה הקרובה: "מחפשים שווקים אחרים, בעיקר במזרח"

[ ynet.co.il ]

רוב הישראלים: מתקשים לחסוך כסף, לא נוכל לתמוך כלכלית בילדינו או להתקיים בכבוד לעת זקנה

סקר של הלמ"ס חושף תמונת מצב כלכלית עגומה: שניים מכל שלושה ישראליים (65%), כלומר כ-3.25 מיליון איש, מוטרדים מכך שלא יוכלו לחסוך כסף לעתיד יותר ישראלים חוששים שיפוטרו בשנה הקרובה ושמצבם הכלכלי יורע

[ nrg.co.il ]
עמוד הבא ...