news paper icon

ארכיון חדשות: אחותו

גרף חולי קורונה בארץ

גרף חולי קורונה בארץ והדבקות חדשות ראו מסמך מלא כאן - עם פירוט החולים

גרף השוואה בהדבקות בין מדינותמאמרים בנושא אחותו

האחיינית של טראמפ: "סוציופת שבחר ברמאות כדרך חיים"

בארה"ב חושפים קטעים מספרה של מארי טראמפ, שבמשפחה ניסו למנוע את פרסומו. בספר, ששמו "כך יצרה משפחתי את האיש המסוכן בעולם", היא טוענת כי הנשיא הרס את אביה האלכוהוליסט, שילם לאדם שייגש במקומו למבחני הכניסה לאוניברסיטה וסידר לאחותו מינוי לשופטת. "הפתולוגיות שלו כל כך מורכבות שצריך סוללת פסיכולוגים, איש לא כשיר לתפקיד פחות ממנו"

[ ynet.co.il ]

תושב ר"ג ומשפחתו חשודים בהעסקה בתנאי עבדות של אזרחית ניגריה

הוארך מעצרו של יוסף סרור (46), החשוד שהחרים את דרכונה, כלא אותה בביתו והתעלל בה יחד עם בני משפחתו. סנגורו: "הילדים חברים שלה" אשת החשוד, שנחקרה גם היא - אחותו של ראש העיר כרמל שאמה הכהן. יצוין כי ראש העיר לא מעורב בפרשה

[ ynet.co.il ] משפט ופלילים,

אחותו של זדורוב: "טביעת הנעל מוכיחה - רומן לא היה בזירה"

בריאיון לאולפן ynet התייחסה קסניה אברס לבקשה להוספת ראיה חדשה במסגרת בקשתו למשפט חוזר של אחיה, שהורשע ברצח תאיר ראדה. לדבריה, הראיה הזו מצטרפת ל"מכלול הראיות החזקות שמוכיחות שרומן לא היה שם"

[ ynet.co.il ] משפט ופלילים,

מרכז נוער על שם סלומון טקה: "אלחם על הצדק שלך עד הסוף"

לקראת יום השנה למותו של הצעיר שנורה על ידי שוטר, נחנך על שמו בקריית חיים מרכז למנהיגות וחינוך. אחותו: "שנה שלמה לא שמעתי את הקול שלך". שרת הקליטה: "שילם את מחיר אוזלת היד בטיפול ביוצאי אתיופיה"

[ ynet.co.il ] כללי,

בת 15 נהרגה בתאונת קטנוע ליד פתח תקווה

רוכב קטנוע החליק בכביש 471, סמוך למחלף שעריה שליד פתח תקווה. צוות מד"א שהגיע למקום טיפל ברוכב, בן 19 שנפצע באורח קשה, וקבע את מותה של אחותו הצעירה במקום

[ ynet.co.il ]

צפון קוריאה מנתקת קשרים עם הדרום: "אויב"

בפיונגיאנג מאשימים את דרום קוריאה שלא מנעה מעריקים צפון קוריאנים להפריח בלונים עם מסרים נגד משטרו של קים ג'ונג און לתוך שטח צפון קוריאה. קווי התקשורת הפוליטיים והצבאיים נותקו, אחותו של קים מאיימת גם בביטול הסכם צבאי

[ ynet.co.il ] חדשות בעולם,

אחותו של קים ג'ונג און ומלחמת הבלונים

קים יו ג'ונג איימה לבטל את הסכם הרגיעה עם דרום קוריאה אם לא תמנע מעריקים צפון קוריאנים להפריח בלונים עם מסרים נגד משטרו של קים ג'ונג און לתוך צפון קוריאה. "טינופת אנושית", "כלבים", קיללה. סיאול מראה סימני כניעה: "נפעל למנוע פעולות מעוררות מתח"

[ ynet.co.il ]

האישה החזקה בצפון קוריאה

קים יו ג'ונג, אחותו הצעירה של קים ג'ונג און, היא מהדמויות המקורבות ביותר לרודן. כאחראית על תדמיתו הציבורית הצליחה בחיוכים ובאלגנטיות להאיר את פניו באור חיובי, אך גם היא אינה נקיית כפיים. האם למי שהרודן הקודם קים ג'ונג איל כינה "הנסיכה" יש אי-פעם סיכוי לרשת את השלטון?

[ ynet.co.il ]

צפון קוריאה: קים הופיע בציבור אחרי 20 יום

20 יום אחרי הפעם האחרונה שבה דיווחה על הופעה פומבית של השליט, ובצל הדיווחים שחלה והשמועות שמת, הודיעה הלילה פיונגיאנג כי קים השתתף בחנוכת מפעל לצד אחותו, וגם דיבר "וזכה לתשואות רמות". במקביל נשאל טראמפ אם קים בחיים והשיב: "מעדיף לא לדבר על זה"

[ ynet.co.il ]

אח בעייתי במשפחה של גאונים: פרק מהספר "תורת הקבוצות"

אלכס, בן סורר למשפחה יהודית לונדונית, מהווה מקור אכזבה להוריו - וזאת בהשוואה לאחיו המתמטיקאי ואחיו ואחותו הפסנתרנים המחוננים. את מסלול חייו עתיד לשנות ביקור בישראל, המפגיש אותו עם דמות מלאת יצרים כמוהו. קראו את הפתיחה של "תורת הקבוצות", רומן החניכה שכתבה כרמית סחר

[ ynet.co.il ]

המלאך מאחורי השיר המרגש ביותר של יום הזיכרון

כשאלדד קרוק היה ילד הוא סירב להחזיר מכות לילד שהרביץ לו בגן. כשהיה נער, טייל עם אחותו בגיאיות ולימד אותה על הצמחים והפרחים. כשנפצע אנושות בקרב על שחרור ירושלים, הפציר בחובש לטפל קודם באחרים, עד שמת מפצעיו. המפגש בין בת כיתתו רחל שפירא למלחין יאיר רוזנבלום ולזמרת רבקה זהר הוליד את "מה אברך", שהפך לאחד השירים המזוהים ביותר עם יום הזיכרון

[ ynet.co.il ]

אחותו של אייל גולן תוקפת בעקבות הריאיון ב-ynet: "לא הזמין אותי לחתונה, חסם אותי בווטסאפ"

אחרי פרסום הריאיון עם הזמר, אחותו למחצה מיה גולן משיבה בחריפות לטענותיו, מכחישה שהזמין אותה אישית לחתונתו עם דניאל גרינברג והוסיפה: "זה שאייל פיטר אותי מראה שפעל משיקולים זרים"

[ ynet.co.il ]

טקסי זיכרון ליד סניפי איקאה: "פתוח, אז באנו"

משפחתו של אהרל'ה קצף, שנפצע במלחמת לבנון, היה צמח 18 שנה ונפטר בשנת 2000, הגיעה לאיקאה ראשל"צ. אחותו אמרה לעשרות שהתאספו: "לא באנו למחות". סמוך לאיקאה נתניה הציבו הנוכחים נרות נשמה וקראו "יזכור": "למטרות מסחריות פותחים, ולבתי העלמין אסור להגיע?"

[ ynet.co.il ] כללי,
עמוד הבא ...