news paper icon

ארכיון חדשות: אחיה

גרף חולי קורונה בארץ

גרף חולי קורונה בארץ והדבקות חדשות ראו מסמך מלא כאן - עם פירוט החולים

גרף השוואה בהדבקות בין מדינותמאמרים בנושא אחיה

"הלכנו אל הלא נודע, שילמנו מחיר כבד – והגענו לירושלים"

שירה נסחבה על הכתפיים של אביה עד אדיס אבבה, גדי איבד את אמו וסבתו שמתו כשחיילים סודנים תפסו את המשפחה, טנת פגשה את אחיה בעלייה למטוס לישראל. 30 שנה ל"מבצע שלמה", שבמהלכו עלו לישראל 14,000 מיהודי אתיופיה

[ ynet.co.il ] רווחה וחברה,

אזעקה בהלוויית הילד עידו אביגל שנהרג מרקטה: "לנצח אחיה עם החור הזה בלב"

עידו אביגל, הילד בן החמש שנהרג מפגיעה ישירה של רקטה בבית דודתו בשדרות, הובא למנוחות בקריית גת. בזמן ההלוויה נשמעה אזעקה. כמה מהנוכחים השתטחו על הרצפה, אחרים חיפשו מחסה. האם עדיין מאושפזת במצב קשה, האב ספד: "רציתי לדעת איך תהיה בעוד שנתיים". הדודה עדי נפרדה: "אני מבקשת ממך סליחה שלא שמרתי עליך בבית שלי"

[ ynet.co.il ] כללי,

מסע ההתאוששות של דביר שנרב: "רנה תהיה איתי גם בגיוס"

ב-2019 רנה שנרב בת ה-17 נרצחה בפיגוע בבנימין. אחיה דביר נפצע קשה מאוד, אך הוא לא נכנע, פתח במסע שיקום מפרך - והיום יתגייס לצה"ל. "רנה נמצאת איתי כל הזמן, אני בטוח שהיא גאה בניצחון שלי ובכך שלא נשברתי", אמר בהתרגשות

[ ynet.co.il ] צבא וביטחון,

אחותו של איציק סעידיאן: "מצבו עדיין קשה, שמחה שנענים לדרישות של פוסט-טראומטיים"

לאה סעידיאן סיפרה לאולפן ynet על מצבו של אחיה: "הוא מורדם ומונשם. בימים הקרובים נדע את השלכות הניתוח שעבר. אנחנו מתפללים". על הרפורמה באגף השיקום: "כרגע זה עדיין על דפים, אנחנו מחכים לראות מעשים"

[ ynet.co.il ] כללי,

"כולם צחקו עליי אחרי 'אינסטינקט בסיסי'": שרון סטון בריאיון

הסצנה שהפכה אותה לכוכבת אבל גם הרסה את הקריירה שלה. האירוע המוחי שכמעט גרם למותה. ניתוח הגדלת החזה שעברה נגד רצונה. אובדן המשמורת על בנה המאומץ. והקרע עם אחיה שהתמכר לסמים וישב בכלא. בגיל 63 שרון סטון מוציאה אוטוביוגרפיה חושפנית, סוגרת חשבון עם הבמאי של 'אינסטינקט בסיסי' ששיקר לה כדי שתסיר את התחתונים ונזכרת איך כמעט הלכה מכות עם מייקל דאגלס

[ ynet.co.il ]

אח הנרצחים מבאקה: "פחדתי ללכת להלוויה, שלא ירצחו אותי"

עלי אבו חוסין בן ה-15, אחיהם של שאפע וסלאח שנרצחו בסוף השבוע, סיפר על הטראומה, עזיבת בית הספר והפחד שמלווה אותו. לדבריו, בימים שעברו מאז הרצח אף גורם מהמשטרה או מהרווחה לא הגיע לביתם, לא עבור עדות ולא כדי לסייע: "הפקירו אותי, אם ארצח - למשטרה יהיה חלק בזה". האב לאולפן ynet: "איך ממשיכים? אולי ארצח עוד שעה"

[ ynet.co.il ] משפט ופלילים,

רודף אחרי האחים, יורה מחלון הרכב ונמלט: תיעוד הרצח הכפול

בתיעוד ממצלמות האבטחה בטול כרם נראה רכב רודף אחרי רכבם של שאפע וסלאח אבו חוסין מבאקה אל-גרבייה וגורם להם לעשות תאונה. לאחר מכן הרוצח נצמד אל רכבם, יורה מהחלון ונמלט. מותם נקבע בבית חולים מקומי. בשנה שעברה נרצחה אמם של השניים, אחיהם בן ה-15 כתב בפייסבוק בחודש שעבר: "עד מתי יהיו ילדים יתומים?"

[ ynet.co.il ] משפט ופלילים,

הסבתא הפלסטינית בחדר על שם הרוג צוק איתן: "לא האמנתי שיבואו לפה מעזה"

הוריו של סמ"ר בניה רובל שנפל ברצועת עזה במבצע "צוק איתן" הנציחו את הבן בפתיחת חדר אירוח למשפחות בבית החולים וולפסון בחולון. האורחת הראשונה בו הייתה סאחר סברא, תושבת הרצועה שמלווה את נכדה חודשים ארוכים ואחיה נהרג מאש צה"ל ב-2008. "זה מפגש שרק במאי מלמעלה יכול היה לסדר"

[ ynet.co.il ] צבא וביטחון,

"להשמיע את קולם": המפגש של האחים השכולים עם גנץ

שר הביטחון נפגש בקריה עם חמישה שאיבדו את אחיהם. "מוטלת עליכם משקולת לא קטנה", אמר להם. עירית, אחותו של מפקד הטייסת סא"ל רוני שלומי, אמרה: "אנחנו תמיד החזקנו את המעמסה בשביל המשפחה". אליסף פרץ, אחיהם של אוריאל ואלירז שנפלו בקרבות בלבנון וברצועת עזה, ציין: "אחים שכולים מאבדים פעמיים - גם את הוריהם"

[ ynet.co.il ] צבא וביטחון,

תודה שיש לי מדינה לכעוס עליה

ישראל מאפשרת חיי מנעמים מלאי זכויות לרוצחי אחותי ומשפחתה, שמי יודע, אולי עוד ישוחררו. ועדיין, שבוע אחרי יום השואה, אני אסיר תודה. אחיה של רות פוגל ז"ל על פרופורציה

[ ynet.co.il ]

עבאס בקריאה לפיוס: "לייצר הזדמנות לחיים משותפים"

יו"ר רע"מ, שהפך ללשון המאזניים בדרך להרכבת קואליציה, נשא נאום בעברית שפנה לאזרחים היהודים בישראל: "הגיעה העת לחפש את המשותף". עבאס התעלם מהסוגיה הפלסטינית והתמקד בבעיות של האזרחים הערבים: "אם אני לא אחיה בשלום במדינה, לא אהיה מסוגל לחתור לשלום עם שכניי". גם הפעם לא אמר על מי ימליץ לעמוד בראשות הממשלה, אך קרא לשני הצדדים לאמץ דווקא את גישתו: "זה הזמן לשינוי"

[ ynet.co.il ] המערכת הפוליטית,

החדש של נגה ארז: אולי נוצר בתל אביב אבל נשמע לא מכאן

בשנים האחרונות היו לא מעט ניסיונות של כוכבי פופ ישראלים לכבוש את העולם אבל עד כה ליומרות האלו לא היה כיסוי בר קיימא. לעומתם, לנגה ארז יש סיכוי אמיתי לנפץ את תקרת הזכוכית עם אלבומה החדש והמצופה KIDS המכיל תועפות של היפ הופ נשי מלא גרוב שכבר זכה לתשבוחות מבילי אייליש ואחיה

[ ynet.co.il ]

האחים ששרדו את הפיגוע שבו נרצח אביהם התגייסו: "עלינו על מדים כמו שהיה רוצה"

מאז שאביהם מיכי מרק ז"ל נרצח לנגד עיניהם בפיגוע על כביש 60 לפני חמש שנים - האחים פדיה ותהילה לא נפרדו זה מזו. הם חיזקו אחד את השנייה גם כשאחיהם הגדול נהרג בתאונת אופנוע לפני שנתיים. כעת שניהם התגייסו: "כך מנצחים את הטרור"

[ ynet.co.il ] צבא וביטחון,

חלום הרפואה של מוחמד נגדע: "איך אחיה בלעדיו?"

משפחתו של הנער מוחמד עדס שנרצח בג'לג'וליה עדיין לא עודכנה על התפתחות כלשהי בחקירת הירי הקטלני. סוהילה, אמו, סיפרה ל-ynet על בנה המחונן ועל החלומות שכבר לא יוכל להגשים: "הלב נקרע בכניסה לחדר שלו, הוא רק ביקש לצאת לאכול פיצה עם חבר"

[ ynet.co.il ] משפט ופלילים,

היזם, העבריינים והירי בטלפון: "בפעם הבאה זה בראש שלך" | כך נשמעת סחיטה באיומים

ירו, שרפו והיכו עובדים: עבריינים סחטו יזם נדל"ן ואיימו לפגוע בו אם לא ישלם יותר ממיליון שקלים. "שמור על הילד שלך, בפעם הבאה אנחנו תוקעים בראש שלך מחסנית שלמה", אמרו. במשטרה חושדים כי אחיה של חברת כנסת, שעבד כקבלן עבור היזם, "מכר" את החוב שלו לעבריינים שפתחו במסכת האיומים. לפני האישום: האזינו לאיומים וצפו בתיעוד התקיפה

[ ynet.co.il ]
עמוד הבא ...