news paper icon

ארכיון חדשות: אמר

גרף חולי קורונה בארץ

גרף חולי קורונה בארץ והדבקות חדשות ראו מסמך מלא כאן - עם פירוט החולים

גרף השוואה בהדבקות בין מדינותמאמרים בנושא אמר

"כולם אמרו, הפעם תנצחי. הם טעו": הסיפורים מאחורי השירים של ירדנה ארזי

הג'סטה של יהורם גאון שהובילה לדואט ''בן אדם''. הלהיט ''אמור שלום'' שהפך להצלחה בכל אירופה ולא הביא לה שקל. ההפסד עם ''שירו שיר אמן'' בקדם לעפרה חזה רק בגלל טעות בספירה. החוויה הטראומטית ממלחמת לבנון שבגללה הקליטה את "הביתה'". והרגע ליד הירקות בסופר שבו יהודה פוליקר הבטיח לעשות לה אלבום שלם. ירדנה ארזי חוזרת ללהיטים הגדולים בקריירה שלה ונזכרת במפגש האחרון עם גנדי, יומיים לפני שנרצח

[ ynet.co.il ]

"אמרו לי, תתכונן, לא תהיה פה בקרוב. ואז הורידו לי במשכורת. ומי שאיים עליי סתם את פה"

נערת הפיתוי שהוזמנה עבורו, עורכת הדין שהכניסה מצלמה נסתרת לבית שלו, המעצר המשפיל שסידר לו סרטון ויראלי, המאבק מול ברסי שהפקיר את החולים שנזקקו לקנאביס רפואי, ולמה אפשר לחלק 18 מיליון שקל לעניים ולא להפוך לדודו טופז. גיא לרר מדבר בלי חשבון וגם חוסם את רני רהב בחניה

[ ynet.co.il ]

פרופ' גמזו: "חוזה בסיוט הזה עם בחילה"

פרויקטור הקורונה הביע תסכול כבד בפני מקורביו על החלטת הממשלה להטיל סגר הרמטי. מוקדם יותר בביקור בירושלים הוא נשמע ממלכתי בהרבה ואמר: "אני מכבד את החלטת הממשלה על אף המחיר הכלכלי העצום"

[ ynet.co.il ] חדשות בארץ,

גנץ: "אעשה הכול כדי שההפגנות והתפילות יחזרו"

ראש הממשלה החליפי ושר הביטחון, ששוהה בבידוד בעקבות חזרתו מארה"ב, מסר הצהרה מביתו. הוא אמר בפתח דבריו: "על מפגין לגלות הבנה כלפי מתפלל ולהיפך. זה לא מאבק בינכם". הוא ציין כי "אסור שהשיסוי שמעבירים בעלי אינטרס יביא לתבוסה במלחמה הזאת"

[ ynet.co.il ] המערכת הפוליטית,

המשטרה לקראת הסגר: "לא כל התקנות אושרו, פועלים באי-בהירות"

רמ"ח המבצעים הבהיר כי "התקנות מחמירות משהיו", אך ציין כי לא כולן מובנות למערכת האכיפה. לדבריו, "מקומות העבודה - להדממה". בכיפור תתמקד המשטרה בפעילות בערים: "רכיבה על אופניים לא תוגבל, קוראים לציבור לנהוג באחריות". על ההפגנות אמר: "נבדיל בין מחאה להתרסה"

[ ynet.co.il ] חדשות בארץ,

התחזית: מזג אוויר נעים בתחילת הסגר, בכיפור - שרב

הימים הקרובים יהיו נוחים ויש אפילו סיכוי לטפטוף, אבל זה יתהפך בתחילת השבוע, בזמן הצום, אז הטמפרטורות יגיעו אף ל-35 מעלות. "בכיפור יהיה חם מבשנים קודמות", אמר חזאי מטאו-טק. התחזית העונתית לחורף: פחות משקעים מבשנים קודמות

[ ynet.co.il ] מזג אוויר,

חולים הועברו לחניון ברמב"ם שהפך למחלקת קורונה

החניון התת-קרקעי, שתוכנן במקור כדי לאפשר את המשך פעילות בית החולים בחיפה בעיתות מלחמה או אסונות, הוכשר היום כדי לקלוט חולי קורונה. "הכנסנו את החולים הראשונים, ואנחנו מעבירים חולים למחלקה התת-קרקעית", אמר המנהל, ד"ר מיקי הלברטל

[ ynet.co.il ] חינוך ובריאות,

ח"כ מיקי זוהר: "ההפגנות הורגות את היכולת לבקש שמירה על ההנחיות"

יו"ר הקואליציה תקף את המפגינים בירושלים ואמר כי מדובר ב"מוקד תחלואה". על הסגר: "הדרך היחידה לפתור את המצב המסוכן שנוצר". קרא להחמיר אכיפה כולל "קנסות כבדים ואף עונשים פליליים"

[ ynet.co.il ] פוליטי מדיני,

שטייניץ: "הסגר יציל את הבריאות והכלכלה, אנחנו על סף תהום"

שר האנרגיה אמר כי הממשלה קיבלה החלטות "אמיצות והכרחיות", והזהיר באולפן ynet כי ללא סגר הנזק יהיה גדול. "לא רק מתים, אלפים יישארו לשנים עם נזקים בלב ובמוח, כולל צעירים". על שאשא ביטון: "גילתה חוסר אחריות משווע"

[ ynet.co.il ] חינוך ובריאות,

גמזו על הסגר: "המחיר הכלכלי עצום, מכבד את החלטת הממשלה"

ממונה הקורונה חזר על כך שההמלצה שלו לממשלה הייתה להדק את הסגר אך לא להטיל הגבלות נרחבות כפי שהתקבלו, אך אמר כי ככל שיסגרו יותר - כך העלייה בתחלואה תיבלם. "זה מסר לציבור, אם הממשלה הגיעה לסגירה כל כך הרמטית - כנראה שהתחלואה באמת בהיקף רחב"

[ ynet.co.il ] חינוך ובריאות,

השר יזהר שי התנגד לסגר: "המטרה הייתה למנוע הפגנות"

רגע לפני שמסר למזכיר הממשלה פתק הצבעה עם המילה "נגד", הביע השר מכחול לבן הסתייגות מכך שההחלטה על סגר מלא לא הובאה להכרעת קבינט הקורונה. שי ציטט מדברי הכלכלנית הראשית שהזהירה מנזק כספי עצום למשק, ואמר כי אישור החוק שיאסור על הפגנות "יעורר סערה, ריב ומדון"

[ ynet.co.il ] המערכת הפוליטית,

רוטשטיין: "מתקרבים בממדים ליום כיפור, נצטרך ועדת חקירה"

מנכ"ל הדסה טען כי אם הממשלה תתנהל בדומה לתקופה שאחרי הסגר הראשון, הגל השלישי יהיה בלתי נמנע. בריאיון לאולפן ynet התייחס רוטשטיין להגבלות החדשות שישביתו את המגזר הפרטי ואמר: "הבעיה הכלכלית לא פחות חמורה מהבעיה הרפואית". חולדאי: "הממשלה מנהלת את המשבר כמו ג'ימבורי"

[ ynet.co.il ] חינוך ובריאות,

מתניידת בכיסא גלגלים: "נהג האוטובוס דרש שארד - איש לא קם לסייע"

הילה פדלון, בת 21, עלתה לאוטובוס של חברת דן כדי לחזור לביתה מבית החולים איכילוב, שם היא מתנדבת. "הנהג אמר שהכיסא ישבור את הרמפה, אחר כך לא הצליח לחגור אותי וצעק עלי. ירדתי מושפלת". דן: "התנצלנו, בודקים את ההיבט הטכני"

[ ynet.co.il ] כללי,

חשש במערכת הביטחון: ארה"ב תמכור נשק מתקדם למדינות ערביות נוספות

ל-ynet נודע כי שר הביטחון גנץ דן עם עמיתו בוושינגטון על מניעה או צמצום מכירה של נשק אמריקני למדינות הבאות שינרמלו את יחסיהן עם ישראל. בין האפשרויות שהועלו: האמריקנים ימכרו להן מערכות נשק, כמו מטוסי F-35, אך מדגמים ברמה נמוכה יותר

[ ynet.co.il ] צבא וביטחון,

שגרירת ארה"ב באו"ם: "עוד מדינה ערבית תסכם על שלום עם ישראל תוך יום-יומיים"

בריאיון לרשת "אל-ערבייה" אמרה השגרירה קלי קראפט כי "מדינה ערבית נוספת תחתום על הסכם עם ישראל בתוך יום או יומיים". לדבריה, "הרעיון שלנו הוא להביא מדינות נוספות שנכריז עליהן בקרוב ואחת מהן תחתום כבר בימים הקרובים"

[ ynet.co.il ] מדיני,

ניסיון לעצור את רכישת אל על: "אלי רוזנברג הוא איש קש"

חברת התעופה שלחה מכתב לממשלה לפני אישור העברת השליטה, ובה התריעה כי הרוכש בפועל של החברה הוא קני רוזנברג, אביו של אלי, שהוא אזרח אמריקני. החוק מתיר רק לאזרח ישראלי להחזיק בשליטה של אל על

[ ynet.co.il ] כלכלה בארץ,

מגזין "רולינג סטון" ניסה לצאת תקין פוליטית, אבל על הדרך שיכתב את ההיסטוריה

רשימת 500 האלבומים הגדולים שפרסם מגזין המוזיקה הנחשב ב-2003 קיבלה עם השנים מעמד כמעט תנ"כי. עכשיו היא יוצאת מחדש עם התאמות מיוחדות לתקופה ולאקלים הפוליטי האמריקני, ודוחקת לא מעט יוצרים מוזיקליים אגדיים לטובת פוליטיקת זהויות

[ ynet.co.il ]

רוסיה עצרה את "ישו של סיביר"

סרגיי טורופ הנהיג במשך כ-30 שנה כת בסיביר ואמר למאמיניו שהוא גלגול נשמתו של ישו. הוא נעצר ביישוב מרוחק עם שניים מעוזריו. השלושה יישארו במעצר עד פתיחת המשפט. טורופ אמר שכתב האישום נגדו "לא ייאמן"

[ ynet.co.il ] חדשות בעולם,
עמוד הבא ...