news paper icon

ארכיון חדשות: שר הבריאות

גרף חולי קורונה בארץ

גרף חולי קורונה בארץ והדבקות חדשות ראו מסמך מלא כאן - עם פירוט החולים

גרף השוואה בהדבקות בין מדינותמאמרים בנושא שר הבריאות

נעם סמל: "אנו עובדים על מחזות שיזכירו לפוליטיקאים את טראומת הקורונה"

הממשלה אישרה מתווה לקיום הופעות באוויר הפתוח, שאמור לספק פיתרון זמני למוסדות התרבות, אך לא כולם מרוצים. בריאיון לאולפן ynet מנכ"ל תיאטרון הבימה, נעם סמל, מכנה את המתווה "חרטא", מספר על מצוקת השחקנים והיוצרים וקורא לשר הבריאות: "תפתח כבר ותפסיק לפחד"

[ ynet.co.il ] תרבות ובידור,

אדלשטיין: "מערכת החינוך התחייבה, עכשיו רק שהנגיף לא יפתיע"

כנס החינוך של ynet ו"ידיעות אחרונות": שר הבריאות לא שולל את האפשרות שרמת התחלואה תמנע את פתיחת הלימודים ביישובים "אדומים". על הלמידה מרחוק: "גנים וכיתות נמוכות זה המפתח להמשך תפקוד המשק". על התפקיד החדש: "לצערי יש הרבה שרים במדינה שבטוחים שהם יכולים לנהל את הבריאות"

[ ynet.co.il ] חינוך ובריאות,

אדלשטיין: "תיאמנו דיונים על החיסון לקורונה של רוסיה"

כמה שעות אחרי שהנשיא פוטין הכריז כי החיסון לנגיף שפיתחה ארצו בטוח לשימוש, התייחס שר הבריאות לדברים: "אם נשתכנע שמדובר בתוצרת רצינית - ננסה להיכנס למו"מ", אמר אדלשטיין במפעל לייצור מסכות בשדרות. "אם 80% מהאזרחים יקפידו על ההנחיות - הקורונה פשוט תיעלם"

[ ynet.co.il ] חינוך ובריאות,

אייס עתרה לבג"ץ נגד הממשלה: דורשת לבטל את האיסור להפעיל חנויות בסוף השבוע

העתירה דורשת מוועדת הקורונה, רה"מ, שר הבריאות ושר האוצר, להבהיר מדוע לא מבוטל האיסור על הפעלת חנויות בסופי השבוע. עוד נטען כי הסרת המגבלות למגזרים שונים מגיעה בעקבות לחצים שאלו הפעילו במנותק מתשתית מקצועית ורפואית. בג"ץ הורה למדינה להשיב בתוך 5 ימים לעתירה

[ ynet.co.il ] כלכלה בארץ,

תיקונים לרפורמת הקנאביס: מרישיון למרשם של רופא מומחה

ועדת העבודה, הרווחה והבריאות התכנסה ודנה בתיקונים עליהם הוחלט ברפורמת הקנאביס הרפואי, במסגרתם קבלת קנאביס רפואי תעבור מרישיון למרשם של רופא מומחה. סגן שר הבריאות: "זו בשורה לציבור המטופלים, פותחים את התחום לאלפי רופאים"

[ ynet.co.il ]

גנץ ואדלשטיין שוחחו: בדרך לביטול סגר סופ"ש

פרסום ראשון: פחות משבוע לאחר שהוטל, ואחרי שגם הפרויקטור גמזו הודיע על התנגדותו לסגר בסוף השבוע, התקשר שר הביטחון לשר הבריאות אדלשטיין והשמיע בפניו את טענות בעלי העסקים, לפיהן ההגבלות חסרות היגיון ופוגעות בפרנסתם. ייתכן שכבר היום ביטול הסגר יובא לאישור טלפוני בממשלה

[ ynet.co.il ]

בעלי האולמות איימו לפתוח, בסביבת אדלשטיין מבהירים: "לא יהיה שינוי בהנחיות"

בעלי האולמות וגני האירועים איימו לחדש את הפעילות בשבוע הבא, בסביבתו של שר הבריאות מדגישים כי לא צפוי שום שינוי בהנחיות לאחר שרשראות ההדבקה שהחלו באירועי השמחה. גם ההמלצה על הגבלת התקהלויות עד 10 בני אדם תישאר

[ ynet.co.il ] חינוך ובריאות,

סדצקי הולכת, אדלשטיין מינה ממלאת מקום בלי מכרז

שר הבריאות ומנכ"ל משרדו הודיעו על מינוי סגנית מנהל בית החולים כרמל ד"ר שרון אלרעי פרייס במקום פרופ' סיגל סדצקי שפורשת. היא שימשה בעבר האפידמיולוגית הראשית של מדינת ניו המפשייר. אדלשטיין: "חיזוק משמעותי". ד"ר אלרעי פרייס: "לעצור את המגפה ולנהל חיים תקינים"

[ ynet.co.il ]

"גם בתקופות אפלות לא סגרו את התרבות"

נעם סמל, מנכ"ל תיאטרון הבימה, התראיין לאולפן ynet והצטרף לזעקת אנשי התרבות: "ראש הממשלה ושר הבריאות עוד יישאו בדין. ההיסטוריה תשפוט אותם". בעלי מועדון הבארבי, שאול מזרחי, קרא לשרי כחול לבן לאיים בפירוק הממשלה אם לא תטפל במשבר בעולם התרבות: "נותנים לנו פתרונות מבזים"

[ ynet.co.il ]

האחריות על הבדיקות והקשר עם פיקוד העורף: המחלוקת מאחורי מינוי הפרויקטור

הניסיונות לעגן את כל הסמכויות במסמך, הטענות לחשדנות וחוסר האמון כלפי משרד הבריאות ושיחת הטלפון ב-19:00 עם שר הבריאות יולי אדלשטיין. מאחורי הקלעים של מינוי פרויקטור הקורונה, פרופ' רוני גמזו, והוויתור ברגע האחרון של פרופ' גבי ברבש

[ ynet.co.il ]

אדלשטיין על מינוי פרויקטור בלי סמכויות: "יהיה לנו לעזר"

הכאוס בקבלת ההחלטות נמשך ביממה האחרונה עם מינויו של מנכ"ל איכילוב פרופ' רוני גמזו לפרויקטור הקורונה במקום פרופ' גבי ברבש שהסיר את מועמדותו. עד כה לא קיבל פרופ' גמזו שום תחום אחריות. שר הבריאות: "רוצים לאפשר למערכת להמשיך לפעול"

[ ynet.co.il ] חינוך ובריאות,
עמוד הבא ...