news paper icon

ארכיון חדשות: ynet ו

גרף חולי קורונה בארץ

גרף חולי קורונה בארץ והדבקות חדשות ראו מסמך מלא כאן - עם פירוט החולים

גרף השוואה בהדבקות בין מדינותמאמרים בנושא ynet ו

בעקבות הפרסום ב-ynet ו"ידיעות אחרונות": בית משפט הקפיא מכירה של מוט היגוי ממטוס קרב

משרד הביטחון וצה"ל ביקשו מבית המשפט לעצור את מכירת הסטיק ולהעביר אותו לבדיקה שתקבע אם אכן נלקח ממטוס שהשתתף בתקיפת הכור בעיראק. המדינה טענה כי מדובר ברכוש צבאי שאסור למכירה

[ ynet.co.il ]

המשבר במחלקות טיפול נמרץ בארץ: "פוחדים מגל של קורונה ושפעת"

בבתי החולים מגיבים לנתונים שפורסמו ב-ynet ו"ידיעות אחרונות" על מחסור במיטות ובעיקר בכוח אדם. מנהל מחלקת טיפול נמרץ בוולפסון: "עושים תיעדוף וקורעים את עצמנו". התוצאה היא שמטופלים מופנים למחלקות פנימיות: "זו אנומליה, רק בישראל". השר הורוביץ: "התחלנו תהליך אבל הוא לא יהיה קצר"

[ ynet.co.il ]

טיפול נמרץ בישראל: מעט מדי מיטות, פחות מדי צוותים, וחולים שנדחקים החוצה

בכל בתי החולים בישראל יש פחות מ-400 מיטות טיפול נמרץ, ובשבע השנים האחרונות נוספו רק 36. שיטת התעדוף האכזרית: הצעירים מגיעים למחלקה, והמבוגרים מועברים למחלקות פחות טובות. כתבי ynet ו"ידיעות אחרונות" יצאו לבדוק: באיזה בית חולים יש לנו סיכוי למצוא מיטה פנויה?

[ ynet.co.il ]

הרכבת היא הפתרון האמיתי לבעיית הדיור והתעסוקה

עו"ד משה שמעוני סיפר בוועידת התחבורה של ynet ו"ידיעות אחרונות" על הפרויקטים האסטרטגיים שאמורים להביא למהפכה בתנועת הרכבות: "כיום אנחנו מסיעים כ-600 רכבות נוסעים ביממה, ועד שנת 2040 נסיע יותר מ-2,200 רכבות ביממה"

[ ynet.co.il ]

חולדאי: "אנחנו במשבר בגלל חוסר תכנון. אבל יש דור שהסתגל לחיות בלי מכונית"

ראש העיר ת"א התייחס בוועידת התחבורה של ynet ו"ידיעות אחרונות" למהלך ביטול החניות: "במקום חניות אנחנו עושים שבילי אופניים ונתיבי אוטובוסים". ולמה הוא לא נוסע בתחבורה ציבורית בעצמו? "העבודה שלי אינטנסיבית"

[ ynet.co.il ]

המבקר אנגלמן: "בודקים את העיכובים בהקמת הרכבת הקלה"

בריאיון בוועידת התחבורה של ynet ו"ידיעות אחרונות" אמר מבקר המדינה כי הביקורת כוללת בין היתר תכנון מול ביצוע בלוחות הזמנים. אנגלמן ציין שהוא "מופתע" מהתנגדות משרד התחבורה לכך, והתייחס גם לפקקים: "חייבים לקדם תשתיות תחבורה ציבורית, אחרת - נמשיך לבלות שעות על שעות בפקקים"

[ ynet.co.il ]

מרב מיכאלי על תחבורה ציבורית בשבת: "נגמרו ימי המצור בסופ"ש בישראל"

בריאיון בוועידת התחבורה של ynet ו"ידיעות אחרונות" סירבה שרת התחבורה להתחייב שהרכבת הקלה תפעל בשבת, אבל רמזה שתגיע להסכמות בממשלה. על הפקקים בכבישים: "מצב חירום. אם לא נעשה צעדים דרסטיים - הוא יחמיר"

[ ynet.co.il ]

איך נצא מהפקקים? ועידת התחבורה של קבוצת "ידיעות אחרונות" | שידור חי

אילו פרויקטים יפתרו את בעיית הפקקים? מה מחיר הדמים שגבו השנה הכבישים המסוכנים ביותר במדינה? אגרת גודש - מוצדקת או מיותרת? והאם אנחנו מוכנים לרכב החשמלי? ועידת התחבורה של ynet ו"ידיעות אחרונות" - יום שידורים מיוחד

[ ynet.co.il ]

בדיקת ynet | מה הישראלים חושבים על התחבורה הציבורית ומה המצב בפועל?

הישראלים אוהבים להתלונן על האוטובוסים והרכבות, ובצדק, אבל לפעמים המצב בשטח שונה מהתחושות. אלפי גולשים השתתפו בסקר של ynet וקיימא וסיפרו על התחבורה הציבורית בעירם. איפה הגולשים נתנו ציון גבוה ובפועל אין שירות נרחב? ואיפה יש לא מעט אפשרויות אבל הגולשים עדיין לא מרוצים? מחר: ועידת התחבורה של ynet ו"ידיעות אחרונות"

[ ynet.co.il ]

בפעם הראשונה: "בסיס אמריקני הותקף כנקמה איראנית על מתקפות ישראליות"

8 גורמים אמריקנים וישראלים ששוחחו עם "ניו יורק טיימס" אישרו את חשיפת ynet ואמרו כי תקיפת בסיס א-תנף בצפון סוריה בחודש שעבר הייתה למעשה נקמה איראנית על מתקפות ישראליות בסוריה. שניים מחמשת המל"טים המתאבדים התפוצצו, האמריקנים חקרו את היתר והבינו - טהרן אחראית

[ ynet.co.il ]

כולל תלונות על שינויים במחזור: הדרך החדשה לדיווח על תופעות לוואי מהחיסון

בעקבות הפרסום ב-ynet וב"ידיעות אחרונות" על דיווחים באשר לשיבושים בווסת בגלל החיסון, תינתן לנשים הזדמנות לדווח על כך גם באפליקציית הרמזור. ראש מטה בריאות הציבור אילנה גנס: "רוצים ליצור שקיפות"

[ ynet.co.il ]

צילום הילדים הפלסטינים בחברון על ידי החיילים: "הבנים שלי עדיין בטראומה"

קבוצת החיילים נכנסה למתחם המגורים בשטח בשליטה פלסטינית באמצע הלילה, מרבית הילדים ישנו. "הם נבהלו, בכו וצעקו", סיפר אביהם לאחר החשיפה ב-ynet וב"ידיעות אחרונות". הוא אמר כי התריע בפני הקצין שהוא מצלם אותם בניגוד לחוק: "אמרו שזאת העבודה שלהם, שלא אתערב"

[ ynet.co.il ]

שגרירת ארה"ב באו"ם: "לא רוצים מלחמה עם איראן, אבל הדיפלומטיה לא תימשך לנצח"

עם סיום ביקורה הראשון הדגישה לינדה תומאס גרינפילד בריאיון ל-ynet ו"ידיעות אחרונות" כי בכל הנוגע להתקדמות האיראנית לעבר הגרעין, "כל האפשרויות על השולחן". השגרירה סירבה לפרט על המגעים עם הסעודים על כינון יחסים, שיבחה את שילוב הנשים בצה"ל ואמרה שישראל יכולה לסמוך עליה באו"ם, אך הקפידה להזכיר שארה"ב לא מרוצה מפעולות אלימות של מתנחלים

[ ynet.co.il ]

"בלפור" של איסטנבול: אחרי מעצר הזוג - תיעוד מעונו של ארדואן

"אם תייר יצטלם ליד הפנטגון שלכם בת"א, לא תדווח על זה למשטרה?", שאל את שליח ynet ו"ידיעות אחרונות" מלצר שחברו דיווח על מורדי ונטלי אוקנין. אחרי מעצרם ישראלים תיעדו את בית הנשיא הטורקי. ברחוב הטורקי לא מתרגשים בינתיים: "הישראלים מרגישים פה בבית, אין סיבה שזה לא יימשך"

[ ynet.co.il ]

נפגעי איתי פנקס: "מקווים לצדק, לא נתפלא אם יש עוד קורבנות"

עדותו של ד', שנחשפה ב-ynet ו"ידיעות אחרונות", הובילה לחקירה נגד חבר מועצת העיר ת"א-יפו המתפטר בחשד לאונס. א' וי', שבעקבות עדותם הסכים ד' להיחשף, ביקשו לתמוך בו: "אלימות מינית מזעזעת, הלב יוצא אליו". א': "מקווה שאחרים גם יגלו אומץ - ויביאו לעצמם החלמה ואת העולם למקום צודק יותר"

[ ynet.co.il ]

"קשר השתיקה מתחיל להישבר": המשטרה פתחה בחקירה נגד איתי פנקס

ד', שסיפר בפירוט ל-ynet ו"ידיעות אחרונות" על תקיפה מינית מצדו של חבר מועצת העיר תל אביב-יפו המתפטר איתי פנקס, הגיש תלונה ובעקבות כך נפתחה חקירה במרחב ירקון. לפני כן נחשפו עדויות של שני חניכי תנועת הנוער איגי שסיפרו כי פנקס קיים עמם מפגשים מיניים. פנקס מכחיש עבירות מין

[ ynet.co.il ]

מנהלים בביקורת על משרד החינוך: "התוכנית נגד אלימות ממוחזרת"

השבוע נחשף ב-ynet וב-"ידיעות אחרונות" כי גל הדף של אלימות קיצונית מכה במערכת החינוך מפתיחת שנת הלימודים בעקבות הקורונה. שרת החינוך מיהרה לצאת ב"תוכנית עבודה מקיפה" שכוללת עצירת הלימודים היום לטובת שיח עם התלמידים, אבל מנהלי בתי הספר תוקפים אותה במילים קשות: "מפריעים במקום לעזור"

[ ynet.co.il ]

"נוער להט"ב - קבוצת סיכון": הכנסת דנה בפגיעות מיניות בקהילה הגאה

הוועדה לזכויות הילד דנה בנושא הרגיש בעקבות העדויות שפורסמו ב-ynet וב"ידיעות אחרונות" נגד איתי פנקס, ועל רקע העדויות נגד גל אוחובסקי. צח חשף בדיון את "מעגל ההסתרה והבושה" שחווה כנער שהתנסותו המינית הראשונה הייתה עם גבר מבוגר. נציג מרכזי הסיוע: "נערים בארון נכנסים לסיטואציות מסוכנות בלי פיקוח - ואחרי הפגיעה אין להם עם מי לדבר"

[ ynet.co.il ]

"לאלימות מינית אין מקום בקהילה": אחרי העדויות - איתי פנקס פרש ממרצ

מנכ"ל אגודת הלהט"ב תקף את חבר מועצת העיר תל אביב שהתפטר בעקבות עדות האונס נגדו שנחשפה ב-ynet וב"ידיעות אחרונות": "אסור לשתוק". פנקס עצמו פרש ממפלגת מרצ ומחק את חשבון הפייסבוק שלו, אחרי שד' סיפר: "צעקתי מרוב כאב. הוא לחש - 'לעולם אל תגיד לי לא'"

[ ynet.co.il ]
עמוד הבא ...