news paper icon

ארכיון חדשות: אנטישמיות

גרף חולי קורונה בארץ

גרף חולי קורונה בארץ והדבקות חדשות ראו מסמך מלא כאן - עם פירוט החולים

גרף השוואה בהדבקות בין מדינותמאמרים בנושא אנטישמיות

צעקות בוועדה בכנסת: "הבאתם אנשים מברוקלין והדבקתם את האנשים שלכם"

בדיון על החוק לבידוד במלוניות פרץ ויכוח קולני בין ח"כ אלי אבידר מישראל ביתנו, שאמר שהח"כים החרדים הם "פושעי ציבור חסרי אחריות", לבין יו"ר ועדת החוקה יעקב אשר מיהדות התורה, שהאשים אותו בשקרים ובאנטישמיות: "הרווחת עוד רבע מנדט של שונאי יהדות?"

[ ynet.co.il ] המערכת הפוליטית,

ארה"ב: מי האריך את האף של המועמד היהודי?

הדמוקרט ג'ון אוסוף, שמתמודד על מושב של ג'ורג'יה בסנאט, טוען כי לא במקרה הוארך אפו במודעת גיוס כספים של יריבו הרפובליקני דייוויד פרדו: "אנטישמיות ישנה". פרדו: "התמונה עוּותה בשוגג בגלל פילטרים ודחיסות"

[ ynet.co.il ] חדשות בעולם,

היורש של ראש ממשלת הונגריה בריאיון ל-ynet: "לא נתמוך בהחלטות נגד ישראל"

ריאיון מיוחד עם שר החוץ ההונגרי פטר סיירטו, שביקר השבוע בישראל | על האנטישמיות בארצו: "תמיד הגנו על הקהילה היהודית". על הפגיעה בדמוקרטיה מצד הממשלה: "פועלים על בסיס רצון העם". ומתי נוכל לטייל בבודפשט? "הכי חשוב שנמנע את הכנסת הנגיף להונגריה. מכל מקום"

[ ynet.co.il ] מדיני,

הלייבור תפצה עובדים שהאשימו אותה באנטישמיות

ההנהגה החדשה בלייבור מנסה לשקם את היחסים עם היהודים, אחרי הסערה שליוותה את כהונת קורבין. עובדים לשעבר שהתראיינו על הטיפול הלקוי של המפלגה באנטישמיות - ותבעו אותה כשתקפה אותם - יקבלו פיצויים

[ ynet.co.il ]

פולין בחרה ימין: ניצחון לנשיא הלאומן דודה

תוצאות כמעט סופיות בסיבוב השני בבחירות לנשיאות פולין: הנשיא הלאומן דודה קיבל 51.21% מהקולות, יריבו הליברלי צ'זקובסקי עם 48.79%. שיעור הצבעה גבוה במיוחד בבחירות שלוו בהצהרות אנטישמיות והומופוביות

[ ynet.co.il ]

מסעדה בקנדה: "לקוחות ציוניים אינם רצויים"

מסעדת "פודבנדרס" שבטורונטו פרסמה פוסט באינסטגרם שבו נכתב כי ציונים אינם רצויים במקום. ניצולת שואה שטענה לאנטישמיות החליטה לתבוע: "זה מזכיר את הימים שבהם בגרמניה נכתב בשלטים שהכניסה אסורה לכלבים ויהודים". בעלת המסעדה: "לא רואה את מדינת ישראל או הציונות כשווים ליהדות"

[ ynet.co.il ]

בכירה בלייבור הודחה: "שיתפה תיאוריית קונספירציה אנטישמית"

מנהיג הלייבור בבריטניה פיטר שרה בממשלת הצללים שלו, ששיתפה ריאיון ובו נטען: "הרגו את ג'ורג' פלויד בשיטה של שירותי הביטחון הישראליים". בהצהרה מסר: "חשוב שכולנו נעמוד על המשמר נגד האנטישמיות"

[ ynet.co.il ] חדשות בעולם,

"תופעה חסרת תקדים": דו"ח "אנטישמיות הקורונה"

היהודים מרעילים בארות, מפיצים את הנגיף בשיעול מכוון, מחסלים פלסטינים ומתכוונים להשתלט על העולם דרך הקורונה. עכשיו זה רשמי: דו"ח אנטישמיות מיוחד שמוציא מרכז קנטור של אוניברסיטת תל אביב חושף מאות מקרים ברחבי העולם כולו של אנטישמיות קלאסית, המייחסת את הקורונה ליהודים ולישראל

[ ynet.co.il ] העולם היהודי,

המהומות בארה"ב: תיאוריות קונספירציה נגד סורוס

שמו של הפילנתרופ היהודי ג'ורג' סורוס עומד שנים במרכז תיאוריות קונספירציה של אנשי ימין, והוא נתון למתקפות אנטישמיות. בגל המחאה הנוכחי התיאוריות צוברות תאוצה, גם במפלגה הרפובליקנית. הטענה המרכזית - סורוס משלם לקהל שמוחה על מותו של ג'ורג' פלויד: "עלבון למפגינים"

[ ynet.co.il ] חדשות בעולם,

אורוגוואי: השר היהודי ביקש - בתי הכנסת ייפתחו מחדש

הממשלה קבעה כי החל מסוף השבוע יוסרו חלק מההגבלות שהוטלו על מבני תפילה עם התפרצות הקורונה, אך ההחלטה בוטלה והשרים הצביעו מחדש על פתיחה כבר מחר – לטובת קבלת השבת של היהודים. הרב הראשי במדינה: "בעולם המגיפה גרמה לאנטישמיות - כאן אנחנו מקבלים יחס מדהים"

[ ynet.co.il ] העולם היהודי,

איילת זורר: "אני לא האישה הכי יפה בתבל ואני לא האישה הכי כעורה בתבל, אני בסדר"

החברה ששלחה אותה לאודישן לסרט ארוטי. החיים הסוערים בניו־יורק של הניינטיז. התקריות האנטישמיות שהייתה עדה להן. ואיך זה להיות הבחורה היחידה בהוליווד ששמרה על שפתיים טבעיות. עם סדרה חדשה, ''לאבד את אליס'', שבה היא מתמודדת מול תסריטאית צעירה, לוהטת ומוכשרת ממנה, איילת זורר מדברת על התדמית שנוצרה לה כאישה קרה ומגלה מתי הפסיקה לשאוף להיות וונדר וומן

[ ynet.co.il ]

היהודים באים? זינוק במספר מחפשי הדירות בישראל

האם האנטישמיות והמהומות יגרמו ליהודים בארה"ב לעלות לארץ? נתונים חדשים של מדלן מראים זינוק בכניסות למודעות מכירת נכסים, מתווכים מספרים על ישראלים לשעבר שחושבים איך להפוך את הסיפוח להזדמנות ועולים מודים: קנינו בית מזמן - אבל נעלה עכשיו בגלל הטיפול הלקוי בקורונה

[ ynet.co.il ] קנייה, מכירה, השכרה,

דף חדש? שר החוץ אשכנזי שוחח עם מקבילו הפולני והוזמן לוורשה

לאחר נתק מוחלט בין שרי החוץ של המדינות מאז אמירתו של השר כץ "הפולנים ינקו את האנטישמיות מחלב אמם" שעוררה סערה, ניסה השר הנכנס לשים את משקעי העבר מאחור. אשכנזי הוזמן לפגישה "כשהמצב יאפשר זאת". משרד החוץ הפולני: "מעוניינים לפתח שיתופי פעולה עם ישראל"

[ ynet.co.il ] מדיני,
עמוד הבא ...