news paper icon

ארכיון חדשות: אמסלם

גרף חולי קורונה בארץ

גרף חולי קורונה בארץ והדבקות חדשות ראו מסמך מלא כאן - עם פירוט החולים

גרף השוואה בהדבקות בין מדינותמאמרים בנושא אמסלם

"אני הסמן הקולני בממשלה": השר ההייטקיסט שכבר הסעיר את הקואליציה

שר המדע יזהר שי מגיב בריאיון ל-ynet לביקורת על מינוי הפרופ' שחתמה על עצומה נגד שירות בשטחים ("החלטתי לבלוע את הרוק"), מספר על העימות עם השר אמסלם ("יישרנו את ההדורים"), וטוען: "המרכז-שמאל בהלם מהייצוג שלנו בממשלה". והאם יש לו אמון בנתניהו?

[ ynet.co.il ]

הוריו של אילון ז"ל דורשים עונש מרבי לדורס שהורשע: "רישיון נהיגה - לא רישיון להרוג"

קובי ודקלה אמסלם תקפו את דורס בנם שהורשע בהמתתו בקלות דעת: "אישיות מעוותת, עניינו אותו רק ביטוח הרכב והאלכוהול". הם קראו להענישו בצורה מרתיעה: "במקום שהחינוך כשל – זה מה שנותר". על אופן ניהול המשפט אמרו: "לפחות הכביש ושעון הממטרות זוכו מאשמה"

[ ynet.co.il ] כללי,

אלי בר זכאי הורשע בהמתה בקלות דעת של הנער אילון שלו-אמסלם: "השיל סממנים מוסריים"

הנהג שדרס למוות את הנער אילון שלו-אמסלם בן ה-13 בתל אביב הורשע בהמתה בקלות דעת. השופט בני שגיא דחה את טענותיו של אלי בר זכאי אחת לאחת, קבע כי שתה וודקה לפני התאונה ("אחי, אני סחי מאה אחוז") וגם הכשיל את בדיקת האלכוהול. על הנער כתב השופט: "פתיל חייו נגדע רק כי הנאשם היה 'חייב' לבלות"

[ ynet.co.il ]

עוד עימות בממשלה: אמסלם תקף את שר המדע שי

אחרי שהשר המקשר בין הממשלה לכנסת דוד אמסלם השמיע דברים חריפים נגד מערכת אכיפת בחוק, קרא שר המדע יזהר שי לנתניהו לדרוש ממנו לחזור בו או לפטרו. אמסלם: "מבקש משרים שרק אתמול קיבלו נייר מכתבים חדש שלא יטיפו לי מוסר". שי השיב אש: "אין לי נייר, אצלנו משתדלים שהכול יהיה בדיגיטל"

[ ynet.co.il ] המערכת הפוליטית,

מערך הסייבר יעבור לאחריות דודי אמסלם שמונה לשר המקשר לכנסת

חלוקת התיקים נמשכת עם מינויו של דודי אמסלם לשר המקשר לכנסת. הוא יקבל לאחריותו את מטה מיזם ישראל דיגיטלית, רשות התקשוב, מערך הסייבר, רשות החברות ונציבות שירות המדינה. נתניהו: "אמסלם יוביל את קידום תחום הסייבר בישראל"

[ ynet.co.il ] המערכת הפוליטית,

הסכם עם רפי פרץ: שר ירושלים, מורשת ומיזמים לאומיים

שר החינוך היוצא רפי פרץ, ששקל לפרוש מהפוליטיקה לאחר שנתניהו התכוון לתת את התיק שבו חפץ לדוד אמסלם, מונה בסופו של דבר לשר לענייני ירושלים. "נעניתי לבקשת נתניהו לייצג את הציונות הדתית", אמר יו"ר הבית היהודי שהתפצל מימינה

[ ynet.co.il ] המערכת הפוליטית,

תסיסה בליכוד: 14 מועמדים לשרים, הרבה פחות תיקים

דיכטר והנגבי זועמים, אמסלם מחכה, גמליאל מצפה, ברקת בפלונטר ועל סער אין מה לדבר. לנתניהו, שדחה את ההשבעה עקב הבעיות באיוש התיקים, נותרו מעט משרדים לחלוקה ביחס לרשימת הבכירים הארוכה - אך ייתכן שימצא פתרון יצירתי, כמו במקרה לוי-אבקסיס. הדד-ליין החדש: יום א'

[ ynet.co.il ]

בשיא משבר הקורונה: משרד התקשורת מבקש לפגוע בתחרות בסלולר

סוף לרפורמה הכי חשובה בסלולר? שר התקשורת דודי אמסלם יוזם הצעת חוק לעצירת ניידות המספרים לזמן מוגבל. בכירים בענף מתריעים כי המהלך עלול לגרום לפיטורי עובדים ולעליית מחירים בטווח הארוך

[ ynet.co.il ] כלכלה בארץ,

שריון בליכוד לאורלי לוי-אבקסיס? השר אמסלם: "קשקוש"

ח"כ דודי אמסלם אמר לאולפן ynet שלא הובטח ליו"ר גשר שריון בליכוד בתמורה להתנגדותה לממשלה בהמלצת הרשימה המשותפת. ח"כ אבי ניסנקורן: "יש לנו את כל הממליצים שהיו לנו עד היום, לא השתנה שום דבר"

[ ynet.co.il ] המערכת הפוליטית,

השר אמסלם: "אם מנדלבליט היה בהכרזת המדינה, לא היינו כאן היום"

שר התקשורת השתלח ביועץ המשפטי לממשלה בעקבות הגשת כתב האישום נגד נתניהו במקביל לשהותו בארה"ב: "יש כאן עזות מצח, אביחי מנדלבליט רוצה לנהל את המדינה". המשנה ליועץ המשפטי לממשלה רז נזרי הגיב: "הטלת דופי אישי ביועץ ובמערכת היא מופרכת ומסוכנת"

[ ynet.co.il ] משפט ופלילים,

בזק צפויה להחליט השנה על כניסה לפרויקט החשוב בתולדותיה

על פי המסתמן, החברה תיכנס השנה לפרויקט הסיבים האופטיים גם במקרה שמשרד התקשורת לא ישלים עד הסוף את מדיניותו בנושא • שר התקשורת דוד אמסלם הורה להמשיך ולקדם את ההכנות לאישור הפרויקט אך הוא ישאיר את החתימה הסופית על המדיניות לשר התקשורת הבא

[ globes.co.il ] סיבים אופטיים,

הרב דוד לוי נדרס למוות במרוקו: "הלם מוחלט"

אבי אמסלם, חברו של הרב שנמחץ בין שני אוטובוסים בדרך להילולת הרב פינטו, סיפר לאולפן ynet: "קיבלתי מאות טלפונים מחברים ומכרים רחוקים וקרובים. הוא היה אחת הדמויות הססגוניות בעיר"

[ ynet.co.il ]
עמוד הבא ...