news paper icon

ארכיון חדשות: שמשהו

גרף חולי קורונה בארץ

גרף חולי קורונה בארץ והדבקות חדשות ראו מסמך מלא כאן - עם פירוט החולים

גרף השוואה בהדבקות בין מדינותמאמרים בנושא שמשהו

גזענות זו הבעיה של כולנו, לבנים כשחורים

ביום שאתחיל לראות ישראלים לבני-עור מפגינים בצד בני הקהילה האתיופית, אתחיל להאמין שמשהו זז. שיש סיכוי להביס מקצת מנגע הגזענות. עם מלאות שנה להריגתו של סולומון טקה – הרהורים על גזענות, ומפח נפש; חזיונות זוועה של אמא לבֵּן כהה עור, אכזבות מ"ירושלים של מטה", משאת נפש ל"ירושלים של מעלה"

[ ynet.co.il ]

זאב רווח חושף: "עברתי אירוע מוחי, ניצלתי בנס"

זה קרה לפני כשנה: רגע לפני שעלה על טיסה ליוון, זאב רווח הרגיש שמשהו לא בסדר. הוא עצר את אשתו מלי ואמר: "אני רוצה ללכת לרופא, תבטלי את המונית". בבית החולים התברר שעבר אירוע מוחי. "אם הייתי עולה על הטיסה זה היה הרבה יותר קשה", הוא אומר בריאיון שיתפרסם ב-ynet בסוף השבוע

[ ynet.co.il ]

תעלומת קים ג'ונג און בעיתוני צפון קוריאה

בצל הדיווח שמצבו קשה: התקשורת הממלכתית במדינה הקומוניסטית מעדכנת על מכתבים ומסרים של השליט, אבל לא פרסמה את תמונתו או דיווחה על הופעה פומבית. יועץ לממשלת דרום קוריאה: "מאמינים שקים בריא ושלם". מומחים: "השתיקה הצפון קוריאנית מראה שמשהו לא בסדר"

[ ynet.co.il ]

האיש שלא ידע על הקורונה

לעיוור-חירש המתגוררר בבית אבות בבני ברק לא סיפרו על המגפה כדי לגונן עליו. אך לאחר שהנגיף התפרץ גם בבית האבות, עדכן אותו בעל הכשרה לשיחות במגע כיצד עליו להתנהג בבידוד: "הוא הרגיש שמשהו קורה סביבו"

[ ynet.co.il ]

סין הבינה שזו מגפה, והזהירה רק אחרי 6 ימים

ממסמכים של המשטר הסיני עולה כי בכירים קבעו שהם עומדים בפני מגפה כבר באמצע ינואר, אך שמרו זאת בסוד במשך שישה ימים. עד שיצאה אזהרה לציבור, אלפים כבר נדבקו בקורונה. "כולם ידעו שמשהו קורה. הם ציפו לזה"

[ ynet.co.il ]

פול טשגיאן: "יצאתי מבית 'האח הגדול' - להסתגרות בבית שלי"

כשנכנס לבית "האח הגדול" הקורונה הייתה בגדר צרה של הסינים, אבל כשפול טשגיאן יצא מאחד המקומות המבודדים במדינה הוא לא תיאר לעצמו שהמשבר יקצין ויגיע כך לישראל. "כשירדתי במדרגות הייתה לי הרגשה שמשהו רע קורה במדינה, אבל לא הבנתי עד כמה", הוא אמר בריאיון ל-ynet

[ ynet.co.il ]

בת 14 התקינה מצלמות בבית והוכיחה: "מתעללים בי"

במשך שנים התלוננה ילדה מפלורידה שאביה מכה אותה, אבל אף אחד לא האמין לה. אחרי שהתקינה בבית מצלמות נסתרות ותיעדה את ההתעללות, האב נעצר. "היא ידעה שמשהו רע עומד לקרות ולא יאמינו לה בלי הוכחות"

[ ynet.co.il ]

הלך לעולמו האיש "שהציל את ניו יורק"

כילד הוא נמלט מהנאצים עם מטבעות זהב במשחות שיניים, בשנות השבעים הוא מנע מניו יורק להגיע לפשיטת רגל. פליקס רוהטין, שנתניהו כינה "ציוני נלהב וכלכלן דגול", נפטר בגיל 91. "אני כמו מנתח - פונים אליי כשמשהו שבור, ואני צריך להשאיר כמה שפחות דם", אמר מי שכונה "פליקס המתקן"

[ ynet.co.il ] חדשות בעולם,

איך ויקטוריה סיקרט קשורה לאושר שלך

כשמשהו נורא מתרחש נדמה לנו שהעולם חרב, אך לעיתים זו דרכו של העולם להסיט אותנו לנתיב הנכון עבורנו. בכל פעם שאת מזילה דמעות תזכרי שיש יד נעלמת שמושכת בחוטים. שום דבר לא מקרי, לכל אירוע יש תכלית ומשמעות, גם כשהן נסתרות מעינינו

[ ynet.co.il ]

השף דיוויד פרנקל על תחקיר רפי כהן: "הטעו אותי, הם נוכלים". אורלי וגיא: "הוא ידע"

פרנקל טוען כי הוטעה על ידי הצוות של אורלי וגיא כדי שיופיע בסרט על רפי כהן. "התחקירנית אמרה לי שעושים כתבה על התמודדות של שפים עם הצלחה", אמר ל-ynet והוסיף כי סיים את הריאיון ברגע שהבין שמשהו לא בסדר. וילנאי הגיבה: "סיפור שלא היה ולא נברא", וטוענת כי יש בידם תיעוד שמגבה את הדברים

[ ynet.co.il ]

אקוניס: "ליברמן נתן גט כריתות למחנה הלאומי"

שר המדע מהליכוד תקף את יו"ר ישראל ביתנו בעקבות החתימה על הסכם עודפים עם כחול לבן: "הוא סיים את דרכו כאיש מחנה הימין". בריאיון לאולפן ynet הוא התייחס גם לפרשת החפרפרת בכחול לבן: "ברור שמשהו רע קורה שם. כל הדבר הזה הולך להתפרק"

[ ynet.co.il ] המערכת הפוליטית,

כך נראה החופש של חוקרים בני 16

הם נפגשים עם דוקטורנטים ופרופסורים, לומדים איך לא להרים ידיים כשמשהו לא מצליח וחולמים להשפיע על העולם. ביקרנו במחנה קיץ של תוכנית "אלפא", ונחשפנו לעולם שלם של גילויים והמצאות

[ ynet.co.il ]

הילד שיחזר: "הוא לקח אותי למקום נטוש וניסה לגעת בי"

כתב אישום הוגש נגד שי איתי אמיר בגין ניסיון למעשה מגונה והטרדה מינית של שני ילדים. "הוא הציג את עצמו כד"ר יוסף ממשרד החינוך ושאל אם הוא מעדיף בנים או בנות", שיחזר הילד בפני אמו. "הילד הבין שמשהו לא בסדר, ניצל הזדמנות וברח"

[ ynet.co.il ] כללי,

ב-22:15 דפקו בדלת

דפיקה נשמעה בדלת משפחת כהן לפני חמש שנים. "משהו לא הסתדר לי, והרגשתי שמשהו לא טוב עומד מאחורי הדלת", מספרת האחות הדר. קציני צה"ל שהיו בעברה השני של הדלת הביאו את הבשורה המרה. לימור, אמו של סרן נתן כהן ז"ל: "אני יכולה רק להיות גאה שיש לי בן גיבור"

[ ynet.co.il ]

על ארבעה בנים: וזה שיודע לאהוב

לכולנו יש ברזומה את ד"ר ג'קיל ומיסטר הייד, ששומר אותנו על אש קטנה עד שנשרף לנו הלב. לפני שידעתי שיש זן כזה של גברים, לא הבנתי איך אני מצליחה להגיע לקשר אבל לא לשמור עליו. הייתי בטוחה שמשהו בהתנהגות שלי מבריח אותם. אבל אז הבנתי: זה לא אני, זה לגמרי הם

[ ynet.co.il ]
עמוד הבא ...