news paper icon

ארכיון חדשות: אומלל

גרף חולי קורונה בארץ

גרף חולי קורונה בארץ והדבקות חדשות ראו מסמך מלא כאן - עם פירוט החולים

גרף השוואה בהדבקות בין מדינותמאמרים בנושא אומלל

יו נסבו: "בת הזוג שלי אמרה לי, 'אתה אוהב להיות אומלל"

אל תתנו לעלילות המחרידות של יו נסבו להטעות אתכם. אחד מסופרי המתח המצליחים בעולם בסך הכול רוצה לעשות טוב. זה נכון גם לגבי הגיבור שלו, הבלש הארי הולה, שחוזר מפרישה כדי להציל משתמשות טינדר מפני רוצח סדרתי. בריאיון הוא מספר מדוע הפסיק לרדוף אחרי האושר, מספיד את תור הזהב הטלוויזיוני ומפריך את המיתוס על מזג האוויר הקודר והספרות הסקנדינבית האפלה

[ ynet.co.il ]

"דקר אותי בשני סכינים ואמר: איך את שורדת?". 5:30 בבוקר ברחוב, בעל ניסה לרצוח את אשתו

ג' בת ה-65 ביקשה להתגרש מ-ח' אחרי 22 שנות נישואים אומללות. הוא סירב לקבל זאת, ולכן הפתיע אותה מחוץ לבית אמה בתל אביב ודקר אותה בכל חלקי גופה עד ששכן הגיע והציל אותה. בביהמ"ש היא סיפרה: "הוא צעק: 'כמה כוח יש לך?'". סנגורו: "הוא כופר בכוונת הרצח"

[ ynet.co.il ] משפט ופלילים,

בפעם השלישית מפרוץ המגפה: ישראל נכנסה לסגר

מחסומים, מסחר סגור ואיסור יציאה מהבית למרחק של יותר מקילומטר: נתוני התחלואה הגבוהים הובילו לסגר שצפוי להימשך לפחות שבועיים. במשטרה מבטיחים לאכוף את הסגר בזמן שמבצע החיסונים נכנס לשבוע השני. שר הבריאות אדלשטיין תקף את החלטת ועדת החינוך לאפשר לימודים בבתי ספר גם בכיתות ה'-י': "החלטה אומללה שתאריך את הסגר"

[ ynet.co.il ] חינוך ובריאות,

גוברים הלחצים לשינוי מתווה החינוך בסגר: "פשרה אומללה"

השר גלנט הציג את השארת מערכת החינוך פתוחה כהצלחה, אך לאחר הזעם שעוררה ההחלטה לסיים את הלימודים ב-13:00 הוא אמר בשיחות סגורות: "אין טעם בקיצור יום הלימודים". בכירים ברשויות מצטרפים להורים ולאנשי החינוך שכועסים: "להפסיק לירות החלטות שרירותיות"

[ ynet.co.il ] חינוך ובריאות,

סגר חלקי בחינוך: "פשרה אומללה, מפקירים את שכבות ה'-י'"

עסקים חוששים מקריסה, הורים מודאגים מחזרת הזום. לאחר ההחלטה להטיל סגר מיום ראשון, אמרה קוסמטיקאית מרעננה: "זו מלחמת התשה נגדנו". שרי, אם לשלושה מרחובות: "הבת שלי תחזור להינמק מול הזום". סיגל, בעלת חנות אופנה: "למה לסגור? תנו לנו לנשום"

[ ynet.co.il ] כללי,

אלו הקניונים שייפתחו במסגרת הפיילוט: "שיטה אומללה, זה לא משהו שעושים בשלוף"

15 קניונים אמורים להיפתח הבוקר במסגרת הפיילוט, אך תשעה מהם הוגרלו רק הלילה. בעלי קניונים שלא נכללו ברשימה שאושרה זעמו על התנהלות הממשלה: "מאות אנשים לא ידעו אם יש להם עבודה מחר או לא"

[ ynet.co.il ] כללי,

ארבע שנים חלפו, התינוקת שננטשה עדיין לא אומצה: "סחבת אומללה"

א' נמסרה לאימוץ בגיל שבוע, לאחר שאמה ביקשה למסור אותה. המשפחה שמגדלת אותה מאז מנסה לאמץ אותה באופן חוקי, אך התהליך נגרר. שופטת נוער בקריית שמונה נזפה לאחרונה ברשויות הרווחה: "הושיעו ילדים מאסונם"

[ ynet.co.il ] משפט ופלילים,

"התרבות שלנו אובססיבית לאושר אבל המרדף אחריו רק גורם לאומללות"

ברב המכר שלה, "כוחה של משמעות", מונה העיתונאית והסופרת האמריקאית אמילי אספהאני סמית, ארבע דרכים פשוטות (לפעמים אפילו השקיית עציצים מספיקה) למציאת תכלית בחיים, שיביאו איתן תחושת סיפוק ושמחה. כן, גם בימי קורונה. ריאיון מסקרן לרגל צאת הספר בעברית

[ ynet.co.il ]

פקודה שבוטלה, קצינה מלשנית ולסביות בכלא

20 ימי המחבוש שנגזרו על החיילות האומללות שהתחבקו מבוססים על תקנה פרימיטיבית שלא קיימת בצה"ל כבר 4 שנים. עכשיו אביב כוכבי צריך להוכיח שהוא יותר איזנקוט מגנץ

[ ynet.co.il ]

קבינט הקורונה אישר להעלות את הקנסות, רק אריה דרעי התנגד

מוסד חינוכי שייפתח יעמוד בפני קנס של 20 אלף שקלים, וכך גם מי שיבחר לקיים חתונות בניגוד להנחיות. שר הפנים התנגד להחלטה, שתפגע במוסדות חרדיים רבים: "בשום מדינה באירופה לא סגרו את מערכת החינוך". יו"ר ועדת החוקה שאמורה לדון במהלך: "החלטה אומללה". המומחים הזהירו: "מספר הבדיקות נמוך, ושיעור החיוביים מתוכן גבוה"

[ ynet.co.il ] כללי,

העונש המקל שקיבל מורה שתקף מינית בת 9: "נאשם בר טיפול"

אביתר גרוס קיבל תשעה חודשי עבודות שירות בלבד על מעשים מגונים בתלמידתו. בגזר הדין נכתב כי המורה "הביע חרטה עמוקה וכנה גם במעשיו". סנגורו: "הכלא הוא לא פתרון לכל חוליי החברה". המועצה לשלום הילד: "ענישה אומללה ומקוממת"

[ ynet.co.il ] משפט ופלילים,

באתי לחרב לכם את פסטיבל אבו דאבי

בזמן שחגגתם את השלום קיבלתי זריקת מציאות שכללה מובטלים, אומללים, נזקקים, חולים, כאוס של 1 בספטמבר, ההתעללות בפרופ' רוני גמזו ואת המדינה הבלתי מנוהלת שלנו. הכול אישי, הכול פוליטי, כלום לא מקצועי

[ ynet.co.il ]

באתי לחרב לכם את פסטיבל אבו דאבי

בזמן שחגגתם את השלום קיבלתי זריקת מציאות שכללה מובטלים, אומללים, נזקקים, חולים, כאוס של 1 בספטמבר, ההתעללות בפרופ' רוני גמזו ואת המדינה הבלתי מנוהלת שלנו. הכול אישי, הכול פוליטי, כלום לא מקצועי

[ ynet.co.il ]

בג"ץ ביטל הריסת בית המחבל שהרג לוחם גולני; אביו: "הורדתי את דגל ישראל לחצי התורן"

ברוב של שני שופטים מול אחת נקבע כי ייאטם רק חדר אחד בבית בכפר שליד ג'נין, שם נהרג עמית בן יגאל ז"ל. השופט מזוז: "הקושי נובע מהפגיעה באישה ובשמונה הילדים שגרים בבית, שבעה מהם קטינים". נתניהו: "החלטה אומללה, נדרוש דיון בהרכב מורחב"

[ ynet.co.il ]

סערת דגל לבנון על עיריית ת"א: "דגל חיזבאללה מונף פה"

הארת בניין עיריית תל אביב בדגל לבנון לנוכח האסון בביירות עוררה תגובות שונות בקרב הפוליטיקאים. ח"כ דיכטר אמר באולפן ynet שמדובר ב"צעד אומלל", בעוד השר אסף זמיר כינה את ההחלטה "רגע של אנושיות". ליברמן: צביעות - כשנתניהו מסייע זה מבורך, אבל בת"א זה צעד של בגידה

[ ynet.co.il ] המערכת הפוליטית,
עמוד הבא ...